• Ново
Моден 50pcs Микс Стил Прилагодливи Прстени или Пети Прстени трговија на Големо Накит Многу Голем-003

Моден 50pcs Микс Стил Прилагодливи Прстени или Пети Прстени трговија на Големо Накит Многу Голем-003

DEN 820.80
DEN 575.00 -30 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


96pcs Шарм Мешавина Боја Мода Зајакот Крзно Жените Леопард Студ Обетки трговија на Големо Накит Многу ГОЛЕМ-651 US$ 13.30 /многу
96 парчиња / многу
Нови Пристигнување 50pcs Глазура Глеѓ Врвот 316 L не ' Рѓосувачки челик Жените Mens Прстени трговија на Големо Накит Многу ГОЛЕМ-647 US$ 27.00 /многу
50 парчиња / многу
Трговија на големо Накит Многу 48pcs 6mm Јасно Австрија Кубни Циркони Нерѓосувачки Челик Мода Студ Обетки за Женска Mens A-634 US$ 19.98 /многу
48 парчиња / многу
Резолуцијата 10pcs Нерѓосувачки челик Чиста Кубни Циркон Мажите Женска Ангажман свадба Прстени трговија на Големо Накит многу ГОЛЕМ-565 US$ 19.60 /многу
10 парчиња / многу
A-094 12pcs Мешавина Боја Акрилик Еластичен Нараквици Накит за Жените 2013 трговија на Големо Мода Накит US$ 18.80 /многу
12 парчиња / многу
A-347 Целосна чешка Rhinestones 20pcs Нерѓосувачки челик 18 K Злато Позлатен Шарм Ангажман Свадба Прстени трговија на Големо Мода Накит US$ 22.40 /многу
20 парчиња / многу
A-051 30pcs трговија на Големо Мода Накит на чешка, Rhinestones Глеѓ Глазура Злато Позлатен Mens Прстени US$ 31.20 /многу
30 парчиња / многу
A-347 Целосна чешка Rhinestones 10pcs Нерѓосувачки челик 18 K Злато Позлатен Ангажман Свадба Прстени трговија на Големо Мода Накит US$ 12.45 /многу
10 парчиња / многу
Доведе слободни и никел слободни Состојба : сосема нов Тип : Прстени или пети прстени .мали стил може да се носат како пети прстени ако ви се допаѓа Големина : прилагодлив Количина : 50pcs Материјал : цинк легура со позлатен сребрен Забелешка : Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени A-017 Врвот 15pcs Бесплатен Превозот на Големо Накит Многу 100% Јасно Кубни Циркон Микс Жена Ангажман Прстени US$ 12.47 /многу
15 парчиња / многу
A-020 трговија на Големо Накит 15pcs Природни Камења Унисекс Микс Стил Мода Прстени Бесплатен Превозот САД$ 12.48 /многу
15 парчиња / многу
A-111 50pcs трговија на Големо Мода Накит Многу Кубни Циркон Rhinestones Сребро Позлатен Свадба Прстени US$ 44.40 /многу
30 парчиња / многу
A-008 20pcs трговија на Големо Мода Jewerlry Жените Mens Микс Глеѓ Нерѓосувачки Stee Прстени Прилагодлива големина US$ 9.97 /многу
20 парчиња / многу
A-010 трговија на Големо Накит Многу 30pcs 100% Природни Камења Сребро Позлатен Мода Прстени Бесплатен Превозот САД$ 21.00 /многу
30 парчиња / многу
A-009 100pcs трговија на Големо Мода Накит Кристал Смола Rhinestones Цвет Пеперутка Жените Прстени Бесплатен Превозот САД$ 44.40 /многу
100 парчиња / многу
Унисекс 30 PCS Бесплатен Превозот на Големо Накит Многу Малајски Jade Мода Прстени се меша големина Топла Продаде US$ 11.10 /многу
30 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 100 PCS трговија на Големо Накит Многу Микс Акрилна Боја Сребрена Стр Мода Прстени US$ 22.20 /многу
100 парчиња / многу
ние прифаќаме alipay,запад унија,tt . сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката доколку не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
1.

Особините

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Doreenfifi
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
A-003
Материјал:
Цинк легура со позлатен сребрен
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
прстени,Пети прстени
Големина:
adjustable
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Фантастични Овална Зелена Маслиново Peridot Multigems Камења 925 Sterling Silver Jewelrys Solitaire Прстени НАС Големина 6 7 8 9 S1397

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

DEN 262.00 429.60

7x9mm Овална Виолетова Сина Tanzanite .33ct Дијаманти 14k Злато Ангажман Свадба Прстен

Центар Камен Информации Гем Тип : Природни Tanzanite Облик : Овална Карат Тежина : 2.30 кт Боја : Сина Јасност : VS Мерење : 7.0 x9.0mm Страна Камења Информации Камен Тип : Дијамант Облик : Тркалезна / Еден Карат : 0.33 кт Јасност : SI1 Третман : Не се Подобрува Прилагодувањето Тип Отвори Метал Информации Метал Тип 14 K Жолто Злато / 585 Злато Тежина Прибл...

DEN 27120.00

20sets 25x15mm Стакло свет со 15mm бронзена круна прстен поставено стаклено шише DIY стакло шишенцето прстен накит

Нашата продавница вебсајт : Големина на топка : За 25x15mm Материјал : стакло топката со бакар метален прстен наоди По собата : Една чаша свет , еден прстен Белешки : Тие се полуготови производи ,ќе треба лепак glassed и метални наоди заедно со себе

DEN 856.00 1044.00

50Pcs EcooLin Моден Бренд Природни Школки Abalone Школка 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстени За Жените Накит Многу Големо LR4029

Види мојата продавница страница, ќе има изненадувања Верувај миСостојба : Сосема Нов Тип На : Нерѓосувачки Челик ПрстениГолемина на : НИ ГОЛЕМИНА 711# Количина : 50pcs / многу Материјал : S tainless Челик со Висок квалитет Мазна, сјајна Забелешка : Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучениМожете да одат на мојата продавница, постојат повеќе убави накит.Можете да одат на мојата продавница, постојат повеќе убави накит...

DEN 1276.00 1823.04

Oly2u 2017 Нови Бранеа Симпатична Сребро Мачка Прстен Прилагодливи Животинско Прстени за Жени, Девојки Сакаат Прстен Накит Подароци -R140

start201543328312295end201543328312295Материјал : Месинг / ЛегураБоја : Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Opp вреќаВреме На Испорака : 13 Работни ДенаВашиот Сопствени Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 40.00 47.52

Кул Гроздобер Панк Прстен за Жените Персоналните Антички Златна Боја Ноктот Прстен Мода Евтини Прст Прибор трговија на Големо

Кул Гроздобер Панк Прстен за Жените Персоналните Антички Златна Боја Ноктот Прстен Мода Евтини Прст Прибор трговија на Големо е неодамна дизајн, носат Shijie мода накит за да бидат убави жени.Тема : ( Кул Гроздобер Панк Прстен за Жените Персоналните Антички Златна Боја Ноктот Прстен Мода Евтини Прст Прибор трговија на Големо )* Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни* Синџирот е доволно силна да се носат* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие* Носете го со себе за подарокДетали Фотографии : р oduct Име : Кул Гроздобер Панк Прстен за Жените Персоналните Антички Златна Боја Ноктот Прстен Мода Евтини Прст Прибор трговија на ГолемоГлавен Материјал : Зависи од дизајни,челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,природата камен и така натаму...

DEN 76.00 95.52

Leige Накит Blue Sapphire Прстен Годишнината Прстен Септември Birthstone Овална Намали Сина Скапоцен Камен 925 Фунта Сребрена Свадба Поставува

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Sapphire Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.75 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

DEN 3254.00 5424.00

Едно Парче Boho Панк Стил На Единствена Етничка Гроздобер Антички Сребрен Позлатен Слон Зглоб Прстени За Жените Midi Прст Прстен

Едно Парче Boho Панк Стил На Единствена Етничка Гроздобер Антички Сребрен Позлатен Слон Зглоб Прстени За Жените Midi Прст Прстен

DEN 47.00 54.72

Продажба>jewerly Кристално Сребро 14MM Бела Школка Бисер Прстен големина: 7.8.9>бесплатен превозот

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина поштенски или меѓународни воздухопловната.1 : во САД се : Нормално време на испорака е околу 1520 работни дена.;2 : Велика Британија...

DEN 436.00 623.04

2018 Топла Претерани Шарени Кристал Изјава Големи Прстени за Жени Мажи Мода Накит

Љубезно Купувачи, ве молиме проверете ја вашата адреса (на Државата и на Градот) и полно име пред да се направи нарачката.(E специјално руски Купувачот)2017 Топла Претерани Шарени Кристал Изјава Големи Прстени за Жени Мажи Злато Позлатен Мода Накит6005

DEN 76.32

Промет на големо со 10pcs/Многу Смешни Љубов Гест Прстен I Love U Жените Партија Подарок се Меша Бои Едноставен Прстен

1 Материјал : Цинк легура2.Големина : Прилагодлив3 Метална Боја : Сребро ,Злато ,Злато се Зголеми позлатен,ако треба други бои,ве молиме контактирајте со продавачот4...

DEN 360.00 383.52

Leige Накит Природни Diopside Прстен Diopside Свадба Прстен Зелено Скапоцен Камен Булчински Поставува Прстени 925 Sterling Silver-Годишнината Подароци

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Diopside Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.17 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

DEN 4176.00 6960.00

HELON 10k Злато Дијамант Ангажман Свадба ПОСТАВИ Прстен ! Отворајќи 0.23 кт Природен Дијамант Бенд Полу Планината 6x4mm Перница Намали Прстен Поставување

Добредојдовте на за да погледнете повеќе накит во нашата продавница : Главниот ПрстенМетал : Цврсти 10 K Бело Злато & Розово ЗлатоПечат : 10 K / 417Вкупно Грам Тежина : 2.5 gПрстен Големина : 6.5 (променливи во големина)Поставување На Павер & Prong ПоставувањеШирина на Врв : 6.2 mmШирина во Дното : 2.2 mmЦентар Камен : Не Главниот КаменОблик : Перница , СмарагдГолемина : 6 X4mmСтрана Камења : 100% Вистински Природен ДијамантиБоја : HЈасност : SISI3Облик : Тркалезна Singe НамалиВкупно Карат Тежина : 0.4каратноНатпреварот БендМетал : Цврсти 10 K Бело ЗлатоПечат : 10 K / 417Вкупно Грам Тежина : 1.3 gПрстен Големина : 6.5Поставување На ПаверПоставувањеШирина на Врв : 1.8 mmШирина во Дното : 1.3 mmСтрана Камења : 100% Вистински Природен ДијамантиБоја : HЈасност : SISI3Облик : Тркалезна Singe НамалиКарат Тежина : 0.23 ктSKU : RV0033+RV0034Сертификат примерок на сопствен објект ќе испратите тука по производ од 1,Почитувани купувачот,ако ви треба било каква дополнителна услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат објектот и да ја напушти цел детал...

DEN 29800.00 35904.00

Трговија на големо Персоналните Фото Изработен Прстен Sterling Silver Семејство Прстен за Мајка Спомен Подарок

ИМАЈТЕ на ум!~ Почитувани Купувачи добредојдовте на нашата продавница : Професионален custom накит фабрика !~ Нашата продавница Мин цел е 15 Парчиња (да може да се меша со различни обичај накит ) 1...

DEN 1403.52

CHIMDOU 2017 Нови Нерѓосувачки Челик Прстен Мажите Златен Накит Боја Сидро Прстен Подарок Пад на Превозот, AR403

Нов Стил : Мода Прстен Накит САД Големина 7,8,9,10,11,12,13 Тежина : 16g / pc, Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како на сликата покаже Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарокЈас f, не можете да знаете вашата големина , ве молиме погледнете ја оваа слика ~~Мерка вашиот прст како овие чекор : ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме сите плаќање преку Зачувам,Кредитна картичка,T / T,Western Union, итн се ОК ПРЕВОЗОТ Обработка На Време : Обработка на време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус...

DEN 172.00 191.04

Брилијантен Зелена Кубни циркони Околу Бели Камења 925 Sterling Silver Jewelrys Solitaire Прстени НАС Големина 6 7 8 9 S1480

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

DEN 379.00 621.60

НОВО Сребро 925 Леопард Прстен Машки Прстен Гроздобер Тајланд Сребро Леопард Човек Прстен Животински Отпадоци Прстен

САД Големина 5 5.5 6 7 7 7.5 7 3 / 4 8 8.5 9 9.5 10 10 1 / 4 10.5 11 11.5 12 12.5 13 Дијаметар(mm) 16 16.1 17 17 17 18 18 18.2 19 19 19 20 20.02 20.3 21 21.08 21.5 21.9 22.3 Дебелина (mm) 49 50.3 52 53 55 56 56.7 57 59 60 61 62 63 63.8 65 66 67.8 68.9 70НОВО Сребро 925 Леопард Прстен Машки Прстен Гроздобер Тајланд Сребро Леопард Човек Прстен Животински Отпадоци ПрстенТежината е 11.3 g.Ширина : 15 MM

DEN 2184.00 2400.00

2017 Гроздобер Златна Боја Прстени За Жени, Модата, Уникатен Зелена Глеѓ Чакал Прстен Евтини Бесплатен Превозот

ПРОИЗВОД НАСТАВА2017 Гроздобер Златна Боја Прстени За Жени, Модата, Уникатен Зелена Глеѓ Чакал Прстен Евтини Бесплатен ПревозотБренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Емајл ПРСТЕН Главниот Камен : ААА Глеѓ + Врвот Одделение Микро Намали Јасно Кубни Циркони Друг Камен : ААА CZ Позлата : Бела Сребро Позлатен Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен...

DEN 383.00 479.04

Resplendent Овална Зелена Кубни циркони Камења 925 Sterling Silver Jewelrys Solitaire Прстени НАС Големина 6 7 8 9 S1450

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

DEN 613.00 1005.60

Sinya 925 Sterling Silver бисер Свадба Прстен За Жени, девојки бисер Љубовник кол 8мм моден дизајн накит Ангажман прстен

Sinya 925 фунта сребрен Прстен со 8мм AAAA одделение слатководни бисер свадба бендови Прстени парична казна сребрена бисер накит TZ4178 RФабриката за директна продажба Под цена промоција!100% Реално слатководни бисер и 925 Фунта сребро .Спецификација & Фото : материјал : чиста 925 sterling silver + природните слатководни бисер Позлатен : platinum позлатен бисер количина : 1pcs бисер дијаметар : 7.58мм Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете 8за тоа ,тоа е за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме...

DEN 477.00 1084.32