• Ново
Neoglory Австриската Кристал Светло Жолто Злато Боја Алки & Хривнија За Жени 2018 Нови Пристигнување Романтична Накит

Neoglory Австриската Кристал Светло Жолто Злато Боја Алки & Хривнија За Жени 2018 Нови Пристигнување Романтична Накит

DEN 881.28
DEN 599.00 -32 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бренд Neoglory Накит Материјал Злато Позлатен Објект Главниот камен Кристал Големина Стил

Особините

Дијаметар:
5.4 cm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
NEOGLORY
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Корејски Дизајнер Мода Бохемија Монистра Хривнија Beaded Multilayer Влакно се Водат Нараквици Накит За жените Девојка Накит

Можеби се ' уште се допаѓа : ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИМатеријал : ЛЕГУРАГолемина на : ЕЛАСТИЧЕНконверзија : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инченБоја : 6 БОИ ЗА У ИЗБЕРЕТЕКоличина : 1 компјутерC ondition100% НовиЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се надевам дека ќе го љубезно ве молиме да се разбере.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

DEN 85.00 106.56

20pcs/многу Глеѓ Живот Дрво Snap Копчиња одговара 12mm Snap Хривнија&Алки Меѓусебно DIY Snap Накит Шарм

20pcs / многу Глеѓ Живот Дрво Snap Копчиња одговара 12mm Snap Хривнија&Алки Меѓусебно DIY Snap Накит Шарм1) Тип : брзо копче Шарм 2) MOQ : 20 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

DEN 240.00 264.00

2017 Топла Продажба на Нови Пристигнување Розово злато/ Gold/ Сребрена Алка Мода Црн Камен Алка Хривнија За Роденденски Подарок

2017 Топла Продажба на Нови Пристигнување Розово злато / Gold / Сребрена Алка Мода Црн Камен Алка Хривнија За Роденденски ПодарокГолемина на : X Мал : 2.25 инчи во Дијаметар (7.5 инчен турнеја)Мала : 2.5 инчи во Дијаметар (8 инчен турнеја) најчестиот големинаМедиум : 2.75 инчи во дијаметар (8.5 инчен турнеја)Голем : 3 инчи во дијаметар (9 инчен турнеја)Прилагодено : одберете сопствен големина за вашата љубов закачам со 14k злато исполнет хривнија закачам.Предмет тип : Црн Камен ЗакачамМатеријал : БакарБоја : Роза Злато / Gold / СребренаПол : Жените / FemininoСтил : ТрендовскиСостојба : 100% Сосема НовЗабелешки : Овие персонализирани срцето шарм белегзии се големи подароци за пријатели, сестри, мајки, годишнини, свадби, родендени, или денот на Вљубените и повеќе.Ние сме фабрика штекер,да го прифати одобрението за промет на големо...

DEN 439.00 570.24

Африканските Жени Златна Алка Прилагодлива Големина Алка Златна боја Накит Подароци

Африканските Жени Златна Алка Прилагодлива Големина Алка Злато Позлатен Накит Подароци USD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух mailUSDКликнете тука!!! Промоција на Голема цел од голем попуст !!! Аллах pendant Африкански накит поставите 18 K златен ѓерданRODUCT КАРАКТЕРИСТИКИСтил : Мода накит алкиМатеријал : Еколошки бакар,18k вистински злато позлатен, не 100% солидна златоГолемина : прикажува слика,ве молиме да забележите декаПовод : Ангажирање / партија / годишнината / подарокСостојба : 100% сосема нов,одлична занаетНАПОМЕНА : Производ големина, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!СЛИКАНакит треба caressed прецизно одржувањеЗа shippmentНие ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврдиEpacket : 1015 работни дена за САДКина Пост Воздух Mail 2045 работни дена да повеќето земјиХонг Конг Пост Ail Mail 1530 работни дена да повеќето земјиНајголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHLАко имате било какви проблеми изработка на плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Ние можеме да ви помогне да ги решите вашите проблеми плаќањеПовратни информации : Ве молиме не го остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со насВашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

DEN 115.00 153.60

IJB5096 Нерѓосувачки Челик Cremation Хривнија за Пепел Прилагодливи Проширување со Жица Алка Жените Шарм DIY Хривнија/Алка трговија на Големо

добредојдовте во мојата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys Повеќе од 10 години на производство, искуство во Прилагодено дизајн ,слободни гравирање , Одлична услуга по продажбатаПр oduct детали : Точка име : Cremation накит Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челикТежина : 12~16g Функција : Спомен Urn Нараквици / Пепел Носителот на Пакет : 1pcs во една opp кесиНачини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни информации & По продажба на услуги : 1...

DEN 426.72

SS5104 Монистра String Нерѓосувачки Челик Хривнија Слободни Engrave Куче Шепа Шарм Pendant Занаетчиски Висок Квалитет Cremation Алка Накит

Материјал : висок квалитет 316l не ' рѓосувачки челикФункција : leadfree,nickleбесплатно,висока јачина и не исчезнат од легурависоки перформанси во корозија и високи температури од 304нерѓосувачки челик, најдобар материјал.Пакет : opp вреќа или кутијаDongguan Импресивен Накит Co.,LtdНие сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик накит &подарок, Титан Накит за повеќе од 10 години...

DEN 408.00

Бесплатен превозот 20mm Сребро позлатен плоштадот Алка База Хривнија Празно Накит Наоди

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

DEN 1579.20

Neoglory Светло Жолто Злато Боја Кристал Зелена Циркон Шарм Мушка Тенис Алки Нараквици За Жените Мода Подарок 2018 Нови

Бренд Neoglory Накит Материјал Platinum Позлатен Објект Хривнија Главниот камен Циркони,чешка Кристал Големина Романтичен Стил

DEN 573.00 841.92

20pcs/многу Најновите Жените Мода бакар Шарм букви таа верува дека таа може да значи таа не 2018 Нараквици Инспиративни Алки

Име : закачамБоја : СребренаГолемина : 65mmМатеријал : бакарЦена за 20pcsСите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!Превозот : nАко ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

DEN 959.52

Моден Цинк Легура Диск Шарм Прилагодливи Жица Хривнија Едноставна DIY Кабел за да се Прошири Жици Алка Хривнија Жените Дете Накит

Нашите Мин Нарачката е $10 Можете Да Мешавина На Различни Елементи Заедно.Можете Да Ги Користите Шопинг Количка...

DEN 61.00 95.52

Enfashion Безбедноста на Синџирот на Ткаенината Хривнија Noeud armband Златна Боја Алка Хривнија За Жени Нараквици Manchette Алки Pulseiras

Бренд : ENFASHION НАКИТТип : Ткаенината ХривнијаКод : B8758Материјал : 100% од не ' Рѓосувачки челикПозлата : Златна боја / Розово злато боја / Сребрена бојаЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката.Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува.Големина на Белешки големината на стоки сите е вистинската мерка,таа ќе биде мала големина грешка, бидејќи на различни мерење метод.Накит одржување Pls прочитате накит заштита знаци picuture над внимателно.Како да се купатЧекор 1...

DEN 530.00 662.40

Бесплатен превозот 25*50mm Пиштол Црн Правоаголник Cabochon Празно Алка База Хривнија Празно Наоди

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

DEN 1492.80

JEXXI Божиќни Подароци!!!Нови Пристигнување Хривнија 925 Фунта Сребрен Накит Кубни Циркон Алки& Хривнија За Жени

BracletКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 buc1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

DEN 146.00 1464.00

Се прилагодите Вистински python кожа нараквица,Човек Црн Череп сина кожа нараквица со northskull нерѓосувачки челик затворач ШВ-0058

Се прилагодите Вистински python кожа нараквица,Човек Црн Череп сина кожа нараквица со northskull нерѓосувачки челик затворачДобредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.Сите производи вклучувајќи товар.Тука, може да се најде на повеќето убави накит.Ние можеме да ве уверам.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик Големина : 5mm Овој накит спогодба со еу за животната средина барање,Не алергични, не е боја...

DEN 787.00 959.52

бесплатен превозот P4832 8 22mm БЕЛА БАРОК МОНЕТА KESHI РАЃА БИСЕР ХРИВНИЈА@^Благородна стил Природни

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

DEN 636.00 908.64

2018 Нови 6mm Персоналните Таа верува дека таа може да значи таа не става печат на Ткаенината Инспирација Мантрата Хривнија Алка 10pcs/многу

Добредојдовте во нашите Продавници! Сите предмети се направени во нашата фабрика, па ќе видите имаме Најдобар Квалитет, Најниска Цена, многу модни накит! Ние гарантираме за нашите предмети сите се во добри услови пред пратката...

DEN 1056.00 1242.24

Роуз Злато Нерѓосувачки Челик 6mm Позитивни Инспиративни Хривнија Врежани Цитат Мантрата Хривнија Отвори Ткаенината Алка За Жени Мажи

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА !Роуз Злато Нерѓосувачки Челик 6mm Позитивни Инспиративни Хривнија Врежани Цитат Мантрата Хривнија Отвори Ткаенината Алка За Жени Мажи

DEN 228.00 239.52

Новиот Бренд Гроздобер Мажите Нараквици & Алки Панк рачно изработени Широк Ткаенината ткаени Кожа Хривнија Ткаени Wristband Алки За Мажи Накит

Материјал : Титаниум ЧеликНараквици Големина : 20.5 x 12mmТежина : 201gМетална Боја : Злато / СребренаПакетот Вклучува : 1 компјутер Нараквици како подолу на сликата во една OPP мало polybag.***Ако купите над $200 во нашата продавница...

DEN 432.00 479.52