• Ново
Трговија на големо 1000Pcs 100/240 Двојно Двострано Ронки Професионални Нокти Датотеки Помине Бафер Чистење Тенок Полумесечина Ронки Помине Алатки Нокти Датотека

Трговија на големо 1000Pcs 100/240 Двојно Двострано Ронки Професионални Нокти Датотеки Помине Бафер Чистење Тенок Полумесечина Ронки Помине Алатки Нокти Датотека

DEN 1675.20
DEN 1407.00 -16 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Спецификација : 1.100% Сосема нов 2.Предмет Тип : Помине Уметност Опрема 3.Материјал : ева 4.Количина : 1000 компјутери 5.Големина на : 1.3x5cm 6.Боја : Сина + Розова (Двојно Двострано) 7.Дебелина : 1.5 mm Забелешка : се Должи на светлина и да се прикаже, Слика боја може да биде различен, со вистински гледам Ако умот, ве молиме да не 't buy ви Благодариме !!!. Пакет : 1000 Парчиња Двојно Двострано Нокти Датотеки Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1). Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. (2). E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат . (3). Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати На Најголем број на Калории, Тоа Трае околу 20 Дена Да Пристигнат. (4). Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Повратни информации : Ако не Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме! Политика на враќање ние ќе рефундирање на дека, ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите.ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори случај за ова. ние ќе се вратам на вас во 24hours ( со исклучок на викенд) и реши го ова за вас, наскоро со замена или надомест на штета. Ви благодариме!
1685 Препорачаните Производи 0.99 ДОЛАРИ / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пакет парче парче

Особините

Број На Модел На:
SL151218_2
Материјал:
Дрво
Големина:
App 1.3x5cm
Количина:
1000 Парчиња/Многу
Напон:
None
Тип На Објект:
нокти датотека
Бренд Име:
WUF
боја:
Двојно Еднострано (Blue+Розова)
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов
користат за:
Помине Уметност
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
испорака:
Бесплатен превозот
Материјал:
дрво + ева

Купувачите избираат и

1 Компјутер Меки Нокти за Чистење со Четка Акрилик УВ Гел Прав Прашина Смена Четка за Нокти Помине Грижа Алатка

Спецификација : Количина : 1 Компјутер Материјал : Пластични & Големина : прибл.5.8*2cm Боја : Како на сликата покажува Пакет Содржина : 1 Компјутер Помине Чистење со Четка Инструкции : 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен за употреба и удобен за носење...

DEN 114.00 133.92

1X Лесно француски Нерѓосувачки Железо Ноктите Машина Раб Образец за Насмевка Линија

[DESCRIPTION]ФУНКЦИЈА : *100% сосема нов во оригиналниот пакет, преносни и лесно да се користат;*На тример е направен од висок квалитет на метал;*Секој објект има 9 различни големини trimmers како слика шоу;*За создавање на убава насмевка линија на вашите нокти;ГОЛЕМИНА : 5.5 cm во дијаметарКОЛИЧИНА : 1 x ноктите машина[ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 1530 дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS...

DEN 131.00 143.52

4pcs/set Помине Уметност Бафер Пескарење Блокови,DIY Нокти Датотека Визуелниот Алатки за Полирање Прибор за Маникир

4pcs Помине Уметност Бафер Пескарење Блокови,DIY Нокти Датотека Визуелниот Полирање на Нокти АлаткиНоктите Се Амортизира Пескарење БлоковиТежина : 5.2 g / еезУпотреба : За нокти третман пред криејтив помине дизајн полскиКарактер : Слик е вистински снимање,квалитетот е со висок квалитет со двојно страна полирање совршена големина...

DEN 73.00 91.20

5Pcs/set Акрилик УВ ГЕЛ Помине Уметност Дизајн Поставите Лагер Сликарство Dotting Четка Пенкало Градител Гел за на доградба на Акрилни Нокти Декорација Алатки

5 PCS / поставите Нова Убавина Помине Уметност Салон Акрилик УВ Гел Салон Пенкало Рамен Четка за Полнење Dotting Алатка За Декорација Спецификација Материјали : најлон,дрво,метал Големина : 18.5 cm долги За : УВ гел,полски,gilter,цртеж..,и други помине декорација Забелешка : За долго време се користи,pls се мијат brushafter користење на Сосема Нов и Висок Квалитет...

DEN 79.00 85.92

Pro Мини Кабуки Blusher Четка Лице Очи Шминка Четка Виолетова

Се усвојува високо квалитетни материјали, ултра меки и мазни.Се однесува само на точниот износ на минерални во прав, bronzer или blusher на вашиот образите, вилицата линија, брадата, челото, носот и тело за здрав и природен сјај.Носивост прав лесно и дистрибуира рамномерно.Погодна за двете Професионална употреба и за Домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење...

DEN 55.68

50Pcs Двојно Двострано Помине Уметност Датотека 100/100 Бафер Визуелниот Датотеки Пескарење Блок Траен Маникир Алатка Вар на Ongle Necok трговија на Големо

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Датотека БаферотГолемина : 18x2x0.4cmПакет : 50 компјутери / многуМатеријал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен.Повод : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон за користење4)Совршен и за професионална употреба и лична употреба.Ние, исто така, имаат 80 / 80,100 / 180 ронки нокти датотека,ако имате барање,ве молиме оставете ги вашите пораки со нас,ви Благодариме.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

DEN 668.00 768.00

8pcs во 1 Преносни Нерѓосувачки челик Златен Сјај Нокти Поставите Помине Уметност за Нега на Педикир Убавина Алатки Помине Clipper Машина Режа

8pcs во 1 Преносни Нерѓосувачки челик Златен Сјај Нокти Поставите Помине Уметност за Нега на Педикир Убавина Алатки Помине Clipper Машина РежаСлики е само за референца,поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики...

DEN 298.00 313.44

LCJ 15PCS/Пакет Професионални Акрилни Нокти Сликарство, Цртање Пенкало,со цел УВ Гел Лажни Ноктите Декорација Алатки 35

Функција : 100% сосема новИдеален за фино помине уметност работаСоздавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети!За цртање линии, фини детали,цвеќиња, обрасци и др.Совршен за двете професионална употреба и лична употреба.Внимание : Ова превозот начин е без следење на број...

DEN 86.00 120.00

1pcs Шарени Нокти Четка За на доградба на Акрилни & УВ Гел лак на Ноктите Прашина Почиста Алатки за Мулти-Боја Помине Уметност Алатка за полнење

Стилски Нокти Четка За на доградба на Акрилни & УВ Гел Ноктите Уметност Прашина Почиста Прашина Смена Алатка Топла продажба Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Стил : Професионални Помине Уметност Прашина Почиста Алатки четка е професионално да помине уметност алатка која се користи за да се отстрани прашина на ноктите или акрил совети за Тоа е погоден за професионални ноктите салон употреба или дома секојдневно козметички што го сочинуваат Спецификации : Модел : a018 Боја : бела+пурпурна,црвено Материјал : Влакна Brusher Должина : 6.5 см Коса Должина е околу...

DEN 81.12

7pcs УВ Гел Акрилик Стакло Дизајн Градител Сликарство Помине Уметност Четка Пенкало Алатката Поставите Нова Убавина Девојка M9X23

7pcs УВ Гел Акрилик Стакло Дизајн Градител Сликарство Помине Уметност Четка Пенкало Алатката за ПоставувањеСпецификации : 100% сосема нов и висок квалитетОвој сет на 7 помине четки е од суштинско значење за вашиот помине уметност потребиУпотреба на Природни или Лажни ноктитеДа креирате прекрасни помине уметност дизајнИдеални за професионални или домашна употребаЛесно да се справи, ќе може да се подготви се што сакатеВе молиме чиста четка по употребата и сува пред складирањеМатеријал : АкриликГолемина : App 13.514cmБоја : ТранспарентнаЗабелешки : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики...

DEN 91.00 137.76

2 парчиња/многу Помине Уметност Пескарење 100/100 Ронки Датотека Професионални дијамант spong Нокти Датотеки Бафер Крива Банана за Помине Уметност Совети Нокти

Функција : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури 2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн...

DEN 37.00 45.12

6 Компјутери Помине Уметност Алатки Различни Големина Крива Прачка Прачки Вештачки Нокти Алатка + Бесплатен Превозот ( NR-WS65 )

Доаѓа во комплет од 6 различни големини / дијаметри Совршен за француски помине Внимателно дизајнирани, одлична за употреба Помага да се поправи CКрива на акрилик / UV гел ноктите за време на апликација Материјал : Алуминиум Должина : 12cm / 4.7 во Количина : 6 PCS (1 SET) Како да го користите : Изберете прачка со соодветна големина која одговара на вашите нокти Место под ноктите совети и ноктите форма го Поправи cкрива пред доградба на Акрилни Нокти суши Пакет вклучува : 1 x В Крива Род (6 PCS) Ако сакате да се купи повеќе прифатлива предмети, ве молиме кликнете на сликата за да го внесете.

DEN 75.00 95.52

4Pcs Помине Уметност Пескарење Салон Бафер 80/80 Нокти Датотека Sandpaper УВ Гел Полирач Cuved Нокти Датотека Нокти Алатка Снабдувач трговија на Големо

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

DEN 64.00 76.32

Smart Светилка Помине Нова Верзија LED Помине Фен Метал Дното LCD Тајмер Multicolors за Лекување на УВ Гел лак на Ноктите Уметност Алатки

Smart Светилка Помине Нова Верзија LED Помине Фен Метал Дното LCD Тајмер Multicolors за Лекување на УВ Гел лак на Ноктите Уметност АлаткиНадградба На 3 Нови ФункцијаНЕМА.1smart времето поставено : 10ти.На 30 години.45s.60тите години.90тите години...

DEN 2390.00 2879.52

100 X Професионални Сива Нокти Датотека Пескарење 100/180 Двојно Страна Крива Нокти Датотеки Убавина Полирање На Нокти Салон Алатки Трговија На Големо

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Датотека БаферотГолемина : 18x2x0.4cmПакет : 100 компјутери / многуМатеријал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен.Повод : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон за користење4)Совршен и за професионална употреба и лична употреба.Ние, исто така, имаат 80 / 80,100 / 100 ронки нокти датотека,ако имате барање,ве молиме оставете ги вашите пораки со нас,ви Благодариме.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

DEN 1352.00 1536.00

1 buc Помине Clipper Нокти Алатка Акрилик Гел Лажни Нокти Clipper / Edge Машина Совети Помине Професионални

100% Сосема Нов Помине алатки Работ МашинаДимензии : 13 x 6.4 x 2 см (приближно)Тежина : 49gQunatity : 1 bucМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : Розова / црвена,ние ќе ја испрати на боја по случаен избор, ако не ги имаат посебни requiПрофесионални Помине Clipper за на доградба на Акрилни Лажни Ноктите / Вештачки Нокти / Природни НоктиОстар раб да се намали на ноктите во пожелно должина & стилови, како на пр...

DEN 148.32

12X Помине Уметност УВ Гел Дизајн Четка Поставите Декорација Сликарство Пенкало Нокти Совети Алатки

12 X Помине Уметност УВ Гел Дизајн Четка Поставите Декорација Сликарство Пенкало Нокти Совети АлаткиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет Опис : Вкупно 12 четки со шарени четка рачкаПарична казна цртање четки, совршена алатка за вашите нокти на уметноста и убавината!За дизајнот на вашата само на ноктите стилМоже да се користи на природни, лажни, акрилик, ув гел ноктитеЛесно да се справи, да се создаде убава ноктите дизајни она што го сакате.Погоден за професионална употреба & домашна употребаБоја : Како се покаже како сликаМатеријал : АкриликГолемина : Прибл...

DEN 85.00 115.68

Belen 10PC/Многу Нокти Датотеки Пескарење DIY Совети Педикир Алатка Помине Уметност Нокти Поставите Гел лак Убавина Алатки Професионални Нокти Датотеки

Опис Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет Боја : Сребро Врвен квалитет стои датотеки за поднесување помине екстензии / акрилик / ноктите / flase помине совети / природни нокти...

DEN 90.72

3 Еез од не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Алатки Лажица Тласкач Смена Педикир Маникир Поставена B9GW

3 Еез Од Не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Алатки Лажица Тласкач Смена Педикир Маникир ПоставенаСпецификации : Dualкрај тласкач за туркање и сечење на ноктите cuticle.Корисна малку помине уметност алатка за удар и форма до нерамна помине површината пред УВ гел и акрил апликација.Со лажицакако крај (кривиend) се користи за туркање на кутикулите дизајн лесно им помага да го оформат кутикулите.Сечилото инциденти на тешко да се отстрани рецидив на кожата остатоци на ноктите и одлична за отстранување на лепак при користење на доградба на акрилни нокти.Marbleize на датотеката носителот и нерѓосувачки челик дизајн го прават тоа многу деликатна.Датотеката носител е доказ пропадна, лесно да се зафат.Совршен за двете професионална употреба и за домашна употреба.Тип : Cuticle Алатки СетБоја : СребренаКоличина : 3 ЕезМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликКарактеристики : Dualкрај Тласкач, Нокти Алатки, МултифункционалниДолжина : 13cm / 5.12" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Cuticle Алатки Сет(Вклучува 1 Компјутер Cuticle Смена, 1 Компјутер Cuticle Лажица, 1 Компјутер Cuticle Тласкач)

DEN 63.00 95.04