• Ново
1PC КОРИСТИ PTM6.2U10

1PC КОРИСТИ PTM6.2U10

DEN 4896.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот.
Плаќања :
1. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.
3. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.
Превозот :
1. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас.
2. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена.
3. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса.
Политика На Враќање :
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
2. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
3. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Повратни Информации Политика :
1. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.
2. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!

Особините

Купувачите избираат и

Бренд Нови Оригинални VH-28XYR САЛАДИН 24VDC 20 точка 24VDC реле 8 точка излез Проширување Единица

Бренд Нови Оригинални VH28 XYR САЛАДИН 24 VDC 20 точка 24 VDC реле 8 точка излез Проширување ЕдиницаФункционална спецификацијаОбјектотСпецификацииРаботата Контрола МетодЦиклична Работа со Зачувани ПрограмаПрограмски ЈазикЕлектрични Скала Дијаграм + SFC1 / 0 Контрола МетодСерија За ОбработкаОперацијаОбработка На ВремеОсновни Настава0.375 12.56 J1 SСе Применува НаставаНеколку Jl S Several100 fl SКапацитетот на меморијата (Flash ROM)Програма КапацитетВграденво 4 К Чекори Flash ROMКоментар Капацитет2730 коментари (16 карактери или 8 Кинески знаци за секој коментар)Програма Коментар КапацитетОд 20.000 знаци или 10,000 Кинески знациMax...

DEN 4266.24

10Pcs MCP1825S-3302E/DB MCP1825S-3302E 1825S33 SOT-223-3 LDO 500 mA, Низок Напон, Ниска Quiescent Тековната LDO Нови и оригинални

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет исто така,..може да се прифати листата истрага.

DEN 217.44

5Pcs OPA2822U SOP8 Dual, Wideband, Ниски-Бучава Оперативни Засилувач Нови и оригинални

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет исто така,..може да се прифати листата истрага.

DEN 494.40

Бренд Нови Оригинални VB-8XYR САЛАДИН 24VDC 4 точка DC24V внесување 4 точка излез Проширување Модул

Бренд Нови Оригинални VB8 XYR САЛАДИН 24 VDC 4 точка DC24 V внесување 4 точка излез Проширување МодулФункционална спецификацијаОбјектотVBOСпецификацииVB1СпецификацииVB2СпецификацииРаботата Контрола МетодЦиклична Работа со Зачувани ПрограмаПрограмски ЈазикЕлектрични Скала Дијаграм + SFC110 Контрола МетодСерија За ОбработкаОперацијаОсновни Настава0.375 12.561 ЈССе Применува НаставаНеколку t JS Several100 с.ЈСБројот наИнструкцииОсновни ИнструкцииStepladder Инструкции27 (вклучувајќи : лдп не LDF, ANDP, ANDF, ORP, ОРФ,2Се Применува Инструкции133138133Капацитетот на меморијата (Flash ROM)Програма Капацитет8 KSteps16 KSteps16 KStepsКоментар Капацитет2730 коментари (16 карактери или 8 Кинески знаци за секој коментар)Програма Коментар КапацитетОд 20.000 знаци или 10,000 Кинески знациMax...

DEN 3792.00

2U случај Топла plug кутија 8 диск случај за HD следење складирање КТВ складирање ЗИМСКИОТ Складирање Cloud Складирање 4u случај

Топла plug кутија 8 диск HD следење складирање КТВ складирање ЗИМСКИОТ Складирање Cloud Складирањесамо случај , не со хард диск моќ на CD ROMТопла plug кутија 8 диск HD следење складирање КТВ складирање ЗИМСКИОТ Складирање Cloud Computing складирањеПоддршка 8 топла pluggable позиции2*3.5 или 2.5 инчен хард дискПоддршка на 12 инчен X13 инчи (30.5 X33.5 CM) сервер плоча8 топла вклучен хард диск кутииПоддршка стандард 2 U моќ или 1+1 излишни напојување2 компјутери со високи перформанси 12 GB САС SATA3 backplane2 хард дискови може да биде инсталиранUltrathin оптички диск поле4 топла pluggable фановиНе ' рѓосувачки челик лист е супер тенок оптички диск за супер тенок оптички диск полеДебелина на челик 1.2 mmПанел материјал, ABSПоддршка на матичната плоча EEB (12 "*13") CEB (12 "*10.5") ATXПоддршка за процесор тип ДП Xeon (Intel) ДП Opteron (AMD) Core (Intel)Големина D*W*H (mm) 650*430*88 (mm)D*W*H (инчи) беа 25,5 "*16.9" *3.5 "Поддршка на возачот малку 3.5 "HDD 8 (MAX=10)"Поддршка Тенок CDROMот 1Поддршка Тенок ФЛОПИ 1Поддршка моќ тип стандард 2 U моќ / излишни 1+1 напојувањеПреден панел за контрола на копчето прекинувач / рестартираСветлината моќ индикатор светлината на хард дискот индикатор светлото мрежа индикаторI / O USB интерфејс (2.0*2)Слот за експанзија и задното стакло заден прозорец (стандард, кој се одвојува)Слот за експанзија отворање (1)Вклучете картичка (изборен)2 backplaneСистем за ладење вентилатор е означен со 4*8025 висока брзина на серверот вентилатор (8000r / pm)> >> security сервер, VOD сервер;> > > Сервер на интернет (Web / mail / firewall / VPN / меморија на фотографии);> > > network играта на серверот (DB / Игра / Портата / логирај се / Web / SQL);> > > висока технологија серверот група;>>NAS И SAN ;

DEN 6240.00

нови CNC машина систем за контрола MPC6565 CO2 Ласер Машина Систем за Контрола на англиската верзија

На MPC6565 систем движење контролер користи адвокати USB технологија, контролорот може да бидат одвоени од компјутер независно движење со голема брзина од USB податочен пренос на податоци, симнување брзина достигнува високо како 500 Kb / s за да го користите 32 DSP и FPGA е целосно контрола јадро, има податоци со висока брзина способност за ракување како и во реално време движење контрола функција заврши пулсот да имаат, interpolation обработка самостојно, навремено високо стандард Mod Bдоговор, може со многу видови на мејнстрим бренд допирање на екранот (на пример Wein View) или ниски трошоци за член на оваа демонстрација (на пример POP) на комуникација, носи на човекотмашина интеракција напредни лет патот на зраците светлина да исчезнат на обесштетување функција, гарантира голема ширина опрема различни регионот на обработка ефект во согласност координација ласерски резба намалувања на посебна намена и софтвер, во моментов чесен количество application In ласерски резба сечење професија

DEN 29184.00 30719.52

10Pcs A1326LLHLT-Т Свила-Screen326 SOT-23W Ниско ниво на Бучава, Линеарна Сала Ефект Сензор Идентичен со Аналоген Излез Нови и оригинални

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

DEN 429.12