• Ново
Бесплатен превозот нови% TDA4867J ZIP-9

Бесплатен превозот нови% TDA4867J ZIP-9

DEN 1248.00
DEN 1073.00 -14 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Теорија:
Временско Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
1
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC

Купувачите избираат и

JR36-20 1NO 1NC Три Фаза 4.5-7.2 Низа Електрични Термо Преоптоварување Реле

Име на производ Термички Преоптоварување Реле Модел JR3620 Термички Контакт 1 НЕ(9798), 1 NC(9596) Пол Број 3 Пол Термички Реле Номинална Струја 7.2 Со Прилагодливи Тековната Низа 4.5 A7.2 На 9798 0.47 На 9596 0.47 На Ue(AC15) 380 V Ui (AC15) 690 V О 10 A Материјал Пластика, Електронски Компоненти на Монтирање на Тема Големина 5.6 x 4.1 cm / 0.22" x 0.159" (L*W) Вкупно Големина (Приближно) 7.1 x 4.7 x 7.9 cm / 2.8" x 1.9" x 3.1" (L*W*H) Боја Црна, Жолта Нето Тежина 164g Пакет Содржина 1 x Термички Преоптоварување РелеПРЕВОЗОТ : Превозот форма : препорачана поштаПроценка time : 1525days на светотAnswer : ___________________________ Note : 1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.2 : Испорака задолжен е за вас.3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалкуоданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.Гаранција : Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.Политика : Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА ЕМЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

DEN 477.60

1 канал инфрацрвениот далечински управувач реле модул 5V инфрацрвениот далечински управувач вклучите далечинскиот управувач модул за Учење - тип

Добредојдовте на нашата Продавница * Опис на 1 канал инфрацрвениот далечински управувач реле модул 5 V инфрацрвениот далечински управувач вклучите далечинскиот управувач модул за Учење тип Големина : 6.8 cm X3.1 cm HX1838 одборот инфрацрвен приемник, 5 V Оригинални Songle релеи и контрола чип Учење инфрацрвениот далечински управувач прекинувач, на микроконтролор може да се сети копче на далечинскиот управувач клуч податоци, тоа контроли реле прекинувач, со учење повторно, можете да менувате клучни складирање на податоци, на пример, можете да ја користите оваа на далечинскиот управувач...

DEN 143.04