• Ново
Помине Уметност Пластична Четка За Чистење Ноктот Грижа Прашина Чисти Се Справи Со Чистење Алатката Brush File Нокти Педикир Четки

Помине Уметност Пластична Четка За Чистење Ноктот Грижа Прашина Чисти Се Справи Со Чистење Алатката Brush File Нокти Педикир Четки

DEN 50.40
DEN 29.00 -42 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Прашина Чисти Помине Уметност За Чистење Со Четка За Нокти Педикир Алатка Високо Квалитетни Средства За Чистење Помине Четка Tools Датотека Помине Уметност Нега
1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Оваа Bristly Четка е совршен за Помине Уметност / Маникир / Педикир третман 3.Најдобрите по поднесувањето/пескарење и пред чистење 4.За чистење на прашина,останува од поднесување 5.Корисна Пластична Рачка,Лесно Да Се Одржи 6.Доволно силна за да ја исчистите нечистотијата и уште ќе не боли мека кожа 7.Големина : 6.5 см answer : ___________________________ Note : Како што знаеме ,Ова е ниска цена промотивен производ, Па ние изберете обичните испорака, без следење на информации . Под нормални околности, Време на Испорака за 2960 дена.

Особините

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Материјал:
Пластични
Големина:
6.5*1.7cm
Број На Модел На:
Z0027
компјутери:
1pcs

Купувачите избираат и

1pcs Шарени Нокти Четка За на доградба на Акрилни & УВ Гел лак на Ноктите Прашина Почиста Алатки за Мулти-Боја Помине Уметност Алатка за полнење

Стилски Нокти Четка За на доградба на Акрилни & УВ Гел Ноктите Уметност Прашина Почиста Прашина Смена Алатка Топла продажба Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Стил : Професионални Помине Уметност Прашина Почиста Алатки четка е професионално да помине уметност алатка која се користи за да се отстрани прашина на ноктите или акрил совети за Тоа е погоден за професионални ноктите салон употреба или дома секојдневно козметички што го сочинуваат Спецификации : Модел : a018 Боја : бела+пурпурна,црвено Материјал : Влакна Brusher Должина : 6.5 см Коса Должина е околу...

DEN 81.12

ANGNYA Мода Сина Помине Уметност Четка Дијамант Кристал Метал Акрилик се Справи со Ноктите УВ Гел Четка 6/Овална едно Парче

ANGNYA Мода Сина Помине Уметност Четка Дијамант Кристал Метал Акрилик се Справи со Ноктите УВ Гел Четка 6# / Овална едно ПарчеСпецификации : Тип : Ноктите Гел ЧеткаМатеријал : Акрил+Нерѓосувачки Челик+Кристал+НајлонБоја : СинаКоличина : 1 PCГолемина : 6# / ОвалнаГлавната Примена : Помине Уметност ДизајнПакет Листата : 1 * Помине Уметност ЧеткаФункција : УВ гел ноктите четка.100% Сосема нов и висок квалитет.Недеформација и неcorroding, трајни производи за подолго користење.Удобно и лесно да се справи.Совршен за домашна употреба и професионални нокти салон.Ве молиме Имајте во предвид : Мие внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба!ОЕМ Прифатливи : Слични Производи : Услуга :

DEN 306.00 340.32

Популарната 5 големини на доградба на Акрилни Нокти Уметност УВ Гел Резба Пенкало, Четка Течни Прав DIY Помине Алатки Четка Поставите JAN20

Популарната 5 големини на доградба на Акрилни Нокти Уметност УВ Гел Резба Пенкало, Четка Течни Прав DIY Помине Алатки Четка во СобатаКарактеристики : Овозможи да го созд вашиот сопствен дизајн на вашите ноктиСо лопатаформана крајот се справи може да се користи како cuticle тласкачВисок квалитет , Лесна за употребаОдлично за казна помине уметност работаИдеален за професионална употреба или домашна употреба5 големини : Број 2, No...

DEN 69.00 102.72

Belen 10PC/Многу Нокти Датотеки Пескарење DIY Совети Педикир Алатка Помине Уметност Нокти Поставите Гел лак Убавина Алатки Професионални Нокти Датотеки

Опис Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет Боја : Сребро Врвен квалитет стои датотеки за поднесување помине екстензии / акрилик / ноктите / flase помине совети / природни нокти...

DEN 90.72

10Pcs/многу Помине Уметност Пескарење Салон Бафер Нокти Датотеки 100 180 Правоаголна Нокти Датотеки Помине Уметност Додатоци стил алатки трговија на Големо

10 Pcs / многу Нокти Датотека Бафер 100 / 180 Професионален Маникир Алатки Гел лак Бафер Блок Датотека Ноктите Уметност Прибор трговија на Големо Датотеки Големина : 17.8x2.8x1.2cm Боја : Жолта, Розова, Organge, Виолетова, Сина(бои по случаен избор) Пакет : 10pcs / многу(мешавина боја) Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

DEN 246.00 279.36

10Pcs Пластична Рачка Помине Четки Ноктот за Чистење Нокти Алатки Додатоци Сино/Розова Жешка!

10 Pcs Пластична Рачка Помине Четки Ноктот за Чистење Нокти Алатки Додатоци Нови100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Компактна големина и лесни за лесно и удобно да се носат...

DEN 81.00 94.08

BQAN Бесплатен Превозот 10 Компјутери/ многу 10 Топла Продажба на Фабриката Директно Снабдува Ментална се Справи со доградба на Акрилни Нокти Четка

BQAN Бесплатен Превозот 10 Компјутери / многу 10# Топла Продажба на Фабриката Директно Снабдува Ментална се Справи со доградба на Акрилни Нокти ЧеткаДетали За Производот : Boqian Козметички е Кина е Број 1 производителот на ноктите уметност четки, сите наши четки мора да му биде судено од страна на професионални помине уметници пред да се промовираат на пазарот, па и нашите Boqian е четки се првиот избор за професионални и аматерски manicurist, Boqian е чест како "Најдобар Помине Четка Снабдувач" од страна на Ноктите Моден Магазин.Фабриката Профил и конкурентна Предност : Производство На Процесот : Контрола На Квалитет :

DEN 2016.00

2 парчиња/многу Помине Уметност Пескарење 100/100 Ронки Датотека Професионални дијамант spong Нокти Датотеки Бафер Крива Банана за Помине Уметност Совети Нокти

Функција : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури 2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн...

DEN 37.00 45.12

2 парчиња/многу Пластични Помине Уметност Прашина Чисти Чистење со Четка за Нокти Педикир Дизајн Постави Алатка

Опис : (1) на Овој Bristly Четка е совршен за Помине Уметност / Маникир / Педикир третман(2) Најдобрите по поднесувањето / пескарење и пред чистење(3) За чистење на прашина, останува од поднесување(4) Корисна Пластична Рачка, Лесно Да Се Одржи(5) доволно Силна за да ја исчистите нечистотијата и уште ќе не боли мека кожа

DEN 147.00 167.52

Pro Мини Кабуки Blusher Четка Лице Очи Шминка Четка Виолетова

Се усвојува високо квалитетни материјали, ултра меки и мазни.Се однесува само на точниот износ на минерални во прав, bronzer или blusher на вашиот образите, вилицата линија, брадата, челото, носот и тело за здрав и природен сјај.Носивост прав лесно и дистрибуира рамномерно.Погодна за двете Професионална употреба и за Домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење...

DEN 55.68

10pcs/многу Двојно Страна Пескарење Полирање на Нокти датотеки 100/180 Нова Мода Најниска Цена Дијагностички Алатка Меша Боја Сунѓерот Нокти

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Фајл Големина На Бафер : 17.5x2.2x1.2cm Пакет : 10pcs / многу(мешавина боја) Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

DEN 239.00 254.40

LCJ 3 x Пластична Рачка Розова Помине Уметност Прашина Чисти Чистење со Четка за Нокти Педикир Алатка

100% сосема нов и висок квалитет на Овој Bristly Четка е совршен за Помине Уметност / Маникир / Педикир третман Најдобри по поднесувањето / пескарење и пред чистење За чистење на прашина, останува од поднесување Корисна Пластична Рачка, Лесно Да се Одржи доволно Силна за да ја исчистите нечистотијата и уште ќе не боли мека кожа Спецификации : Боја : Розова Количина : 3 парчиња Димензија : 7cm x 3.5 cm x 1.4 cm (Прибл.) Четка Ширина : 4.3 cm (Прибл.) Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата...

DEN 82.00 139.20

1 buc Помине Clipper Нокти Алатка Акрилик Гел Лажни Нокти Clipper / Edge Машина Совети Помине Професионални

100% Сосема Нов Помине алатки Работ МашинаДимензии : 13 x 6.4 x 2 см (приближно)Тежина : 49gQunatity : 1 bucМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : Розова / црвена,ние ќе ја испрати на боја по случаен избор, ако не ги имаат посебни requiПрофесионални Помине Clipper за на доградба на Акрилни Лажни Ноктите / Вештачки Нокти / Природни НоктиОстар раб да се намали на ноктите во пожелно должина & стилови, како на пр...

DEN 148.32

LCJ 5PCS/Пакет Силикони Помине Уметност Скулптура Пенкало Ембос Резба полски Занает Дрвена Рачка Помине Уметност Четка Педикир Алатка 27

Функција : 100% сосема новИдеален за фино помине уметност работаСоздавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети!За цртање линии, фини детали,цвеќиња, обрасци и др.Совршен за двете професионална употреба и лична употреба.Внимание : Ова превозот начин е без следење на број...

DEN 201.00 278.40

4Pcs/Многу 100/100 Ронки Криви Банана Перат Убавина Спа Салон за Нокти Датотеки Помине Совети Emery Одбор Нокти Педикир Бесплатен Превозот

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

DEN 69.00 81.12

Топла продажба 1Pc Мачка Очи Силен Магнет Парче 3D Ефект Магнетно Стапче за УВ Гел лак Нокти Помине Уметност Алатка

Спецификација : Количина : 1 PcБоја : СребренаГолемина : Прибл 3x1x0.3cmПакет Содржина : 1 Pc Мачка Очи Силен Магнет ПарчеФункција : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се примени;Користење со Мачка Очи Гел лак;Лесно може да се мачка очи ефект во рок од 35 секунди .Употреба : 1.Обликот на вашите нокти2.Се Применуваат База Гел3.Лекување со LED Светилка за 60тите години, или УВ Ламба за 2min4.Се применуваат Магнет Гел и криви5.Се применуваат Магнет Гел повторно и користење на Магнет Парче со 1cm растојание од Ноктите6.Лекување со LED Светилка за 60тите години, или УВ Ламба за 2min7.Се применуваат Горниот Слој и криви8.Избрише Врвот Грб со Clearner9.Направено.

DEN 48.00 55.68

Dual-заврши на доградба на Акрилни Нокти Сликарска Четка Шпатула Лагер Цртање Пенкало за УВ Гел Мешајќи Род Четка Помине Уметност Алатки

Спецификација : тежина : 30g Количина : 1pc Должина : 18cm Пакет Содржина : 1xdual крајот четка Функција : 100% сосема нов, никогаш не се користи Складиште дизајн,секоја четка е заштитена од јасно пластика цевка Вклучувајќи 3 различни четки за различни функции За помине уметност за создавање.Вие би можеле да се извлечат убава слика / 3 D слика како ви се допаѓа Погоден за професионална употреба или домашна употреба ве Молиме чисти четки по употребата...

DEN 239.52

12X Помине Уметност УВ Гел Дизајн Четка Поставите Декорација Сликарство Пенкало Нокти Совети Алатки

12 X Помине Уметност УВ Гел Дизајн Четка Поставите Декорација Сликарство Пенкало Нокти Совети АлаткиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет Опис : Вкупно 12 четки со шарени четка рачкаПарична казна цртање четки, совршена алатка за вашите нокти на уметноста и убавината!За дизајнот на вашата само на ноктите стилМоже да се користи на природни, лажни, акрилик, ув гел ноктитеЛесно да се справи, да се создаде убава ноктите дизајни она што го сакате.Погоден за професионална употреба & домашна употребаБоја : Како се покаже како сликаМатеријал : АкриликГолемина : Прибл...

DEN 85.00 115.68

500 Компјутери/ многу facile Помине Clipper EASEYE-02 sourire ligne Машина Помине Стил outils taille 1 - 11 faux ongles conseils Тример

Producut Опис : Големина од : 111 Парчиња розова & бело и спрејови за француски авион четка совршено Без хартија форми потребни Професионални Помине Алатки за Насловна & Салон употреба Настава : •се Применуваат слој од Јасно Палто Врвот на ноктот •им Овозможи на розова или бела акрилна да се исуши за околу 15 секунди пред примена на nailbed...

DEN 29040.00