• Ново
Бесплатен превозот 610-349-7518 / LMP142 Оригинални голи светилка за Проектор EIKI LC-XBL21 LC-XBL26 LC-XBM21 LC-XBM26 LC-XBM31

Бесплатен превозот 610-349-7518 / LMP142 Оригинални голи светилка за Проектор EIKI LC-XBL21 LC-XBL26 LC-XBM21 LC-XBM26 LC-XBM31

DEN 3792.00
DEN 3337.00 -12 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 110-240 V Апликација : Комерцијални,Затворен,Отворено,Професионални Бренд Име : EIKI Просечен Живот (часот) : 3000 Гаранција : 180 денови Број на Модел : 610-349-7518 / LMP142 Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Wattage : UHP210/140 Употреба Место : Владата систем за домашно кино, Училиште, итн. Проектор Употреба : Состанок предавање лекција прикажување на филмови итн.

Особините

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
610-349-7518 / LMP142

Купувачите избираат и

VLT-X500LP Замена Светилки за МИЦУБИШИ LVP-S490/S490U/X490/X490U/X500/X500BU/X500U/S500U LCD Проектори

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 4704.00

VLT-XD470LP Проектор Светилка за Мицубиши LVP-XD1000U, LVP-XD2000U, WD2000, WD2000U, XD1000U, и XD2000U Проектори

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 4704.00

Мицубиши VLT-XL2LP Замена Светилки за Мицубиши LVP-XL1XU, LVP-XL2, LVP-XL2U, XL1XU, XL2U, SL2U проектори

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 2592.00

60.J5016.CB1 Замена Проектор Светилка со Станбен за BENQ PB7000 / PB7100 / PB7105 / PB7200 / PB7205 / PB7220 / PB7225

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : 60.J5016.CB1 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : UHP250Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

DEN 2746.00 3120.00

ELPLP71 / V13H010L71 Замена Проектор Светилка За EPSON EB-480 / EB-480T / EB-485W / EB-485Wi / EB-485WT

ELPLP71 / V13 H010 L71 Замена Проектор Светилка За EPSON EB480 / EB480 T / EB485 W / EB485 Wi / EB485 WT 1)Дел број : ELPLP71 / V13 H010 L712)број на Моделот : За EPSON Bright Link 475 Wi / Bright Link 480i / Bright Link 485 Wi / EB1400 Wi / EB1410 Wi / EB470 / EB475 W / EB475 Wi / EB480 / EB480 T / EB485 W / EB485 Wi / EB485 WT / Power Lite 470 / Power Lite 475 W / Power Lite 480 / Power Lite 485 W / EB480 E3)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 190 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месеци8)Слика / Слики

DEN 2189.00 2304.00

Проектор Светилка Со Станбен XL-5100 За KDS-R50XBR1 KS-50R200A KDS-R60XBR1 KDS-60R200A

Компатибилен Proje ctor Светилка XL5100Број На Модел : XL5100Дел број : XL5100Сијалица Тип : UHP120 WЖивот време : 20003000 ЧасаРабота со : KDSR50 XBR1 / KS50 R200 A / KDSR60 XBR1 / KDS60 R200 AПакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : W ithin 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Зачувам, T / T, Western Union Детални Слики ГаранцијаГаранција : три месеци од датумот на испорака, со исклучок на човечките штета...

DEN 3192.00 3360.00

Бесплатен Превозот 725-10089 Оригинални Проектор Светилки Сијалица За D ell 2400MP

Бесплатен Превозот 72510089 Оригинални Проектор Светилки Сијалица За D ell 2400 MPПроизвод Детали : Број На Модел : 72510089WattagePVIP 260 / 1.0 E20.6Живот време : 20003000 часаFittable проектор модели : D ell 2400 MPПакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПовеќе deailed слики : Повратни информации од купувачот : Информациите На Компанијата :

DEN 4058.00 4272.00

Фабриката за Продажба Замена Проектор Светилка со Станбен 5J.J2H01.001 за BENQ PB8263 со 180days гаранција

Проектор светилка бренд Име : за benqПроект или светилка Модел Num биде r : 5 J.J2 H01.001Место на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена 5 J.J2 H01.001 проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : за BENQ PB82633.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

DEN 1653.12

Замена Голи Светилка ЕТ-LAC80 за PANASONIC PT-LC56 / PT-LC56U / PT-LC76 / PT-LC76U / PT-LC80 Проектори ИТН

Замена Голи Светилка ЕТLAC80 за PANASONIC PTLC56 / PTLC56 U / PTLC76 / PTLC76 U / PTLC80 Проектори ИТН1)Дел број : ЕТLAC802)Проектор број на Модел : За PANASONIC PTLC56 / PTLC56 E / PTLC56 U / PTLC76 / PTLC76 E / PTLC76 U / PTLC80 / PTLC80 E / PTLC80 U / PTU1 S66 / PTU1 X66 / PTU1 X863)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)го Оценувате моќ : 160 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DEN 1778.00 1872.00

Оригиналниот голи Светилка за NEC NP-VE282, NP-VE282B, NP-VE282JD, NP-VE282X, NP-VE282XB, NP-VE282XJD, NP-VE282XJD-N, NP-VE282XJDN

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 2589.00 2784.00

Висок квалитет на Голи Светилка POA-LMP57 за SANYO PLC-SW30 / PLC-SW35 со Јапонија феникс оригинални светилка режач

Висок квалитет на Голи Светилка POALMP57 за SANYO PLCSW30 / PLCSW35 со Јапонија феникс оригинални светилка режач1)Дел број : POALMP572)Проектор број на Модел : За SANYO PLCSW30 / PLCSW353)Светилка тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач4)го Оценувате моќ : 160 Watts5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DEN 2417.00 2544.00

Замена Компатибилен Гола Сијалица, POA-LMP107 за SANYO PLC-XW55A / PLC-XW56 / PLC-XW6680C Проектори

Замена Компатибилен Гола Сијалица, POALMP107 за SANYO PLCXW55 A / PLCXW56 / PLCXW6680 C Проектори1)Дел број : POALMP1072)Проектор број на Моделот : За SANYO PLCXE32 / PLCXW50 / PLCXW55 Проектори3)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)го Оценувате моќност : 200 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DEN 1550.00 1632.00

Висок квалитет на Проектор Светилка POA-LMP59 за SANYO PLC-XT3000 / PLC-XT3200 / PLC-XT3800 / PLC-3200 / PLC-3800

Висок квалитет на Проектор Светилка POALMP59 за SANYO PLCXT3000 / PLCXT3200 / PLCXT3800 / PLC3200 / PLC3800 со Јапонија феникс оригинални светилка режач1)Дел број : POALMP592)број на Моделот : За SANYO PLCXT10 A / PLCXT11 / PLCXT15 A / PLCXT15 KA / PLCXT16 / PLCXT3000 / PLCXT3200 / PLCXT3800 / PLC3200 / PLC3800 / PLCXT10 (Шасија XT1001) / PLCXT15 (Шасија XT1501)3)Светилка тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач4)го Оценувате моќност : 250 W5) Lamplife : 2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DEN 3785.00 3984.00

Мицубиши VLT-XL5LP Замена Светилки за МИЦУБИШИ SL5U/XL5U/XL6U LCD Проектор

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 3744.00

Замена Компатибилен Гола Сијалица 5J.J4J05.001 светилка за BENQ SH910 Проектор

Замена Компатибилен Гола Сијалица 5 J.J4 J05.001 светилка за BENQ SH910 Проектор1)Дел број : 5 J.J4 J05.0012)Проектор број на Моделот : За BENQ SH910 Проектор3)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)го Оценувате моќ : 280 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DEN 1915.00 2016.00

Оригиналниот голи Светилка за NEC NPVE282, NP-VE282B, NPVE282JD, NPVE282X, NPVE282XB, NPVE282XJD, NPVE282XJD-N, NPVE282XJDN

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 2589.00 2784.00

Мицубиши VLT-XD280LP Замена Светилки за Мицубиши XD250U, XD250UG, XD280U, и XD280UG проектори

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 3744.00

Замена на Проектор Светилка ELPLP54 за EPSON PowerLite РК 705HD / 79 / S7 / S8+ / W7 / H309A / H309C / H310C / H311B / H311C ект

Замена на Проектор Светилка ELPLP54 за EPSON Power Lite РК 705 HD / 79 / S7 / S8+ / W7 / H309 A / H309 C / H310 C / H311 B / H311 C ект 1)Дел број : ELPLP54 / V13 H010 L542)број на Моделот : EX31 / EX71 / EX51 / EBS72 / EBX72 / EBS7 / EBX7 / EBW7 / EBS82 / EBS8 / EBX8 / EBW8 / EBX8e / ЕЈTW450 / Power Lite РК 705 HD / Power Lite 79 / Power Lite S7 / Power Lite S8+ / Power Lite W7 / H309 A / H309 C / H310 C / H311 B / H311 C / H312 A / H312 B / H312 C / H327 A / H327 C / H328 A / H328 B / H328 C / H331 A / H331 C3)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 175 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециСнабдувач Ветување : Ние одговорите на вашите пораки во рок од 24 часа...

DEN 948.00 1248.00

Замена на Проектор Светилка Модул 5J.J2K02.001 за BENQ W500

Замена на Проектор Светилка Модул 5 J.J2 K02.001 за BENQ W500 1)Дел број : 5 J.J2 K02.0012)број на Моделот : За BENQ W5003)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќност : 140 W5) Lamplife : 2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DEN 2052.00 2160.00

Бесплатен Превозот NSH 185W Оригинални Проектор Светилка Со Модул LMP-E180 / LMPE180 За VPL-ES1 / VPL-ES2 / VPL-EX2

Бесплатен Превозот NSH 185 W Оригинални Проектор Светилка Со Модул LMPE180 / LMPE180 За VPLES1 / VPLES2 / VPLEX2Број На Модел : LMPE180Сијалица Тип : NSH 185 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : SONYY VPLCS7 / VPLDS100 / VPLES1 / VPLES2 / VPLEX2Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеГаранција : 6 месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани со успеа работата на проектори.

DEN 4925.00 5184.00

Замена на Проектор Светилка ELPLP56 / V13H010L56 за EPSON ЕЈ-DM3 / MovieMate 60 / MovieMate 62

Замена на Проектор Светилка ELPLP56 / V13 H010 L56 за EPSON ЕЈDM3 / Movie Mate 60 / Movie Mate 62 1)Дел број : ELPLP56 / V13 H010 L562)Светилка за EPSON ЕЈDM3 / Movie Mate 60 / Movie Mate 623)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќност : 200 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месеци8)Слика / Слики

DEN 2234.00 2352.00

Бесплатен Превозот Компатибилен ЕЗ.J6900.001 / P-VIP 180/0.8 E20.8 Светилки за Acer P1166 P1266 P1266P P1266i Замена Проектор светилка

Проектор светилка бренд Име : за XIM ;заводот за социјални дејности Проект или светилка Модел Num биде r : EC.J6900.001Место на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена на ЕЗ.J6900.001БЛАГАЈНИЧКИ проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : 3.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

DEN 911.52

Мицубиши VLT-XL6600LP Замена Проектор Светилка

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 4752.00

Замена Компатибилен Гола Сијалица, POA-LMP116 за SANYO PLC-XT35 / PLC-XT35L / PLC-ET30L Проектори

Замена Компатибилен Гола Сијалица, POALMP116 за SANYO PLCXT35 / PLCXT35 L / PLCET30 L Проектори1)Дел број : POALMP1162)Проектор број на Моделот : За SANYO PLCXT35 / PLCXT35 L / PLCET30 L3)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)Стапка на енергија : 300 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DEN 1778.00 1872.00