• Ново
Simsimi Hamsa рака шарм Pendant огледало полски нерѓосувачки челик DIY Ѓердан за мажи жени трговија на големо цена 50pcs

Simsimi Hamsa рака шарм Pendant огледало полски нерѓосувачки челик DIY Ѓердан за мажи жени трговија на големо цена 50pcs

DEN 1872.00
DEN 1778.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


ние може да направи вашата нарачка големина, мин 100pcs производство, една недела се подготвени.
Одберете Sim Simi со висок квалитет
Тоа е направено од Нерѓосувачки Челик
Со Рака двојно високи полски
Се внимателно за да се избегне гребење нив
Злато е еден 18 K Злато Позлатен
ако ознаки не во акции, ние ќе се направи нов произведуваат, една недела ќе направи.
Драги Пријатели,добредојдовте на нас продавница,среќно за вас!
Одберете ни со висок квалитет
Тоа е направено од Нерѓосувачки Челик
Со Рака двојно се соочува со Полиран
{18 K Злато Позлатен треба се направи цел}

Особините

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
Hamsa Рака
Бренд Име:
SimSimi
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Hamsa Рака
Големина:
27*18mm (толеранција 1-2mm)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
боја:
Сребро.
синџир:
одберете 50cm топката синџир во боја опција
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

1.61*1.1 Инчен Пепел Накит Водоотпорен Cremation Urn Погребот На Домашно Милениче/Куче Urn Нерѓосувачки Челик Urn Пепел Носителот Locket Унисекс Слободен Брод

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни гравирање.* Трговија на големо 3 / 5 / 10 / 20pcs или повеќе, контактирајте со нас* Боја како и сликите ги покажуваат,ако имате било какви барања, ние може да се промени според вашето барање.*Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик.*100% Сосема нов и висок полиран завршува.*Ние, главно, се прават квалитетни производи,ние сме тука и е подготвен да одговори на вашите прашања веднаш.Ако имате било какви прашања ,ние ќе се потрудиме да ви помогне.Производот Се Покаже​Предноста На 316 LStainless Челик316 L не ' рѓосувачки челик е највисок степен на челик во највисок квалитет категорија, бидејќи овој материјал не ќе се оксидира, висока густина, изработен накит може да се полира по прилично чиста сјај, и доста популарен со модата луѓе.316 L не ' рѓосувачки челик накит е зафати светот.316 L не ' рѓосувачки челик е на врвот материјал во челик ...

DEN 720.00

Трговија на големо цена сребрена боја на цвет копче pendant за жени 33*70mm црвен камен пломба домот нова мода подароци diy накит B3036

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 188.00 234.72

Ју Xin Јуани Парична Казна Накит Природни Врежан Мраз Црна Obsidian Guan Гонг Jade Pendant Мода Среќа Храбри Шарм Ѓердан

започнетекрајот!за големина на : 3.9 *4.3 cmТопло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разлики, како вредност на разликата.Вредноста на jade не може да се оценува.Jade не е само стока, тоа е еден вид на меморија и разбирање;Тоа се носи на пријателство и судбината на љубов, преку мерливи вредност на парите.Колку ви се допаѓа, тоа ќе има многу од вредност.Затоа, ве молам не постојано ценкање, повредени чувства тоа devalue.1 Работат со бесплатна испорака2 цел ќе бидат испратени во рок од 7 дена.Понекогаш тоа може да биде поради недостаток на информации за времето или испорака на стоката, така и нашата рок на испорака е 7 дена...

DEN 1098.00 1291.20

Најнов Моден Дизајн 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна боја Bling Мажи Жени Боксерска Ракавица Pendant Ѓердан Висок Квалитет+Јаже, Верига

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 388.00 431.04

QianBei Мода Убавина трговија на Големо 6pcs рачно изработени Murano Lampwork Стакло Меша Бојата Остава Внатре Приврзоци Шарм Ѓердани СЛОБОДНИ

1.Материјал : Стакло и Свила канапи(Ние пак ги во Картонска Кутија)2.Износ : 6pcs3.Големина : 53*23 мм,дупка големина : 6*8мм синџир : 42+5cm4.Боја : се погледне на слика5.Облик : се Погледне на слика6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

DEN 555.84

Нерѓосувачки Челик Констелација Pendant,жените мода, Шкорпија, oril боја, 24x40x1.50mm, Дупка:Прибл 4x8mm, 10PCs/Торба

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Нерѓосувачки Челик Констелација Pendant,жените мода, Шкорпија, oril боја, 24x40x1.50mm, Дупка : Прибл 4x8mm, 10 PCs / Торба, кои се Продаваат од Страна на ЧантатаNO : 150412152052 Weight : 100gram Size : 24.00 X40.00 X1.50 mm

DEN 398.00 491.52

316 од не ' рѓосувачки челик Черепот Нерѓосувачки Челик Pendant Мажите Злато Гроздобер Панк Накит Крило Ѓердан

316 од не ' рѓосувачки челик Черепот Нерѓосувачки Челик Pendant Мажите Злато Позлатен Гроздобер Панк Накит Крило Ѓердан

DEN 303.00 364.80

YIKALAISI 2017 природни 9-10мм бисер pendant ѓердан ѓердан 925 фунта сребрен накит за жените за девојки голема бисер

dianxiaobao_1Ние само го продаде 100% природен бисер накит!!!Материјал : Природните слатководни бисерБисер големина : 910 mmМетал : 925 sterling silver / циркониНапомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

DEN 466.00 775.68

Ју Xin Јун Мода Природни Црна Obsidian Птици Плати Во Чест На Кралот Среќа Храбри Шарм Jade Pendant Ѓердан Жени Мажи Накит

започнетекрајотДобредојдовте на Ya xuan продавница !за големина : 4*4.3 cmТопло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разлики, како вредност на разликата.Вредноста на jade не може да се оценува.Jade не е само стока, тоа е еден вид на меморија и разбирање;Тоа се носи на пријателство и судбината на љубов, преку мерливи вредност на парите.Колку ви се допаѓа, тоа ќе има многу од вредност.Затоа, ве молам не постојано ценкање, повредени чувства тоа devalue.1 Работат со бесплатна испорака2 цел ќе бидат испратени во рок од 7 дена.Понекогаш тоа може да биде поради недостаток на информации за времето или испорака на стоката, така и нашата рок на испорака е 7 дена...

DEN 812.00 955.20

Моден Накит 925 Sterling Silver морска ѕвезда Приврзоци Ѓердани парична Казна Накит за Жените 2017 Нова Мазна Pendant

Метал тип:925 Sterling Silver Pendant големина:32милиметри*32милиметри тежина : 6g (Привезоци Со 18 инчен Rolo Ѓердан Синџир) s hipping 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

DEN 100.32

Трговија на големо Розова Природни Школка Ѓердан Монистра Со Scallope Форма Pendant Ѓердан Џемпер Синџир на Среќа за Жените Девојка Накит

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Природна розова школка wweater синџир ѓердан 【Спецификација на Производот】 Мушка големина за : 5mm Должина околу : 80см*****Реална Слика*****

DEN 512.00 569.28

8SEASONS Цинк Базирани на Алуминиумски Шри Yantra Медитација Приврзоци Круг златен тон антички златна Топка 49mm x 47mm(1 7/8), 2 Парчиња

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

DEN 74.00 105.60

DoreenBeads Ангел Чувар Крило Шарм За Гроздобер Нараквици сребрена боја Розова Сребрена-сива имитација бисер 41mm x 23mm,8 Компјутери

За НАСЗапочнавме нашиот накит снабдување бизнис во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим...

DEN 131.00 186.72

100ets/lot25mm Стаклена купола сребрена/бронза позлатен двојно чипка база фах конектор стаклени ампули pendant покрие diy накит додатоци

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на топка : 25mm100ets / многу можете да добиете не заврши производи diy со себение сме продавница вебстраница : други стил на еден сакате...

DEN 2734.00 3216.00

Бесплатен Превозот 30PCS Злато на Ѕвонење Легура Флорални Капи Форма Шарм Приврзоци за Девојка Ѓердан Pendant Одлуки DIY Наоди Материјал

Продавачот Препорачуваме : Производи деталиГолемина : околу 8*10ммколичина : за 30pcsБоја : како на вашиот изборАко ви треба speical количина за некои бои,pls љубезно ме остави на messgaeПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 269.00 316.32

8SEASONS Цинк Базирани на Алуминиумски Merkaba Медитација Приврзоци Круг сребрена боја Шупливи 44mm(1 6/8) x 40mm(1 5/8), 3 Еез

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

DEN 57.00 81.12

Висок Квалитет 200PCS 5*7MM Кристал Кристал Легура на Злато Тон Метал DIY Хривнија Накит Лебди Шарм Мода Ѓердан Pendant

Производи деталиГолемина : околу 5*7mmформа : како на сликатаколичина : 100pcsПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 879.00 1098.72

Сребро позлатен обичај 55мм бела и зелена глеѓ еднорог коњ или животинско ѓердан pendant за DIY монистра шарм

55мм глеѓ еднорог животинско ѓердан pendant за DIY монистра шармПредноста на оваа pendant 1) Цена : убаво и разумни 2) Квалитетот : најдобар, издржливи 3) Моден стил : Разни бои и стилови се на располагање 4) Moq : 100 компјутери, но мали ред и мешани објекти се достапни 5) Брзо производство како ние сами во нашата фабрика 6) Ние може да се направи примероци и производ според клиенти requiryВистински слики покажуваат : пред видитеГолемина : 55ммназад приказ на Пакување и испорака : Пакување тип : 100 парчиња / многупакет метод : opp торби и картонВреме на испорака : 5 7daysИспорака метод : од воздух, од страна на морето и од експрес(UPSот,DHL,EMS,FEDEX,итн.)Нашата услуга : Еденстоп услуга : 1.Ако имате било какви проблеми,ние може многу мило да ви помогне...

DEN 13382.40

Музика Забелешка Сјај AAAA Маслиново Кубни Циркони Кристал Камења Сребро Позлатен Свадба Приврзоци Ѓердани Одмор Подарок Семеен Пријател Подарок

Luckyshine Накит : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Сребрен ПозлатенПредмет : Pendant + синџирГлавниот Камен : Маслиново Кубни Циркониум (Синтетички)Пакување : Opp Вреќа и Оригинални Лебл1...

DEN 284.00 378.72

5pcs DIY Накит Правење на Резерви на Големо Муслимански Исламската Сребро Аллах Срцето Шарм Pendant Додатоци За Исламот Изработка на Накит

1 Alibabaекспрес Материјали 5pcs трговија на Големо Муслимански Исламската Сребрена / Злато Аллах Полумесечина Moonship Конектор Шарм Додатоци За Исламот Накит DIY Одлуки 2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми3.Материјал : Циркон+Месинг4.Занает : МикроИнсерти5.Стил : Мода Муслимански Исламската Сребрена / Злато Аллах Полумесечина Moonship Конектор Шарм Додатоци6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.7.Нашата Продавница : xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

DEN 105.00 151.68