• Ново
Нови Тајмер Реле DC 12V LED Дисплеј Дигитални Одложување Контрола Switch Модул на PLC Автоматизација

Нови Тајмер Реле DC 12V LED Дисплеј Дигитални Одложување Контрола Switch Модул на PLC Автоматизација

DEN 262.08
DEN 217.00 -17 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
Материјал : Електрични компоненти Боја : Видете слики Работен напон : DC12 V (нормална работна напон DC10 V-16 V) Извор : DC4 V ~ 20 V (позитивни предизвика заеднички копчето, PNP сензори, PLC сигнали, итн.) Излез способност : Можете да го контролирате ЕДНОНАСОЧНА или НАИЗМЕНИЧНА 220v5 A во 30v5 A во Quiescent Струја : 20m A, Работат на струјата : 50m A Живот : повеќе од 10 милиони пати; Работна температура : -40 ~ 85'C; Карактеристики : Анти-обратна напон текст коло, грижете се-слободен жици. Сигнал текст optocoupler изолација, анти-мешање способност. Поставување на параметрите на моќта и трајна меморија. Моќен флеш MCU онлајн програмирање способности, според
на корисникот треба да контактира производители да се прилагодите на функционалност. Добива активирањето сигнал за да го стартувате одбројувачкиот, додека реле, мерењето на крајот на реле за да престане да работи, време е да се
враќање на собата, на чекање за следниот активирањето. Инструкции : Кликнете К1 внесете го времето на поставување, сто дигитални почне да трепка, потоа притиснете К2, сто бројот на промени;
потоа кликнете на К1 десет дигитални почне да трепка, потоа притиснете К2, на десетици цифра промени; потоа кликнете на К1 малку дигитални почне да трепка,
потоа притиснете К2, еден-цифрениот промените, а потоа кликнете на К1, излезете на поставување, ПРЕДВОДЕНА веќе не трепка.
Производот се покаже
Превозот
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели).
Се Враќа Политика
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.

Особините

Заштита На Функција:
Епоксидна
Теорија:
Временско Реле
Бренд Име:
makerele
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
pcb
Број На Модел На:
МК-YYC-2
Напон:
12V

Купувачите избираат и