• Ново
Бесплатен превозот Сребро Позлатен 14mm Круг Со V јамка Pendant База Ќорци Коцки Рамки Шарм Камео Cabochon Поставување

Бесплатен превозот Сребро Позлатен 14mm Круг Со V јамка Pendant База Ќорци Коцки Рамки Шарм Камео Cabochon Поставување

DEN 1612.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrity-базирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти
* сите производи на компанијата се само-маркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.
* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.
* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.
* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.
* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.
Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.
Вашиот 100% задоволство е наша гаранција. Ако примите проектот, и се задоволни со нашиот производ или услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost детални продажба на оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашите идни заложби aliexpress, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис за да служат подобро, и да продолжи да обезбедува високо квалитетни производи по ниска цена. Ако не сте задоволни со стоки или услуги, и планираат да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, а? Ние ќе направиме се во наша моќ за да се реши проблемот во најкус можен рок.

Особините

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
АЛФОНС
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Бакар
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

3sets/многу Проѕирно стакло свет ЧИПКА база монистра капа стакло шишенцето pendant шише купола терариум вазна diy мода накит наоѓање

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на цевка стакло : 50mm*18mm3sets / многу можете да добиете не заврши производи...

DEN 228.00 240.00

8SEASONS Цинк Базирани на Алуминиумски Merkaba Медитација Приврзоци Круг Сребрен Тон на Боја Јасно Кристал Шупливи 39mm(1 4/8) x 31mm, 3 Еез

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

DEN 50.00 72.00

трговија на големо Месинг cabochon pendant поставување,база pendant,pendant ќорци,база дијаметар:20x20mm

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

DEN 816.00

Фабрика Директни Микро Отвори Накит Bijoux Циркон Паун Шарм За Ѓердани Нараквици DIY Занает Бакар Конектори Висок Квалитет

1.Фабрика Директни Микро Отвори Накит Bijoux Циркон Паун Шарм За Ѓердани Нараквици DIY Занает Бакар Конектори Висок Квалитет2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми3.Материјал : Циркон+Месинг4.Занает : МикроИнсерти5.Стил : Мода6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.7.Нашата Продавница : xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

DEN 396.00 501.60

Слободна дистрибуција, уникатен двоен прстен pendant сребро pendant pendant дизајн diy накит, pendant база 25 * 50mm

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

DEN 1440.00

Трговија на големо 200PCS Кристал Кристал Декорирани Злато на Ѕвонење Легура 6*7MM Малку Срце Шарм за Keyring Телефон Синџир Хривнија DIY

Производи деталиГолемина : околу 6*7mmформа : како на сликатаколичина : 200pcsПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 921.00 1151.52

N359 Европа и сад тренд на панк стил на личноста ѓердан

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас...

DEN 41.00 57.60

Копчето Snap Hummer Затворач Шарм Приврзоци Гроздобер Сребро Мода Накит Наоди За Нараквица Ѓердан Додатоци 30PCS H303

Трговија на големо Мода Антички Сребрен Гроздобер Шарм Двојно Делфини, Приврзоци DIY Накит Одлуки Наоди Бесплатен Превозот 50pcs Z273 многу50 парчиња / многуТрговија на големо Мода Антички Сребрен Гроздобер Шарм Симпатична Срцето Приврзоци DIY Накит Одлуки Наоди Бесплатен Превозот 50pcs Z269 многу50 парчиња / многуТрговија на големо Мода Антички Сребрен Гроздобер Шарм Мачка во Кошница Приврзоци DIY Накит Одлуки Наоди Бесплатен Превозот 40pcs Z275 многу40 парчиња / многуТрговија на големо Мода Антички Сребрен Гроздобер Шарм Верски Крст Привезоци DIY Накит Одлуки Наоди Бесплатен Превозот 50pcs Z279 многу50 парчиња / многуТрговија на големо Мода Антички Сребрен Гроздобер Шарм ЉУБОВНИ писма Приврзоци DIY Накит Одлуки Наоди Бесплатен Превозот 60pcs Z276 многу60 парчиња / многуТрговија на големо Мода Антички Сребрен Гроздобер Шарм Мајка и Син Слон Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот 50pcs Z267 многу50 парчиња / многуТрговија на големо Мода Антички Сребрен Гроздобер Шарм Quatrefoil Среќа Детелина Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот 50pcs Z268 многу50 парчиња / многуТрговија на големо Мода Антички Сребрен Гроздобер Шарм писма Срцето Приврзоци DIY Накит Одлуки Наоди Бесплатен Превозот 30pcs Z271 многу30 парчиња / многуТрговија на големо Мода Антички Сребрен Гроздобер Шарм Мала Мачка Приврзоци DIY Накит Одлуки Наоди Бесплатен Превозот 40pcs12.5*21mm Z289 многу40 парчиња / многуТрговија на големо Мода Антички Сребрен 25*16mm Гроздобер Шарм Убава Мачка Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот 20pcs Z291 многу20 парчиња / многуТрговија на големо Мода Антички Сребрен Гроздобер Шарм Мачка Спиење Беа Кошница Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот 40pcs Z290 многу40 парчиња / многуТрговија на големо Мода Антички Сребрен Гроздобер Шарм Slenderness Мачка Приврзоци DIY Накит Одлуки Наоди Бесплатен Превозот 30pcs Z288 многу30 парчиња / многуТрговија на големо Мода Антички Сребрен Гроздобер Шарм Симпатична Мачка Приврзоци DIY Накит Одлуки Наоди Бесплатен Превозот 30pcs Z286 многу30 парчиња / многуТрговија на големо Мода Антички Сребрен Гроздобер Шарм Убава Мачка Приврзоци DIY Накит Одлуки Наоди Бесплатен Превозот 20pcs Z285 многу20 парчиња / многуТрговија на големо Мода Антички Сребрен Гроздобер Шарм Мал Слон Приврзоци DIY Накит Одлуки Наоди Бесплатен Превозот 50pcs Z281 многу50 парчиња / многуТрговија на големо Мода Антички Сребрен Гроздобер Шарм Европската Копче за Приврзоци DIY Накит Одлуки Наоди Бесплатен Превозот 40pcs Z283 многу40 парчиња / многуТрговија на големо Мода Гроздобер Шарм Симпатична Був Приврзоци DIY Накит Одлуки Наоди Бесплатен Превозот Подароци 40pcs Z325 многу40 парчиња / многуТрговија на големо Мода Гроздобер Silvers Шарм Teapot Приврзоци DIY Накит Одлуки Наоди Бесплатен Превозот 40pcs Z322 многу40 парчиња / многуТрговија на големо Мода Гроздобер Шарм Мешани Глеѓ Висока Револвер Чевли Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот 100pcs Z323

DEN 495.00 589.92

Сребро позлатен обичај 55мм бела и зелена глеѓ еднорог коњ или животинско ѓердан pendant за DIY монистра шарм

55мм глеѓ еднорог животинско ѓердан pendant за DIY монистра шармПредноста на оваа pendant 1) Цена : убаво и разумни 2) Квалитетот : најдобар, издржливи 3) Моден стил : Разни бои и стилови се на располагање 4) Moq : 100 компјутери, но мали ред и мешани објекти се достапни 5) Брзо производство како ние сами во нашата фабрика 6) Ние може да се направи примероци и производ според клиенти requiryВистински слики покажуваат : пред видитеГолемина : 55ммназад приказ на Пакување и испорака : Пакување тип : 100 парчиња / многупакет метод : opp торби и картонВреме на испорака : 5 7daysИспорака метод : од воздух, од страна на морето и од експрес(UPSот,DHL,EMS,FEDEX,итн.)Нашата услуга : Еденстоп услуга : 1.Ако имате било какви проблеми,ние може многу мило да ви помогне...

DEN 13382.40

Музика Забелешка Сјај AAAA Маслиново Кубни Циркони Кристал Камења Сребро Позлатен Свадба Приврзоци Ѓердани Одмор Подарок Семеен Пријател Подарок

Luckyshine Накит : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Сребрен ПозлатенПредмет : Pendant + синџирГлавниот Камен : Маслиново Кубни Циркониум (Синтетички)Пакување : Opp Вреќа и Оригинални Лебл1...

DEN 284.00 378.72

8SEASONS Цинк Базирани на Алуминиумски Merkaba Медитација Приврзоци Круг злато-боја Шупливи 40mm(1 5/8) x 31mm(1 2/8), 10 Компјутери

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

DEN 101.00 144.00

Трговија на големо цена сребрена боја на цвет копче pendant за жени 33*70mm црвен камен пломба домот нова мода подароци diy накит B3036

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 188.00 234.72

DoreenBeads Нерѓосувачки Челик Празно Печат Ознаки Приврзоци Правоаголник досадна сребрена боја 70mm(2 6/8) x 35mm(1 3/8), 5 Компјутери

За НАСЗапочнавме нашиот накит снабдување бизнис во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим...

DEN 194.00 277.44

12x12mm Перница 7.79 кт Беспрекорна Жолта Citrine Гем го Отвори Дијамант 14k Злато Pendant

Бренд Cai Mao Накит Име Citrine Злато Pendant Главниот Камен7.79 кт Природни Citrine(Околу 12x12mm перница)Боја : Жолта / Јасност : АКО Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.25 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au585 Жолто Злато Прибл...

DEN 21600.00

N322 Европски и Американски Филм и телевизиска серија накит дабови shield богатство копче pendant личност ѓердан

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас...

DEN 55.00 57.60

Најновите 10PCS 3D Hallow Од Злато на Ѕвонење Легура Мода Birdcage Форма DIY Накит Pendant Шарм Одговара за Нараквица Ѓердан

Производи деталиГолемина : околу 12*20mmформа : како на сликатаколичина : 10pcsПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 366.00 430.08

Бесплатен Превозот 30PCS Злато на Ѕвонење Легура Флорални Капи Форма Шарм Приврзоци за Девојка Ѓердан Pendant Одлуки DIY Наоди Материјал

Продавачот Препорачуваме : Производи деталиГолемина : околу 8*10ммколичина : за 30pcsБоја : како на вашиот изборАко ви треба speical количина за некои бои,pls љубезно ме остави на messgaeПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 269.00 316.32

DIY Накит Наоди Материјали Микро Отвори Циркон Лебди Цвет Конектор Pendant Додатоци За Жени Peal Ѓердан DIY Одлуки

1.DIY Накит Наоди Материјали Микро Отвори Циркон Лебди Цвет Конектор Pendant Додатоци За Жени Peal Ѓердан DIY Одлуки2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми3.Материјал : Циркон+Месинг4.Занает : МикроИнсерти5.Стил : Мода Микро Отвори Циркон Лебди Цвет Конектор Pendant Додатоци6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.7.Нашата Продавница : xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

DEN 400.00 505.92

Ју Xin Јуани Парична Казна Накит Природни Врежан Мраз Црна Obsidian Guan Гонг Jade Pendant Мода Среќа Храбри Шарм Ѓердан

започнетекрајот!за големина на : 3.9 *4.3 cmТопло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разлики, како вредност на разликата.Вредноста на jade не може да се оценува.Jade не е само стока, тоа е еден вид на меморија и разбирање;Тоа се носи на пријателство и судбината на љубов, преку мерливи вредност на парите.Колку ви се допаѓа, тоа ќе има многу од вредност.Затоа, ве молам не постојано ценкање, повредени чувства тоа devalue.1 Работат со бесплатна испорака2 цел ќе бидат испратени во рок од 7 дена.Понекогаш тоа може да биде поради недостаток на информации за времето или испорака на стоката, така и нашата рок на испорака е 7 дена...

DEN 1098.00 1291.20

Simsimi Hamsa рака шарм Pendant огледало полски нерѓосувачки челик DIY Ѓердан за мажи жени трговија на големо цена 50pcs

ние може да направи вашата нарачка големина, мин 100pcs производство, една недела се подготвени.Одберете Sim Simi со висок квалитетТоа е направено од Нерѓосувачки ЧеликСо Рака двојно високи полскиСе внимателно за да се избегне гребење нивЗлато е еден 18 K Злато Позлатенако ознаки не во акции, ние ќе се направи нов произведуваат, една недела ќе направи.Драги Пријатели,добредојдовте на нас продавница,среќно за вас!Одберете ни со висок квалитетТоа е направено од Нерѓосувачки ЧеликСо Рака двојно се соочува со Полиран{18 K Злато Позлатен треба се направи цел}

DEN 1778.00 1872.00

Моден Накит 925 Sterling Silver морска ѕвезда Приврзоци Ѓердани парична Казна Накит за Жените 2017 Нова Мазна Pendant

Метал тип:925 Sterling Silver Pendant големина:32милиметри*32милиметри тежина : 6g (Привезоци Со 18 инчен Rolo Ѓердан Синџир) s hipping 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

DEN 100.32

1.61*1.1 Инчен Пепел Накит Водоотпорен Cremation Urn Погребот На Домашно Милениче/Куче Urn Нерѓосувачки Челик Urn Пепел Носителот Locket Унисекс Слободен Брод

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни гравирање.* Трговија на големо 3 / 5 / 10 / 20pcs или повеќе, контактирајте со нас* Боја како и сликите ги покажуваат,ако имате било какви барања, ние може да се промени според вашето барање.*Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик.*100% Сосема нов и висок полиран завршува.*Ние, главно, се прават квалитетни производи,ние сме тука и е подготвен да одговори на вашите прашања веднаш.Ако имате било какви прашања ,ние ќе се потрудиме да ви помогне.Производот Се Покаже​Предноста На 316 LStainless Челик316 L не ' рѓосувачки челик е највисок степен на челик во највисок квалитет категорија, бидејќи овој материјал не ќе се оксидира, висока густина, изработен накит може да се полира по прилично чиста сјај, и доста популарен со модата луѓе.316 L не ' рѓосувачки челик накит е зафати светот.316 L не ' рѓосувачки челик е на врвот материјал во челик ...

DEN 720.00

Исклучителна рачно изработени природен камен сина kyanite камен неправилен привлечност pendant сребрена боја жица ликвидација топла продажба накит B3076

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 275.00 343.20

YIKALAISI 2017 природни 9-10мм бисер pendant ѓердан ѓердан 925 фунта сребрен накит за жените за девојки голема бисер

dianxiaobao_1Ние само го продаде 100% природен бисер накит!!!Материјал : Природните слатководни бисерБисер големина : 910 mmМетал : 925 sterling silver / циркониНапомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

DEN 466.00 775.68