• Ново
5pcs на доградба на Акрилни Нокти Уметност Врежан Четка за нокти, за да ги наслика четки сликарство 3d сет пенкала педикир прашина ув гел лак бесплатен превозот

5pcs на доградба на Акрилни Нокти Уметност Врежан Четка за нокти, за да ги наслика четки сликарство 3d сет пенкала педикир прашина ув гел лак бесплатен превозот

DEN 205.44
DEN 181.00 -12 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Функција :
Големина : 4# , 6#, 8#, 10#,12#
Пакет : 5pcs/пакет
4# 6# 8# насликам мали шема ,
10# 12# насликам други shpe.
Како да го користите :

Особините

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Големина:
4# 6# 8# 10# 12#
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
5pcs
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

BQAN Висок Квалитет на 10 10PCS/ Многу Ментална се Справи со Kolinsky Коса Acrylich Четка За Нокти

BQAN Висок Квалитет на 10# 10 PCS / Многу Ментална се Справи со Kolinsky Коса Acrylich Четка За НоктиСпецификација : БрендBoqian1)МоделBQAM0342)МатеријалМетална рачка, 100% чиста kolinsky коса3)Големина На Четката10#4)Пакет1pc / пвц цевка, 10pcs / opp внатрешна кеса, 500pcs / картон5) MOQ10 компјутери6)УслугаOEM / ODM7)праткатаDHL / Федекс / EMS / ТНТ / UPS / Кина Пост Воздух Mail / Сеп / Ер8)ПлаќањеPay Pal,Western Union,T / T,Пари ГрамДетали За Производот : Акрилик помине уметност е многу популарен во Европа, сега, поголемиот дел помине уметници би сакал #10 овална kolinsky на доградба на акрилни нокти четка или поголема, некои помине уметници би сакал тркалезна форма на доградба на акрилни нокти четка...

DEN 1440.00

5Pcs/поставите Нова Про Комплет Помине Уметност Дизајн Акрилик Прав Течни Кристали во Прав со Четка Помине Уметност Четки -30

5 Pcs / поставите Нова Про Комплет Помине Уметност Дизајн Акрилик Прав Течни Кристали во Прав со Четка Помине Уметност ЧеткиФункција : 100% Сосема НовТочка Име : Помине Уметност цртање пенкало, ЧеткаМатеријал : Кристал се справи,Rayon волнаИдеален за Цртање Модели на Ноктите совети;Лесно да се Справи и Работат;Идеален за Фино Помине уметност за работа;Погоден за Професионална и Домашна употреба;Одлично за Помине Уметност за Создавање .Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот .5 x Помине Уметност цртање пенкало, ЧеткаНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

DEN 105.00 150.24

Помине Уметност Пескарење Датотека Помине Совети Чистење Sandpaper Крива Нокти Шминка Алатка

Помине Уметност Пескарење Датотека Помине Совети Чистење Sandpaper Крива Нокти Шминка Алатка 100% Сосема нов и висок квалитетНа нокти датотека е двострано со различни грубост на секоја странаОсновна алатка за Нокти & ПедикирЗа подготовка пред секој помине уметност третманГолемина : app 17.9 x 2.0 x 1.3 см(L,W,T)1 x Пескарење Помине Уметност Совети Датотеки Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

DEN 46.00 56.16

4Pcs/Многу 100/100 Ронки Криви Банана Перат Убавина Спа Салон за Нокти Датотеки Помине Совети Emery Одбор Нокти Педикир Бесплатен Превозот

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

DEN 69.00 81.12

Трговија на големо 1000Pcs 100/240 Двојно Двострано Ронки Професионални Нокти Датотеки Помине Бафер Чистење Тенок Полумесечина Ронки Помине Алатки Нокти Датотека

Спецификација : 1.100% Сосема нов 2.Предмет Тип : Помине Уметност Опрема 3.Материјал : ева 4.Количина : 1000 компјутери 5.Големина на : 1.3x5cm 6.Боја : Сина + Розова (Двојно Двострано) 7.Дебелина : 1.5 mm Забелешка : се Должи на светлина и да се прикаже, Слика боја може да биде различен, со вистински гледам Ако умот, ве молиме да не 't buy ви Благодариме !!!...

DEN 1407.00 1675.20

10Pcs Пластична Рачка Помине Четки Ноктот за Чистење Нокти Алатки Додатоци Сино/Розова Жешка!

10 Pcs Пластична Рачка Помине Четки Ноктот за Чистење Нокти Алатки Додатоци Нови100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Компактна големина и лесни за лесно и удобно да се носат...

DEN 81.00 94.08

100 X Професионални Сива Нокти Датотека Пескарење 100/180 Двојно Страна Крива Нокти Датотеки Убавина Полирање На Нокти Салон Алатки Трговија На Големо

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Датотека БаферотГолемина : 18x2x0.4cmПакет : 100 компјутери / многуМатеријал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен.Повод : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон за користење4)Совршен и за професионална употреба и лична употреба.Ние, исто така, имаат 80 / 80,100 / 100 ронки нокти датотека,ако имате барање,ве молиме оставете ги вашите пораки со нас,ви Благодариме.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

DEN 1352.00 1536.00

4Pcs Помине Уметност Пескарење Салон Бафер 80/80 Нокти Датотека Sandpaper УВ Гел Полирач Cuved Нокти Датотека Нокти Алатка Снабдувач трговија на Големо

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

DEN 64.00 76.32

Помине Уметност Пластична Четка За Чистење Ноктот Грижа Прашина Чисти Се Справи Со Чистење Алатката Brush File Нокти Педикир Четки

Прашина Чисти Помине Уметност За Чистење Со Четка За Нокти Педикир Алатка Високо Квалитетни Средства За Чистење Помине Четка Tools Датотека Помине Уметност Нега1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Оваа Bristly Четка е совршен за Помине Уметност / Маникир / Педикир третман 3.Најдобрите по поднесувањето / пескарење и пред чистење 4.За чистење на прашина,останува од поднесување 5.Корисна Пластична Рачка,Лесно Да Се Одржи 6.Доволно силна за да ја исчистите нечистотијата и уште ќе не боли мека кожа 7.Големина : 6.5 см answer : ___________________________ Note : Како што знаеме ,Ова е ниска цена промотивен производ, Па ние изберете обичните испорака, без следење на информации ...

DEN 29.00 50.40

8pcs во 1 Преносни Нерѓосувачки челик Златен Сјај Нокти Поставите Помине Уметност за Нега на Педикир Убавина Алатки Помине Clipper Машина Режа

8pcs во 1 Преносни Нерѓосувачки челик Златен Сјај Нокти Поставите Помине Уметност за Нега на Педикир Убавина Алатки Помине Clipper Машина РежаСлики е само за референца,поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики...

DEN 298.00 313.44

1X Лесно француски Нерѓосувачки Железо Ноктите Машина Раб Образец за Насмевка Линија

[DESCRIPTION]ФУНКЦИЈА : *100% сосема нов во оригиналниот пакет, преносни и лесно да се користат;*На тример е направен од висок квалитет на метал;*Секој објект има 9 различни големини trimmers како слика шоу;*За создавање на убава насмевка линија на вашите нокти;ГОЛЕМИНА : 5.5 cm во дијаметарКОЛИЧИНА : 1 x ноктите машина[ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 1530 дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS...

DEN 131.00 143.52

FairyGlo Помине Уметност Алатка Поставите 6pcs/многу Изберете Чиста Боја Серија Гел лак Врвот База на Грб 1pcs Бафер Датотека УВ Ламба Помине Комплет за Нокти

Внимание : Сите убави бои се во парк,Изберете слободно Ние ќе ви испратиме со Слободно Регистрирај се Објавите за испорака, можете да ги пратите на : www.17track.net; Под нормални околности, Време на Испорака за 30од 60 дена...

DEN 336.00 502.56

3 Еез од не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Алатки Лажица Тласкач Смена Педикир Маникир Поставена B9GW

3 Еез Од Не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Алатки Лажица Тласкач Смена Педикир Маникир ПоставенаСпецификации : Dualкрај тласкач за туркање и сечење на ноктите cuticle.Корисна малку помине уметност алатка за удар и форма до нерамна помине површината пред УВ гел и акрил апликација.Со лажицакако крај (кривиend) се користи за туркање на кутикулите дизајн лесно им помага да го оформат кутикулите.Сечилото инциденти на тешко да се отстрани рецидив на кожата остатоци на ноктите и одлична за отстранување на лепак при користење на доградба на акрилни нокти.Marbleize на датотеката носителот и нерѓосувачки челик дизајн го прават тоа многу деликатна.Датотеката носител е доказ пропадна, лесно да се зафат.Совршен за двете професионална употреба и за домашна употреба.Тип : Cuticle Алатки СетБоја : СребренаКоличина : 3 ЕезМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликКарактеристики : Dualкрај Тласкач, Нокти Алатки, МултифункционалниДолжина : 13cm / 5.12" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Cuticle Алатки Сет(Вклучува 1 Компјутер Cuticle Смена, 1 Компјутер Cuticle Лажица, 1 Компјутер Cuticle Тласкач)

DEN 63.00 95.04

1 Компјутер Меки Нокти за Чистење со Четка Акрилик УВ Гел Прав Прашина Смена Четка за Нокти Помине Грижа Алатка

Спецификација : Количина : 1 Компјутер Материјал : Пластични & Големина : прибл.5.8*2cm Боја : Како на сликата покажува Пакет Содржина : 1 Компјутер Помине Чистење со Четка Инструкции : 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен за употреба и удобен за носење...

DEN 114.00 133.92

1 buc Помине Clipper Нокти Алатка Акрилик Гел Лажни Нокти Clipper / Edge Машина Совети Помине Професионални

100% Сосема Нов Помине алатки Работ МашинаДимензии : 13 x 6.4 x 2 см (приближно)Тежина : 49gQunatity : 1 bucМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : Розова / црвена,ние ќе ја испрати на боја по случаен избор, ако не ги имаат посебни requiПрофесионални Помине Clipper за на доградба на Акрилни Лажни Ноктите / Вештачки Нокти / Природни НоктиОстар раб да се намали на ноктите во пожелно должина & стилови, како на пр...

DEN 148.32

LCJ 2 ПАРЧИЊА Про Обновливи Двојно Искачување на Силиконски Помине Уметност Оркестарот Четка Заменливи Цветаат Печатење УВ Гел Ноктите Силикони

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : Силикон Главата Пакување : 2 Силикони главата Стилови : Заменливи Главата Дизајни : Искачување Шарени Четка Главната Функција : Ноктите цветаат stippling...

DEN 32.00 37.92

50Pcs Двојно Двострано Помине Уметност Датотека 100/100 Бафер Визуелниот Датотеки Пескарење Блок Траен Маникир Алатка Вар на Ongle Necok трговија на Големо

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Датотека БаферотГолемина : 18x2x0.4cmПакет : 50 компјутери / многуМатеријал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен.Повод : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон за користење4)Совршен и за професионална употреба и лична употреба.Ние, исто така, имаат 80 / 80,100 / 180 ронки нокти датотека,ако имате барање,ве молиме оставете ги вашите пораки со нас,ви Благодариме.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

DEN 668.00 768.00

2 парчиња/многу Пластични Помине Уметност Прашина Чисти Чистење со Четка за Нокти Педикир Дизајн Постави Алатка

Опис : (1) на Овој Bristly Четка е совршен за Помине Уметност / Маникир / Педикир третман(2) Најдобрите по поднесувањето / пескарење и пред чистење(3) За чистење на прашина, останува од поднесување(4) Корисна Пластична Рачка, Лесно Да Се Одржи(5) доволно Силна за да ја исчистите нечистотијата и уште ќе не боли мека кожа

DEN 147.00 167.52

5 Компјутери/многу Нокти Датотека 100/180 Високо Квалитетни Нокти Датотеки Бафер Пескарење Нокти Алатка Меша Боја Sandpaper Стриптиз Бар Полирање на Ноктите

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Фајл Големина На Бафер : 17.5x2x1.2cm Пакет : 5pcs / многу(мешавина боја) Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

DEN 124.00 132.00

5Pcs Остри Круг Заменливи Сунѓерот Раководители Поставени од Тебе Четка Сенка Создателот Пенкало, Четка за Нокти Помине Уметност Алатка Додатоци

Спецификација : Количина : 5pcs Боја : како на сликата покажува Големина : како на сликата покажуваМодел : Остар Круг Случаен Пакет Содржина : 5pcs Сунѓерот Глави(дршката на пенкало, не се вклучени) Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Заменливи и лесен за употреба Идеален за огледало во прав помине уметност работат Одлично за создавање на тебе ефект Совршен и за професионална употреба и лична употреба!

DEN 79.00 95.52

Топла продажба 1Pc Мачка Очи Силен Магнет Парче 3D Ефект Магнетно Стапче за УВ Гел лак Нокти Помине Уметност Алатка

Спецификација : Количина : 1 PcБоја : СребренаГолемина : Прибл 3x1x0.3cmПакет Содржина : 1 Pc Мачка Очи Силен Магнет ПарчеФункција : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се примени;Користење со Мачка Очи Гел лак;Лесно може да се мачка очи ефект во рок од 35 секунди .Употреба : 1.Обликот на вашите нокти2.Се Применуваат База Гел3.Лекување со LED Светилка за 60тите години, или УВ Ламба за 2min4.Се применуваат Магнет Гел и криви5.Се применуваат Магнет Гел повторно и користење на Магнет Парче со 1cm растојание од Ноктите6.Лекување со LED Светилка за 60тите години, или УВ Ламба за 2min7.Се применуваат Горниот Слој и криви8.Избрише Врвот Грб со Clearner9.Направено.

DEN 48.00 55.68

LCJ 5PCS/Пакет Силикони Помине Уметност Скулптура Пенкало Ембос Резба полски Занает Дрвена Рачка Помине Уметност Четка Педикир Алатка 27

Функција : 100% сосема новИдеален за фино помине уметност работаСоздавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети!За цртање линии, фини детали,цвеќиња, обрасци и др.Совршен за двете професионална употреба и лична употреба.Внимание : Ова превозот начин е без следење на број...

DEN 201.00 278.40

Популарната 5 големини на доградба на Акрилни Нокти Уметност УВ Гел Резба Пенкало, Четка Течни Прав DIY Помине Алатки Четка Поставите JAN20

Популарната 5 големини на доградба на Акрилни Нокти Уметност УВ Гел Резба Пенкало, Четка Течни Прав DIY Помине Алатки Четка во СобатаКарактеристики : Овозможи да го созд вашиот сопствен дизајн на вашите ноктиСо лопатаформана крајот се справи може да се користи како cuticle тласкачВисок квалитет , Лесна за употребаОдлично за казна помине уметност работаИдеален за професионална употреба или домашна употреба5 големини : Број 2, No...

DEN 69.00 102.72

10pcs/многу Двојно Страна Пескарење Полирање на Нокти датотеки 100/180 Нова Мода Најниска Цена Дијагностички Алатка Меша Боја Сунѓерот Нокти

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Фајл Големина На Бафер : 17.5x2.2x1.2cm Пакет : 10pcs / многу(мешавина боја) Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

DEN 239.00 254.40

ANGNYA 15mm Дрво се Справи со Најлон Коса Помине Уметност Совети Лагер Четка за Нокти Мрачно Четка Алатки за Сликање Боја Црвена 10Pcs/Многу

ANGNYA 15mm Дрво се Справи со Најлон Коса Помине Уметност Совети Лагер Четка за Нокти Мрачно Четка Алатки за Сликање Боја Црвена 10 Pcs / МногуСпецификации : Тип : Лагер ЧеткаМатеријал : Дрво+Метал+НајлонБоја : ЦрвенаКоличина : 10 Pcs / МногуГлавната Примена : Помине ДизајнЧетка Должина : Околу 13.6 CMПакет Листата : 10 * Помине Уметност ЧеткаФункција : 100% БрендУдобно и лесно да се справи.Совршен за помине уметност и професионални нокти салон.Пакет со ПВЦ цевка.Ве молиме Имајте во предвид : Мие внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба!Слични Производи : Услуга :

DEN 492.00 518.40

4pcs/set Помине Уметност Бафер Пескарење Блокови,DIY Нокти Датотека Визуелниот Алатки за Полирање Прибор за Маникир

4pcs Помине Уметност Бафер Пескарење Блокови,DIY Нокти Датотека Визуелниот Полирање на Нокти АлаткиНоктите Се Амортизира Пескарење БлоковиТежина : 5.2 g / еезУпотреба : За нокти третман пред криејтив помине дизајн полскиКарактер : Слик е вистински снимање,квалитетот е со висок квалитет со двојно страна полирање совршена големина...

DEN 73.00 91.20