• Ново
Моден Плоштадот Kraft Хартија француски Помфрит Кутија за Еднократна употреба Пржени Закуски Пуканки Партија Десерт Кутија Носителот Промоција 100pcs/многу SK728

Моден Плоштадот Kraft Хартија француски Помфрит Кутија за Еднократна употреба Пржени Закуски Пуканки Партија Десерт Кутија Носителот Промоција 100pcs/многу SK728

DEN 4224.00
DEN 2999.00 -29 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Моден Плоштадот Kraft Хартија француски Помфрит Кутија за Еднократна употреба Пржени Закуски Пуканки Партија Десерт Кутија Носителот Промоција 100pcs/многу SK728
1) Тип : За Еднократна Употреба Хартија Француски Помфрит Кутија
2) Материјал : хартија kraft
3) Големина : топ 11*8cm, дното 9*6cm, висина, 7cm
4) Пакет : OPP вреќа, 100pcs/многу
5) Напомена :
1, кутијата е направен од еко пријателски kraft хартија материјал, многу безбедна храна.
2, ве Молиме да не се стави на куп во рерна или машина за миење садови.
3, Можете да најдете дека имаме жолта и бела боја за полето внатрешно, ние ќе брод од страна на случаен избор. Ве молиме не цел, ако предвид дека.

Особините

боја:
Светло Жолта
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
SK728
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот На Благодарноста
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Чаши
is_customized:
Yes
Бренд Име:
LANYUNER
Материјал:
Cowhide хартија
Име на производ:
Расположливиот Хартија Француски Помфрит Кутија
Функција:
Партија Материјали Dinnerware, Промоција Подарок
Големина:
top 11*8cm, bottom 9*6cm, height 7cm
Пакет:
OPP вреќа, 100pcs/многу
Материјал:
Kraft Хартија

Купувачите избираат и

100pcs/многу 10.8 cm за Еднократна употреба Пластични сладолед Лажица За Партија Роденден Посебно Спакуван Мал Пудинг Лажица

100pcs / многу 10.8 cm за Еднократна употреба Пластични сладолед Лажица За Партија Роденден Посебно Спакуван Мал Пудинг ЛажицаГолемина На : (L*W)Должина : околу 10.8 cmШирина : за 2.3 смМатеријал : пластикаБоја : како на сликатаПакет : 100pcs / многу

DEN 378.24

320pcs Дедо Мраз Божиќ декорација чаша шампањ покрие црвено вино стакло картичка приврзоци Свадба партија табела Оркестарот првенство прстен

За НАС : 1.Имаме производна линија која може да им понуди на производи директно, и што можеме да им понудиме производите во промет на големо цена.2.Ние нудиме cusomizing услугата,може да се прилагодите на логото и на зборови,па дури и само 1pcs ,ве молиме да се поврзете со нас за да го прашам детали , благодарение3...

DEN 6177.60

Decoupage Хартиена Салфетка ткиво свадба партија кафе печати зелена бела сина, жолта пурпурна лента крпа оркестарот Guardanapo serviette

Материјал : 100% чист raw дрвна целулоза, чиста природна храна одделение водабазирани мастило, Животната средина Пријателски,Nontoxic.Големина : 33*33cm,folden големина : 16.5*16.5 cmPackage2packs / многу,20 парчиња / pack(2 слоеви / pc)Вашиот вниманието ве молиме,салфетка хартија можеби малку збрчкана,mabye малку боја различни со различни компјутери, ве молиме да ни ги прости,ние се обидуваме се потрудиме.

DEN 335.52

Салфети хартија ткиво печатени цвет шема флорални масла уметност decoupage Свадба празнична Деца среќен роденден декорација душеци

Материјал : 100% чист raw дрвна целулоза, чиста природна храна одделение водабазирани мастило, Животната средина Пријателски,Nontoxic.Големина : 33*33cm,folden големина : 16.5*16.5 cmПакет : 2packs / многу,20 парчиња / pack(2 слоеви / pc)Вашиот вниманието ве молиме,салфетка хартија можеби малку збрчкана,mabye малку боја различни со различни компјутери, ве молиме да ни ги прости,ние се обидуваме се потрудиме.

DEN 335.52

6Set/многу Multicolor Polka Точка Бреза за Еднократна употреба Дрвени Садови Вилушка Лажица Нож Поставување Прибор за Партија на Свадба Деца Роденден

Име На Производ Multicolor Polka Точка Бреза За Еднократна Употреба Дрвени СадовиДимензии 15 × 3 cmПакет 18pcs / set (6pcs на Вилушка Spoon Knife)

DEN 383.04

Слободен Брод 40pcs Фолија Злато 9 Хартија Плоча Куќа се Движи Училиштето Прослава Партија Материјали за Еднократна употреба Садови Партија Хартија Јадења

40pcs Фолија Злато 9" Хартија Плоча Куќа се Движи Училиштето Прослава Партија Материјали за Еднократна употреба Садови Партија Хартија ЈадењаОпис На ПроизводотМатеријал : 100% биоdegradeble храна одделение хартијаБоја : Златна ФолијаГолемина : 9inc / 23cmЕдиница пакување : 8pcs / пакет на иста боја по opp вреќаТежина : Околу 120g по пакет;Сертификација : ФДУ и SGSЗАБЕЛЕШКА****1 Многу =40pcs , 8pcs / pack * 5packs.Постојат 3 бои да се избере...

DEN 1091.00 1536.00

ipalmay 5 Бои Партија Садови Chevron Хартиените Чаши Хартија Плочи и Цевчиња Партија Chevron Дрвени Предници Лажици Ножеви

5 Бои Партија Садови Chevron Хартиените Чаши Хартија Плочи и Цевчиња Партија Chevron Дрвени Предници Лажици НожевиПроизводот информации : 19.7*0.6 см хартија цевчиња(25pcs / pack);9 оз хартиените чаши(12pcs / pack);9inch хартија плочи(12pcs / pack);33*33*2cm хартиените салфети(20pcs / pack);6.5 инчи дрвени предниците(12pcs / pack);6.5 инчи дрвени лажици(12pcs / pack);6.5 инчи дрвен нож(12pcs / pack);Овие партиски материјали комбинација се популарни во свадба партија, божиќ партија, и сите видови на фестивали и прослави...

DEN 14040.00 15600.00

[RainLoong] Храна-одделение Црвено Снешко Хартиените Салфети Божиќ Ткиво Салфетки Декорација Guardanapo 33cm*33cm 1pack/многу

Стил : Материјал : 100% Суровини и Дрво Целулоза ( Б iodegradable и Еколошки ) Целосно Siz e : 13"*13" (33cm*33cm) Folden големина : 6.5"*6.5" (16.5 cm*16.5 cm) Пакување : 20pcs / пакет / opp вреќа Количина : 1 пакет (секој пакет се 20pieces) Тежина : околу 80g / пакување на Хранаодделение ,Водабазирани Мастило, Животната средина Пријателски, Nontoxic...

DEN 145.00 153.12

Деца симпатична Божиќ X-mas хартиена салфетка ткиво Дедо Мраз снешко елени Чорапи подарок decoupage роденден празнична партија оркестарот кафе

Материјал : 100% чист raw дрвна целулоза, чиста природна храна одделение водабазирани мастило, Животната средина Пријателски,Nontoxic.Големина : 33*33cm,folden големина : 16.5*16.5 cmПакет : 3packs / многу,20 парчиња / pack(2 слоеви / pc)Вашиот вниманието ве молиме,салфетка хартија можеби малку збрчкана,mabye малку боја различни со различни компјутери, ве молиме да ни ги прости,ние се обидуваме се потрудиме.

DEN 479.52

1250pcs се Зголеми Златна Фолија Цврста Хартија Партија Цевчиња Булчински Туш Свадба Годишнината Bachelorette Партија Садови Бакар

1250pcs се Зголеми Златна Фолија Цврста Хартија Партија Цевчиња Булчински Туш Свадба Годишнината Bachelorette Партија Садови БакарМатеријал : 100% биоdegradable храна одделение хартија;Боја : Фолија Rose & Злато & сребро,Големина : 6mm * 19.7 cmЕдиница пакување : 25pcs на иста боја по пакетТежина : Околу...

DEN 2897.00 4080.00

Дедо Црвена и Сребрена Коктел Шарени Партија Хартиените Салфети Цевчиња Чаши Плочи Празници Божиќ Бебе Туш Оркестарот Сет Садови

Дедо Црвена и Сребрена Коктел Шарени Партија Хартиените Салфети Цевчиња Чаши Плочи Празници Божиќ Бебе Туш Оркестарот Сет СадовиПроизводот е информации9inch црвено шарени со сребрен раб хартија плочи(8pcs / pack);7inch црвено шарени со сребрен раб хартија плоча(8pcs / pack);250ml црвено шарени со сребрен раб хартиените чаши(8pcs / pack);33*33*2cm црвено шарени хартија npakins(20pcs / pack);19.7*0.6 см сребро шарени хартија цевчиња(25pcs / pack).Овие лица хартија садови може да се користи во роденден, бар, божиќ партија, и сите видови на лица, настани и така натаму.Партијата прибор за на маса е многу популарна во семејството партии, бидејќи на biodegradable карактеристика.Оваа цел вклучува : 8pcs 9inch хартија плочи(1pack);16pcs 7inch хартија плочи(2pack);24 компјутери 250ml хартиените чаши(3pack);40pcs 33*33*2cm хартиените салфети(2pack);25pcs 19.7*0.6 см хартија цевчиња(1pack).Вкупно 113pcs=9packАко сакате повеќе партија производи, можете да кликнете на овој врзувањето : Слика

DEN 1590.00 1766.40

Бесплатен Превозот 10pcs 54x108inch Светло Розова Пластични Tablecover Табела Покрие Крпа Свадба Угостителство

10pcs 54x108inch Светло Розова Пластични Tablecover Табела Покрие Крпа Свадба УгостителствоЗАБЕЛЕШКА****1 Многу =10pcs (1pcs / pack * 10packs)...

DEN 1567.00 3072.00

YPP ЗАНАЕТ 25pcs Цевчиња Хартија за Пиење Цвет Хартија Цевчиња Партија И Декорација Свадба, Роденден Декорација Материјали

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

DEN 95.52

50pcs/многу Сина Сидро Цевчиња Наутички Сина Пиење Цевчиња Торта Појавува Пиење Цевчиња За Бебе Туш Булчински Свадба

50pcs / многу Цртан филм Водител на Печатење на Хартија за Пиење Цевчиња За Деца Роденден на Божиќ Бар Темата ноќта на Вештерките Партија Свадба ДекорацијаВнатрешниот Кол : 0.55 CM Надворешниот Кол...

DEN 89.00 124.80

50PCS Тиква Вештерка Вечера Јадење Плоча Овошје Храна Dinnerware Плоча за Еднократна употреба Круг на Ручек Хартија Плочи За ноќта на Вештерките Партија

Тип : ПлочиПлочи стил : ноќ на Вештерките ПлочиМатеријал : хартијаЕкориснички : даСтил : неврзанОблик : Ноќ На Вештерките Стилови

DEN 1007.52

1000pcs Овошје Дизајн Хартија Партија Пиење Цевчиња Деца Роденден Оркестарот Партија Материјали Јагода/Лубеницата/Ананас

1000pcs Овошје Дизајн Хартија Партија Пиење Цевчиња Деца Роденден Оркестарот Партија Материјали Јагода / Лубеницата / АнанасВнатрешниот Кол : 0.55 CMНадворешниот Кол...

DEN 2376.00 2640.00

Бесплатен Превозот Златна Фолија Ѕвезда Расположливиот Хартија Плочи Поставени Свадба Годишнината Крштевањето Роденден Bachelorette Партија Училиште Партија

Материјал : ХартијаФункција : Екопријателски, BiodegradableСпецификации : Хартија плочи : 8pcs / пакет, 7" единствен дијаметар : 18cm / 7.09 во...

DEN 475.00 616.32

Слободен Брод 80pcs Круг 9 Хартија ПЛОЧИ Фолија Злато Топла Розова Зелена Јадења за Свадба Семејна Прослава Вечер Дипломирањето Партија

80pcs Круг 9" Хартија ПЛОЧИ Фолија Злато Топла Розова Зелена Јадења за Свадба Семејна Прослава Вечер Дипломирањето ПартијаОпис На ПроизводотМатеријал : 100% биоdegradeble храна одделение хартијаБоја : Златна ФолијаГолемина : 9inc / 23cmЕдиница пакување : 8pcs / пакет на иста боја по opp вреќаТежина : Околу 120g по пакет;Сертификација : ФДУ и SGSЗАБЕЛЕШКА****1 Многу =80pcs , 8pcs / pack * 10packs.Постојат 3 бои да се избере...

DEN 2040.00 2400.00

Blue&Злато Момчиња Среќен Роденден Банер Фолија Дополнителните Завеса Tassel Гарланд Хартија Пом Poms Хартија Чинии, Чаши Салфетки за Декорација

Blue&Злато Момчиња Среќен Роденден Банер Фолија Дополнителните Завеса Tassel Гарланд Хартија Пом Poms Хартија Чинии, Чаши Салфетки за ДекорацијаПроизводот е информации : 9inch и 7inch хартија плочи(8pcs / pack);9oz шарени хартиените чаши(12pcs / pack);19.7*0.6 см фолија шарени хартија цевчиња(25pcs / pack);12*35cm ткиво хартија tassel гарланд(5pcs / pack);10inch ткиво хартија пом poms(1pcs / pack);16*20cm среќен роденден банер;12inch злато партија балони;1*2м фолија злато завеса.Овие прекрасни партија производи од хартија се сигурни да уживаат.Совршен за вашиот роденден, бебе туш, крштевки, ангажман, свадба или на било фенси веселби.Ние обезбедуваме 3 изберете за вас : Сет 1 : 6pcs 10inch ткиво хартија пом poms(блу / бела / злато);15pcs ткиво tassel гарланд(блу / бела / злато);6pcs злато партија балони;1pack среќен роденден банер;1pack фолија злато завеса.Сет 2 : 16pcs(2pack) 9inch хартија плочи;16pcs(2pack) 7inch хартија плочи;32pcs(4pack) 9oz хартиените чаши;50pcs(2pack) хартија цевчиња;Set3=Сет 1+Сет 2Ако сакате да знаете повеќе информации за партиски материјали, можете да кликнете на овој вебСајт : СЛИКА IMAGE

DEN 1115.00 1238.40

10 Поставува Партија Дрвени Прибор за јадење Дрво Гранки лажици ножеви Хартиените Салфети Садови Едноставен Десерт Дрво Прибор Свадба Партија Корист

40pcs Партија Дрвени Прибор за јадење Дрво Гранки лажици ножеви Хартиените Салфети Садовите се Поставува Едноставен Десерт Дрво Прибор Свадба Партија КористДрвени Прибор За ЈадењеМатеријал : Бреза ДрвоТежина : 3 gsm по КОМПЈУТЕРИГолемина : Вилушка : 15.8 cmЛажица : 16 cmНож : 16.5 cmХартиена СалфеткаМатеријал : 100% биоdegradeble храна одделение хартијаБоја : БелаДимензии : 23 x 23cmТежина : Околу 3g по салфеткаСертификација : ФДУ и SGSПакување : 1spoon + 1fork + 1knife + 1 Салфетка во opp вреќа****1 Многу =40pcs, 10sets ( 1spoon + 1fork + 1knife + 1napkin во еден сет)Ако сакате да знаете повеќе информации за партиски материјали, ве Молиме кликнете на вебстраница : 1) Превозот е апсолутно во светот2) Ако вашата цел е над 2kg, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPSот и Fedex...

DEN 426.00 600.00