• Ново
Бесплатен превозот new RT9202 RT9202B СОП-8

Бесплатен превозот new RT9202 RT9202B СОП-8

DEN 561.60
DEN 483.00 -14 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Теорија:
Временско Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
1
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC

Купувачите избираат и

3Pieces/Многу JQX-30F 2Z AC напон 220V Серпентина 30A 250V AC Реле 8 Pin DPDT Сосема Нов

Опис : JQX30 F 2 Z AC напон 220 V Серпентина 30 A 250 V AC Реле 8 Pin DPDT Количина : 3pcs Контакт материјал : Алуминиум во Сребрена Контакт Капацитет : 30 A 250 VAC / 28 VDC Тип : DPDT 8 Пина Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси Име на Производ Моќ Реле Модел JQX30 F 2 Z Серпентина Напон AC напон 220 V Контакт Капацитет 30 A, 250 V AC / 28 VDC Вкупната Големина 5.2 х 3.5 x 4.8 cm / 2" x 1.5" x 1.9" (L*W*T) Надворешен Материјал Пластични Боја Како слика Тежина 240g Пакет Содржина 3x Моќ РелеПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

DEN 727.00 781.92

JR36-20 1NO 1NC Три Фаза 4.5-7.2 Низа Електрични Термо Преоптоварување Реле

Име на производ Термички Преоптоварување Реле Модел JR3620 Термички Контакт 1 НЕ(9798), 1 NC(9596) Пол Број 3 Пол Термички Реле Номинална Струја 7.2 Со Прилагодливи Тековната Низа 4.5 A7.2 На 9798 0.47 На 9596 0.47 На Ue(AC15) 380 V Ui (AC15) 690 V О 10 A Материјал Пластика, Електронски Компоненти на Монтирање на Тема Големина 5.6 x 4.1 cm / 0.22" x 0.159" (L*W) Вкупно Големина (Приближно) 7.1 x 4.7 x 7.9 cm / 2.8" x 1.9" x 3.1" (L*W*H) Боја Црна, Жолта Нето Тежина 164g Пакет Содржина 1 x Термички Преоптоварување РелеПРЕВОЗОТ : Превозот форма : препорачана поштаПроценка time : 1525days на светотAnswer : ___________________________ Note : 1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.2 : Испорака задолжен е за вас.3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалкуоданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.Гаранција : Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.Политика : Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА ЕМЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

DEN 477.60

ЖЕШКА НОВ реле HFV16-L 12-H1TY 12V HFV16-L-12-H1TY 12V HFV16L 12H1TY HFV16L12H1TY 12V 12VDC DC12V DIP4 5PCS/МНОГУ

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

DEN 1440.00

Бесплатен Превозот нови оригинални реле 10pcs/многу B4CA4.5Z Може да го замени AGN2004H

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потреба за корисници, ве молиме контактирајте со нас!)Како што многу од нашите производи, не еден по еден испратите, како на пример во продавница не може да го најдете вашиот производ, ве молиме контактирајте со сервисот.Компанијата продаваат сите видови на IC интегрирано коло, диоди и audion, inductance capacitance отпор, кристал, led, разни видови на прекинувачот, Спојување, Реле, potentiometer,pin заглавија и приклучоци, Конектор, модули, и различни додатоци и така натаму.Специјализирана во обезбедување на целосен сет на цел услуги.Компанијата има долгорок продажбата на искуство, клиентот paramountcy, Да им обезбеди на клиентите со квалитет на производите!Компанијата има за цел : квалитетни производи, разумни цени, брза испорака, сервисориентирани развоен концепт...

DEN 684.00 720.00

100A Индустриски РБС еднофазен Цврста Состојба Реле 100A Текст 3-32VDC Излез 24-680AC

Оптоварување Тековната : 100 AОптоварување Напон : 440 VACКонтрола на Напон : 332 VDCКонтрола на струјата : DC : 325m AНа Напон : ≤ 1.5 VACИсклучување на Истекување на струјата : ≤2 m AOnoff Time : ≤ 10m SDielectric Сила : 2500 VACИзолација Отпор : 500 M Ω / 500 VDCАмбиентална Температура : 30o C~+75o CМонтажа Методи : им била заклученаРаботните инструкции : LEDАко вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цена.Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 Бодови Детали Продавачот Рејтингот.Ако сте незадоволни од било која причина,plese ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напушти негативни / неутрален повратни информации.Starрезултати се многу важни за нас.

DEN 779.04