• Ново
1PC КОРИСТИ 6ES7331-7KF02-0AB0/7kf02/6ES7 331-7KF02-0AB0

1PC КОРИСТИ 6ES7331-7KF02-0AB0/7kf02/6ES7 331-7KF02-0AB0

DEN 18720.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот.
Плаќања :
1. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.
3. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.
Превозот :
1. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас.
2. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена.
3. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса.
Политика На Враќање :
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
2. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
3. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Повратни Информации Политика :
1. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.
2. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!

Особините

Купувачите избираат и

10Pcs A1326LLHLT-Т Свила-Screen326 SOT-23W Ниско ниво на Бучава, Линеарна Сала Ефект Сензор Идентичен со Аналоген Излез Нови и оригинални

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет исто така,..може да се прифати листата истрага.

DEN 429.12

Бренд Нови Оригинални VH-28XYR САЛАДИН 24VDC 20 точка 24VDC реле 8 точка излез Проширување Единица

Бренд Нови Оригинални VH28 XYR САЛАДИН 24 VDC 20 точка 24 VDC реле 8 точка излез Проширување ЕдиницаФункционална спецификацијаОбјектотСпецификацииРаботата Контрола МетодЦиклична Работа со Зачувани ПрограмаПрограмски ЈазикЕлектрични Скала Дијаграм + SFC1 / 0 Контрола МетодСерија За ОбработкаОперацијаОбработка На ВремеОсновни Настава0.375 12.56 J1 SСе Применува НаставаНеколку Jl S Several100 fl SКапацитетот на меморијата (Flash ROM)Програма КапацитетВграденво 4 К Чекори Flash ROMКоментар Капацитет2730 коментари (16 карактери или 8 Кинески знаци за секој коментар)Програма Коментар КапацитетОд 20.000 знаци или 10,000 Кинески знациMax...

DEN 4266.24

100Pcs BCR191 WOs SOT23 PNP Силикон Дигитални Транзистори во парк Нови и оригинални

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет исто така,..може да се прифати листата истрага.

DEN 193.92

нови CNC машина систем за контрола MPC6565 CO2 Ласер Машина Систем за Контрола на англиската верзија

На MPC6565 систем движење контролер користи адвокати USB технологија, контролорот може да бидат одвоени од компјутер независно движење со голема брзина од USB податочен пренос на податоци, симнување брзина достигнува високо како 500 Kb / s за да го користите 32 DSP и FPGA е целосно контрола јадро, има податоци со висока брзина способност за ракување како и во реално време движење контрола функција заврши пулсот да имаат, interpolation обработка самостојно, навремено високо стандард Mod Bдоговор, може со многу видови на мејнстрим бренд допирање на екранот (на пример Wein View) или ниски трошоци за член на оваа демонстрација (на пример POP) на комуникација, носи на човекотмашина интеракција напредни лет патот на зраците светлина да исчезнат на обесштетување функција, гарантира голема ширина опрема различни регионот на обработка ефект во согласност координација ласерски резба намалувања на посебна намена и софтвер, во моментов чесен количество application In ласерски резба сечење професија

DEN 29184.00 30719.52

Нови Оригинални Програмабилни Логички Контролер модул FX3U-80MT-ЕС-А САЛАДИН 100-240V AC 40DI 40DO Транзисторски

Нови Оригинални Програмабилни Логички Контролер модул FX3 U80 MTЕСА САЛАДИН 100240 V AC 40 DI 40 DO ТранзисторскиОпшти Спецификации [Главната Единица]ОбјектотАмбиенттемператураТемпературата0 55°C (32 до 131°F) кога оперативни и 25 до 75°C (13 да 167°F) кога се чуваатАмбиентниот влажност5 до 95%RH (без кондензација) кога оперативниОтпорност на вибрацииСе согласува да MK 6826Фреквенција(Hz)Забрзување(m / s2)Половинаамплитудата(mm)Понесете Countза X, Y, Z : 10пати(80 мин восекоја насока)Когаинсталиранна DINжелезница10 до 570.03557 1504.9Когаинсталирандиректно10 до 570.07557 1509.8Шок отпорВо согласност со EN 68227(147 m / s2 Acceleration, Акција time : 11ms, 3 пати од страна наполовинаsine пулсот во секоја насока X, Y, и Z)Бучава отпорОд страна на бучава симулатор на бучава напон од 1.000 Vpp, бучава ширина од 1 µs, се зголеми времето на 1 нс и во период од 30100 HzDielectric го издржат напонот*11.5 k V AC за една минутаВо согласност со JEM1021 Помеѓу секој терминали*1 и земјата терминал500 V AC за една минутаИзолација отпор*15 MΩor повеќе од500 V DC meggeЗаземјувањеКласа D заземјување (заземјување отпор : 100Ωorпомалку)системот не е дозволено.>*2Работна атмосфераОслободени од корозивни или запалив гас и прекумерна проводници dustsРаботната височинаВо согласност со IEC611312 (*1ТерминалDielectric силаОтпорност на изолацијаМеѓу напојувањетерминал (AC) иземјата терминал1.5 k V AC заедна минута5 MΩ или повеќе од500 V DC meggerМеѓу напојувањетерминал (DC моќност) иземјата терминал500 V за ACедна минутаПомеѓу влезниот терминал(24 V DC) и земјататерминал500 V за ACедна минутаПомеѓу излезниот терминал(штафета) и земјататерминал1.5 k V AC заедна минутаПомеѓу излезниот терминал(транзистори) и земјататерминал500 V за ACедна минутаЗа dielectric со стојат напон тест и insulationresistance тест на секој производ, се однесуваат на следните прирачник.→ Однесуваат на FX3 U Серија User ' s Manual Хардвер Издание.*2 За заеднички заземјување, види дел 3.3.*3 САЛАДИН не може да се користи на притисок поголем од атмосферскиот притисок за да се избегне оштетување.Превозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.

DEN 14064.00

10PCS LT1366CS8 SOP8 Dual и Quad Прецизност Железница-да-Железничкиот Влез и Излез Op Засилувачи Нови и оригинални

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет исто така,..може да се прифати листата истрага.

DEN 166.08