• Ново
12pcs/set Помине Уметност Дизајн Пенкало, Четка на Гел лак Четки Алатки Kolinsky за на доградба на Акрилни Нокти Бесплатен Превозот

12pcs/set Помине Уметност Дизајн Пенкало, Четка на Гел лак Четки Алатки Kolinsky за на доградба на Акрилни Нокти Бесплатен Превозот

DEN 138.72
DEN 122.00 -12 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


12 компјутери/set Акрилик Помине Уметност Пенкало, Четка во Собата
Функција :
•100% Сосема Нов.
•Количина : 12pcs / set
•Должина на : 18cm / pc (приближно)
•Боја : како се покаже на сликата погоре
•Лесно да се справи со, совршен за професионална и домашна употреба
•Ви овозможи да се создаде своја сопствена дизајн на вашите нокти или лажни нокти
•Одлично за казна помине уметност работа, може да привлече различни шема
Мојот Пријател , хонг конг пост е многу побрзо отколку Кина пост .
Изберете HK пост за превозот . Ќе добиете цел 15days побрзо .

Особините

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Материјал:
Дрво
Големина:
12 pcs / set
Број На Модел На:
ноктите четки
боја:
бела и розова
is_customized:
Yes
Производот:
четка за нокти дизајн

Купувачите избираат и

10Pcs Пластична Рачка Помине Четки Ноктот за Чистење Нокти Алатки Додатоци Сино/Розова Жешка!

10 Pcs Пластична Рачка Помине Четки Ноктот за Чистење Нокти Алатки Додатоци Нови100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Компактна големина и лесни за лесно и удобно да се носат...

DEN 81.00 94.08

3 Еез од не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Алатки Лажица Тласкач Смена Педикир Маникир Поставена B9GW

3 Еез Од Не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Алатки Лажица Тласкач Смена Педикир Маникир ПоставенаСпецификации : Dualкрај тласкач за туркање и сечење на ноктите cuticle.Корисна малку помине уметност алатка за удар и форма до нерамна помине површината пред УВ гел и акрил апликација.Со лажицакако крај (кривиend) се користи за туркање на кутикулите дизајн лесно им помага да го оформат кутикулите.Сечилото инциденти на тешко да се отстрани рецидив на кожата остатоци на ноктите и одлична за отстранување на лепак при користење на доградба на акрилни нокти.Marbleize на датотеката носителот и нерѓосувачки челик дизајн го прават тоа многу деликатна.Датотеката носител е доказ пропадна, лесно да се зафат.Совршен за двете професионална употреба и за домашна употреба.Тип : Cuticle Алатки СетБоја : СребренаКоличина : 3 ЕезМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликКарактеристики : Dualкрај Тласкач, Нокти Алатки, МултифункционалниДолжина : 13cm / 5.12" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Cuticle Алатки Сет(Вклучува 1 Компјутер Cuticle Смена, 1 Компјутер Cuticle Лажица, 1 Компјутер Cuticle Тласкач)

DEN 63.00 95.04

Belen 10PC/Многу Нокти Датотеки Пескарење DIY Совети Педикир Алатка Помине Уметност Нокти Поставите Гел лак Убавина Алатки Професионални Нокти Датотеки

Опис Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет Боја : Сребро Врвен квалитет стои датотеки за поднесување помине екстензии / акрилик / ноктите / flase помине совети / природни нокти...

DEN 90.72

Популарната 5 големини на доградба на Акрилни Нокти Уметност УВ Гел Резба Пенкало, Четка Течни Прав DIY Помине Алатки Четка Поставите JAN20

Популарната 5 големини на доградба на Акрилни Нокти Уметност УВ Гел Резба Пенкало, Четка Течни Прав DIY Помине Алатки Четка во СобатаКарактеристики : Овозможи да го созд вашиот сопствен дизајн на вашите ноктиСо лопатаформана крајот се справи може да се користи како cuticle тласкачВисок квалитет , Лесна за употребаОдлично за казна помине уметност работаИдеален за професионална употреба или домашна употреба5 големини : Број 2, No...

DEN 69.00 102.72

ANGNYA 15mm Дрво се Справи со Најлон Коса Помине Уметност Совети Лагер Четка за Нокти Мрачно Четка Алатки за Сликање Боја Црвена 10Pcs/Многу

ANGNYA 15mm Дрво се Справи со Најлон Коса Помине Уметност Совети Лагер Четка за Нокти Мрачно Четка Алатки за Сликање Боја Црвена 10 Pcs / МногуСпецификации : Тип : Лагер ЧеткаМатеријал : Дрво+Метал+НајлонБоја : ЦрвенаКоличина : 10 Pcs / МногуГлавната Примена : Помине ДизајнЧетка Должина : Околу 13.6 CMПакет Листата : 10 * Помине Уметност ЧеткаФункција : 100% БрендУдобно и лесно да се справи.Совршен за помине уметност и професионални нокти салон.Пакет со ПВЦ цевка.Ве молиме Имајте во предвид : Мие внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба!Слични Производи : Услуга :

DEN 492.00 518.40

4pcs/set Помине Уметност Бафер Пескарење Блокови,DIY Нокти Датотека Визуелниот Алатки за Полирање Прибор за Маникир

4pcs Помине Уметност Бафер Пескарење Блокови,DIY Нокти Датотека Визуелниот Полирање на Нокти АлаткиНоктите Се Амортизира Пескарење БлоковиТежина : 5.2 g / еезУпотреба : За нокти третман пред криејтив помине дизајн полскиКарактер : Слик е вистински снимање,квалитетот е со висок квалитет со двојно страна полирање совршена големина...

DEN 73.00 91.20

4Pcs Помине Уметност Пескарење Салон Бафер 80/80 Нокти Датотека Sandpaper УВ Гел Полирач Cuved Нокти Датотека Нокти Алатка Снабдувач трговија на Големо

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

DEN 64.00 76.32

5Pcs/set Акрилик УВ ГЕЛ Помине Уметност Дизајн Поставите Лагер Сликарство Dotting Четка Пенкало Градител Гел за на доградба на Акрилни Нокти Декорација Алатки

5 PCS / поставите Нова Убавина Помине Уметност Салон Акрилик УВ Гел Салон Пенкало Рамен Четка за Полнење Dotting Алатка За Декорација Спецификација Материјали : најлон,дрво,метал Големина : 18.5 cm долги За : УВ гел,полски,gilter,цртеж..,и други помине декорација Забелешка : За долго време се користи,pls се мијат brushafter користење на Сосема Нов и Висок Квалитет...

DEN 79.00 85.92

4Pcs/Многу 100/100 Ронки Криви Банана Перат Убавина Спа Салон за Нокти Датотеки Помине Совети Emery Одбор Нокти Педикир Бесплатен Превозот

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

DEN 69.00 81.12

LCJ 5PCS/Пакет Силикони Помине Уметност Скулптура Пенкало Ембос Резба полски Занает Дрвена Рачка Помине Уметност Четка Педикир Алатка 27

Функција : 100% сосема новИдеален за фино помине уметност работаСоздавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети!За цртање линии, фини детали,цвеќиња, обрасци и др.Совршен за двете професионална употреба и лична употреба.Внимание : Ова превозот начин е без следење на број...

DEN 201.00 278.40

Dual-заврши на доградба на Акрилни Нокти Сликарска Четка Шпатула Лагер Цртање Пенкало за УВ Гел Мешајќи Род Четка Помине Уметност Алатки

Спецификација : тежина : 30g Количина : 1pc Должина : 18cm Пакет Содржина : 1xdual крајот четка Функција : 100% сосема нов, никогаш не се користи Складиште дизајн,секоја четка е заштитена од јасно пластика цевка Вклучувајќи 3 различни четки за различни функции За помине уметност за создавање.Вие би можеле да се извлечат убава слика / 3 D слика како ви се допаѓа Погоден за професионална употреба или домашна употреба ве Молиме чисти четки по употребата...

DEN 239.52

10pcs/многу Двојно Страна Пескарење Полирање на Нокти датотеки 100/180 Нова Мода Најниска Цена Дијагностички Алатка Меша Боја Сунѓерот Нокти

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Фајл Големина На Бафер : 17.5x2.2x1.2cm Пакет : 10pcs / многу(мешавина боја) Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

DEN 239.00 254.40

LCJ 2 ПАРЧИЊА Про Обновливи Двојно Искачување на Силиконски Помине Уметност Оркестарот Четка Заменливи Цветаат Печатење УВ Гел Ноктите Силикони

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : Силикон Главата Пакување : 2 Силикони главата Стилови : Заменливи Главата Дизајни : Искачување Шарени Четка Главната Функција : Ноктите цветаат stippling...

DEN 32.00 37.92

Pro Мини Кабуки Blusher Четка Лице Очи Шминка Четка Виолетова

Се усвојува високо квалитетни материјали, ултра меки и мазни.Се однесува само на точниот износ на минерални во прав, bronzer или blusher на вашиот образите, вилицата линија, брадата, челото, носот и тело за здрав и природен сјај.Носивост прав лесно и дистрибуира рамномерно.Погодна за двете Професионална употреба и за Домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење...

DEN 55.68

BQAN Висок Квалитет на 10 10PCS/ Многу Ментална се Справи со Kolinsky Коса Acrylich Четка За Нокти

BQAN Висок Квалитет на 10# 10 PCS / Многу Ментална се Справи со Kolinsky Коса Acrylich Четка За НоктиСпецификација : БрендBoqian1)МоделBQAM0342)МатеријалМетална рачка, 100% чиста kolinsky коса3)Големина На Четката10#4)Пакет1pc / пвц цевка, 10pcs / opp внатрешна кеса, 500pcs / картон5) MOQ10 компјутери6)УслугаOEM / ODM7)праткатаDHL / Федекс / EMS / ТНТ / UPS / Кина Пост Воздух Mail / Сеп / Ер8)ПлаќањеPay Pal,Western Union,T / T,Пари ГрамДетали За Производот : Акрилик помине уметност е многу популарен во Европа, сега, поголемиот дел помине уметници би сакал #10 овална kolinsky на доградба на акрилни нокти четка или поголема, некои помине уметници би сакал тркалезна форма на доградба на акрилни нокти четка...

DEN 1440.00