• Ново
Алатки Помине Clippers Помине Clipper Сет од не ' Рѓосувачки Челик 1set/торба Алатка За Маникир Нокти Датотека&Професионални Clipper

Алатки Помине Clippers Помине Clipper Сет од не ' Рѓосувачки Челик 1set/торба Алатка За Маникир Нокти Датотека&Професионални Clipper

DEN 191.52

Износот
Во форма достапна за нарачката


Производите се Прикаже Опис Име на Производ : Ноктите Clipper Поставите; Материјал : не ' рѓосувачки челик; Пакет Должина : 110mm; width : 10мм; дебелина : 20mm; продажбата на единица : 1 buc / торба; GW : 0.017 kg / a; 0.017 кг/вреќа;
Превозот
1) 2 KG во рамките на стоки : Обично Кина Пост мал пакет на регистрација Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;
2) 2kg или повеќе : обично ЕМС Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;
3). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
4). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење Служба DHL 2-4 дена www.dhl.com Fed Ex 2-4 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 2-4 дена www.ups.com ТНТ 2-4 дена www.tnt.com EMS 5-10 дена www.ems.com.cn Honk Post 5-10 дена www.hongkongpost.com
5). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде во 3 работни денови.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Особините

Тип На Објект:
Clipper & Тример
Бренд Име:
mesvl
Примена:
Прст
Големина:
110mm
Број На Модел На:
Ноктите Clippers
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал

Купувачите избираат и

2 парчиња/многу Помине Уметност Пескарење 100/100 Ронки Датотека Професионални дијамант spong Нокти Датотеки Бафер Крива Банана за Помине Уметност Совети Нокти

Функција : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури 2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн...

DEN 37.00 45.12

2 парчиња/многу Пластични Помине Уметност Прашина Чисти Чистење со Четка за Нокти Педикир Дизајн Постави Алатка

Опис : (1) на Овој Bristly Четка е совршен за Помине Уметност / Маникир / Педикир третман(2) Најдобрите по поднесувањето / пескарење и пред чистење(3) За чистење на прашина, останува од поднесување(4) Корисна Пластична Рачка, Лесно Да Се Одржи(5) доволно Силна за да ја исчистите нечистотијата и уште ќе не боли мека кожа

DEN 147.00 167.52

Pro Мини Кабуки Blusher Четка Лице Очи Шминка Четка Виолетова

Се усвојува високо квалитетни материјали, ултра меки и мазни.Се однесува само на точниот износ на минерални во прав, bronzer или blusher на вашиот образите, вилицата линија, брадата, челото, носот и тело за здрав и природен сјај.Носивост прав лесно и дистрибуира рамномерно.Погодна за двете Професионална употреба и за Домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење...

DEN 55.68

5Pcs/set Акрилик УВ ГЕЛ Помине Уметност Дизајн Поставите Лагер Сликарство Dotting Четка Пенкало Градител Гел за на доградба на Акрилни Нокти Декорација Алатки

5 PCS / поставите Нова Убавина Помине Уметност Салон Акрилик УВ Гел Салон Пенкало Рамен Четка за Полнење Dotting Алатка За Декорација Спецификација Материјали : најлон,дрво,метал Големина : 18.5 cm долги За : УВ гел,полски,gilter,цртеж..,и други помине декорација Забелешка : За долго време се користи,pls се мијат brushafter користење на Сосема Нов и Висок Квалитет...

DEN 79.00 85.92

1 Компјутер Меки Нокти за Чистење со Четка Акрилик УВ Гел Прав Прашина Смена Четка за Нокти Помине Грижа Алатка

Спецификација : Количина : 1 Компјутер Материјал : Пластични & Големина : прибл.5.8*2cm Боја : Како на сликата покажува Пакет Содржина : 1 Компјутер Помине Чистење со Четка Инструкции : 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен за употреба и удобен за носење...

DEN 114.00 133.92

12X Помине Уметност УВ Гел Дизајн Четка Поставите Декорација Сликарство Пенкало Нокти Совети Алатки

12 X Помине Уметност УВ Гел Дизајн Четка Поставите Декорација Сликарство Пенкало Нокти Совети АлаткиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет Опис : Вкупно 12 четки со шарени четка рачкаПарична казна цртање четки, совршена алатка за вашите нокти на уметноста и убавината!За дизајнот на вашата само на ноктите стилМоже да се користи на природни, лажни, акрилик, ув гел ноктитеЛесно да се справи, да се создаде убава ноктите дизајни она што го сакате.Погоден за професионална употреба & домашна употребаБоја : Како се покаже како сликаМатеријал : АкриликГолемина : Прибл...

DEN 85.00 115.68

4Pcs Помине Уметност Пескарење Салон Бафер 80/80 Нокти Датотека Sandpaper УВ Гел Полирач Cuved Нокти Датотека Нокти Алатка Снабдувач трговија на Големо

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

DEN 64.00 76.32

3 Еез од не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Алатки Лажица Тласкач Смена Педикир Маникир Поставена B9GW

3 Еез Од Не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Алатки Лажица Тласкач Смена Педикир Маникир ПоставенаСпецификации : Dualкрај тласкач за туркање и сечење на ноктите cuticle.Корисна малку помине уметност алатка за удар и форма до нерамна помине површината пред УВ гел и акрил апликација.Со лажицакако крај (кривиend) се користи за туркање на кутикулите дизајн лесно им помага да го оформат кутикулите.Сечилото инциденти на тешко да се отстрани рецидив на кожата остатоци на ноктите и одлична за отстранување на лепак при користење на доградба на акрилни нокти.Marbleize на датотеката носителот и нерѓосувачки челик дизајн го прават тоа многу деликатна.Датотеката носител е доказ пропадна, лесно да се зафат.Совршен за двете професионална употреба и за домашна употреба.Тип : Cuticle Алатки СетБоја : СребренаКоличина : 3 ЕезМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликКарактеристики : Dualкрај Тласкач, Нокти Алатки, МултифункционалниДолжина : 13cm / 5.12" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Cuticle Алатки Сет(Вклучува 1 Компјутер Cuticle Смена, 1 Компјутер Cuticle Лажица, 1 Компјутер Cuticle Тласкач)

DEN 63.00 95.04

5 Компјутери/многу Нокти Датотека 100/180 Високо Квалитетни Нокти Датотеки Бафер Пескарење Нокти Алатка Меша Боја Sandpaper Стриптиз Бар Полирање на Ноктите

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Фајл Големина На Бафер : 17.5x2x1.2cm Пакет : 5pcs / многу(мешавина боја) Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

DEN 124.00 132.00

ANGNYA Мода Сина Помине Уметност Четка Дијамант Кристал Метал Акрилик се Справи со Ноктите УВ Гел Четка 6/Овална едно Парче

ANGNYA Мода Сина Помине Уметност Четка Дијамант Кристал Метал Акрилик се Справи со Ноктите УВ Гел Четка 6# / Овална едно ПарчеСпецификации : Тип : Ноктите Гел ЧеткаМатеријал : Акрил+Нерѓосувачки Челик+Кристал+НајлонБоја : СинаКоличина : 1 PCГолемина : 6# / ОвалнаГлавната Примена : Помине Уметност ДизајнПакет Листата : 1 * Помине Уметност ЧеткаФункција : УВ гел ноктите четка.100% Сосема нов и висок квалитет.Недеформација и неcorroding, трајни производи за подолго користење.Удобно и лесно да се справи.Совршен за домашна употреба и професионални нокти салон.Ве молиме Имајте во предвид : Мие внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба!ОЕМ Прифатливи : Слични Производи : Услуга :

DEN 306.00 340.32

100 X Професионални Сива Нокти Датотека Пескарење 100/180 Двојно Страна Крива Нокти Датотеки Убавина Полирање На Нокти Салон Алатки Трговија На Големо

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Датотека БаферотГолемина : 18x2x0.4cmПакет : 100 компјутери / многуМатеријал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен.Повод : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон за користење4)Совршен и за професионална употреба и лична употреба.Ние, исто така, имаат 80 / 80,100 / 100 ронки нокти датотека,ако имате барање,ве молиме оставете ги вашите пораки со нас,ви Благодариме.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

DEN 1352.00 1536.00

[KHHJ-507FYU]Нокти Arcylic Гел Датотека Алатка 10PCS Помине Уметност за Нега на Сива Пескарење Месечината маникир Нокти Датотека Buffers , 254HUY221110

[KHHJ507 FYU]Нокти Arcylic Гел Датотека Алатка 10 PCS Помине Уметност за Нега на Сива Пескарење Месечината маникир Нокти Датотека Buffers , #254 HUY221110висок квалитет на баферот пескарење блоковиМоже да се користи за прст и пети ноктитеЕдноставен и лесен за употребаПогоден за professional или home помине уметност употребаГолемина(мм) : 17.9 cm 0.65 cm дебелинаТежина : 7.4 g / еезБоја : сивастилови : двокреветниОблик : Месечинатаако вашиот количина е повеќе од 5000pcs, ние може да ги испечатите вашите приватни логото на датотека !1...

DEN 121.92

Трговија на големо 1000Pcs 100/240 Двојно Двострано Ронки Професионални Нокти Датотеки Помине Бафер Чистење Тенок Полумесечина Ронки Помине Алатки Нокти Датотека

Спецификација : 1.100% Сосема нов 2.Предмет Тип : Помине Уметност Опрема 3.Материјал : ева 4.Количина : 1000 компјутери 5.Големина на : 1.3x5cm 6.Боја : Сина + Розова (Двојно Двострано) 7.Дебелина : 1.5 mm Забелешка : се Должи на светлина и да се прикаже, Слика боја може да биде различен, со вистински гледам Ако умот, ве молиме да не 't buy ви Благодариме !!!...

DEN 1407.00 1675.20

5Pcs Остри Круг Заменливи Сунѓерот Раководители Поставени од Тебе Четка Сенка Создателот Пенкало, Четка за Нокти Помине Уметност Алатка Додатоци

Спецификација : Количина : 5pcs Боја : како на сликата покажува Големина : како на сликата покажуваМодел : Остар Круг Случаен Пакет Содржина : 5pcs Сунѓерот Глави(дршката на пенкало, не се вклучени) Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Заменливи и лесен за употреба Идеален за огледало во прав помине уметност работат Одлично за создавање на тебе ефект Совршен и за професионална употреба и лична употреба!

DEN 79.00 95.52

8pcs во 1 Преносни Нерѓосувачки челик Златен Сјај Нокти Поставите Помине Уметност за Нега на Педикир Убавина Алатки Помине Clipper Машина Режа

8pcs во 1 Преносни Нерѓосувачки челик Златен Сјај Нокти Поставите Помине Уметност за Нега на Педикир Убавина Алатки Помине Clipper Машина РежаСлики е само за референца,поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики...

DEN 298.00 313.44