• Ново
Бесплатен превозот new LMD18200T

Бесплатен превозот new LMD18200T

DEN 7718.40
DEN 6638.00 -14 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Теорија:
Временско Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
1
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC

Купувачите избираат и

1 канал инфрацрвениот далечински управувач реле модул 5V инфрацрвениот далечински управувач вклучите далечинскиот управувач модул за Учење - тип

Добредојдовте на нашата Продавница * Опис на 1 канал инфрацрвениот далечински управувач реле модул 5 V инфрацрвениот далечински управувач вклучите далечинскиот управувач модул за Учење тип Големина : 6.8 cm X3.1 cm HX1838 одборот инфрацрвен приемник, 5 V Оригинални Songle релеи и контрола чип Учење инфрацрвениот далечински управувач прекинувач, на микроконтролор може да се сети копче на далечинскиот управувач клуч податоци, тоа контроли реле прекинувач, со учење повторно, можете да менувате клучни складирање на податоци, на пример, можете да ја користите оваа на далечинскиот управувач...

DEN 143.04

ЖЕШКА НОВ реле HFV16-L 12-H1TY 12V HFV16-L-12-H1TY 12V HFV16L 12H1TY HFV16L12H1TY 12V 12VDC DC12V DIP4 5PCS/МНОГУ

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

DEN 1440.00

MRF184 5pcs/многу

ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде понуда.Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродромна вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.* сосема нов објект како на слика* Преполна со меур торба и Картон* Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност*Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како ` ДАР ` со пониска вредност .Оваа понискицена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различнитарифни правила.*ние ќе брод предмети, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето.*Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари !*Ако одлучите да го купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме!*ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,pls остави добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и услуги.*ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Ние сме повеќе од среќни даодговори на сите прашања кои ги имате.'

DEN 1085.00 1141.92

РБС -100DD DC контрола DC РБС општа намена запечатени Една фаза цврста состојба dc

Оптоварување Тековната 100 A Оптоварување Напон 560 VDC Контрола на Напон 432 VDC Контрола Тековна DC215m A На Напон ≤ 1.5 V На истекување Тековната ≤ 4m A Onoff time ≤ 10m S Dielectric Сила 1500 VAC Изолација Отпор 500 MΩ / 500 VDC Собна Температура 20 ~ +70 °C Монтажа Mthods Гром Одредување Работна Станица LED ИндикаторАко вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цена.Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 Бодови Детали Продавачот Рејтингот.Ако сте незадоволни од било која причина,plese ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напушти негативни / неутрален повратни информации.Starрезултати се многу важни за нас.

DEN 290.88

Бесплатен Превозот 1pcs/многу Време реле JS14A време на одложување од 10 секунди 220V

Добредојдовте на LXZYВи благодариме за изборот на LXZY сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на броеви( Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта )...

DEN 475.00 528.00

3Pieces/Многу JQX-30F 2Z AC напон 220V Серпентина 30A 250V AC Реле 8 Pin DPDT Сосема Нов

Опис : JQX30 F 2 Z AC напон 220 V Серпентина 30 A 250 V AC Реле 8 Pin DPDT Количина : 3pcs Контакт материјал : Алуминиум во Сребрена Контакт Капацитет : 30 A 250 VAC / 28 VDC Тип : DPDT 8 Пина Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси Име на Производ Моќ Реле Модел JQX30 F 2 Z Серпентина Напон AC напон 220 V Контакт Капацитет 30 A, 250 V AC / 28 VDC Вкупната Големина 5.2 х 3.5 x 4.8 cm / 2" x 1.5" x 1.9" (L*W*T) Надворешен Материјал Пластични Боја Како слика Тежина 240g Пакет Содржина 3x Моќ РелеПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

DEN 727.00 781.92