• Ново
Трговија на големо 200PCS Кристал Кристал Декорирани Злато на Ѕвонење Легура 6*7MM Малку Срце Шарм за Keyring Телефон Синџир Хривнија DIY

Трговија на големо 200PCS Кристал Кристал Декорирани Злато на Ѕвонење Легура 6*7MM Малку Срце Шарм за Keyring Телефон Синџир Хривнија DIY

DEN 1151.52
DEN 921.00 -20 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Производи детали
Големина : околу 6*7mm
форма : како на сликата
количина : 200pcs
Повеќе Покаже Дизајн
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, . Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност пристигне се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .
1 : Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен
САД(преку E-пакет).
2 : Предмети ќе биде предаден за 2-7 дена по што се провери вашата исплата.
3 : Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме
порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби,или ние ќе брод вашата
предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.
3 : Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошо
информации за времето или customes царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет
но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 15 дена
или повеќе.Ви благодариме!
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-8 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-8 дена
www.ups.com
EMS
За 5-8 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
За 15-30 дена
www.intmail.183.com
E-пакет
За 8-20 дена
www.ems.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Тоа ќе ни помогне многу.
Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме љубезно не ни корист ни остави
некои зборови со 5 ѕвезди резултат,споделување вашите убаво шопинг искуство со другите
клиенти тука.
Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме исто така, направи ни услуга,контактирајте со нас
пред да ја напушти лошо мислење,сметам дека можеме да ги реши овие проблеми заедно.
Најновите Мини Цел 10*13 MM Капка Масло Бисер Core Накит Легура Цвет Шарм DIY Модна Телефон Синџир Keyring Декорација Шарм US$ 7.25 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS Мешани Бои Девојки Главата Форма Масло Капка Накит Шарм со Цвет Декорација DIY Глеѓ Шарм US$ 8.99 /торба
Бесплатен Превозот Мешани Бои 20 PCS Мини Цел Масло Капка Зголеми Цвет Хривнија Накит Шарм Глеѓ Лебди Locket Ѓердан Pendant US$ 9.89 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS Цртан филм Момче Накит Шарм Злато на Ѕвонење Позлатен Мешани Бои Масло Капка Злато Тон Метал Хривнија Шарм US$ 7.99 /торба
Нови Пристигнување Мини Цел 26*28 MM Мешано Масло Пад на Животните Симпатична Мечка Форма Легура Накит Pendant Шарм DIY Модна Телефон Синџир Шарм US$ 9.89 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел Мешани Бои, Модата Шила Јазол Поклон Накит Шарм со Масло Капка Цвет Декорација Метал Злато Шарм US$ 8.

Особините

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
легура накит шарм
Компатибилност:
DIY оркестарот
Функција:
DIY оркестарот
Големина:
околу 6*7mm
Материјал:
метални легури
Пакување:
200pcs
Користење на:
diy нараквица и телефон синџир
Обликот:
како слика
превозот:
Бесплатен превозот
Попуст:
количина попуст на располагање
боја:
како ваш избор
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

QianBei Мода Убавина трговија на Големо 6pcs рачно изработени Murano Lampwork Стакло Меша Бојата Остава Внатре Приврзоци Шарм Ѓердани СЛОБОДНИ

1.Материјал : Стакло и Свила канапи(Ние пак ги во Картонска Кутија)2.Износ : 6pcs3.Големина : 53*23 мм,дупка големина : 6*8мм синџир : 42+5cm4.Боја : се погледне на слика5.Облик : се Погледне на слика6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

DEN 555.84

50ets/lot20mm рачно изработени Хемисфера стаклена купола шише сребрена/бронза позлатен лим монистра капа, шарм стакло шишенцето DIY приврзоци ѓердан

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на топка : 20mm50ets / многу можете да добиете не заврши производи diy со себение сме продавница вебстраница : други стил на еден сакате...

DEN 2162.00 2544.00

Трговија на големо цена сребрена боја на цвет копче pendant за жени 33*70mm црвен камен пломба домот нова мода подароци diy накит B3036

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 188.00 234.72

Крило во Облик на Цинк Легура Привезоци,жените мода, злато Боја позлатен, 16x49x2mm, Дупка:Околу 1mm, 10PCs/Торба

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Крило во Облик на Цинк Легура Привезоци,жените мода, вистински злато позлатен, доведе & кадмиум слободни, 16x49x2mm, Дупка : Околу 1mm, 10 PCs / Торба, кои се Продаваат од Страна на ЧантатаNO : 160428165231 Weight : 46gram Size : 16.00 X49.00 X2.00 mm

DEN 161.00 198.24

50ets/lot25mm стакло свет бронза/сребрена чипка работ база капа стакло шишенцето pendant шупливи стакло сакаат шише купола ѓердан diy накит

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на топка : 25mm50 / многу можете да добиете не заврши производи diy со себение сме продавница вебстраница : други стил на еден сакате...

DEN 1714.00 2016.00

8SEASONS Цинк Базирани на Алуминиумски Шри Yantra Медитација Приврзоци Круг златен тон антички златна Топка 49mm x 47mm(1 7/8), 2 Парчиња

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

DEN 74.00 105.60

Најнов Моден Дизајн 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна боја Bling Мажи Жени Боксерска Ракавица Pendant Ѓердан Висок Квалитет+Јаже, Верига

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 388.00 431.04

Висок Квалитет 200PCS 5*7MM Кристал Кристал Легура на Злато Тон Метал DIY Хривнија Накит Лебди Шарм Мода Ѓердан Pendant

Производи деталиГолемина : околу 5*7mmформа : како на сликатаколичина : 100pcsПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 879.00 1098.72

8SEASONS Цинк Базирани на Алуминиумски Merkaba Медитација Приврзоци Круг сребрена боја Шупливи 44mm(1 6/8) x 40mm(1 5/8), 3 Еез

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

DEN 57.00 81.12

Ју Xin Јуани Парична Казна Накит Природни Врежан Мраз Црна Obsidian Guan Гонг Jade Pendant Мода Среќа Храбри Шарм Ѓердан

започнетекрајот!за големина на : 3.9 *4.3 cmТопло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разлики, како вредност на разликата.Вредноста на jade не може да се оценува.Jade не е само стока, тоа е еден вид на меморија и разбирање;Тоа се носи на пријателство и судбината на љубов, преку мерливи вредност на парите.Колку ви се допаѓа, тоа ќе има многу од вредност.Затоа, ве молам не постојано ценкање, повредени чувства тоа devalue.1 Работат со бесплатна испорака2 цел ќе бидат испратени во рок од 7 дена.Понекогаш тоа може да биде поради недостаток на информации за времето или испорака на стоката, така и нашата рок на испорака е 7 дена...

DEN 1098.00 1291.20

DoreenBeads Легура Приврзоци Круг антички сребрена боја Јазол Врежан 3.3 см(1 2/8) x 2.9 cm(1/8), 5 Компјутери

За НАСЗапочнавме нашиот накит снабдување бизнис во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим Со текот на времето одминуваше, имаменови, развиени во тим со повеќе од 400 вработени во Азија, Европа и Америка...

DEN 120.00 171.84

Најновите 10PCS 3D Hallow Од Злато на Ѕвонење Легура Мода Birdcage Форма DIY Накит Pendant Шарм Одговара за Нараквица Ѓердан

Производи деталиГолемина : околу 12*20mmформа : како на сликатаколичина : 10pcsПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 366.00 430.08

Beadsnice Накит Наоди Месинг Pendant Амбиент за Жена овална locket фото Приврзоци трговија на Големо внатре дијаметар 23x16.1mm ID3364

УСД $ 0.85 УСД $ 1.24 УСД $ 4.60 УСД $ 10.13 УСД $ 14.73 УСД $ 5.80 УСД $ 0.74 УСД $ 0.62дувачкиот приврзоци Опис на ПроизводотBeadsnice Накит Наоди Месинг Pendant Амбиент за Жена овална locket фото Приврзоци трговија на Големо внатре дијаметар 23x16.1mm ID3364Детали За ПроизводотПроизводи Детали СтавкаBeadsnice Накит Наоди Месинг Pendant Амбиент за Жена овална locket фото Приврзоци трговија на Големо внатре дијаметар 23x16.1mm ID3364 ID 3364 Материјал месинг големина29.6x23.8мм боја Антички Месинг тежина 4.5 грам Engrave engrave логото MOQ / пакет 20pcs Микс стил е прифатливо...

DEN 667.20

2017 мода врвен квалитет на природен камен седум бои столб шарм 10x32mm приврзоци за накит одлуки 4pcs/многу големо слободни

Камен Големина : 10мм*32милиметриМатеријал : аметист камен,Lapis lazuli,сина, тиркизна,зелена aventurine,тигар око камен,црвена оникс,виножито камен.боја : 7 боиMOQ : 4 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS...

DEN 730.00 811.20

Промет на големо со 10PCs/Многу 74*13MM Црвено Јагода Легура Глеѓ Шарм Приврзоци Злато на Ѕвонење Позлатен Масло Капка Метал Хривнија Ѓердан Шарм

Фабрика Директни Продаде DIY Накит ШармПродавачот Препорачуваме : Prouducts детали : Големина : околу 7*13 ммОблик : како на сликатаМатеријал : масло капка легураУпотреба : DIY накитПакување : во врска со 10pcsБоја : како на сликатаПакет содржина : производите ќе наредиПС : ако ви треба било какви посебни количина за некои дизајн,pls остави ми порака кога ќе ставање на ред,ви благодарам!Оваа точка ќе се испраќаат надвор преку Кина пост Обичен Мал Пакет Плус,откако вашата нарачка amout над 5ние ќе брод од пакетот за вас преку Кина Пост Воздух Mail.Повеќе Шарм ДизајниЉубезно ве молиме да ги прочитате пред ставање на налози : Почитувани клиенти : Ви благодарам многу за шопинг.Сите слики биле зеде со себе,Боја може да се разликува малку се должи наосветлување & флеш користи во photographyor проширување на фотографијата или подесувањана компјутерски монитори.се надеваме дека може да се добие вашиот љубезно разбирање акопримена на нашите производи што боите се малку различни со слики.Објектите може да изгледа помал од слики емисии,ве молиме да обрнете вниманиеда големини информации,благодарам многу!Како да нарачате повеќе од 1 предмет : Пакување детали : Испорака детална : 1...

DEN 129.00 143.04

YIKALAISI 2017 природни 9-10мм бисер pendant ѓердан ѓердан 925 фунта сребрен накит за жените за девојки голема бисер

dianxiaobao_1Ние само го продаде 100% природен бисер накит!!!Материјал : Природните слатководни бисерБисер големина : 910 mmМетал : 925 sterling silver / циркониНапомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

DEN 466.00 775.68

T-Z Луксузни Сосема Нов 26 Букви Ѓердан Pendant Вистински 925 Sterling Silver Пломба AAAAA Кубни Циркон Ѓердан Pendant За Жени

TZ Луксузни Сосема Нов 26 Букви Ѓердан Pendant Вистински 925 Sterling Silver Пломба AAAAA Кубни Циркон Ѓердан Pendant За ЖениЗдраво, Пријатели, Добредојдовте на нашата продавница...

DEN 269.00 585.60

N359 Европа и сад тренд на панк стил на личноста ѓердан

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас...

DEN 41.00 57.60

8SEASONS Цинк Базирани на Алуминиумски Merkaba Медитација Приврзоци Круг злато-боја Шупливи 40mm(1 5/8) x 31mm(1 2/8), 10 Компјутери

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

DEN 101.00 144.00

3sets/многу Проѕирно стакло свет ЧИПКА база монистра капа стакло шишенцето pendant шише купола терариум вазна diy мода накит наоѓање

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на цевка стакло : 50mm*18mm3sets / многу можете да добиете не заврши производи...

DEN 228.00 240.00

Бесплатен Превозот 30PCS Злато на Ѕвонење Легура Флорални Капи Форма Шарм Приврзоци за Девојка Ѓердан Pendant Одлуки DIY Наоди Материјал

Продавачот Препорачуваме : Производи деталиГолемина : околу 8*10ммколичина : за 30pcsБоја : како на вашиот изборАко ви треба speical количина за некои бои,pls љубезно ме остави на messgaeПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 269.00 316.32

Трговија на големо цена 3 стил природни multicolor abalone бела мајка школка долг правоаголник стап pendant мода накит 13pcs B1152

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 326.00 466.56

Моден Накит 925 Sterling Silver морска ѕвезда Приврзоци Ѓердани парична Казна Накит за Жените 2017 Нова Мазна Pendant

Метал тип:925 Sterling Silver Pendant големина:32милиметри*32милиметри тежина : 6g (Привезоци Со 18 инчен Rolo Ѓердан Синџир) s hipping 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

DEN 100.32