• Ново
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10PCS Светло Сребрена Плоча 2 Круг Pendant Коцки Cabochon Settings #23065

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10PCS Светло Сребрена Плоча 2 Круг Pendant Коцки Cabochon Settings 23065

DEN 408.00
DEN 306.00 -25 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


МОДЕН PENDANT
ОПИС :
ГОЛЕМИНА НА : ВНАТРЕШЕН ГОЛЕМИНА (ПРАЗНО) ОКОЛУ 2 ИНЧИ
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 10 PCS
БОЈА : СВЕТЛО СРЕБРЕНА
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛ
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Особините

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
#23065
накит наоди квалитет:
Бренд Нови
накит наоди количина:
10pcs
накит наоди превозот метод:
воздухопловната
накит наоди превозот надомест:
слободни
накит наоди Место на Потекло:
Кина (Копно)
накит наоди Метали Тип:
цинк легура метал

Купувачите избираат и

3sets/многу Проѕирно стакло свет ЧИПКА база монистра капа стакло шишенцето pendant шише купола терариум вазна diy мода накит наоѓање

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на цевка стакло : 50mm*18mm3sets / многу можете да добиете не заврши производи...

DEN 228.00 240.00

DIY Накит Наоди Материјали Микро Отвори Циркон Лебди Цвет Конектор Pendant Додатоци За Жени Peal Ѓердан DIY Одлуки

1.DIY Накит Наоди Материјали Микро Отвори Циркон Лебди Цвет Конектор Pendant Додатоци За Жени Peal Ѓердан DIY Одлуки2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми3.Материјал : Циркон+Месинг4.Занает : МикроИнсерти5.Стил : Мода Микро Отвори Циркон Лебди Цвет Конектор Pendant Додатоци6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.7.Нашата Продавница : xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

DEN 400.00 505.92

Слободна дистрибуција, уникатен двоен прстен pendant сребро pendant pendant дизајн diy накит, pendant база 25 * 50mm

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

DEN 1440.00

T-Z Луксузни Сосема Нов 26 Букви Ѓердан Pendant Вистински 925 Sterling Silver Пломба AAAAA Кубни Циркон Ѓердан Pendant За Жени

TZ Луксузни Сосема Нов 26 Букви Ѓердан Pendant Вистински 925 Sterling Silver Пломба AAAAA Кубни Циркон Ѓердан Pendant За ЖениЗдраво, Пријатели, Добредојдовте на нашата продавница...

DEN 269.00 585.60

Најнов Моден Дизајн 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна боја Bling Мажи Жени Боксерска Ракавица Pendant Ѓердан Висок Квалитет+Јаже, Верига

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 388.00 431.04

Beadsnice Накит Наоди Месинг Pendant Амбиент за Жена овална locket фото Приврзоци трговија на Големо внатре дијаметар 23x16.1mm ID3364

УСД $ 0.85 УСД $ 1.24 УСД $ 4.60 УСД $ 10.13 УСД $ 14.73 УСД $ 5.80 УСД $ 0.74 УСД $ 0.62дувачкиот приврзоци Опис на ПроизводотBeadsnice Накит Наоди Месинг Pendant Амбиент за Жена овална locket фото Приврзоци трговија на Големо внатре дијаметар 23x16.1mm ID3364Детали За ПроизводотПроизводи Детали СтавкаBeadsnice Накит Наоди Месинг Pendant Амбиент за Жена овална locket фото Приврзоци трговија на Големо внатре дијаметар 23x16.1mm ID3364 ID 3364 Материјал месинг големина29.6x23.8мм боја Антички Месинг тежина 4.5 грам Engrave engrave логото MOQ / пакет 20pcs Микс стил е прифатливо...

DEN 667.20

1.61*1.1 Инчен Пепел Накит Водоотпорен Cremation Urn Погребот На Домашно Милениче/Куче Urn Нерѓосувачки Челик Urn Пепел Носителот Locket Унисекс Слободен Брод

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни гравирање.* Трговија на големо 3 / 5 / 10 / 20pcs или повеќе, контактирајте со нас* Боја како и сликите ги покажуваат,ако имате било какви барања, ние може да се промени според вашето барање.*Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик.*100% Сосема нов и висок полиран завршува.*Ние, главно, се прават квалитетни производи,ние сме тука и е подготвен да одговори на вашите прашања веднаш.Ако имате било какви прашања ,ние ќе се потрудиме да ви помогне.Производот Се Покаже​Предноста На 316 LStainless Челик316 L не ' рѓосувачки челик е највисок степен на челик во највисок квалитет категорија, бидејќи овој материјал не ќе се оксидира, висока густина, изработен накит може да се полира по прилично чиста сјај, и доста популарен со модата луѓе.316 L не ' рѓосувачки челик накит е зафати светот.316 L не ' рѓосувачки челик е на врвот материјал во челик ...

DEN 720.00

Трговија на големо цена 3 стил природни multicolor abalone бела мајка школка долг правоаголник стап pendant мода накит 13pcs B1152

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 326.00 466.56

Трговија на големо Розова Природни Школка Ѓердан Монистра Со Scallope Форма Pendant Ѓердан Џемпер Синџир на Среќа за Жените Девојка Накит

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Природна розова школка wweater синџир ѓердан 【Спецификација на Производот】 Мушка големина за : 5mm Должина околу : 80см*****Реална Слика*****

DEN 512.00 569.28

Нови Пристигнување! 30ММ Етерично Масло Diffuser Ѓердан за Жените 316L не ' Рѓосувачки Челик Ароматерапијата Pendant ѓердан (бесплатно со 5pads)

Добредојдовте на нашата продавница!Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.Секој locket бесплатно со 1pcs иста боја синџир, 1pcs убаво па cking кутија и 5pcs различни бои се чувствува влошки...

DEN 187.00 187.20

12x12mm Перница 7.79 кт Беспрекорна Жолта Citrine Гем го Отвори Дијамант 14k Злато Pendant

Бренд Cai Mao Накит Име Citrine Злато Pendant Главниот Камен7.79 кт Природни Citrine(Околу 12x12mm перница)Боја : Жолта / Јасност : АКО Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.25 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au585 Жолто Злато Прибл...

DEN 21600.00

Бесплатен Превозот 30PCS Злато на Ѕвонење Легура Флорални Капи Форма Шарм Приврзоци за Девојка Ѓердан Pendant Одлуки DIY Наоди Материјал

Продавачот Препорачуваме : Производи деталиГолемина : околу 8*10ммколичина : за 30pcsБоја : како на вашиот изборАко ви треба speical количина за некои бои,pls љубезно ме остави на messgaeПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 269.00 316.32

Најновите 10PCS 3D Hallow Од Злато на Ѕвонење Легура Мода Birdcage Форма DIY Накит Pendant Шарм Одговара за Нараквица Ѓердан

Производи деталиГолемина : околу 12*20mmформа : како на сликатаколичина : 10pcsПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 366.00 430.08

QianBei Мода Убавина трговија на Големо 6pcs рачно изработени Murano Lampwork Стакло Меша Бојата Остава Внатре Приврзоци Шарм Ѓердани СЛОБОДНИ

1.Материјал : Стакло и Свила канапи(Ние пак ги во Картонска Кутија)2.Износ : 6pcs3.Големина : 53*23 мм,дупка големина : 6*8мм синџир : 42+5cm4.Боја : се погледне на слика5.Облик : се Погледне на слика6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

DEN 555.84