• Ново
трговија на големо Месинг cabochon pendant поставување,база pendant,pendant ќорци,база дијаметар:20x20mm

трговија на големо Месинг cabochon pendant поставување,база pendant,pendant ќорци,база дијаметар:20x20mm

DEN 816.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrity-базирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти
* сите производи на компанијата се само-маркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.
* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.
* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.
* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.
* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.
Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.
Вашиот 100% задоволство е наша гаранција. Ако примите проектот, и се задоволни со нашиот производ или услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost детални продажба на оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашите идни заложби aliexpress, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис за да служат подобро, и да продолжи да обезбедува високо квалитетни производи по ниска цена. Ако не сте задоволни со стоки или услуги, и планираат да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, а? Ние ќе направиме се во наша моќ за да се реши проблемот во најкус можен рок.

Особините

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Бренд Име:
АЛФОНС
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Број На Модел На:
no
Материјал:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

DIY Накит Наоди Материјали Микро Отвори Циркон Лебди Цвет Конектор Pendant Додатоци За Жени Peal Ѓердан DIY Одлуки

1.DIY Накит Наоди Материјали Микро Отвори Циркон Лебди Цвет Конектор Pendant Додатоци За Жени Peal Ѓердан DIY Одлуки2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми3.Материјал : Циркон+Месинг4.Занает : МикроИнсерти5.Стил : Мода Микро Отвори Циркон Лебди Цвет Конектор Pendant Додатоци6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.7.Нашата Продавница : xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

DEN 400.00 505.92

3sets/многу Проѕирно стакло свет ЧИПКА база монистра капа стакло шишенцето pendant шише купола терариум вазна diy мода накит наоѓање

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на цевка стакло : 50mm*18mm3sets / многу можете да добиете не заврши производи diy со себение сме продавница вебстраница : други стил сакате...

DEN 228.00 240.00

Бесплатен Превозот 30PCS Злато на Ѕвонење Легура Флорални Капи Форма Шарм Приврзоци за Девојка Ѓердан Pendant Одлуки DIY Наоди Материјал

Продавачот Препорачуваме : Производи деталиГолемина : околу 8*10ммколичина : за 30pcsБоја : како на вашиот изборАко ви треба speical количина за некои бои,pls љубезно ме остави на messgaeПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 269.00 316.32

Најновите 10PCS 3D Hallow Од Злато на Ѕвонење Легура Мода Birdcage Форма DIY Накит Pendant Шарм Одговара за Нараквица Ѓердан

Производи деталиГолемина : околу 12*20mmформа : како на сликатаколичина : 10pcsПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 366.00 430.08

Нови Пристигнување! 30ММ Етерично Масло Diffuser Ѓердан за Жените 316L не ' Рѓосувачки Челик Ароматерапијата Pendant ѓердан (бесплатно со 5pads)

Добредојдовте на нашата продавница!Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.Секој locket бесплатно со 1pcs иста боја синџир, 1pcs убаво па cking кутија и 5pcs различни бои се чувствува влошки...

DEN 187.00 187.20

Ју Xin Јуани Парична Казна Накит Природни Врежан Мраз Црна Obsidian Guan Гонг Jade Pendant Мода Среќа Храбри Шарм Ѓердан

започнетекрајот!за големина на : 3.9 *4.3 cmТопло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разлики, како вредност на разликата.Вредноста на jade не може да се оценува.Jade не е само стока, тоа е еден вид на меморија и разбирање;Тоа се носи на пријателство и судбината на љубов, преку мерливи вредност на парите.Колку ви се допаѓа, тоа ќе има многу од вредност.Затоа, ве молам не постојано ценкање, повредени чувства тоа devalue.1 Работат со бесплатна испорака2 цел ќе бидат испратени во рок од 7 дена.Понекогаш тоа може да биде поради недостаток на информации за времето или испорака на стоката, така и нашата рок на испорака е 7 дена...

DEN 1098.00 1291.20

QianBei Мода Убавина трговија на Големо 6pcs рачно изработени Murano Lampwork Стакло Меша Бојата Остава Внатре Приврзоци Шарм Ѓердани СЛОБОДНИ

1.Материјал : Стакло и Свила канапи(Ние пак ги во Картонска Кутија)2.Износ : 6pcs3.Големина : 53*23 мм,дупка големина : 6*8мм синџир : 42+5cm4.Боја : се погледне на слика5.Облик : се Погледне на слика6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

DEN 555.84

Трговија на големо Розова Природни Школка Ѓердан Монистра Со Scallope Форма Pendant Ѓердан Џемпер Синџир на Среќа за Жените Девојка Накит

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Природна розова школка wweater синџир ѓердан 【Спецификација на Производот】 Мушка големина за : 5mm Должина околу : 80см*****Реална Слика*****

DEN 512.00 569.28

Моден Накит 925 Sterling Silver морска ѕвезда Приврзоци Ѓердани парична Казна Накит за Жените 2017 Нова Мазна Pendant

Метал тип:925 Sterling Silver Pendant големина:32милиметри*32милиметри тежина : 6g (Привезоци Со 18 инчен Rolo Ѓердан Синџир) s hipping 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

DEN 100.32

1.61*1.1 Инчен Пепел Накит Водоотпорен Cremation Urn Погребот На Домашно Милениче/Куче Urn Нерѓосувачки Челик Urn Пепел Носителот Locket Унисекс Слободен Брод

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни гравирање.* Трговија на големо 3 / 5 / 10 / 20pcs или повеќе, контактирајте со нас* Боја како и сликите ги покажуваат,ако имате било какви барања, ние може да се промени според вашето барање.*Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик.*100% Сосема нов и висок полиран завршува.*Ние, главно, се прават квалитетни производи,ние сме тука и е подготвен да одговори на вашите прашања веднаш.Ако имате било какви прашања ,ние ќе се потрудиме да ви помогне.Производот Се Покаже​Предноста На 316 LStainless Челик316 L не ' рѓосувачки челик е највисок степен на челик во највисок квалитет категорија, бидејќи овој материјал не ќе се оксидира, висока густина, изработен накит може да се полира по прилично чиста сјај, и доста популарен со модата луѓе.316 L не ' рѓосувачки челик накит е зафати светот.316 L не ' рѓосувачки челик е на врвот материјал во челик ...

DEN 720.00

Трговија на големо цена 3 стил природни multicolor abalone бела мајка школка долг правоаголник стап pendant мода накит 13pcs B1152

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 326.00 466.56

8SEASONS Цинк Базирани на Алуминиумски Merkaba Медитација Приврзоци Круг Сребрен Тон на Боја Јасно Кристал Шупливи 39mm(1 4/8) x 31mm, 3 Еез

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

DEN 50.00 72.00

DoreenBeads Легура Цвет На Животот Приврзоци Dreamcatcher антички сребрена боја Шупливи 64mm(2 4/8) x 29mm(1 1/8), 5 Компјутери

За НАСЗапочнавме нашиот накит снабдување бизнис во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим Со текот на времето одминуваше, имаменови, развиени во тим со повеќе од 400 вработени во Азија, Европа и Америка...

DEN 119.00 169.44

8SEASONS Цинк Базирани на Алуминиумски Merkaba Медитација Приврзоци Круг сребрена боја Шупливи 44mm(1 6/8) x 40mm(1 5/8), 3 Еез

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

DEN 57.00 81.12

Beadsnice Накит Наоди Месинг Pendant Амбиент за Жена овална locket фото Приврзоци трговија на Големо внатре дијаметар 23x16.1mm ID3364

УСД $ 0.85 УСД $ 1.24 УСД $ 4.60 УСД $ 10.13 УСД $ 14.73 УСД $ 5.80 УСД $ 0.74 УСД $ 0.62дувачкиот приврзоци Опис на ПроизводотBeadsnice Накит Наоди Месинг Pendant Амбиент за Жена овална locket фото Приврзоци трговија на Големо внатре дијаметар 23x16.1mm ID3364Детали За ПроизводотПроизводи Детали СтавкаBeadsnice Накит Наоди Месинг Pendant Амбиент за Жена овална locket фото Приврзоци трговија на Големо внатре дијаметар 23x16.1mm ID3364 ID 3364 Материјал месинг големина29.6x23.8мм боја Антички Месинг тежина 4.5 грам Engrave engrave логото MOQ / пакет 20pcs Микс стил е прифатливо...

DEN 667.20

N322 Европски и Американски Филм и телевизиска серија накит дабови shield богатство копче pendant личност ѓердан

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас...

DEN 55.00 57.60

10pcs/торба Цинк Легура Божиќ Серија 2: Кристал Снешко,Ангел Девојка Глеѓ Дедо мраз,Елен,Елен Pendant ( Изберете Дизајн Првиот )

14.62 / торбаЗа ПревозотВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната слободни.Тоа може да се направи околу 15 до 30 работни дена за испорака! Но, ако вкупно над УСД $100 ние ќе брод од страна на DHL / Федекс / EMS / UPSот Слободен,ова е брзо околу 47 дена ќе ја добила откако ќе се испраќаат тоа ! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас...

DEN 607.00 768.00