• Ново
12x12mm Перница 7.79 кт Беспрекорна Жолта Citrine Гем го Отвори Дијамант 14k Злато Pendant

12x12mm Перница 7.79 кт Беспрекорна Жолта Citrine Гем го Отвори Дијамант 14k Злато Pendant

DEN 21600.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бренд Cai Mao Накит Име Citrine Злато Pendant Главниот Камен
7.79 кт Природни Citrine(Околу 12x12mm перница)
Боја : Жолта/ Јасност : АКО Страна Камења
Природни Круг Намали Дијамант
Вкупно Карат Тежина : 0.25 кт, Боја : G-H, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT/Au585 Жолто Злато Прибл. 2.01 g Прилагодување на Големината 27.00 mm Должина, 15.00 mm Ширина Забелешка
Направени да нарачате (Не вклучувајќи го и Синџирот)
100% Природни и Автентични
Поддршка Тестиратесите на Камен и Метал
[xlmodel]-[фото]-[0000

Особините

Гем Боја:
Жолта
Главниот Камен:
Citrine
Стил:
Романтични
Бренд Име:
CAIMAO
Страна Камен:
дијамант
Приврзоци Тип:
Дијамант Акцентирани
Certificate Type:
Никој
Метал Печат:
14k
Метали Тип:
Жолто Злато
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
N201308283
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Накит Тип:
Привезоци или Уроци
Привезоци или Шарм Тип:
Шарм Приврзоци
Пол:
Жените
Повод:
Ангажирање
Материјал Тип:
Жолто Злато
Приврзоци Тип:
Дијамант Акцентирани

Купувачите избираат и

2017 мода врвен квалитет на природен камен седум бои столб шарм 10x32mm приврзоци за накит одлуки 4pcs/многу големо слободни

Камен Големина : 10мм*32милиметриМатеријал : аметист камен,Lapis lazuli,сина, тиркизна,зелена aventurine,тигар око камен,црвена оникс,виножито камен.боја : 7 боиMOQ : 4 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS...

DEN 730.00 811.20

N322 Европски и Американски Филм и телевизиска серија накит дабови shield богатство копче pendant личност ѓердан

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас...

DEN 55.00 57.60

QianBei Мода Убавина трговија на Големо 6pcs рачно изработени Murano Lampwork Стакло Меша Бојата Остава Внатре Приврзоци Шарм Ѓердани СЛОБОДНИ

1.Материјал : Стакло и Свила канапи(Ние пак ги во Картонска Кутија)2.Износ : 6pcs3.Големина : 53*23 мм,дупка големина : 6*8мм синџир : 42+5cm4.Боја : се погледне на слика5.Облик : се Погледне на слика6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

DEN 555.84

8SEASONS Цинк Базирани на Алуминиумски Merkaba Медитација Приврзоци Круг Сребрен Тон на Боја Јасно Кристал Шупливи 39mm(1 4/8) x 31mm, 3 Еез

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

DEN 50.00 72.00

Сребро позлатен обичај 55мм бела и зелена глеѓ еднорог коњ или животинско ѓердан pendant за DIY монистра шарм

55мм глеѓ еднорог животинско ѓердан pendant за DIY монистра шармПредноста на оваа pendant 1) Цена : убаво и разумни 2) Квалитетот : најдобар, издржливи 3) Моден стил : Разни бои и стилови се на располагање 4) Moq : 100 компјутери, но мали ред и мешани објекти се достапни 5) Брзо производство како ние сами во нашата фабрика 6) Ние може да се направи примероци и производ според клиенти requiryВистински слики покажуваат : пред видитеГолемина : 55ммназад приказ на Пакување и испорака : Пакување тип : 100 парчиња / многупакет метод : opp торби и картонВреме на испорака : 5 7daysИспорака метод : од воздух, од страна на морето и од експрес(UPSот,DHL,EMS,FEDEX,итн.)Нашата услуга : Еденстоп услуга : 1.Ако имате било какви проблеми,ние може многу мило да ви помогне...

DEN 13382.40

Моден Накит 925 Sterling Silver морска ѕвезда Приврзоци Ѓердани парична Казна Накит за Жените 2017 Нова Мазна Pendant

Метал тип:925 Sterling Silver Pendant големина:32милиметри*32милиметри тежина : 6g (Привезоци Со 18 инчен Rolo Ѓердан Синџир) s hipping 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

DEN 100.32

1.61*1.1 Инчен Пепел Накит Водоотпорен Cremation Urn Погребот На Домашно Милениче/Куче Urn Нерѓосувачки Челик Urn Пепел Носителот Locket Унисекс Слободен Брод

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни гравирање.* Трговија на големо 3 / 5 / 10 / 20pcs или повеќе, контактирајте со нас* Боја како и сликите ги покажуваат,ако имате било какви барања, ние може да се промени според вашето барање.*Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик.*100% Сосема нов и висок полиран завршува.*Ние, главно, се прават квалитетни производи,ние сме тука и е подготвен да одговори на вашите прашања веднаш.Ако имате било какви прашања ,ние ќе се потрудиме да ви помогне.Производот Се Покаже​Предноста На 316 LStainless Челик316 L не ' рѓосувачки челик е највисок степен на челик во највисок квалитет категорија, бидејќи овој материјал не ќе се оксидира, висока густина, изработен накит може да се полира по прилично чиста сјај, и доста популарен со модата луѓе.316 L не ' рѓосувачки челик накит е зафати светот.316 L не ' рѓосувачки челик е на врвот материјал во челик ...

DEN 720.00

Бесплатен Превозот 30PCS Злато на Ѕвонење Легура Флорални Капи Форма Шарм Приврзоци за Девојка Ѓердан Pendant Одлуки DIY Наоди Материјал

Продавачот Препорачуваме : Производи деталиГолемина : околу 8*10ммколичина : за 30pcsБоја : како на вашиот изборАко ви треба speical количина за некои бои,pls љубезно ме остави на messgaeПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 269.00 316.32

8SEASONS Цинк Базирани на Алуминиумски Шри Yantra Медитација Приврзоци Круг златен тон антички златна Топка 49mm x 47mm(1 7/8), 2 Парчиња

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

DEN 74.00 105.60

N359 Европа и сад тренд на панк стил на личноста ѓердан

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас...

DEN 41.00 57.60

Исклучителна рачно изработени природен камен сина kyanite камен неправилен привлечност pendant сребрена боја жица ликвидација топла продажба накит B3076

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 275.00 343.20