• Ново
Neoglory Светло Жолто Злато Боја Кристал Зелена Циркон Шарм Мушка Тенис Алки Нараквици За Жените Мода Подарок 2018 Нови

Neoglory Светло Жолто Злато Боја Кристал Зелена Циркон Шарм Мушка Тенис Алки Нараквици За Жените Мода Подарок 2018 Нови

DEN 841.92
DEN 573.00 -32 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бренд Neoglory Накит Материјал Platinum Позлатен Објект Хривнија Главниот камен Циркони,чешка Кристал Големина - Романтичен Стил

Особините

Метална боја:
жолта, зелена, сина, црвена
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
1
Дијаметар:
5.4 cm
Бренд Име:
NEOGLORY
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
позлата:
Светло Жолта Боја На Злато
Материјал:
Кубен Циркони
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Купувачите избираат и

Enfashion Безбедноста на Синџирот на Ткаенината Хривнија Noeud armband Златна Боја Алка Хривнија За Жени Нараквици Manchette Алки Pulseiras

Бренд : ENFASHION НАКИТТип : Ткаенината ХривнијаКод : B8758Материјал : 100% од не ' Рѓосувачки челикПозлата : Златна боја / Розово злато боја / Сребрена бојаЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката.Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува.Големина на Белешки големината на стоки сите е вистинската мерка,таа ќе биде мала големина грешка, бидејќи на различни мерење метод.Накит одржување Pls прочитате накит заштита знаци picuture над внимателно.Како да се купатЧекор 1...

DEN 530.00 662.40

Жените Femme Шарм Алка Хривнија Розова Љубов Природни Кристално Зголеми Мода Накит Внатрешен Дијаметар 60mm

Жените Femme Шарм Алка Хривнија Розова Љубов Природни Кристално Зголеми Внатрешен Дијаметар 60mmЉубов Алки,Лето Стил Жените Алка,Хривнија НакитВистински Слики : Ставка Детали HR105 : Pls љубезно дозволете дека не е за 0.5 mm мерка грешка за големини подолу...

DEN 2774.00 3264.00

100pcs/многу големо мешано боја Мода Накит Индискиот Танц алка нараквици за партија најдобар подарок BG0018

1.ние брод на сите наши предмети на светот во 48hours од Yanwen Економски Воздух Mail / Ali Express Saver Превозот / Ali Express Стандард за Испорака / руски Ер / кина пост регистрирани воздух mail / e Packet / кина пост обичен мал пакет / DHL / EMS превозот начин зависи од вкупно пари на вашата нарачка 2...

DEN 804.00 945.60

Бесплатен превозот 25mm круг Месинг Хривнија празно ,Нараквица База Накит наоди

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

DEN 1031.52

IJB5096 Нерѓосувачки Челик Cremation Хривнија за Пепел Прилагодливи Проширување со Жица Алка Жените Шарм DIY Хривнија/Алка трговија на Големо

добредојдовте во мојата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys Повеќе од 10 години на производство, искуство во Прилагодено дизајн ,слободни гравирање , Одлична услуга по продажбатаПр oduct детали : Точка име : Cremation накит Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челикТежина : 12~16g Функција : Спомен Urn Нараквици / Пепел Носителот на Пакет : 1pcs во една opp кесиНачини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни информации & По продажба на услуги : 1...

DEN 426.72

Бесплатен Превозот Нов Дизајн Прилагодливи Мода Симпатична Закачам

Скапоцен камен тип : Изјава Ѓердан.Нов Цвет ЃерданГлавен материјал : смола и стакло каменМатеријал Тип : смола и стакло каменЃердан Тежина : 100gЗа Испорака : Со цел да се подобри шопинг искуство, ние ги користиме за подобрување на пратката во повеќето земји...

DEN 168.00

12pcs/многу Најновите Жените Мода Минималистички Отворање на Бакар ткаенината пријателство нараквици Алки најдобар подарок за девојка

Име : закачамБоја : Сребро,злато,црнаГолемина : 60mmМатеријал : бакарЦена за 12pcsСите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!Превозот : nАко ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

DEN 720.00

JEXXI НОВА МОДА Врвен Квалитет Прилично Дама 925 Фунта Сребрени Нараквици&Алки Жените Романтична Алки Бесплатен Превозот

BracletКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 buc1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

DEN 180.00 267.84

JEXXI Божиќни Подароци!!!Нови Пристигнување Хривнија 925 Фунта Сребрен Накит Кубни Циркон Алки& Хривнија За Жени

BracletКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 buc1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

DEN 146.00 1464.00

2017 Топла Продажба на Нови Пристигнување Розово злато/ Gold/ Сребрена Алка Мода Црн Камен Алка Хривнија За Роденденски Подарок

2017 Топла Продажба на Нови Пристигнување Розово злато / Gold / Сребрена Алка Мода Црн Камен Алка Хривнија За Роденденски ПодарокГолемина на : X Мал : 2.25 инчи во Дијаметар (7.5 инчен турнеја)Мала : 2.5 инчи во Дијаметар (8 инчен турнеја) најчестиот големинаМедиум : 2.75 инчи во дијаметар (8.5 инчен турнеја)Голем : 3 инчи во дијаметар (9 инчен турнеја)Прилагодено : одберете сопствен големина за вашата љубов закачам со 14k злато исполнет хривнија закачам.Предмет тип : Црн Камен ЗакачамМатеријал : БакарБоја : Роза Злато / Gold / СребренаПол : Жените / FemininoСтил : ТрендовскиСостојба : 100% Сосема НовЗабелешки : Овие персонализирани срцето шарм белегзии се големи подароци за пријатели, сестри, мајки, годишнини, свадби, родендени, или денот на Вљубените и повеќе.Ние сме фабрика штекер,да го прифати одобрението за промет на големо...

DEN 439.00 570.24

Водител на Ткаенината Нараквици & Алки Мажите Atolyestone Хривнија Злато Нерѓосувачки Челик Водител на Црна Кожа Ткаенината Алки Pulsera BCB-0125

Производ КарактеристикиВодител на Ткаенината Нараквици & Алки Мажите Atolyestone Хривнија Злато Нерѓосувачки Челик Водител на Црна Кожа Ткаенината Алки Pulsera BCB0125Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик,Големина : ве Молиме проверете на сликата подолуОблечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / ПартијаПодарок за : Пријател / Тато / Брат / МажПогодни за : Мажи,Младите Момчиња и Зрелост МашкиПоврзани Со СтилФото ГалеријаПакувањеХривнија Големина и Мерење на Зглобот големина : 17cm = Хривнија вкупна должина : 20cm Зглоб големина : 18cm = Хривнија вкупна должина : 21cm Зглоб големина : 19cm = Хривнија вкупна должина : 22cm Зглоб големина : 20cm = Хривнија вкупна должина : 23cm Зглоб големина : 21cm = Хривнија вкупна должина : 24cm на Превозот и Испорака Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод...

DEN 571.00 815.52

2018 Нови 6mm Персоналните Таа верува дека таа може да значи таа не става печат на Ткаенината Инспирација Мантрата Хривнија Алка 10pcs/многу

Добредојдовте во нашите Продавници! Сите предмети се направени во нашата фабрика, па ќе видите имаме Најдобар Квалитет, Најниска Цена, многу модни накит! Ние гарантираме за нашите предмети сите се во добри услови пред пратката...

DEN 1056.00 1242.24

Моден Стил Бакар Filigree Обвива Пердув Алка 3 Бои Алка Хривнија За Жени 5 КОМПЈУТЕРИ cy1614

добредојдовте на нашата продавница *^__^* ве Молиме имајте во предвид дека пред купување на 1.Ние немаме мин ред во продавница,добредојдени да нарачате било кој износ 2.Ние ги испратите на мала количина накит помалку од $5 од Кина пост обичен мал пакет само,ве молиме да знаат детали информации за превозот начин како што е подолу : (А)Ние само испорака на парцели од Кина Пост Обичен Мал Пакет ,кога ќе го купите накит помалку од $5 (Б)превозот начин НЕ ВКЛУЧУВААТ котизација , а тоа е зошто објект цена е поевтина многу од порано (В)Тоа е потребно земе околу 1635 дена да пристигне во нормален ,и тоа може да биде потребно земе околу 3560 дена за да стигне до дестинацијата за посебни околности,на пример, за време на Празниците и Фестивали,Посебни временски услови,политика на вредноста ,оддалечена област итн.Производ сликаНе како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба~Изберете производ~~Додади во кошничка~~~Кликни за да се купи~~~~Потврда на плаќањето~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме да знаат ова.Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 1525 работни дена пристигнеИ на парцели на сад испраќаат по еПакет за слободниАко треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(59 дена да пристигне)Visa / Master Card CNY издавање потврди за каналЧекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите коиЧекор 3, Внесете ја плати успешна страницаVisa / Master Card ДОЛАРИ приходи каналЧекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичкаЧекор 2, Директна влезе плати успешна страницаMoney BookersЧекор 1, Влез Money Bookers сметкаЧекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинкаЧекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќањеЧекор 4, Директна влезе плати успешна страницаWestern Union ( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска соЧекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информацииЧекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.Банкарски Трансфер( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете Банкарски Трансфер, печатење на информациите во врска соЧекор 2, го Користите online банка или на контра да надлежност пари за да се споменува директно сметкаЧекор 3, Генерално 3 до 7 дена, што ја прима банката на aliexpress ќе добијат remittance, и системот автоматски ќе покаже дека сте платиле цел успешноДруги манири Обично е лоцирана кредитни и дебитни КАРТИЧКИ на вашата земја.

DEN 515.00 571.68