• Ново
Алтернатор Напонски Регулатор A866T06870 ME700635 За Мицубиши Canter FE431 FE444 За Алтернатор ОЕМ A2T72483 A2T72986 ME070120

Алтернатор Напонски Регулатор A866T06870 ME700635 За Мицубиши Canter FE431 FE444 За Алтернатор ОЕМ A2T72483 A2T72986 ME070120

DEN 1680.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Регулатор на напон ОЕМ Број Мицубиши : A866 T06870, ME700635
ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број МИЦУБИШИ : 34468-25100, A2 T72483, A2 T72986, A2 T72987, A2 T72999, A2 T73387, ME049175, ME049177 ME070120, ME087508
ПРИМЕНА : МИЦУБИШИ : Canter FE431; Canter FE444; Caminhões / Камиони, Мицубиши Fuso не Estado Unidos / во U. S. A.
Висок квалитет и најдобра цена. Пакување : неутрален кутија. Гаранција време : 360days.

Особините

Објектот Висина:
5
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
5
Производителот Дел Број:
A866T06870, ME700635
Објектот Должина:
10

Купувачите избираат и

14V Алтернатор Напонски Регулатор E8PZ10313A E8PZ10316A GRE792 За Форд За Алтернатор ОЕМ A3T01496 E8SF10300AA E8SZ10346A 13189

Регулатор на напон ОЕМ Број МИЦУБИШИ A866 X14072 A866 X14070 ЗА FORD E8 PZ10313 A E8 PZ10316 A GRE792 MOTORCRAFT GRE317ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број МИЦУБИШИ : A3 T01496, A3 T01496 MA , FORD : E8 SF10300 AA, E8 SZ10346 A, ЛЕСТЕР : 13189, MOTORCRAFT : GLE254, ПИК : 203325ПРИМЕНА : За Форд : ThunderbirdВисок квалитет и најдобра цена...

DEN 1680.00

НОВИ Алтернатор Регулатор на Напон 13321000/03-016 126000-2680 126000-3060 126000-3530 VR-H2005-48A 1110563 81110563 1123-050RS

НОВИ Алтернатор Напонски Регулатор 13321000 / 03016AСпој на Напон во собата точка 14.50 V1260001970 1260001971 139268 11086 13679 13680 13753 VRH200548 A IN452 RGX2057 139268 CQ1010090 1260001920 1260001970 1260001971 1260002680 1260003060 1260003530 VRH200548 A 1110563 81110563 1123050 RS 2350075 F00 ГОД5977 IN452Гаранција време : 180days.Време на испорака : 115days.

DEN 1680.00

НОВИ Алтернатор Напонски Регулатор 13301500/03-092

НОВИ Алтернатор Напонски Регулатор 13301500 / 03092AСпој на Напон во собата точка 14.30 V 1266003000 235837 11138 11139 11196 13984 VRH2005146 IN6300 235837 1266003000 1266003010 1266003040 1266003390 VRH2005146 1123089 RS IN6300Гаранција време : 180days.Време на испорака : 115days.

DEN 1680.00

28V Нови Алтернатор Напонски Регулатор F00M144125, F00M145343 За ФОРД За Алтернатор ОЕМ 0124555029, 6C4510300AA

Регулатор на напон ОЕМ Numbe r F 00 M 144 125 F 00 M 145 343ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број 0124555029 6 C4510300 AA ПРИМЕНА : ЗА ФОРД : Товар Eletronico 1932 / 2632 / 2932 / 4532 / 5032Висок квалитет и најдобра цена...

DEN 1440.00

14V 55A АЛТЕРНАТОР НАПОНСКИ РЕГУЛАТОР ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ 9120080041 9120080061 ЗА ФОЛКСВАГЕН

14 V 55 A АЛТЕРНАТОР НАПОНСКИ РЕГУЛАТОР ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ 9120080041 9120080061 ЗА "ФОЛКСВАГЕН"ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Броеви : 9 120 080 0419 120 080 0619 120 080 0729 120 080 090F 000 LD0 1089 120 080 122Примена : "ФОЛКСВАГЕН"

DEN 1440.00

14V 55A Нови Алтернатор Напонски Регулатор 9190085001 9190087011 За Фолксваген Тојота Фиат За Алтернатор Оем 9120080012 9120080101

Регулатор на напон ОЕМ Број 9 190 085 001 9 190 087 011ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број 9120080012 9120080020 9120080054 9120080101 9120080022 9120080031 9120080045 9120090056 9120080057 9120080060 9120080066 9120080079 9120080083 9120080102 9120080107 9120080111 9120080138 9120456038Примена : ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ЗА ТОЈОТА ЗА FIATВисок квалитет и најдобра цена...

DEN 1440.00

НОВИ Алтернатор Напонски Регулатор 13320800/03-012 8-97032091-0 VR-H2005-5 VR-H2005-5H 1112490 81112490 1123-004RS ГОД-633 ГОД-644

НОВИ Алтернатор Напонски Регулатор 13320800 / 03012AСпој на Напон во собата точка 14.50 V1260001200 8970320910 134447 13391 13423 13424 358226 VRH200516 A IN435 RGX2021 134447 CRE40110 AS 500860 CQ1010044 1260000430 1260001200 31150PE0003 132976 8941390120 8970320910 VRH20055 VRH20055 H 1112490 81112490 1123004 RS ГОД633 ГОД644 358205 3582051 358226 IN221 IN435 VRG4672 AГаранција време : 180days.Време на испорака : 115days.

DEN 1680.00

НОВИ Алтернатор Напонски Регулатор 13300200/03-031 VR-H2005-90 86-131 81113725 1123-043RS IN6335

НОВИ Алтернатор Напонски Регулатор 13300200 / 03031AСпој на Напон во собата точка 14.60 V 1266003350 104210329 237650 13980 20616 VRH200590 IN6335 UD01169 ARE 237650 CRE40146 1266000140 1266003350 VRH200590 86131 81113725 1123043 RS IN6335Гаранција време : 180days.Време на испорака : 115days.

DEN 1680.00

14V Автомобил Алтернатор Напонски Регулатор 0272220703, 0272220684,1275200003 За FIAT За Алтернатор ОЕМ F000BL0600, F 000 BL0 600

Регулатор на напон ОЕМ Numbe р 0 272 220 703 0 272 220 741 0 272 220 684 1 275 200 003ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број F 000 BL0 600 АПЛИКАЦИЈА : FIATВисок квалитет и најдобра цена...

DEN 1440.00

НОВИ Алтернатор Регулатор на Напон 13320100/03-001 126000-2610 31150-P2T-0030 940038097 VR-H2005-40 86-073 1114727 1123-015RS

НОВИ Алтернатор Напонски Регулатор 13320100 / 03001AСпој на Напон во собата точка 14.50 V1260002090 1260002620 234557 13103 13674 13677 358241 VRH200540 IN445 NPR254 234557 CQ1010598 1260002090 1260002160 1260002170 1260002470 1260002610 31150P2 T0030 940038097 VRH200540 86073 1114727 1123015 RS 1123079 RS 1123080 RS ГОД610 ГОД6101 ГОД6102 358241 IN445 VRG46909Гаранција време : 180days.Време на испорака : 115days.

DEN 1680.00

14V Алтернатор Напонски Регулатор A866X40371 За ФОРД За Алтернатор ОЕМ A3TN1791 98VB10K359BB

Регулатор на напон ОЕМ Број Мицубиши : А 866 X 40371ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број МИЦУБИШИ : A3 TN1791 FORD : 98 VB10 K359 BBПРИМЕНА : ЗА ФОРДВисок квалитет и најдобра цена...

DEN 1680.00

28V 55A Нови Алтернатор Напонски Регулатор 0192033003 0192033005 За Scania Камиони Volvo Камион, За Алтернатор Оем 9120080088

Регулатор на напон ОЕМ Број 0 192 033 003 0 192 033 005ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број 9 120 080 088 9 120 080 109 9 120 080 110 9 120 080 124 9 120 080 125Примена : ЗА SCANIA Камиони НА VOLVO Камион ЗА CUMMINS МоториВисок квалитет и најдобра цена...

DEN 1440.00

Се обезбеди квалитет едноставна операција AC/DC 12V 6.2 двојна излезна моќност набавка железнички Осветлување Трансформатор LED лента напојување Диск

Тип : AC / DC напојувањеМодулација : Пулс ширина модулација (PWM) типТранзисторски конекции : singleendedВлезен напон : 85 ~ 264 VAC одберете 47 ~ 63 HZ; 120 ~ 370 VDC (V)Излезна Моќност : 75 (W)Излезен напон : DC : 12 (V)Ефикасност : 80 (%)Излез бран и бучава : 100m VppИзлезен напон точност : ± 1% (%)Напон Регулатива : ± 1% (%)Карактеристики : висока ефикасност, висока сигурност, ниска ценаПогоден за универзални AC влез за напојување100% полно оптоварување горатво тестЗаштита : Краток спој заштита / преоптоварување / overvoltagePWM контрола и посредувањеВграденво ВАШИНГТОН фан принудени воздух за ладењеВграден вентилатор контрола префрлатеОперативен фреквенција : 25 KHz наДимензии : 65.5 * 125.5 * 100 mm (L * W * H)Тежина : 600g

DEN 2227.20

14V Алтернатор Напонски Регулатор F00M145232 F00M145270 За АЛФА РОМЕО, CITROEN,PEUGEOT За Алтернатор ОЕМ 0124515087 0124615002

Регулатор на напон ОЕМ Numbe р F00 M145232, F00 M145243, F00 M145252, F00 M145270, F00 M145427, F00 M145674, F00 M144189; Fiat : 9949367, 60672342,60673305, 71716671; Peugeot / Citroen : 5761 A8, 5705 4 F, 5705 AA, 96217914, 96408787; Алфа Ромео : 60672342; Suzuki : 3140068 D02ЗА АЛТЕРНАТОР ОЕМ Број 0124515087, 0124515090, 0124615002, 0124615027; FIAT : 60672342; ЛУКАС : LRA02035; АЛФА РОМЕО : 60672342 АПЛИКАЦИЈА : АЛФА РОМЕО ФИАТ PEUGEOT CITROEN LANCIAВисок квалитет и најдобра цена...

DEN 1440.00