• Ново
925 sterling silver изјава ѓердан природно топла-розова боја се црвено мушка pendant жените накит, ѓердани приврзоци pingente

925 sterling silver изјава ѓердан природно топла-розова боја се црвено мушка pendant жените накит, ѓердани приврзоци pingente

DEN 335.52
DEN 268.00 -20 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Особините

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ѓердани приврзоци
Стил:
Етничките стил
Текстурата на материјалот:
Сребро.
Процесот Технологија:
поставете гем
Продажбата сериски број:
B1116
Тип:
ѓердан
Секс:
Дами
Други:
соѕвездието
Пакување:
Независно од пакување
Чистота:
925 сребрен
Име:
925 Sterling silver

Купувачите избираат и

Beadsnice Накит Наоди Месинг Pendant Амбиент за Жена овална locket фото Приврзоци трговија на Големо внатре дијаметар 23x16.1mm ID3364

УСД $ 0.85 УСД $ 1.24 УСД $ 4.60 УСД $ 10.13 УСД $ 14.73 УСД $ 5.80 УСД $ 0.74 УСД $ 0.62дувачкиот приврзоци Опис на ПроизводотBeadsnice Накит Наоди Месинг Pendant Амбиент за Жена овална locket фото Приврзоци трговија на Големо внатре дијаметар 23x16.1mm ID3364Детали За ПроизводотПроизводи Детали СтавкаBeadsnice Накит Наоди Месинг Pendant Амбиент за Жена овална locket фото Приврзоци трговија на Големо внатре дијаметар 23x16.1mm ID3364 ID 3364 Материјал месинг големина29.6x23.8мм боја Антички Месинг тежина 4.5 грам Engrave engrave логото MOQ / пакет 20pcs Микс стил е прифатливо...

DEN 667.20

8SEASONS Цинк Базирани на Алуминиумски Merkaba Медитација Приврзоци Круг Сребрен Тон на Боја Јасно Кристал Шупливи 39mm(1 4/8) x 31mm, 3 Еез

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

DEN 50.00 72.00

2017 мода врвен квалитет на природен камен седум бои столб шарм 10x32mm приврзоци за накит одлуки 4pcs/многу големо слободни

Камен Големина : 10мм*32милиметриМатеријал : аметист камен,Lapis lazuli,сина, тиркизна,зелена aventurine,тигар око камен,црвена оникс,виножито камен.боја : 7 боиMOQ : 4 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS...

DEN 730.00 811.20

Сребро позлатен обичај 55мм бела и зелена глеѓ еднорог коњ или животинско ѓердан pendant за DIY монистра шарм

55мм глеѓ еднорог животинско ѓердан pendant за DIY монистра шармПредноста на оваа pendant 1) Цена : убаво и разумни 2) Квалитетот : најдобар, издржливи 3) Моден стил : Разни бои и стилови се на располагање 4) Moq : 100 компјутери, но мали ред и мешани објекти се достапни 5) Брзо производство како ние сами во нашата фабрика 6) Ние може да се направи примероци и производ според клиенти requiryВистински слики покажуваат : пред видитеГолемина : 55ммназад приказ на Пакување и испорака : Пакување тип : 100 парчиња / многупакет метод : opp торби и картонВреме на испорака : 5 7daysИспорака метод : од воздух, од страна на морето и од експрес(UPSот,DHL,EMS,FEDEX,итн.)Нашата услуга : Еденстоп услуга : 1.Ако имате било какви проблеми,ние може многу мило да ви помогне...

DEN 13382.40

DIY Накит Наоди Материјали Микро Отвори Циркон Лебди Цвет Конектор Pendant Додатоци За Жени Peal Ѓердан DIY Одлуки

1.DIY Накит Наоди Материјали Микро Отвори Циркон Лебди Цвет Конектор Pendant Додатоци За Жени Peal Ѓердан DIY Одлуки2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми3.Материјал : Циркон+Месинг4.Занает : МикроИнсерти5.Стил : Мода Микро Отвори Циркон Лебди Цвет Конектор Pendant Додатоци6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.7.Нашата Продавница : xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

DEN 400.00 505.92

8SEASONS Цинк Базирани на Алуминиумски Шри Yantra Медитација Приврзоци Круг златен тон антички златна Топка 49mm x 47mm(1 7/8), 2 Парчиња

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

DEN 74.00 105.60

QianBei Мода Убавина трговија на Големо 6pcs рачно изработени Murano Lampwork Стакло Меша Бојата Остава Внатре Приврзоци Шарм Ѓердани СЛОБОДНИ

1.Материјал : Стакло и Свила канапи(Ние пак ги во Картонска Кутија)2.Износ : 6pcs3.Големина : 53*23 мм,дупка големина : 6*8мм синџир : 42+5cm4.Боја : се погледне на слика5.Облик : се Погледне на слика6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

DEN 555.84

Трговија на големо Розова Природни Школка Ѓердан Монистра Со Scallope Форма Pendant Ѓердан Џемпер Синџир на Среќа за Жените Девојка Накит

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Природна розова школка wweater синџир ѓердан 【Спецификација на Производот】 Мушка големина за : 5mm Должина околу : 80см*****Реална Слика*****

DEN 512.00 569.28

T-Z Луксузни Сосема Нов 26 Букви Ѓердан Pendant Вистински 925 Sterling Silver Пломба AAAAA Кубни Циркон Ѓердан Pendant За Жени

TZ Луксузни Сосема Нов 26 Букви Ѓердан Pendant Вистински 925 Sterling Silver Пломба AAAAA Кубни Циркон Ѓердан Pendant За ЖениЗдраво, Пријатели, Добредојдовте на нашата продавница...

DEN 269.00 585.60

Нови Пристигнување! 30ММ Етерично Масло Diffuser Ѓердан за Жените 316L не ' Рѓосувачки Челик Ароматерапијата Pendant ѓердан (бесплатно со 5pads)

Добредојдовте на нашата продавница!Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.Секој locket бесплатно со 1pcs иста боја синџир, 1pcs убаво па cking кутија и 5pcs различни бои се чувствува влошки...

DEN 187.00 187.20

Фабрика Директни Микро Отвори Накит Bijoux Циркон Паун Шарм За Ѓердани Нараквици DIY Занает Бакар Конектори Висок Квалитет

1.Фабрика Директни Микро Отвори Накит Bijoux Циркон Паун Шарм За Ѓердани Нараквици DIY Занает Бакар Конектори Висок Квалитет2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми3.Материјал : Циркон+Месинг4.Занает : МикроИнсерти5.Стил : Мода6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.7.Нашата Продавница : xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

DEN 396.00 501.60

Музика Забелешка Сјај AAAA Маслиново Кубни Циркони Кристал Камења Сребро Позлатен Свадба Приврзоци Ѓердани Одмор Подарок Семеен Пријател Подарок

Luckyshine Накит : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Сребрен ПозлатенПредмет : Pendant + синџирГлавниот Камен : Маслиново Кубни Циркониум (Синтетички)Пакување : Opp Вреќа и Оригинални Лебл1...

DEN 284.00 378.72

N322 Европски и Американски Филм и телевизиска серија накит дабови shield богатство копче pendant личност ѓердан

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас...

DEN 55.00 57.60