• Ново
Слободна дистрибуција, уникатен двоен прстен pendant сребро pendant pendant дизајн diy накит, pendant база 25 * 50mm

Слободна дистрибуција, уникатен двоен прстен pendant сребро pendant pendant дизајн diy накит, pendant база 25 * 50mm

DEN 1440.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrity-базирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти
* сите производи на компанијата се само-маркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.
* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.
* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.
* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.
* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.
Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.
Вашиот 100% задоволство е наша гаранција. Ако примите проектот, и се задоволни со нашиот производ или услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost детални продажба на оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашите идни заложби aliexpress, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис за да служат подобро, и да продолжи да обезбедува високо квалитетни производи по ниска цена. Ако не сте задоволни со стоки или услуги, и планираат да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, а? Ние ќе направиме се во наша моќ за да се реши проблемот во најкус можен рок.

Особините

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Бренд Име:
АЛФОНС
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар,Сребро Позлатен
Материјал:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Крило во Облик на Цинк Легура Привезоци,жените мода, злато Боја позлатен, 16x49x2mm, Дупка:Околу 1mm, 10PCs/Торба

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Крило во Облик на Цинк Легура Привезоци,жените мода, вистински злато позлатен, доведе & кадмиум слободни, 16x49x2mm, Дупка : Околу 1mm, 10 PCs / Торба, кои се Продаваат од Страна на ЧантатаNO : 160428165231 Weight : 46gram Size : 16.00 X49.00 X2.00 mm

DEN 161.00 198.24

1.61*1.1 Инчен Пепел Накит Водоотпорен Cremation Urn Погребот На Домашно Милениче/Куче Urn Нерѓосувачки Челик Urn Пепел Носителот Locket Унисекс Слободен Брод

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни гравирање.* Трговија на големо 3 / 5 / 10 / 20pcs или повеќе, контактирајте со нас* Боја како и сликите ги покажуваат,ако имате било какви барања, ние може да се промени според вашето барање.*Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик.*100% Сосема нов и висок полиран завршува.*Ние, главно, се прават квалитетни производи,ние сме тука и е подготвен да одговори на вашите прашања веднаш.Ако имате било какви прашања ,ние ќе се потрудиме да ви помогне.Производот Се Покаже​Предноста На 316 LStainless Челик316 L не ' рѓосувачки челик е највисок степен на челик во највисок квалитет категорија, бидејќи овој материјал не ќе се оксидира, висока густина, изработен накит може да се полира по прилично чиста сјај, и доста популарен со модата луѓе.316 L не ' рѓосувачки челик накит е зафати светот.316 L не ' рѓосувачки челик е на врвот материјал во челик ...

DEN 720.00

10pcs/торба Цинк Легура Божиќ Серија 2: Кристал Снешко,Ангел Девојка Глеѓ Дедо мраз,Елен,Елен Pendant ( Изберете Дизајн Првиот )

14.62 / торбаЗа ПревозотВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната слободни.Тоа може да се направи околу 15 до 30 работни дена за испорака! Но, ако вкупно над УСД $100 ние ќе брод од страна на DHL / Федекс / EMS / UPSот Слободен,ова е брзо околу 47 дена ќе ја добила откако ќе се испраќаат тоа ! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас...

DEN 607.00 768.00

Нови Пристигнување! 30ММ Етерично Масло Diffuser Ѓердан за Жените 316L не ' Рѓосувачки Челик Ароматерапијата Pendant ѓердан (бесплатно со 5pads)

Добредојдовте на нашата продавница!Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.Секој locket бесплатно со 1pcs иста боја синџир, 1pcs убаво па cking кутија и 5pcs различни бои се чувствува влошки...

DEN 187.00 187.20

12x12mm Перница 7.79 кт Беспрекорна Жолта Citrine Гем го Отвори Дијамант 14k Злато Pendant

Бренд Cai Mao Накит Име Citrine Злато Pendant Главниот Камен7.79 кт Природни Citrine(Околу 12x12mm перница)Боја : Жолта / Јасност : АКО Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.25 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au585 Жолто Злато Прибл...

DEN 21600.00

Исклучителна рачно изработени природен камен сина kyanite камен неправилен привлечност pendant сребрена боја жица ликвидација топла продажба накит B3076

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 275.00 343.20

Сребро позлатен обичај 55мм бела и зелена глеѓ еднорог коњ или животинско ѓердан pendant за DIY монистра шарм

55мм глеѓ еднорог животинско ѓердан pendant за DIY монистра шармПредноста на оваа pendant 1) Цена : убаво и разумни 2) Квалитетот : најдобар, издржливи 3) Моден стил : Разни бои и стилови се на располагање 4) Moq : 100 компјутери, но мали ред и мешани објекти се достапни 5) Брзо производство како ние сами во нашата фабрика 6) Ние може да се направи примероци и производ според клиенти requiryВистински слики покажуваат : пред видитеГолемина : 55ммназад приказ на Пакување и испорака : Пакување тип : 100 парчиња / многупакет метод : opp торби и картонВреме на испорака : 5 7daysИспорака метод : од воздух, од страна на морето и од експрес(UPSот,DHL,EMS,FEDEX,итн.)Нашата услуга : Еденстоп услуга : 1.Ако имате било какви проблеми,ние може многу мило да ви помогне...

DEN 13382.40

8SEASONS Цинк Базирани на Алуминиумски Merkaba Медитација Приврзоци Круг злато-боја Шупливи 40mm(1 5/8) x 31mm(1 2/8), 10 Компјутери

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

DEN 101.00 144.00

50ets/lot25mm стакло свет бронза/сребрена чипка работ база капа стакло шишенцето pendant шупливи стакло сакаат шише купола ѓердан diy накит

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на топка : 25mm50 / многу можете да добиете не заврши производи diy со себение сме продавница вебстраница : други стил на еден сакате...

DEN 1714.00 2016.00

T-Z Луксузни Сосема Нов 26 Букви Ѓердан Pendant Вистински 925 Sterling Silver Пломба AAAAA Кубни Циркон Ѓердан Pendant За Жени

TZ Луксузни Сосема Нов 26 Букви Ѓердан Pendant Вистински 925 Sterling Silver Пломба AAAAA Кубни Циркон Ѓердан Pendant За ЖениЗдраво, Пријатели, Добредојдовте на нашата продавница...

DEN 269.00 585.60

Фабрика Директни Микро Отвори Накит Bijoux Циркон Паун Шарм За Ѓердани Нараквици DIY Занает Бакар Конектори Висок Квалитет

1.Фабрика Директни Микро Отвори Накит Bijoux Циркон Паун Шарм За Ѓердани Нараквици DIY Занает Бакар Конектори Висок Квалитет2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми3.Материјал : Циркон+Месинг4.Занает : МикроИнсерти5.Стил : Мода6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.7.Нашата Продавница : xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

DEN 396.00 501.60

Simsimi Hamsa рака шарм Pendant огледало полски нерѓосувачки челик DIY Ѓердан за мажи жени трговија на големо цена 50pcs

ние може да направи вашата нарачка големина, мин 100pcs производство, една недела се подготвени.Одберете Sim Simi со висок квалитетТоа е направено од Нерѓосувачки ЧеликСо Рака двојно високи полскиСе внимателно за да се избегне гребење нивЗлато е еден 18 K Злато Позлатенако ознаки не во акции, ние ќе се направи нов произведуваат, една недела ќе направи.Драги Пријатели,добредојдовте на нас продавница,среќно за вас!Одберете ни со висок квалитетТоа е направено од Нерѓосувачки ЧеликСо Рака двојно се соочува со Полиран{18 K Злато Позлатен треба се направи цел}

DEN 1778.00 1872.00

Нерѓосувачки Челик Констелација Pendant,жените мода, Шкорпија, oril боја, 24x40x1.50mm, Дупка:Прибл 4x8mm, 10PCs/Торба

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Нерѓосувачки Челик Констелација Pendant,жените мода, Шкорпија, oril боја, 24x40x1.50mm, Дупка : Прибл 4x8mm, 10 PCs / Торба, кои се Продаваат од Страна на ЧантатаNO : 150412152052 Weight : 100gram Size : 24.00 X40.00 X1.50 mm

DEN 398.00 491.52

YIKALAISI 2017 природни 9-10мм бисер pendant ѓердан ѓердан 925 фунта сребрен накит за жените за девојки голема бисер

dianxiaobao_1Ние само го продаде 100% природен бисер накит!!!Материјал : Природните слатководни бисерБисер големина : 910 mmМетал : 925 sterling silver / циркониНапомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

DEN 466.00 775.68

N359 Европа и сад тренд на панк стил на личноста ѓердан

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас...

DEN 41.00 57.60