• Ново
Sinya 925 Sterling Silver бисер Свадба Прстен За Жени, девојки бисер Љубовник кол 8мм моден дизајн накит Ангажман прстен

Sinya 925 Sterling Silver бисер Свадба Прстен За Жени, девојки бисер Љубовник кол 8мм моден дизајн накит Ангажман прстен

DEN 1084.32
DEN 477.00 -56 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Sinya 925 фунта сребрен Прстен со 8мм AAAA одделение слатководни бисер свадба бендови Прстени парична казна сребрена бисер накит TZ4178 R
Фабриката за директна продажба Под цена промоција!
100% Реално слатководни бисер и 925 Фунта сребро .
Спецификација & Фото : материјал : чиста 925 sterling silver + природните слатководни бисер Позлатен : platinum позлатен бисер количина : 1pcs бисер дијаметар : 7.5-8мм Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете 8за тоа ,тоа е за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме. Нашата продавница се приклучи во "Остави compensable Три" ако почитувани имаш стоката не се materil ние шоу ,можете да побарате riple цената која ќе се плати .ние платени 30000$ депозити да aliexpress компанија за да бидете сигурни дека она што ние го продаде се парична казна накит.pls знае за тоа ! Следново е прстен големината на табелата за референца : освен овој прстен,TZ4178 поставите имаат обетки и pendant ,на слик и линк како по обетки линк е pendant линк е
2606529752603602 Ѓердан US $ 18.06 /парче US $ 18.78 /парче US $ 49.00 /пар US $ 35.60 /парче US $ 43.86 /парче US $ 139.98 /парче US $ 280.00 /парче US $ 109.00 /set US $ 20.98 /парче US $ 33.07 /парче US $ 28.60 /парче US $ 29.00 /парче

Особините

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Semiround
Сертификат Број:
S-CJL108042
Главниот Камен:
бисер
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Бар Поставување
Големина На Бисер:
7-8mm
Број На Модел На:
TZ4178R
Обликотшема:
Круг
CertificateType:
NGTC
Повод:
Годишнина
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Sinya
Стил:
Класичен
itme име:
925 фунта сребрен прстен слатководни бисер накит за жените
бисер боја:
Природните бела розова боја се виолетови слатководни бисери
бисер дијаметар:
7.5 mm-8mm
Повод:
едноставна моден стил за секојдневниот живот,работен ден
позлата материјал:
Родиум (бело злато)
дизајн стил:
едноставна
Стил:
интелектуална
подарок:
подарок за љубител
присутни:
на присутните да ги девојка
Пакет:
sinya парична казна накит кутија

Купувачите избираат и

CaiMao 18KT/750 Жолто Злато 0.65 кт Смарагд & 0.28 кт Круг Намали Дијамант Ангажман скапоцен камен Прстен Накит

Бренд Cai Mao Накит Име 4x6mm Овална Намали Смарагд Дијамант Златен Прстен Главниот Камен0.65 кт Природни СмарагдБоја : Зелена / Јасност : SI Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.28 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 18 KT / Au750 Жолто Злато Прибл...

DEN 23405.00 25440.00

2018 Топла Претерани Шарени Кристал Изјава Големи Прстени за Жени Мажи Мода Накит

Љубезно Купувачи, ве молиме проверете ја вашата адреса (на Државата и на Градот) и полно име пред да се направи нарачката.(E специјално руски Купувачот)2017 Топла Претерани Шарени Кристал Изјава Големи Прстени за Жени Мажи Злато Позлатен Мода Накит6005

DEN 76.32

7x9mm Овална Виолетова Сина Tanzanite .33ct Дијаманти 14k Злато Ангажман Свадба Прстен

Центар Камен Информации Гем Тип : Природни Tanzanite Облик : Овална Карат Тежина : 2.30 кт Боја : Сина Јасност : VS Мерење : 7.0 x9.0mm Страна Камења Информации Камен Тип : Дијамант Облик : Тркалезна / Еден Карат : 0.33 кт Јасност : SI1 Третман : Не се Подобрува Прилагодувањето Тип Отвори Метал Информации Метал Тип 14 K Жолто Злато / 585 Злато Тежина Прибл...

DEN 27120.00

CiNily Создадени Белиот Оган Опал Сребро Позлатен Прстен трговија на Големо Топла Продаде Свадба Партија за Жените Накит Прстен Големина 5-10 OJ8002

Бренд : Ci NilyМетал : Сребро ПозлатенГлавниот Камен & Големина : Создадена Белиот Оган Опал 27x3mmДодаток Камен & Големина : НикојПрстен Големина : #5 #6 #7 #8 #9 #10Тежина : 3.34 gПрстен Врвот Димензија : 4mmКоличина : 1 buc ПрстенКонверзија : 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mmВашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата...

DEN 317.00 396.00

Беспрекорна Светло Сина Кубни Циркони 925 Sterling Silver Жените Партија Накит Solitaire Прстени НАС Големина 6 7 8 9 S1579

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

DEN 496.00 813.60

CHIMDOU 2017 Нови Нерѓосувачки Челик Прстен Мажите Златен Накит Боја Сидро Прстен Подарок Пад на Превозот, AR403

Нов Стил : Мода Прстен Накит САД Големина 7,8,9,10,11,12,13 Тежина : 16g / pc, Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како на сликата покаже Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарокЈас f, не можете да знаете вашата големина , ве молиме погледнете ја оваа слика ~~Мерка вашиот прст како овие чекор : ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме сите плаќање преку Зачувам,Кредитна картичка,T / T,Western Union, итн се ОК ПРЕВОЗОТ Обработка На Време : Обработка на време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус...

DEN 172.00 191.04

Resplendent Овална Зелена Кубни циркони Камења 925 Sterling Silver Jewelrys Solitaire Прстени НАС Големина 6 7 8 9 S1450

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

DEN 613.00 1005.60

Leige Накит Природни Smoky Кварц Прстен Коктел Партија Прстен Перница Намали Браун Скапоцен Камен Солидна 925 Sterling Silver Solitaire Прстен

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Smoky Кварц Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 7*7 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.5 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Перница Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

DEN 2304.00 3840.00

Трговија на големо Масовно Многу 20Pcs Fahion Жените Сребро галвански се Меша Стил Цвет прстени Жените Enagagement партија Накит

1.Материјал : Алуминиумски2.Износ : 20pcs(кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1720mm Случаен избор4.Боја : се погледне на слика5.Облик : прстен,да се погледне на слика6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

DEN 239.52

Вистински Солидна 925 Sterling Silver Јасно CZ Лејди Бисер Прстен

Превозот : 1)Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2)ЕМС објектот ќе бидат испратени по вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

DEN 1142.00 1344.00