• Ново
Хидраулична пумпа CBK1020/8-B3FL 2-фаза пумпа за висок притисок на масло пумпа двојно опрема пумпа

Хидраулична пумпа CBK1020/8-B3FL 2-фаза пумпа за висок притисок на масло пумпа двојно опрема пумпа

DEN 9120.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Употреба и функција CBK серија висок притисок, опрема пумпа, на хидрауличниот систем на хидраулична моќ компоненти. Го усвои висока DU лежишта, носивоста на висока јачина алуминиум легура школка структура. Со висок притисок, широк брзина спектар, испорака спецификација, мал волумен, мала тежина, сигурен ракување, лесно одржување, итн. Како извор на енергија е широко се користат во инженерството машини, прекумерна тежина транспорт машини и рударски машини и други хидраулични системи. CBK серија опрема пумпа во прилог на една пумпа, двојна пумпа, но исто така и на тројно, четворни пумпа, и може да донесе олеснување вентил, за домаќин било кој избор.
Модел
Thco.disp.
(m L/р)
Притисок
(Mpa)
Брзина(r/мин)
Работни масло
Работа
масло темп.
Filtrating
точноста
(µm)
Волуметриски
ефикасност
Тежина
(kg)
Отценети
Max.
Отценети
Max.
Мин. CBK1004 4.25 10
16
20
25 28 3500 4000 1400
20-43
хидраулично масло -20-80 ≤25 ≥90 3.6 CBK1006 6.4 28 3500 4000 1400 3.65 CBK1008 8.1 28 3500 4000 1400 3.77 CBK1010 10 28 3000 3500 1200 3.88 CBK1012 12.6 28 3000 3500 1200 3.99 CBK1016 15.9 28 2000 3000 1000 4.14 CBK1020 19.9 10/16/25 25 2000 3000 1000 4.34 CBK1025 25 10/16 20 2000 2500 800 4.67

Особините

моќност:
Електричен
Структура:
Опрема Пумпа
Број На Модел На:
CBK1020-08ALH
Бренд Име:
timeway
Теорија:
Axial Проток Пумпа
Гориво:
Дизел
Притисок:
Висок Притисок
Употреба:
Масло
Standard or Nonstandard:
Стандард
Примена:
хидраулична пумпа

Купувачите избираат и

3DSY-25 Преносни Електрични Притисок Тест Пумпа PPR водовод Тест Притиснете Машина

Електрични И Хидраулични Клипот Тестирање ПумпаПроизвод Параметар Податоци : ПРЕВОЗОТ : КУПУВАЧОТ Е ОДГОВОРЕН ЗА СИТЕ ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО ТРОШОЦИТЕ...

DEN 32544.00

12vdc 14L/мин масло електрична пумпа за дизел пумпа 6A лесна школка дизајн за disel слатка течности

Sailflo HYFP12 12vdc 14lpm електрична пумпа за Масло опрема пумпа самоpriming пумпа дизел пумпа за масло за подмачкување на другипроизвод describtion Тело Материјали Бронза Impeller Neoprene Соединение Печат Усна Тип Пристаништа 3 / 8"Женски Навој,1 / 2"Бодликава Фитинзи Вклучени Напон 12 V DC Amp Нерешено Max.10.0 Засилувачи Осигурач Големина 15.0 Засилувачи Мотор ТипПостојан Магнет Тип Целосно Ограден Од Не ' Рѓосувачки ЧеликВратило Топката Тип Вратило Имајќи Реверзибилна СамоPriming 3.0 m вертикална лифт Притисок Може да генерира притисоци до 2 бар(30psi) Течности Масла и течности viscositeкарактеристики ● Со реверзибилна Постојани магнет тип на мотор ● Солиден Бронза Тело и нерѓосувачки челик Вратило ●Автоpriming опрема електрични пумпи погоден за мазива и слатка течности ●Пумпи се изградени во за intermitent ●Може да се качи на било која позицијаАпликацијата Дизел, Лубрикант, Слатка Течности...

DEN 2016.00

-85kpa вакуум 24V dc дијафрагмата електрични компресор

електрични компресор* Perfomance параметар на електрична компресорМоделГолемина(мм)Напон(СТРУЈА,V)Моќност(W)Вакуум(Kpa)Проток(L / Min)Притисок(Kpa)Тежина(G)ZX5248024800102.4*70*4012 V или 24 V1485190300Забелешка : Обично нашите пумпа има 2 вида на напон : 12 V и 24 V.Кога ќе изберете пумпа, можете да кажете ми пумпа напонот што треба.Инаку, јас ќе го избере една напон за вас.* Карактеристики на електрични компресор1.Висока температура перформанси, добри конзистентност2.Масло отпор и лесна инсталација3.DC моторни четка4.Долг животен век, ниска топлина.5.Тешки работи за 24 часа и Континуирано работење6.Клучните делови се увезуваат7.Може да се работи за долго часа*Белешки на електрична компресор1.Не користите овој производ над ограничувањето утврдено во оваа спецификација.2.Кога го користите brushless мотор, се забележи дека влезот моќ треба да биде постојан притисок и филтрирање.3.Имајте на влезот и излезот на чиста и мазна , без цврсти честички.4.Може да содржат мало количество на вода, не солидна туѓи објекти во пумпа тело.5.Во влезот и излезот на нечиста,ве молам, инсталирајте воздухот филтри.6.Спецификација на производот е само за вашиот референца7.Специфичните детали треба да се провери вистинскиот производи.8.Производи треба да бидат направени во согласност со клиент ' s барање во дозволен опсег.9.Непрофесионалец не треба да ја размонтираат овој производ.10.Долг животен век на собна температура средина.11.Може да ги обезбеди голем број на сертификати во согласност со клиент ' s барања.*Примена на електрични компресор1.Електронски производи,земјоделство,доработка,лесна индустрија производи2.Аналитичкидруги инструменти3.Хемиски и производство инженеринг4.Разни помошни опрема*електрична компресор 's слика*РАБОТИЛНИЦА*Configuration (конфигурација) дијаграм на електричното компресорПакување : CTN / ЕЕЗ : 60 PCSG...

DEN 1728.00

290kpa притисок 20L/M електрична струја четка мини дијафрагмата вакуум пумпи

мини дијафрагмата вакуум пумпи* Perfomance параметар на мини дијафрагмата вакуум пумпиМоделГолемина(мм)Напон(СТРУЈА,V)Моќност(W)Вакуум(Kpa)Проток(L / Min)Притисок(Kpa)Тежина(G)DX51229014800102.4*70*409 V,12 V,24 V158020290300Забелешка : Обично нашите пумпа има 3 вида на напон : 9 V,12 V и 24 V.Кога ќе изберете пумпа, можете да кажете ми пумпа напонот што треба.Инаку, јас ќе го избере една напон за вас.* Карактеристики на мини дијафрагмата вакуум пумпи1.Висока температура перформанси, добри конзистентност2.Масло отпор и лесна инсталација3.DC моторни четка4.Долг животен век, ниска топлина.5.Тешки работи за 24 часа и Континуирано работење6.Клучните делови се увезуваат7.Може да се работи за долго часа*Белешки на мини дијафрагмата вакуум пумпи1.Не користите овој производ над ограничувањето утврдено во оваа спецификација.2.Кога го користите brushless мотор, се забележи дека влезот моќ треба да биде постојан притисок и филтрирање.3.Имајте на влезот и излезот на чиста и мазна , без цврсти честички.4.Може да содржат мало количество на вода, не солидна туѓи објекти во пумпа тело.5.Во влезот и излезот на нечиста,ве молам, инсталирајте воздухот филтри.6.Спецификација на производот е само за вашиот референца7.Специфичните детали треба да се провери вистинскиот производи.8.Производи треба да бидат направени во согласност со клиент ' s барање во дозволен опсег.9.Непрофесионалец не треба да ја размонтираат овој производ.10.Долг животен век на собна температура средина.11.Може да ги обезбеди голем број на сертификати во согласност со клиент ' s барања.*Примена на мини дијафрагмата вакуум пумпи1.Електронски производи,земјоделство,доработка,лесна индустрија производи2.Аналитичкидруги инструменти3.Хемиски и производство инженеринг4.Разни помошни опрема* Мини дијафрагмата вакуум пумпи слика*Configuration (конфигурација) дијаграм на мини дијафрагмата вакуум пумпи*РАБОТИЛНИЦАПакување : CTN / ЕЕЗ : 60 PCSG...

DEN 960.00

Врвен Квалитет на Минијатурни магнетни диск отпорни на корозија за циркулација на вода пумпа MP-6R

Оперативен PricipleМагнетен диск циркулација на крвта се пумпа работи на вратило и impeller собранието на магнетни материјали и привлекуваат едни со други заедно, соодветно,не треба да се одговара со thetraditional mechancial вратило печат, па тоа е compeletly запечатени.Моторни ротација toque е преку активно магнетни и управувано магнетни гравитацијата вози сечилото работат работата.Тоа е најмногу идеален течни пумпа за indstrial опрема.Answer : ___________________________ Note : Под состојба на нормална температура и чиста вода, шеф на максималниот капацитет е 0; капацитет на највисоко главата е 0.Оперативен напон на еднофазен мотор е одвоена со 100 V,220 V,240 V; оперативен напон на трифаза мотор е 380 V.Нормална температура е 080°C...

DEN 2496.00

Нерѓосувачки Челик Преносни Подводните Дизел Електрични Вода Масло Пумпа 12V 24V 51mm Со Отстранлив Филтер Нето И Половина се Префрлите

Карактеристики100% Сосема нов и висок квалитетСтабилноста, мали, лесни , лесно да се носат и инсталирате;Одговара за комбајни, големи земјоделски машини, градежни машини, големите тркала трактори други возила, што е неповолно за горивоТоа е строго забрането транспорт на бензин, алкохол и други запаливи течности!Тоа не може да биде неоптоварување на работата и сува транспорт.Тоа не може да работи повеќе од 20 минути.По секоја работа време, тоа треба 1015 минути да се одмори.Бидете сигурни дека за напојување напонот се consistant со пумпа напон.Напонот толеранција е ± 5%, ве молиме да забележите позитивните и негативните.Одговара за вода, дизел гориво, keroseneНерѓосувачки челик филтри и завртка тема интерфејс, лесно да се размонтираат, поправка и заменаСпецификацијаНапон : DC 12 V 24vМоќност : 60 WРев : 8500r.стр.мПроток : 30 L / МинПодигнете : 3mПритисок Глава : 9.8 ftДијаметар на штекер : 19mmДијаметарот на пумпа : 51mmМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликДолжина на кабел вклучуваат батеријата клипови : 3mПроизводот Се ПокажеПроизвод Детали1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА внимателно откако ќе се направи нарачка.Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата...

DEN 702.00 936.00

пумпа за вода MKBP-G350-12/24 Impeller Пумпа Термо пластични 350GPH 12/24V правило bilge Подводни пумпи

MKBPG35012 / 24 350 GPH 12 / 24 V правило bilge пумпиПумпа и да се префрлате се застане сам производиКомпактен, ефикасност, долг живот моторсОпис на производот Модел Проток Volts Сегашниот Шеф Жица доведе Штекер Кол Н W / G...

DEN 319.00 336.00

топла продажба на возила монтирани колекции клип тип авто-priming електрични дизел гориво пумпа 12v

Greensky Техника Снабдување DC12 V Електрични Масло Пумпа за Дизел Гориво и Масло моторното Масло Extractor Трансфер Пумпа Колекции Тоа може да пумпа дизел, kerosene,моторното масло и вода! Овој Модел Технички Податоци, како што Следува Модел : GSHB1245 Масло Колекции(клип тип) Напон : 12 V Струја : 3.5.Макс.Кренете Глава : 40m Вшмукување Глава : 2м Проток (МАКС) : Дизел(34 L / Min.);Моторното Масло(12 L / Мин.) Текст Црево OD : 6mm Излез Црево OD : 8mm Нето Тежина : Околу 0.85 Кг Пакување Големина : Прибл...

DEN 1919.52

6l/m електрични дијафрагмата dc brushless зачувување пумпа

brushless зачувување пумпаОбјектотГолеминаммнапонDC / VМоќностWПроток на воздух(L / min) Вакуум(Kpa)Притисок(Kpa)Тежина(g)ZXW51250032900102.4*70*4012 V,24 V46500300Забелешка : Обично нашите пумпа има 2 вида на напон : 12 V или 24 V.Кога ќе изберете пумпа, можете да кажете ми пумпа напонот што треба.Инаку, јас ќе го избере една напон за вас.* Карактеристики на brushless зачувување пумпа1.Висока температура перформанси, добри конзистентност2.Масло отпор и лесна инсталација3.DC brushless мотор4.Долг животен век, ниска топлина.5.Тешки работи за 24 часа и Континуирано работење6.Клучните делови се увезуваат7.Може да се работи за долго часа*Белешки на brushless зачувување пумпа1.Не користите овој производ над ограничувањето утврдено во оваа спецификација.2.Кога го користите brushless мотор, се забележи дека влезот моќ треба да биде постојан притисок и филтрирање.3.Имајте на влезот и излезот на чиста и мазна , без цврсти честички.4.Може да содржат мало количество на вода, не солидна туѓи објекти во пумпа тело.5.Во влезот и излезот на нечиста,ве молам, инсталирајте воздухот филтри.6.Спецификација на производот е само за вашиот референца7.Специфичните детали треба да се провери вистинскиот производи.8.Производи треба да бидат направени во согласност со клиент ' s барање во дозволен опсег.9.Непрофесионалец не треба да ја размонтираат овој производ.10.Долг животен век на собна температура средина.11.Може да ги обезбеди голем број на сертификати во согласност со клиент ' s барања.*Примена на brushless зачувување пумпа1.Електронски производи,земјоделство,доработка,лесна индустрија производи2.Аналитичкидруги инструменти3.Хемиски и производство инженеринг4.Разни помошни опрема*Структурните дијаграм на brushless зачувување пумпа*Сликата на brushless зачувување пумпа*РАБОТИЛНИЦАПакување : CTN / ЕЕЗ : 60 PCSG...

DEN 1680.00

300kpa притисок 20L/M проток dc дијафрагмата мини компресор

мини компресор*Спецификација на мини компресорМодел Големина на(mm) Напон (DC / V) Моќност (W) Проток(L / M) во Вакуум (kpa) Притисок(Kpa) Тежина(G)DX51230015000102.4*70*40 12 V или 24 V 1520 85 / 0.85 300 300Типична Примена Електрони&електричен апарат; прехранбената индустрија(Морнар, vaccum зачувување итн) Средина следи Медицински (oxygenators ; спутум вшмукување уред; крвен притисок метар) Дигитално печатење опрема Лабораториска опрема, хемиски анализи) Убавина опрема (cupping) Автоматизација(делови адсорпција) Превозот Па кога ќе изберете пост воздух mail, ве молиме да забележите тоа За пост воздух пошта, тоа ќе треба долго време...

DEN 960.00

MP-30RM 220V континуирано работи магнетни диск пумпа

Оперативен PricipleМагнетен диск циркулација на крвта се пумпа работи на вратило и impeller собранието на магнетни материјали и привлекуваат едни со други заедно, соодветно,не треба да се одговара со thetraditional mechancial вратило печат, па тоа е compeletly запечатени.Моторни ротација toque е преку активно магнетни и управувано магнетни гравитацијата вози сечилото работат работата.Тоа е најмногу идеален течни пумпа за indstrial опрема.Answer : ___________________________ Note : Под состојба на нормална температура и чиста вода, шеф на максималниот капацитет е 0; капацитет на највисоко главата е 0.Оперативен напон на еднофазен мотор е одвоена со 100 V,220 V,240 V; оперативен напон на трифаза мотор е 380 V.Нормална температура е 080°C...

DEN 4704.00

Висок притисок, воздушниот компресор џакузи ХГ-2200S 2.2 kw 380V 220m3/h aerator На Аквариум

Вител пумпа е широко се користат во хартија, машина, салфетка опрема, горење надолу на кислород машина, цигари филтер совет формирање на машина, позлата бања мешање, спреј фенови, вода, гас експлозија, печатење на екран, ласерски слика setters, автоматско хранење машина, течни, во прав пополнување на машина, флукс за обновување единица, филм машини, хемиско Чистење, индустриски прашина, суви шишиња, гас пренос, имајќи перење и сушење машини, кислород машини и други индустрии.Забелешка : ако имате било какви барања,можете да контактирате со нас!ПРЕВОЗОТ : КУПУВАЧОТ Е ОДГОВОРЕН ЗА СИТЕ ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО ТРОШОЦИТЕ...

DEN 15600.00

воздушна пумпа:микро/3v-6v/Настава експеримент/уред/кислород пополнување пумпа/транспарентен пумпа! lzx

име : воздушна пумпа тип : микро оценет напон : DC3v напон спектар : 1.5 v6v Неоптоварување тест параметри (не блокира воздух дупка) : 3 v, 130 мр, 300 MMHG тежина : 15g функција : Воздушна пумпа,голема бучава, DIY мали производство! Овој мал пумпа, се релативно ретки, пумпа главата е транспарентен, 36 v може да се користи, не припаѓаат да го исклучите пумпа, исто така не припаѓаат на голема јачина, така што е повеќе погоден за експериментално учење, бидејќи внатрешната структура е прилично јасно! Не се откаже од бучава, исто така може да се користи за мал аквариум кислород, но јачината на звукот не е голема...

DEN 384.00

бесплатен превозот 500w Соларни Базен градина пумпа 3 години гаранција JP17-15/500

бесплатен превозот 500w Соларни Базен градина пумпа 3 години гаранција JP1715 / 500Внимание : 1 Наведениот цена вклучувајќи : Пумпа+MPPT контролер+Accesories, БЕЗ СОЛАРНИ ПАНЕЛИ ;2...

DEN 30960.00

Бесплатен Превозот V-i120SV Воздух Вакуум Пумпа Laminating Машина Дијафрагмата Вакуум Пумпа за Воздух Пумпа, Пумпа за Вшмукување, Вакуум Машина Моторни

Опис : 1,Вакуум пумпа се користи за да се печат на сад во вакуум транспорт на гас за да се добие основна опрема...

DEN 9166.00 9648.00

JP300S 2xPL48 Серија Трансфер Интелигентни Индустриски Електрична Перисталтиката Пополнување Пумпа за Вода Течност Течни Пумпи 0-330 L/min

Серија Пренесување Пумпа JP300 S"Производ воведСерија Пренесување Пумпа е погодна за цевка со дебелина на ѕидот 4.8 мм,6.3 mm...

DEN 212688.00

8L/M 120kpa притисок електрични дијафрагмата 24v dc brushless пумпи

24v dc brushless пумпиОбјектотГолеминаммнапонDC / VМоќностWПроток на воздух(L / min) Вакуум(Kpa)Притисок(Kpa)Тежина(g)DXW52412042900102.4*70*4012 V,24 V4860120300Забелешка : Обично нашите пумпа има 2 вида на напон : 12 V и 24 V.Кога ќе изберете пумпа, можете да кажете ми пумпа напонот што треба.Инаку, јас ќе го избере една напон за вас.* Карактеристики на 24v dc brushless пумпи1.Висока температура перформанси, добри конзистентност2.Масло отпор и лесна инсталација3.DC brushless мотор4.Долг животен век, ниска топлина.5.Тешки работи за 24 часа и Континуирано работење6.Клучните делови се увезуваат7.Може да се работи за долго часа*Белешки од 24v dc brushless пумпи1.Не користите овој производ над ограничувањето утврдено во оваа спецификација.2.Кога го користите brushless мотор, се забележи дека влезот моќ треба да биде постојан притисок и филтрирање.3.Имајте на влезот и излезот на чиста и мазна , без цврсти честички.4.Може да содржат мало количество на вода, не солидна туѓи објекти во пумпа тело.5.Во влезот и излезот на нечиста,ве молам, инсталирајте воздухот филтри.6.Спецификација на производот е само за вашиот референца7.Специфичните детали треба да се провери вистинскиот производи.8.Производи треба да бидат направени во согласност со клиент ' s барање во дозволен опсег.9.Непрофесионалец не треба да ја размонтираат овој производ.10.Долг животен век на собна температура средина.11.Може да ги обезбеди голем број на сертификати во согласност со клиент ' s барања.*Примена на 24v dc brushless пумпи1.Електронски производи,земјоделство,доработка,лесна индустрија производи2.Аналитичкидруги инструменти3.Хемиски и производство инженеринг4.Разни помошни опрема*Структурните дијаграм на 24v dc brushless пумпи*Сликата на 24v dc brushless пумпи*РАБОТИЛНИЦАПакување : CTN / ЕЕЗ : 60 PCSG...

DEN 1728.00

60w Голема Моќ Мотоцикл Масло за ладење, пумпа за Електрична Пумпа Опрема Пумпа

60w Голема Моќ Мотоцикл Масло за ладење, пумпа за Електрична Пумпа Опрема ПумпаУПОТРЕБА : 1 автомобил поправка : поправка продавница,4s продавница.Разни екстракција на нафта2.Приватните сопственици diy масло промена3.Машини За Масло Промена4.Масло кулер изменаПАРАМЕТАР ПОДАТОЦИ : Напон : DC 12 VМоќност : 60 WMax.притисок : 1.5 mpaГолемина : 125x63x75mmБучава : 52db Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да прашате.

DEN 9744.00

кина сончева енергија, соларна пумпа DC72v пумпа за вода бесплатен превозот 3 години гаранција Модел 3SPC3.2/106-D72/1000

кина сончева енергија, соларна пумпа DC72v пумпа за вода бесплатен превозот 3 години гаранција Модел 3 SPC3.2 / 106D72 / 1000Внимание : 1...

DEN 35280.00

Евтини Цена 10w MP-15R 220V Мали Хемиски Пумпа за Вода Киселина Флуор Пластични Магнетни Диск Пумпа Во Хемиската Индустрија

Оперативен PricipleМагнетен диск циркулација на крвта се пумпа работи на вратило и impeller собранието на магнетни материјали и привлекуваат едни со други заедно, соодветно,не треба да се одговара со thetraditional mechancial вратило печат, па тоа е compeletly запечатени.Моторни ротација toque е преку активно магнетни и управувано магнетни гравитацијата вози сечилото работат работата.Тоа е најмногу идеален течни пумпа за indstrial опрема.Answer : ___________________________ Note : Под состојба на нормална температура и чиста вода, шеф на максималниот капацитет е 0; капацитет на највисоко главата е 0.Оперативен напон на еднофазен мотор е одвоена со 100 V,220 V,240 V; оперативен напон на трифаза мотор е 380 V.Нормална температура е 080°C...

DEN 2160.00

ХГ-850 индустриски издувните пумпа апсорпција се зголемува кислород/воздух компресор пумпа

Висок Притисок КомпресориЗабелешка : Ако ви треба различни напон,pls дозволете ни да знаеме.ПРЕВОЗОТ : КУПУВАЧОТ Е ОДГОВОРЕН ЗА СИТЕ ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО ТРОШОЦИТЕ...

DEN 9168.00

FL-2202 12V DC Мини Подводните Пумпи за вода Дијафрагмата Пумпа Дијафрагмата Вакуум Пумпа за 20 милиони лифт Бесплатен Превозот

Карактеристики : Примена : Услови за користење на услугите ИспоракаПлаќање Ние прифаќаме Alipay, T / T, Western Union и Visa платежни...

DEN 1500.00 1596.00

Долг живот 15w MP-20RM 220V Кина производителот магнетни пумпа за вода со добар квалитет

Оперативен PricipleМагнетен диск циркулација на крвта се пумпа работи на вратило и impeller собранието на магнетни материјали и привлекуваат едни со други заедно, соодветно,не треба да се одговара со thetraditional mechancial вратило печат, па тоа е compeletly запечатени.Моторни ротација toque е преку активно магнетни и управувано магнетни гравитацијата вози сечилото работат работата.Тоа е најмногу идеален течни пумпа за indstrial опрема.Answer : ___________________________ Note : Под состојба на нормална температура и чиста вода, шеф на максималниот капацитет е 0; капацитет на највисоко главата е 0.Оперативен напон на еднофазен мотор е одвоена со 100 V,220 V,240 V; оперативен напон на трифаза мотор е 380 V.Нормална температура е 080°C...

DEN 3456.00

30L Преносни Воздушниот Компресор 0.7 MPa Притисок Масло Слободни Воздушниот Компресор за Воздух Пумпи

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛЗа Машина : Ова е масло слободни висок квалитет компресори, голем капацитет енергија, снабдување на чиста и сува воздушна извор за индустрија и други апликации.Сите делови се брендирани, тоа е многу висок квалитет, па тоа е широко прифатен во медицински, храна, дом, и области на животната средина...

DEN 7824.00

90W мини домаќинство бустер за циркулација на вода пумпа за притисок за туш греење 3 години гаранција

вода притисок бустер пумпа извезуваат во 58 земји вода притисок бустер пумпа за тушдобредојдовте на нашата продавница!Продажниот тим на нашата вода притисок бустер пумпа за тушвода притисок бустер пумпа за капење се една фаза вода притисок бустер пумпа за туш, погоден за домашни и индустриски апликации за да се пренесе чисти течности и неагресивни хемиски fluide.На хидраулични карактеристика е со повисок степен на главата и поголем капацитет.Услови за работа на вода притисок бустер пумпа за туш1...

DEN 1872.00