• Ново
VLT-X500LP Замена Светилки за МИЦУБИШИ LVP-S490/S490U/X490/X490U/X500/X500BU/X500U/S500U LCD Проектори

VLT-X500LP Замена Светилки за МИЦУБИШИ LVP-S490/S490U/X490/X490U/X500/X500BU/X500U/S500U LCD Проектори

DEN 4704.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Покрај тоа, ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .
Опис 100% Компатибилен голи светилка со домување Тип : проектор гола сијалица со домување модел : VLT-X500 LP Замена проектор сијалица животен век : 3000 Часа. Лесно да се инсталира. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето
Компатибилен проектор : МИЦУБИШИ LVP-X390/X390 U/ X400 B/X400 BU/X400 U
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се ЕМС, E-EMS,DHL, итн. (во зависност од секоја земја),
Товарни НЕ ги покриваат дополнителните трошоци на далечинскиот регионот. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел. Ако вашето место е оддалечена област ние имаме право да испрати со ЕМС или Пост воздух mail. Ако вашата земја припаѓаат на DHL Express Курир, но ќе се оддалечена област, имаме право да испрати до вас преку ЕМС. или на Друг начин да се испрати! DHL : Канада, Австралија, Велика Британија, Франција, Германија, Шпанија, Италија, Европски Земји Јужна Кореја, Тајланд, Јапонија, Малезија, Мексико, Сингапур и Сл.( Освен Оддалечена Област ) ЕМС : руската Федерација, Бразил, Аргентина, Перу, Чиле, Турција, Индија, Итн
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Оригиналниот Голи Светилка
3. Компатибилен Светилка со Домување
4. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!

Особините

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
VLT-X500LP
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
220v
сертификација:
CCC, CE, CQC, FCC
Примена:
Комерцијални, Инженерство, Професионални
Гаранција:
180day
Просечен Живот (часот):
3000
Карактеристики:
Гола сијалица со домување

Купувачите избираат и

Замена на Проектор Светилка ELPLP56 / V13H010L56 за EPSON ЕЈ-DM3 / MovieMate 60 / MovieMate 62

Замена на Проектор Светилка ELPLP56 / V13 H010 L56 за EPSON ЕЈDM3 / Movie Mate 60 / Movie Mate 62 1)Дел број : ELPLP56 / V13 H010 L562)Светилка за EPSON ЕЈDM3 / Movie Mate 60 / Movie Mate 623)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќност : 200 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месеци8)Слика / Слики

DEN 2234.00 2352.00

Мицубиши VLT-XD280LP Замена Светилки за Мицубиши XD250U, XD250UG, XD280U, и XD280UG проектори

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 3744.00

Замена Компатибилен Гола Сијалица 5J.J4J05.001 светилка за BENQ SH910 Проектор

Замена Компатибилен Гола Сијалица 5 J.J4 J05.001 светилка за BENQ SH910 Проектор1)Дел број : 5 J.J4 J05.0012)Проектор број на Моделот : За BENQ SH910 Проектор3)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)го Оценувате моќ : 280 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DEN 1915.00 2016.00

Слободен испорака на Високо Квалитетни 5J.J1V05.001 Замена Проектор Светилка/Сијалица За BenQ MP524/MP525/MP525P/MP525ST/MP525V/MP575

Нашата предност : 1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки...

DEN 1052.00 1131.36

Бесплатен Превозот Компатибилен ЕЗ.J6900.001 / P-VIP 180/0.8 E20.8 Светилки за Acer P1166 P1266 P1266P P1266i Замена Проектор светилка

Проектор светилка бренд Име : за XIM ;заводот за социјални дејности Проект или светилка Модел Num биде r : EC.J6900.001Место на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена на ЕЗ.J6900.001БЛАГАЈНИЧКИ проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : 3.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

DEN 911.52

Мицубиши VLT-XL5LP Замена Светилки за МИЦУБИШИ SL5U/XL5U/XL6U LCD Проектор

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 3744.00

Оригиналниот голи Светилка за NEC NPVE282, NP-VE282B, NPVE282JD, NPVE282X, NPVE282XB, NPVE282XJD, NPVE282XJD-N, NPVE282XJDN

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 2589.00 2784.00

Замена Компатибилен Гола Сијалица, POA-LMP116 за SANYO PLC-XT35 / PLC-XT35L / PLC-ET30L Проектори

Замена Компатибилен Гола Сијалица, POALMP116 за SANYO PLCXT35 / PLCXT35 L / PLCET30 L Проектори1)Дел број : POALMP1162)Проектор број на Моделот : За SANYO PLCXT35 / PLCXT35 L / PLCET30 L3)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)Стапка на енергија : 300 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DEN 1778.00 1872.00

Happybate 003-102119-01 Компатибилен Светилка со Станбен P-VIP 330/1.0 E20.9 за Кристи DHD670-E DWU670-E DHD675-E / DWU675-E

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 2978.00 3631.68

ELPLP71 / V13H010L71 Замена Проектор Светилка За EPSON EB-480 / EB-480T / EB-485W / EB-485Wi / EB-485WT

ELPLP71 / V13 H010 L71 Замена Проектор Светилка За EPSON EB480 / EB480 T / EB485 W / EB485 Wi / EB485 WT 1)Дел број : ELPLP71 / V13 H010 L712)број на Моделот : За EPSON Bright Link 475 Wi / Bright Link 480i / Bright Link 485 Wi / EB1400 Wi / EB1410 Wi / EB470 / EB475 W / EB475 Wi / EB480 / EB480 T / EB485 W / EB485 Wi / EB485 WT / Power Lite 470 / Power Lite 475 W / Power Lite 480 / Power Lite 485 W / EB480 E3)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 190 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месеци8)Слика / Слики

DEN 2189.00 2304.00

Оригиналниот голи проектор крушка светилка RLC-031 за PJ758 PJ759 PJ760 RBB-009H

Модел БР : RLC031Сијалица параметри : NSHA220 WКомпатибилен Viewsonic проектор Применуваат следниве модели : PJ7 58 PJ759 PJ760 RBB009 HГаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНие можеме да снабдување : 1...

DEN 3420.00 3600.00

MSD Platinum 10R 280W 10R Движи Главата Сијалица 10R зрак светилки

Ние не упатство за инсталација и не нудат параметри, ви благодариме за љубезно разбирање!Ако не знаете како да го инсталирате светилка, ве молиме НЕ поставувајте цел.Технички Параметар на 15r светилка : Модел Бр...

DEN 1090.00 1147.20

Висок квалитет на Проектор Светилка POA-LMP59 за SANYO PLC-XT3000 / PLC-XT3200 / PLC-XT3800 / PLC-3200 / PLC-3800

Висок квалитет на Проектор Светилка POALMP59 за SANYO PLCXT3000 / PLCXT3200 / PLCXT3800 / PLC3200 / PLC3800 со Јапонија феникс оригинални светилка режач1)Дел број : POALMP592)број на Моделот : За SANYO PLCXT10 A / PLCXT11 / PLCXT15 A / PLCXT15 KA / PLCXT16 / PLCXT3000 / PLCXT3200 / PLCXT3800 / PLC3200 / PLC3800 / PLCXT10 (Шасија XT1001) / PLCXT15 (Шасија XT1501)3)Светилка тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач4)го Оценувате моќност : 250 W5) Lamplife : 2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DEN 3785.00 3984.00

Замена на Проектор Светилка ELPLP54 за EPSON PowerLite РК 705HD / 79 / S7 / S8+ / W7 / H309A / H309C / H310C / H311B / H311C ект

Замена на Проектор Светилка ELPLP54 за EPSON Power Lite РК 705 HD / 79 / S7 / S8+ / W7 / H309 A / H309 C / H310 C / H311 B / H311 C ект 1)Дел број : ELPLP54 / V13 H010 L542)број на Моделот : EX31 / EX71 / EX51 / EBS72 / EBX72 / EBS7 / EBX7 / EBW7 / EBS82 / EBS8 / EBX8 / EBW8 / EBX8e / ЕЈTW450 / Power Lite РК 705 HD / Power Lite 79 / Power Lite S7 / Power Lite S8+ / Power Lite W7 / H309 A / H309 C / H310 C / H311 B / H311 C / H312 A / H312 B / H312 C / H327 A / H327 C / H328 A / H328 B / H328 C / H331 A / H331 C3)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 175 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециСнабдувач Ветување : Ние одговорите на вашите пораки во рок од 24 часа...

DEN 948.00 1248.00

Бесплатен Превозот NSH 185W Оригинални Проектор Светилка Со Модул LMP-E180 / LMPE180 За VPL-ES1 / VPL-ES2 / VPL-EX2

Бесплатен Превозот NSH 185 W Оригинални Проектор Светилка Со Модул LMPE180 / LMPE180 За VPLES1 / VPLES2 / VPLEX2Број На Модел : LMPE180Сијалица Тип : NSH 185 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : SONYY VPLCS7 / VPLDS100 / VPLES1 / VPLES2 / VPLEX2Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеГаранција : 6 месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани со успеа работата на проектори.

DEN 4925.00 5184.00

Компатибилен Проектор светилка за BENQ 5J.JD305.001/W1350/HT4050/W3000

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : BENQ W1350, HT4050 ,W3000Дел Број : 5 J.JD305.001 Wattage : 260 W Светилка Живот : 2000 HoursОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

DEN 4553.00 4792.80

Бесплатен Превозот 725-10089 Оригинални Проектор Светилки Сијалица За D ell 2400MP

Бесплатен Превозот 72510089 Оригинални Проектор Светилки Сијалица За D ell 2400 MPПроизвод Детали : Број На Модел : 72510089WattagePVIP 260 / 1.0 E20.6Живот време : 20003000 часаFittable проектор модели : D ell 2400 MPПакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПовеќе deailed слики : Повратни информации од купувачот : Информациите На Компанијата :

DEN 4058.00 4272.00

Оригинални Проектор Светилки Сијалица, 5J.J6D05.001 UHP 190W За EP5227C EP5227C MS502 MS502+ MX503 MX503+

UHP190 W проектор светилка 5 J.J6 D05.001 За Бен п MS502 / MX503Производ Детали : Број На Модел : 5 J.J6 D05.001Сијалица Тип : UHP 190 WТипСветилка без домувањеЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : Б en П MS502 / Бен П MS502+Бен П MX503 / Бен П MX503+БЕН П EP5227 C / БЕН П ES6128 / БЕН П EX6229Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : Во рок од 24 часа по уплататапонудата5000pcs / месецигаранција6 месециНачин На Плаќање : Paypal, T / T, Western Union Производ ПрегледиПовратни информации од купувачот : ГаранцијаГаранција : ШЕСТ месеци од денот на испорака, со исклучок на човечките штета...

DEN 2508.00 2640.00

ПРОЕКТОР КРУШКА СВЕТИЛКА ЗА ACER ЕЗ.J2701.001 / PD523P / PD523PD / PD525PW / PD527D / PD527W ПРОЕКТОР

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 2589.00 2784.00

Мицубиши VLT-XL2LP Замена Светилки за Мицубиши LVP-XL1XU, LVP-XL2, LVP-XL2U, XL1XU, XL2U, SL2U проектори

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 2592.00

Замена Компатибилен Гола Сијалица, POA-LMP107 за SANYO PLC-XW55A / PLC-XW56 / PLC-XW6680C Проектори

Замена Компатибилен Гола Сијалица, POALMP107 за SANYO PLCXW55 A / PLCXW56 / PLCXW6680 C Проектори1)Дел број : POALMP1072)Проектор број на Моделот : За SANYO PLCXE32 / PLCXW50 / PLCXW55 Проектори3)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)го Оценувате моќност : 200 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DEN 1550.00 1632.00

Замена Компатибилен Гола Сијалица, POA-LMP105 за SANYO PLC-XT20 / PLC-XT25 / PLC-XT21 Проектори и др.

Замена Компатибилен Гола Сијалица, POALMP105 за SANYO PLCXT20 / PLCXT25 / PLCXT21 Проектори и др.1)Дел број : POALMP1052)Проектор број на Моделот : За SANYO PLCXT20 / PLCXT20 L / PLCXT25 / PLCXT25 L / PLCXT25 K / PLCXT21 / PLCXT21 L / PLCXT20 K3)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)Стапка на енергија : 300 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DEN 1778.00 1872.00

Оригинални проектор голи Крушка Светилка ОДГОВАРА ACER X111 / X1140 / X1140A / X1240 / X1340W 180Days гаранција

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 3169.00 3408.00

Замена на Проектор Светилка Модул 5J.J2K02.001 за BENQ W500

Замена на Проектор Светилка Модул 5 J.J2 K02.001 за BENQ W500 1)Дел број : 5 J.J2 K02.0012)број на Моделот : За BENQ W5003)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќност : 140 W5) Lamplife : 2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DEN 2052.00 2160.00

311-8943 725-10120 UHP 190/160W Оригинални Проектор Светилка Модул За 1209S 1409X 1510X 1609WX 1609X 1609HD

3118943 72510120 UHP 190 / 160 W Оригинални Проектор Светилка Модул За 1209 S 1409 X 1510 X 1609 WX 1609 X 1609 HDСпецификацииБрој На Модел : 3118943Дел Број : 72510120Сијалица Тип : UHP190 / 160 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : D ell 1209 S / 1409 X / 1510 X / 1609 HD / 1609 WX / 1609 XПакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : Во рок од 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Paypal, T / T, Western UnionГаранција6 месециПонудата5000pcs / месециГаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки / светилки во фотографии се оригинални со 180ден гаранција.Пакување & ИспоракаНачин на плаќање : Начин на испорака : Нашите УслугиОна што можеме да ви понудиме : 1...

DEN 3192.00 3360.00

Мицубиши VLT-XL650LP Замена Светилки за Мицубиши HL650U, WL2650, WL2650U, WL639U, и XL650U Проектори

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 3744.00

Висок квалитет 135W sharpy 2R проектор светилка 2R sharpy зрак светлина движи главата зрак фаза светлина центарот на вниманието 2R MSD Platinum R2 Светилка

Висок квалитет 135 W sharpy 2 R проектор светилка 2 R sharpy зрак светлина движи главата зрак фаза светлина центарот на вниманието 2 R MSD Platinum r2 зрак / движи главата место светло светилка 2 R MSD Platinum ФАЗА СВЕТИЛКА голи светилка R2 СветилкаОсновни Информации.Објектот Голи светилка Wattage 135 W Животен Век 2500 Часа Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова...

DEN 1187.00 1290.24

Компатибилен Проектор светилка за BOXLIGHT PRO7500DP-930/Pro6501dp

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : BOXLIGHT Pro6501dpNEC NP4100, NP4100+, NP4100 G, NP4100 WVIVITEK Д6000, Д6010, Д6500, Д6510, DU6675, DW6035,DX6535, D6520TOSHIBA WX5400BENQ PU9530 ,PW9250, PW9500, PX9510, PX9600Дел Број : 5811100818S, NP12 LP / 60002748, PRO7500 DP930,5 J...

DEN 3010.00 3168.00

BHL-5010-S компатибилен светилка со станбен за JVC DLA-RS10 DLA-20U DLA-HD350 DLA-HD750 DLA-RS20 DLA-HD950 со 180 дена гаранција

Проектор светилка бренд Име : за jvcПроект или светилка Модел Num биде r : BHL5010SМесто на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена BHL5010S проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : за JVC DLARS10 DLA20 U DLAHD350 DLAHD750 DLARS20 DLAHD9503.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

DEN 1344.00

Проектор Светилка Со Станбен XL-5100 За KDS-R50XBR1 KS-50R200A KDS-R60XBR1 KDS-60R200A

Компатибилен Proje ctor Светилка XL5100Број На Модел : XL5100Дел број : XL5100Сијалица Тип : UHP120 WЖивот време : 20003000 ЧасаРабота со : KDSR50 XBR1 / KS50 R200 A / KDSR60 XBR1 / KDS60 R200 AПакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : W ithin 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Зачувам, T / T, Western Union Детални Слики ГаранцијаГаранција : три месеци од датумот на испорака, со исклучок на човечките штета...

DEN 3192.00 3360.00