• Ново
Бесплатен превозот new A4491EESTR-Т A4491 QFN

Бесплатен превозот new A4491EESTR-Т A4491 QFN

DEN 2052.00
DEN 1765.00 -14 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Теорија:
Временско Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
1
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC

Купувачите избираат и

ЖЕШКА НОВ реле HFV16-L 12-H1TY 12V HFV16-L-12-H1TY 12V HFV16L 12H1TY HFV16L12H1TY 12V 12VDC DC12V DIP4 5PCS/МНОГУ

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

DEN 1440.00

Бесплатен Превозот 1pcs/многу Време реле JS14A време на одложување од 10 секунди 220V

Добредојдовте на LXZYВи благодариме за изборот на LXZY сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на броеви( Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта )...

DEN 475.00 528.00