• Ново
2 парчиња/многу Јасно Пластика Помине Уметност Прашина Чистење со Четка за Нокти Педикир Алатки Freeshipping или Брза испорака од страна на хонг конг пост

2 парчиња/многу Јасно Пластика Помине Уметност Прашина Чистење со Четка за Нокти Педикир Алатки Freeshipping или Брза испорака од страна на хонг конг пост

DEN 90.72
DEN 80.00 -12 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


2 парчиња/многу Помине Уметност Прашина Чиста Четка за Чистење
Нокти Педикир Алатка
Опис :
(1) на Овој Bristly Четка е совршен за Помине Уметност / Маникир / Педикир третман
(2) Најдобрите по поднесувањето/пескарење и пред чистење
(3) За чистење на прашина, останува од поднесување
(4) Лесно Да Се Одржи
(5) доволно Силна за да ја исчистите нечистотијата и уште ќе не боли мека кожа

Особините

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Материјал:
Пластични
Големина:
Cleaning Brush
Број На Модел На:
четка за чистење
боја:
Јасно
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

LCJ 5PCS/Пакет Силикони Помине Уметност Скулптура Пенкало Ембос Резба полски Занает Дрвена Рачка Помине Уметност Четка Педикир Алатка 27

Функција : 100% сосема новИдеален за фино помине уметност работаСоздавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети!За цртање линии, фини детали,цвеќиња, обрасци и др.Совршен за двете професионална употреба и лична употреба.Внимание : Ова превозот начин е без следење на број...

DEN 201.00 278.40

4pcs/set Помине Уметност Бафер Пескарење Блокови,DIY Нокти Датотека Визуелниот Алатки за Полирање Прибор за Маникир

4pcs Помине Уметност Бафер Пескарење Блокови,DIY Нокти Датотека Визуелниот Полирање на Нокти АлаткиНоктите Се Амортизира Пескарење БлоковиТежина : 5.2 g / еезУпотреба : За нокти третман пред криејтив помине дизајн полскиКарактер : Слик е вистински снимање,квалитетот е со висок квалитет со двојно страна полирање совршена големина...

DEN 73.00 91.20

5Pcs Остри Круг Заменливи Сунѓерот Раководители Поставени од Тебе Четка Сенка Создателот Пенкало, Четка за Нокти Помине Уметност Алатка Додатоци

Спецификација : Количина : 5pcs Боја : како на сликата покажува Големина : како на сликата покажуваМодел : Остар Круг Случаен Пакет Содржина : 5pcs Сунѓерот Глави(дршката на пенкало, не се вклучени) Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Заменливи и лесен за употреба Идеален за огледало во прав помине уметност работат Одлично за создавање на тебе ефект Совршен и за професионална употреба и лична употреба!

DEN 79.00 95.52

1 buc Помине Clipper Нокти Алатка Акрилик Гел Лажни Нокти Clipper / Edge Машина Совети Помине Професионални

100% Сосема Нов Помине алатки Работ МашинаДимензии : 13 x 6.4 x 2 см (приближно)Тежина : 49gQunatity : 1 bucМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : Розова / црвена,ние ќе ја испрати на боја по случаен избор, ако не ги имаат посебни requiПрофесионални Помине Clipper за на доградба на Акрилни Лажни Ноктите / Вештачки Нокти / Природни НоктиОстар раб да се намали на ноктите во пожелно должина & стилови, како на пр...

DEN 148.32

[KHHJ-507FYU]Нокти Arcylic Гел Датотека Алатка 10PCS Помине Уметност за Нега на Сива Пескарење Месечината маникир Нокти Датотека Buffers , 254HUY221110

[KHHJ507 FYU]Нокти Arcylic Гел Датотека Алатка 10 PCS Помине Уметност за Нега на Сива Пескарење Месечината маникир Нокти Датотека Buffers , #254 HUY221110висок квалитет на баферот пескарење блоковиМоже да се користи за прст и пети ноктитеЕдноставен и лесен за употребаПогоден за professional или home помине уметност употребаГолемина(мм) : 17.9 cm 0.65 cm дебелинаТежина : 7.4 g / еезБоја : сивастилови : двокреветниОблик : Месечинатаако вашиот количина е повеќе од 5000pcs, ние може да ги испечатите вашите приватни логото на датотека !1...

DEN 121.92

100 X Професионални Сива Нокти Датотека Пескарење 100/180 Двојно Страна Крива Нокти Датотеки Убавина Полирање На Нокти Салон Алатки Трговија На Големо

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Датотека БаферотГолемина : 18x2x0.4cmПакет : 100 компјутери / многуМатеријал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен.Повод : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон за користење4)Совршен и за професионална употреба и лична употреба.Ние, исто така, имаат 80 / 80,100 / 100 ронки нокти датотека,ако имате барање,ве молиме оставете ги вашите пораки со нас,ви Благодариме.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

DEN 1352.00 1536.00

Висок Квалитет 3pcs/set Чадор Т Форма Бела Керамички Помине Брус Малку Нокти Датотека Салон Електрични Нокти Педикир Машина Вежба Алатка

3 / 32" Керамички Чадор Т Форма На Ноктите Вежба БитовиПредности : 1 Антибактериски2 Не затнување3 Отпор на киселина, алкално и топлина4...

DEN 1965.00 2932.80

2 парчиња/многу Пластични Помине Уметност Прашина Чисти Чистење со Четка за Нокти Педикир Дизајн Постави Алатка

Опис : (1) на Овој Bristly Четка е совршен за Помине Уметност / Маникир / Педикир третман(2) Најдобрите по поднесувањето / пескарење и пред чистење(3) За чистење на прашина, останува од поднесување(4) Корисна Пластична Рачка, Лесно Да Се Одржи(5) доволно Силна за да ја исчистите нечистотијата и уште ќе не боли мека кожа

DEN 147.00 167.52

5 Компјутери/многу Нокти Датотека 100/180 Високо Квалитетни Нокти Датотеки Бафер Пескарење Нокти Алатка Меша Боја Sandpaper Стриптиз Бар Полирање на Ноктите

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Фајл Големина На Бафер : 17.5x2x1.2cm Пакет : 5pcs / многу(мешавина боја) Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

DEN 124.00 132.00

1 Компјутер Меки Нокти за Чистење со Четка Акрилик УВ Гел Прав Прашина Смена Четка за Нокти Помине Грижа Алатка

Спецификација : Количина : 1 Компјутер Материјал : Пластични & Големина : прибл.5.8*2cm Боја : Како на сликата покажува Пакет Содржина : 1 Компјутер Помине Чистење со Четка Инструкции : 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен за употреба и удобен за носење...

DEN 114.00 133.92

LCJ 2 ПАРЧИЊА Про Обновливи Двојно Искачување на Силиконски Помине Уметност Оркестарот Четка Заменливи Цветаат Печатење УВ Гел Ноктите Силикони

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : Силикон Главата Пакување : 2 Силикони главата Стилови : Заменливи Главата Дизајни : Искачување Шарени Четка Главната Функција : Ноктите цветаат stippling...

DEN 32.00 37.92

Алатки Помине Clippers Помине Clipper Сет од не ' Рѓосувачки Челик 1set/торба Алатка За Маникир Нокти Датотека&Професионални Clipper

Производите се Прикаже Опис Име на Производ : Ноктите Clipper Поставите; Материјал : не ' рѓосувачки челик; Пакет Должина : 110mm; width : 10мм; дебелина : 20mm; продажбата на единица : 1 buc / торба; GW : 0.017 kg / a; 0.017 кг / вреќа;Превозот1) 2 KG во рамките на стоки : Обично Кина Пост мал пакет на регистрација Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;2) 2kg или повеќе : обично ЕМС Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;3)...

DEN 191.52

Pro Мини Кабуки Blusher Четка Лице Очи Шминка Четка Виолетова

Се усвојува високо квалитетни материјали, ултра меки и мазни.Се однесува само на точниот износ на минерални во прав, bronzer или blusher на вашиот образите, вилицата линија, брадата, челото, носот и тело за здрав и природен сјај.Носивост прав лесно и дистрибуира рамномерно.Погодна за двете Професионална употреба и за Домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење...

DEN 55.68

Помине Уметност Пескарење Датотека Помине Совети Чистење Sandpaper Крива Нокти Шминка Алатка

Помине Уметност Пескарење Датотека Помине Совети Чистење Sandpaper Крива Нокти Шминка Алатка 100% Сосема нов и висок квалитетНа нокти датотека е двострано со различни грубост на секоја странаОсновна алатка за Нокти & ПедикирЗа подготовка пред секој помине уметност третманГолемина : app 17.9 x 2.0 x 1.3 см(L,W,T)1 x Пескарење Помине Уметност Совети Датотеки Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

DEN 46.00 56.16

Makartt 10pcs /Многу 48W Led УВ Помине Светилка со Батеријата Брзо Сушење Безболно Помине Фен Помине Гел за Нокти Алатки E0853X

Makartt 10pcs / Многу 48 W Led УВ Помине Светилка со Батеријата Брзо Сушење Безболно Помине Фен Помине Гел за Нокти Алатки E0853 XСпецификации : Тип : 48 W Led УВ Помине СветилкаМатеријал : Acrylonitrile Butadiene StyreneБоја : БелаПриклучок Тип : Приклучете НИ сеИзлез : 100240 V 50 / 60 Hz 1АМоќност : 48 WБранова должина : 365+405nmОбјектот Тежина : Околу...

DEN 37619.52

8pcs во 1 Преносни Нерѓосувачки челик Златен Сјај Нокти Поставите Помине Уметност за Нега на Педикир Убавина Алатки Помине Clipper Машина Режа

8pcs во 1 Преносни Нерѓосувачки челик Златен Сјај Нокти Поставите Помине Уметност за Нега на Педикир Убавина Алатки Помине Clipper Машина РежаСлики е само за референца,поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики...

DEN 298.00 313.44

50Pcs Двојно Двострано Помине Уметност Датотека 100/100 Бафер Визуелниот Датотеки Пескарење Блок Траен Маникир Алатка Вар на Ongle Necok трговија на Големо

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Датотека БаферотГолемина : 18x2x0.4cmПакет : 50 компјутери / многуМатеријал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен.Повод : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон за користење4)Совршен и за професионална употреба и лична употреба.Ние, исто така, имаат 80 / 80,100 / 180 ронки нокти датотека,ако имате барање,ве молиме оставете ги вашите пораки со нас,ви Благодариме.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

DEN 668.00 768.00

50pcs трговија на Големо Сива Помине Уметност Датотека 80/80 Ронки Пескарење Бафер Нокти Дијагностички Алатки УВ Гел Полирач Нокти Датотеки Lixa Де Unha

Професионални Нокти Датотека 100 / 180 Директно Помине Уметност Датотеки Салон Алатки Зебра Пескарење Датотека БаферотГолемина : 18x2x0.4cmПакет : 50 компјутери / многуМатеријал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен.Повод : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон за користење4)Совршен и за професионална употреба и лична употреба.Ние, исто така, имаат 80 / 100,100 / 180 ронки нокти датотека,ако имате барање,ве молиме оставете ги вашите пораки со нас,ви Благодариме.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

DEN 718.00 816.00

6 Компјутери Помине Уметност Алатки Различни Големина Крива Прачка Прачки Вештачки Нокти Алатка + Бесплатен Превозот ( NR-WS65 )

Доаѓа во комплет од 6 различни големини / дијаметри Совршен за француски помине Внимателно дизајнирани, одлична за употреба Помага да се поправи CКрива на акрилик / UV гел ноктите за време на апликација Материјал : Алуминиум Должина : 12cm / 4.7 во Количина : 6 PCS (1 SET) Како да го користите : Изберете прачка со соодветна големина која одговара на вашите нокти Место под ноктите совети и ноктите форма го Поправи cкрива пред доградба на Акрилни Нокти суши Пакет вклучува : 1 x В Крива Род (6 PCS) Ако сакате да се купи повеќе прифатлива предмети, ве молиме кликнете на сликата за да го внесете.

DEN 75.00 95.52

5Pcs/set Акрилик УВ ГЕЛ Помине Уметност Дизајн Поставите Лагер Сликарство Dotting Четка Пенкало Градител Гел за на доградба на Акрилни Нокти Декорација Алатки

5 PCS / поставите Нова Убавина Помине Уметност Салон Акрилик УВ Гел Салон Пенкало Рамен Четка за Полнење Dotting Алатка За Декорација Спецификација Материјали : најлон,дрво,метал Големина : 18.5 cm долги За : УВ гел,полски,gilter,цртеж..,и други помине декорација Забелешка : За долго време се користи,pls се мијат brushafter користење на Сосема Нов и Висок Квалитет...

DEN 79.00 85.92

Трговија на големо 1000Pcs 100/240 Двојно Двострано Ронки Професионални Нокти Датотеки Помине Бафер Чистење Тенок Полумесечина Ронки Помине Алатки Нокти Датотека

Спецификација : 1.100% Сосема нов 2.Предмет Тип : Помине Уметност Опрема 3.Материјал : ева 4.Количина : 1000 компјутери 5.Големина на : 1.3x5cm 6.Боја : Сина + Розова (Двојно Двострано) 7.Дебелина : 1.5 mm Забелешка : се Должи на светлина и да се прикаже, Слика боја може да биде различен, со вистински гледам Ако умот, ве молиме да не 't buy ви Благодариме !!!...

DEN 1407.00 1675.20

7pcs УВ Гел Акрилик Стакло Дизајн Градител Сликарство Помине Уметност Четка Пенкало Алатката Поставите Нова Убавина Девојка M9X23

7pcs УВ Гел Акрилик Стакло Дизајн Градител Сликарство Помине Уметност Четка Пенкало Алатката за ПоставувањеСпецификации : 100% сосема нов и висок квалитетОвој сет на 7 помине четки е од суштинско значење за вашиот помине уметност потребиУпотреба на Природни или Лажни ноктитеДа креирате прекрасни помине уметност дизајнИдеални за професионални или домашна употребаЛесно да се справи, ќе може да се подготви се што сакатеВе молиме чиста четка по употребата и сува пред складирањеМатеријал : АкриликГолемина : App 13.514cmБоја : ТранспарентнаЗабелешки : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики...

DEN 91.00 137.76

LCJ 15PCS/Пакет Професионални Акрилни Нокти Сликарство, Цртање Пенкало,со цел УВ Гел Лажни Ноктите Декорација Алатки 35

Функција : 100% сосема новИдеален за фино помине уметност работаСоздавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети!За цртање линии, фини детали,цвеќиња, обрасци и др.Совршен за двете професионална употреба и лична употреба.Внимание : Ова превозот начин е без следење на број...

DEN 86.00 120.00

ANGNYA 15mm Дрво се Справи со Најлон Коса Помине Уметност Совети Лагер Четка за Нокти Мрачно Четка Алатки за Сликање Боја Црвена 10Pcs/Многу

ANGNYA 15mm Дрво се Справи со Најлон Коса Помине Уметност Совети Лагер Четка за Нокти Мрачно Четка Алатки за Сликање Боја Црвена 10 Pcs / МногуСпецификации : Тип : Лагер ЧеткаМатеријал : Дрво+Метал+НајлонБоја : ЦрвенаКоличина : 10 Pcs / МногуГлавната Примена : Помине ДизајнЧетка Должина : Околу 13.6 CMПакет Листата : 10 * Помине Уметност ЧеткаФункција : 100% БрендУдобно и лесно да се справи.Совршен за помине уметност и професионални нокти салон.Пакет со ПВЦ цевка.Ве молиме Имајте во предвид : Мие внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба!Слични Производи : Услуга :

DEN 492.00 518.40

10pcs Мини Професионални Помине уметност Датотека Чистење Sandpaper Нокти алатка за промет на Големо со Бесплатен превозот или брзо брод од страна на хонг конг пост

10pcs / многу Мини Професионални Нокти Датотека Чистење SandpaperКарактеристики : Големина : L : 9cm * W : 2cmПакет : 10pcs / пакет Има двојно работа страни ...

DEN 84.00 95.52

5Pcs/поставите Нова Про Комплет Помине Уметност Дизајн Акрилик Прав Течни Кристали во Прав со Четка Помине Уметност Четки -30

5 Pcs / поставите Нова Про Комплет Помине Уметност Дизајн Акрилик Прав Течни Кристали во Прав со Четка Помине Уметност ЧеткиФункција : 100% Сосема НовТочка Име : Помине Уметност цртање пенкало, ЧеткаМатеријал : Кристал се справи,Rayon волнаИдеален за Цртање Модели на Ноктите совети;Лесно да се Справи и Работат;Идеален за Фино Помине уметност за работа;Погоден за Професионална и Домашна употреба;Одлично за Помине Уметност за Создавање .Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот .5 x Помине Уметност цртање пенкало, ЧеткаНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

DEN 105.00 150.24

ANGNYA Мода Сина Помине Уметност Четка Дијамант Кристал Метал Акрилик се Справи со Ноктите УВ Гел Четка 6/Овална едно Парче

ANGNYA Мода Сина Помине Уметност Четка Дијамант Кристал Метал Акрилик се Справи со Ноктите УВ Гел Четка 6# / Овална едно ПарчеСпецификации : Тип : Ноктите Гел ЧеткаМатеријал : Акрил+Нерѓосувачки Челик+Кристал+НајлонБоја : СинаКоличина : 1 PCГолемина : 6# / ОвалнаГлавната Примена : Помине Уметност ДизајнПакет Листата : 1 * Помине Уметност ЧеткаФункција : УВ гел ноктите четка.100% Сосема нов и висок квалитет.Недеформација и неcorroding, трајни производи за подолго користење.Удобно и лесно да се справи.Совршен за домашна употреба и професионални нокти салон.Ве молиме Имајте во предвид : Мие внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба!ОЕМ Прифатливи : Слични Производи : Услуга :

DEN 306.00 340.32

1pcs Шарени Нокти Четка За на доградба на Акрилни & УВ Гел лак на Ноктите Прашина Почиста Алатки за Мулти-Боја Помине Уметност Алатка за полнење

Стилски Нокти Четка За на доградба на Акрилни & УВ Гел Ноктите Уметност Прашина Почиста Прашина Смена Алатка Топла продажба Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Стил : Професионални Помине Уметност Прашина Почиста Алатки четка е професионално да помине уметност алатка која се користи за да се отстрани прашина на ноктите или акрил совети за Тоа е погоден за професионални ноктите салон употреба или дома секојдневно козметички што го сочинуваат Спецификации : Модел : a018 Боја : бела+пурпурна,црвено Материјал : Влакна Brusher Должина : 6.5 см Коса Должина е околу...

DEN 81.12