• Ново
Бесплатен превозот нови% 4925B SI4925B СОП-8

Бесплатен превозот нови% 4925B SI4925B СОП-8

DEN 864.00
DEN 743.00 -14 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Теорија:
Временско Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
1
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC

Купувачите избираат и