• Ново
Бесплатен превозот new LMC555CM СОП-8

Бесплатен превозот new LMC555CM СОП-8

DEN 777.60
DEN 669.00 -14 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Теорија:
Временско Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
1
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC

Купувачите избираат и

3Pieces/Многу JQX-30F 2Z AC напон 220V Серпентина 30A 250V AC Реле 8 Pin DPDT Сосема Нов

Опис : JQX30 F 2 Z AC напон 220 V Серпентина 30 A 250 V AC Реле 8 Pin DPDT Количина : 3pcs Контакт материјал : Алуминиум во Сребрена Контакт Капацитет : 30 A 250 VAC / 28 VDC Тип : DPDT 8 Пина Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси Име на Производ Моќ Реле Модел JQX30 F 2 Z Серпентина Напон AC напон 220 V Контакт Капацитет 30 A, 250 V AC / 28 VDC Вкупната Големина 5.2 х 3.5 x 4.8 cm / 2" x 1.5" x 1.9" (L*W*T) Надворешен Материјал Пластични Боја Како слика Тежина 240g Пакет Содржина 3x Моќ РелеПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

DEN 727.00 781.92

Бесплатен Превозот нови оригинални реле 10pcs/многу F1CA012V 8PIN/5A/12V/

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потреба за корисници, ве молиме контактирајте со нас!)Како што многу од нашите производи, не еден по еден испратите, како на пример во продавница не може да го најдете вашиот производ, ве молиме контактирајте со сервисот.Компанијата продаваат сите видови на IC интегрирано коло, диоди и audion, inductance capacitance отпор, кристал, led, разни видови на прекинувачот, Спојување, Реле, potentiometer,pin заглавија и приклучоци, Конектор, модули, и различни додатоци и така натаму.Специјализирана во обезбедување на целосен сет на цел услуги.Компанијата има долгорок продажбата на искуство, клиентот paramountcy, Да им обезбеди на клиентите со квалитет на производите!Компанијата има за цел : квалитетни производи, разумни цени, брза испорака, сервисориентирани развоен концепт...

DEN 730.00 768.00

1 канал инфрацрвениот далечински управувач реле модул 5V инфрацрвениот далечински управувач вклучите далечинскиот управувач модул за Учење - тип

Добредојдовте на нашата Продавница * Опис на 1 канал инфрацрвениот далечински управувач реле модул 5 V инфрацрвениот далечински управувач вклучите далечинскиот управувач модул за Учење тип Големина : 6.8 cm X3.1 cm HX1838 одборот инфрацрвен приемник, 5 V Оригинални Songle релеи и контрола чип Учење инфрацрвениот далечински управувач прекинувач, на микроконтролор може да се сети копче на далечинскиот управувач клуч податоци, тоа контроли реле прекинувач, со учење повторно, можете да менувате клучни складирање на податоци, на пример, можете да ја користите оваа на далечинскиот управувач...

DEN 143.04

AC напон 220V Relais де puissance bobine 10A DPDT LY2NJ HH62P HHC68A-2Z база douille

Материјал : Електрични компоненти Боја : Видете слики Карактеристики : Модел : HHC68 A2 Z (Референца HH62 P / LY2 NJ) Контакт капацитет : 240 V AC 10 A Контакт отпор : ≤100 Ohm Контакт Материјал : Алуминиум во Сребрена Серпентина напон : 220 V Копчиња : 8 Пина Pickup време : ≤15ms Dropout : ≤10ms Електрични век : ≥100000times Механички век : ≥10000000times температурата на работа : 25 + 55 ° C No мало пакет Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 96.00 128.64