• Ново
Бесплатен превозот 25*50mm Пиштол Црн Правоаголник Cabochon Празно Алка База Хривнија Празно Наоди

Бесплатен превозот 25*50mm Пиштол Црн Правоаголник Cabochon Празно Алка База Хривнија Празно Наоди

DEN 1492.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrity-базирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти
* сите производи на компанијата се само-маркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.
* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.
* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.
* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.
* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.
Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.
Вашиот 100% задоволство е наша гаранција. Ако примите проектот, и се задоволни со нашиот производ или услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost детални продажба на оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашите идни заложби aliexpress, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис за да служат подобро, и да продолжи да обезбедува високо квалитетни производи по ниска цена. Ако не сте задоволни со стоки или услуги, и планираат да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, а? Ние ќе направиме се во наша моќ за да се реши проблемот во најкус можен рок.

Особините

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
АЛФОНС
Материјал:
Камен
позлата:
Црна Позлатен Пиштол
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes
Дијаметар:
25*50mm

Купувачите избираат и

Моден Стил Бакар Filigree Обвива Пердув Алка 3 Бои Алка Хривнија За Жени 5 КОМПЈУТЕРИ cy1614

добредојдовте на нашата продавница *^__^* ве Молиме имајте во предвид дека пред купување на 1.Ние немаме мин ред во продавница,добредојдени да нарачате било кој износ 2.Ние ги испратите на мала количина накит помалку од $5 од Кина пост обичен мал пакет само,ве молиме да знаат детали информации за превозот начин како што е подолу : (А)Ние само испорака на парцели од Кина Пост Обичен Мал Пакет ,кога ќе го купите накит помалку од $5 (Б)превозот начин НЕ ВКЛУЧУВААТ котизација , а тоа е зошто објект цена е поевтина многу од порано (В)Тоа е потребно земе околу 1635 дена да пристигне во нормален ,и тоа може да биде потребно земе околу 3560 дена за да стигне до дестинацијата за посебни околности,на пример, за време на Празниците и Фестивали,Посебни временски услови,политика на вредноста ,оддалечена област итн.Производ сликаНе како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба~Изберете производ~~Додади во кошничка~~~Кликни за да се купи~~~~Потврда на плаќањето~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме да знаат ова.Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 1525 работни дена пристигнеИ на парцели на сад испраќаат по еПакет за слободниАко треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(59 дена да пристигне)Visa / Master Card CNY издавање потврди за каналЧекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите коиЧекор 3, Внесете ја плати успешна страницаVisa / Master Card ДОЛАРИ приходи каналЧекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичкаЧекор 2, Директна влезе плати успешна страницаMoney BookersЧекор 1, Влез Money Bookers сметкаЧекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинкаЧекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќањеЧекор 4, Директна влезе плати успешна страницаWestern Union ( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска соЧекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информацииЧекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.Банкарски Трансфер( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете Банкарски Трансфер, печатење на информациите во врска соЧекор 2, го Користите online банка или на контра да надлежност пари за да се споменува директно сметкаЧекор 3, Генерално 3 до 7 дена, што ја прима банката на aliexpress ќе добијат remittance, и системот автоматски ќе покаже дека сте платиле цел успешноДруги манири Обично е лоцирана кредитни и дебитни КАРТИЧКИ на вашата земја.

DEN 515.00 571.68

JEXXI Божиќни Подароци!!!Нови Пристигнување Хривнија 925 Фунта Сребрен Накит Кубни Циркон Алки& Хривнија За Жени

BracletКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 buc1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

DEN 146.00 1464.00

Луксузна Познатиот Бренд за Накит Pulseira Нерѓосувачки Челик Хривнија Алка Крст и Мадона Ознака Хривнија Накит Жени

Луксузна Познатиот Бренд за Накит Pulseira Нерѓосувачки Челик Хривнија Алка Крст и Мадона Ознака Хривнија Накит Жени

DEN 190.00 237.12

Бесплатен превозот, модерен сребрена-обложено шупливи цвет хривнија дијаметар 65mm хривнија

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

DEN 1632.00

12pcs/многу Најновите Жените Мода Минималистички Отворање на Бакар ткаенината пријателство нараквици Алки најдобар подарок за девојка

Име : закачамБоја : Сребро,злато,црнаГолемина : 60mmМатеријал : бакарЦена за 12pcsСите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!Превозот : nАко ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

DEN 720.00

Моден Цинк Легура Диск Шарм Прилагодливи Жица Хривнија Едноставна DIY Кабел за да се Прошири Жици Алка Хривнија Жените Дете Накит

Нашите Мин Нарачката е $10 Можете Да Мешавина На Различни Елементи Заедно.Можете Да Ги Користите Шопинг Количка...

DEN 61.00 95.52

IJB5096 Нерѓосувачки Челик Cremation Хривнија за Пепел Прилагодливи Проширување со Жица Алка Жените Шарм DIY Хривнија/Алка трговија на Големо

добредојдовте во мојата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys Повеќе од 10 години на производство, искуство во Прилагодено дизајн ,слободни гравирање , Одлична услуга по продажбатаПр oduct детали : Точка име : Cremation накит Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челикТежина : 12~16g Функција : Спомен Urn Нараквици / Пепел Носителот на Пакет : 1pcs во една opp кесиНачини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни информации & По продажба на услуги : 1...

DEN 426.72

JEXXI НОВА МОДА Врвен Квалитет Прилично Дама 925 Фунта Сребрени Нараквици&Алки Жените Романтична Алки Бесплатен Превозот

BracletКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 buc1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

DEN 180.00 267.84

Нов Луксузен Дубаи Златни Алки За Мажи/Women18K Златна Боја Нараквици Алки Етиопската/Африка/Арапски Накит

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТНов Луксузен Дубаи Златни Алки За Мажи / Women18 K Злато Позлатен Нараквици Алки Етиопската / Африка / Арапски Накит≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или eпакет(САД) Информации : Материјал : 18k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа...

DEN 162.00 180.00

BOROSA Бисер Алки Бисер & Геометрија Виножито Оникс Кристали Druzy Geode Отвори Циркон Хривнија Бохемија Druzy Алки J175

Материјал : Природни Ахат Со Циркони Камен ГОЛЕМИНА : (Приближно)Ахат : 22~30x21~23mm,бисер : 15~18x8~9mm Дебелина : Ахат : 7~9mm,Бисер : 8~10мм Внатрешниот Синџир Кол.Прибл.48~55 Тежина : (Приближно) 2528g Метал заврши : ОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на

DEN 1426.00 1584.00

Африканските Жени Златна Алка Прилагодлива Големина Алка Златна боја Накит Подароци

Африканските Жени Златна Алка Прилагодлива Големина Алка Злато Позлатен Накит Подароци USD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух mailUSDКликнете тука!!! Промоција на Голема цел од голем попуст !!! Аллах pendant Африкански накит поставите 18 K златен ѓерданRODUCT КАРАКТЕРИСТИКИСтил : Мода накит алкиМатеријал : Еколошки бакар,18k вистински злато позлатен, не 100% солидна златоГолемина : прикажува слика,ве молиме да забележите декаПовод : Ангажирање / партија / годишнината / подарокСостојба : 100% сосема нов,одлична занаетНАПОМЕНА : Производ големина, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!СЛИКАНакит треба caressed прецизно одржувањеЗа shippmentНие ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврдиEpacket : 1015 работни дена за САДКина Пост Воздух Mail 2045 работни дена да повеќето земјиХонг Конг Пост Ail Mail 1530 работни дена да повеќето земјиНајголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHLАко имате било какви проблеми изработка на плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Ние можеме да ви помогне да ги решите вашите проблеми плаќањеПовратни информации : Ве молиме не го остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со насВашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

DEN 115.00 153.60

Водител на Ткаенината Нараквици & Алки Мажите Atolyestone Хривнија Злато Нерѓосувачки Челик Водител на Црна Кожа Ткаенината Алки Pulsera BCB-0125

Производ КарактеристикиВодител на Ткаенината Нараквици & Алки Мажите Atolyestone Хривнија Злато Нерѓосувачки Челик Водител на Црна Кожа Ткаенината Алки Pulsera BCB0125Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик,Големина : ве Молиме проверете на сликата подолуОблечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / ПартијаПодарок за : Пријател / Тато / Брат / МажПогодни за : Мажи,Младите Момчиња и Зрелост МашкиПоврзани Со СтилФото ГалеријаПакувањеХривнија Големина и Мерење на Зглобот големина : 17cm = Хривнија вкупна должина : 20cm Зглоб големина : 18cm = Хривнија вкупна должина : 21cm Зглоб големина : 19cm = Хривнија вкупна должина : 22cm Зглоб големина : 20cm = Хривнија вкупна должина : 23cm Зглоб големина : 21cm = Хривнија вкупна должина : 24cm на Превозот и Испорака Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод...

DEN 571.00 815.52

Роуз Злато Нерѓосувачки Челик 6mm Позитивни Инспиративни Хривнија Врежани Цитат Мантрата Хривнија Отвори Ткаенината Алка За Жени Мажи

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА !Роуз Злато Нерѓосувачки Челик 6mm Позитивни Инспиративни Хривнија Врежани Цитат Мантрата Хривнија Отвори Ткаенината Алка За Жени Мажи

DEN 228.00 239.52

24k Златна Алка за Жените Злато Дубаи Невеста, Свадба Етиопската Хривнија Африка Алка Арапскиот Накит Злато Шарм Хривнија

Напомена : 24k Златна Алка за Жените Злато Дубаи Невеста, Свадба Етиопската Хривнија Африка Алка Арапскиот Накит Злато Шарм ХривнијаMinmum цел>$5 за да може да се меша цел Цел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

DEN 177.00 192.00

SS5104 Монистра String Нерѓосувачки Челик Хривнија Слободни Engrave Куче Шепа Шарм Pendant Занаетчиски Висок Квалитет Cremation Алка Накит

Материјал : висок квалитет 316l не ' рѓосувачки челикФункција : leadfree,nickleбесплатно,висока јачина и не исчезнат од легурависоки перформанси во корозија и високи температури од 304нерѓосувачки челик, најдобар материјал.Пакет : opp вреќа или кутијаDongguan Импресивен Накит Co.,LtdНие сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик накит &подарок, Титан Накит за повеќе од 10 години...

DEN 408.00

Новиот Бренд Гроздобер Мажите Нараквици & Алки Панк рачно изработени Широк Ткаенината ткаени Кожа Хривнија Ткаени Wristband Алки За Мажи Накит

Материјал : Титаниум ЧеликНараквици Големина : 20.5 x 12mmТежина : 201gМетална Боја : Злато / СребренаПакетот Вклучува : 1 компјутер Нараквици како подолу на сликата во една OPP мало polybag.***Ако купите над $200 во нашата продавница...

DEN 432.00 479.52

Се прилагодите Вистински python кожа нараквица,Човек Црн Череп сина кожа нараквица со northskull нерѓосувачки челик затворач ШВ-0058

Се прилагодите Вистински python кожа нараквица,Човек Црн Череп сина кожа нараквица со northskull нерѓосувачки челик затворачДобредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.Сите производи вклучувајќи товар.Тука, може да се најде на повеќето убави накит.Ние можеме да ве уверам.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик Големина : 5mm Овој накит спогодба со еу за животната средина барање,Не алергични, не е боја...

DEN 787.00 959.52

2017 Топла Продажба на Нови Пристигнување Розово злато/ Gold/ Сребрена Алка Мода Црн Камен Алка Хривнија За Роденденски Подарок

2017 Топла Продажба на Нови Пристигнување Розово злато / Gold / Сребрена Алка Мода Црн Камен Алка Хривнија За Роденденски ПодарокГолемина на : X Мал : 2.25 инчи во Дијаметар (7.5 инчен турнеја)Мала : 2.5 инчи во Дијаметар (8 инчен турнеја) најчестиот големинаМедиум : 2.75 инчи во дијаметар (8.5 инчен турнеја)Голем : 3 инчи во дијаметар (9 инчен турнеја)Прилагодено : одберете сопствен големина за вашата љубов закачам со 14k злато исполнет хривнија закачам.Предмет тип : Црн Камен ЗакачамМатеријал : БакарБоја : Роза Злато / Gold / СребренаПол : Жените / FemininoСтил : ТрендовскиСостојба : 100% Сосема НовЗабелешки : Овие персонализирани срцето шарм белегзии се големи подароци за пријатели, сестри, мајки, годишнини, свадби, родендени, или денот на Вљубените и повеќе.Ние сме фабрика штекер,да го прифати одобрението за промет на големо...

DEN 439.00 570.24

100pcs/многу големо мешано боја Мода Накит Индискиот Танц алка нараквици за партија најдобар подарок BG0018

1.ние брод на сите наши предмети на светот во 48hours од Yanwen Економски Воздух Mail / Ali Express Saver Превозот / Ali Express Стандард за Испорака / руски Ер / кина пост регистрирани воздух mail / e Packet / кина пост обичен мал пакет / DHL / EMS превозот начин зависи од вкупно пари на вашата нарачка 2...

DEN 804.00 945.60