• Ново
Sterling Silver изјава Ѓердан рачно изработени Amazonite Мушка pendant жените мода накит, ѓердани приврзоци колиер femme

Sterling Silver изјава Ѓердан рачно изработени Amazonite Мушка pendant жените мода накит, ѓердани приврзоци колиер femme

DEN 335.52
DEN 268.00 -20 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Особините

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
изјава ѓердан
Функција:
Декорација
Стил:
Етничките стил
Текстурата на материјалот:
Сребро.
Процесот Технологија:
поставете гем
Тип:
ѓердан
Секс:
Дами
Пакување:
Независно од пакување
погоден за давање на подарок прилики:
Туристичка Сувенири, Свадба, Надоместоци На Вработените
број:
C1119
Чистота:
925 сребрен

Купувачите избираат и

Висок Квалитет 200PCS 5*7MM Кристал Кристал Легура на Злато Тон Метал DIY Хривнија Накит Лебди Шарм Мода Ѓердан Pendant

Производи деталиГолемина : околу 5*7mmформа : како на сликатаколичина : 100pcsПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 879.00 1098.72

2017 мода врвен квалитет на природен камен седум бои столб шарм 10x32mm приврзоци за накит одлуки 4pcs/многу големо слободни

Камен Големина : 10мм*32милиметриМатеријал : аметист камен,Lapis lazuli,сина, тиркизна,зелена aventurine,тигар око камен,црвена оникс,виножито камен.боја : 7 боиMOQ : 4 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS...

DEN 730.00 811.20

8SEASONS Цинк Базирани на Алуминиумски Merkaba Медитација Приврзоци Круг сребрена боја Шупливи 44mm(1 6/8) x 40mm(1 5/8), 3 Еез

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

DEN 57.00 81.12

3sets/многу Проѕирно стакло свет ЧИПКА база монистра капа стакло шишенцето pendant шише купола терариум вазна diy мода накит наоѓање

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на цевка стакло : 50mm*18mm3sets / многу можете да добиете не заврши производи...

DEN 228.00 240.00

Ју Xin Јун Мода Природни Црна Obsidian Птици Плати Во Чест На Кралот Среќа Храбри Шарм Jade Pendant Ѓердан Жени Мажи Накит

започнетекрајотДобредојдовте на Ya xuan продавница !за големина : 4*4.3 cmТопло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разлики, како вредност на разликата.Вредноста на jade не може да се оценува.Jade не е само стока, тоа е еден вид на меморија и разбирање;Тоа се носи на пријателство и судбината на љубов, преку мерливи вредност на парите.Колку ви се допаѓа, тоа ќе има многу од вредност.Затоа, ве молам не постојано ценкање, повредени чувства тоа devalue.1 Работат со бесплатна испорака2 цел ќе бидат испратени во рок од 7 дена.Понекогаш тоа може да биде поради недостаток на информации за времето или испорака на стоката, така и нашата рок на испорака е 7 дена...

DEN 812.00 955.20

Бесплатен Превозот 30PCS Злато на Ѕвонење Легура Флорални Капи Форма Шарм Приврзоци за Девојка Ѓердан Pendant Одлуки DIY Наоди Материјал

Продавачот Препорачуваме : Производи деталиГолемина : околу 8*10ммколичина : за 30pcsБоја : како на вашиот изборАко ви треба speical количина за некои бои,pls љубезно ме остави на messgaeПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 269.00 316.32

Нови Пристигнување! 30ММ Етерично Масло Diffuser Ѓердан за Жените 316L не ' Рѓосувачки Челик Ароматерапијата Pendant ѓердан (бесплатно со 5pads)

Добредојдовте на нашата продавница!Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.Секој locket бесплатно со 1pcs иста боја синџир, 1pcs убаво па cking кутија и 5pcs различни бои се чувствува влошки...

DEN 187.00 187.20

DoreenBeads Нерѓосувачки Челик Празно Печат Ознаки Приврзоци Правоаголник досадна сребрена боја 70mm(2 6/8) x 35mm(1 3/8), 5 Компјутери

За НАСЗапочнавме нашиот накит снабдување бизнис во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим...

DEN 194.00 277.44

Најновите 10PCS 3D Hallow Од Злато на Ѕвонење Легура Мода Birdcage Форма DIY Накит Pendant Шарм Одговара за Нараквица Ѓердан

Производи деталиГолемина : околу 12*20mmформа : како на сликатаколичина : 10pcsПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 366.00 430.08

5pcs DIY Накит Правење на Резерви на Големо Муслимански Исламската Сребро Аллах Срцето Шарм Pendant Додатоци За Исламот Изработка на Накит

1 Alibabaекспрес Материјали 5pcs трговија на Големо Муслимански Исламската Сребрена / Злато Аллах Полумесечина Moonship Конектор Шарм Додатоци За Исламот Накит DIY Одлуки 2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми3.Материјал : Циркон+Месинг4.Занает : МикроИнсерти5.Стил : Мода Муслимански Исламската Сребрена / Злато Аллах Полумесечина Moonship Конектор Шарм Додатоци6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.7.Нашата Продавница : xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

DEN 105.00 151.68

N322 Европски и Американски Филм и телевизиска серија накит дабови shield богатство копче pendant личност ѓердан

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас...

DEN 55.00 57.60

316 од не ' рѓосувачки челик Черепот Нерѓосувачки Челик Pendant Мажите Злато Гроздобер Панк Накит Крило Ѓердан

316 од не ' рѓосувачки челик Черепот Нерѓосувачки Челик Pendant Мажите Злато Позлатен Гроздобер Панк Накит Крило Ѓердан

DEN 303.00 364.80

Промет на големо со 10PCs/Многу 74*13MM Црвено Јагода Легура Глеѓ Шарм Приврзоци Злато на Ѕвонење Позлатен Масло Капка Метал Хривнија Ѓердан Шарм

Фабрика Директни Продаде DIY Накит ШармПродавачот Препорачуваме : Prouducts детали : Големина : околу 7*13 ммОблик : како на сликатаМатеријал : масло капка легураУпотреба : DIY накитПакување : во врска со 10pcsБоја : како на сликатаПакет содржина : производите ќе наредиПС : ако ви треба било какви посебни количина за некои дизајн,pls остави ми порака кога ќе ставање на ред,ви благодарам!Оваа точка ќе се испраќаат надвор преку Кина пост Обичен Мал Пакет Плус,откако вашата нарачка amout над 5ние ќе брод од пакетот за вас преку Кина Пост Воздух Mail.Повеќе Шарм ДизајниЉубезно ве молиме да ги прочитате пред ставање на налози : Почитувани клиенти : Ви благодарам многу за шопинг.Сите слики биле зеде со себе,Боја може да се разликува малку се должи наосветлување & флеш користи во photographyor проширување на фотографијата или подесувањана компјутерски монитори.се надеваме дека може да се добие вашиот љубезно разбирање акопримена на нашите производи што боите се малку различни со слики.Објектите може да изгледа помал од слики емисии,ве молиме да обрнете вниманиеда големини информации,благодарам многу!Како да нарачате повеќе од 1 предмет : Пакување детали : Испорака детална : 1...

DEN 129.00 143.04

QianBei Мода Убавина трговија на Големо 6pcs рачно изработени Murano Lampwork Стакло Меша Бојата Остава Внатре Приврзоци Шарм Ѓердани СЛОБОДНИ

1.Материјал : Стакло и Свила канапи(Ние пак ги во Картонска Кутија)2.Износ : 6pcs3.Големина : 53*23 мм,дупка големина : 6*8мм синџир : 42+5cm4.Боја : се погледне на слика5.Облик : се Погледне на слика6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

DEN 555.84