• Ново
TCH604 0.2 ММ Големина 008 Колега Светло Црвени Бои парична казна сјајот прашина за помине Уметност или други DIY декорација

TCH604 0.2 ММ Големина 008 Колега Светло Црвени Бои парична казна сјајот прашина за помине Уметност или други DIY декорација

DEN 354.72

Износот
Во форма достапна за нарачката


TCH604 0.2 ММ Големина Колега Светло Црвени Бои парична казна сјајот прашина за помине Уметност или други DIY декорација
-Сјајот Облик : 0.2 мм Големина парична Казна Сјај
-Сјајот бои : Колега Светло Црвени бои - Како слики
Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.
Сјајот Големина : 0.2 мм 008
-Paacking : Сигурен Полиестер Торба
Тука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот треба
(Забелешка : почитувани , за оваа точка е пакување за полиестер торба НЕ кутијата како што покажува на слика ,ве молиме љубезно се напомене!)
Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,добредојдовте на големо и OEM наредби ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!
За Промет На Големо :
-Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
-Голема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T/T,Western Union ,Paypal и други . Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач .
За испорака :
1. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail во Рок од 48 часа (Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди . Genarally,стоката ќе пристигне во yourside околу 15-45 дена .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере. Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас. За сите купувања на $100 и над еден-време,со цел ќе се испраќаат преку повеќе брзо express е бесплатна .
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е исти со твојата вистинска адреса пред ставање на ред. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Надомест ќе биде потребно да се испрати објект назад.
3 .Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
За Враќање Policys :
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања и surpply најдобра услуга.Ако не сте задоволни со стоки ќе нареди,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
За Повратни Информации :
Dears ,ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите,ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот повратните информации за други клиенти референца.

Особините

боја:
50g, 200g, 500g
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
50g/200g/500g
Материјал:
Пластични
Големина:
0.2MM
Тежина:
50g
Број На Модел На:
TCH604
is_customized:
Yes
Материјал:
домашно милениче

Купувачите избираат и

Apple Форма Сјајот Големина 3 мм Солидна Бела боја paillette за Помине Уметност и DIY supplies1pack=50g

Apple Форма Сјајот Големина 3 мм Солидна Бела боја боја paillette за Помине Уметност и DIY supplies1pack=50gСјајот Облик : Apple форми Size : 3ммСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

DEN 408.00

0.6~0.8 mm Помине уметност Јасно Бели Кавијар Монистра DIY Помине Дизајн Акрилик 3D Microbeads Декорација 15g во чист Сад

За следење на број и следење на информацииАко изберете бесплатен превозот, јас т е без следење.Ако сакате да знаете каде објектот е, ве молиме контактирајте со нас во 5 недели откако на објектот се испраќаат надвор...

DEN 49.00 61.44

10Pcs/Многу Кристал Легура Помине Уметност Украси 3D капки сјајна кристал накит фототерапија пламен вежба посебен облик на дијамант

Бесплатен Превозот : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail Но за цел износ повеќе од

DEN 164.00 205.44

Нови Принцеза Помине Уметност Кристал Декорација/Убави Цврсти Имитација Бисер Декорација на Нокти

Карактеристики : Brand New(Совршен Пакет) со Користење на природни или лажни нокти совети и украсете го вашиот телефон и се направени картички...

DEN 36.96

Нови 12 Слотови 4 Бои Пластични Алатки Кристал Складирање Кутија За Накит Случај Сад Накит Пакување И Приказ Помине Уметност Алатки

Нови 12 Слотови 4 Бои Пластични Алатки Кристал Складирање Кутија за Накит Случај Сад Накит Пакување И Приказ Помине Уметност Алатки Карактеристики : 100% сосема нов Најдете шајка совети во поглед Задржи различни совети посебен, исто Така, корисна за зачувување помине уметност предмети и други делови и bobs Боја : Транспарентна(имаме други бои,ве молиме, посетете ја нашата продавница,Благодарение) Големина : 13.2 cm*7.5 cm*1.5 cm Пакет : 1x 12 Клетки Помине Празни Складирање Кутија За слободниза испорака на нарачки, НЕМА СЛЕДЕЊЕ на ИНФОРМАЦИИ Надвор од Кина ( Кога цел, Ако би сакал на целиот процес на следење, ве молиме изберете стандардна експрес сервис...

DEN 115.00 147.84

12 Бои 3D Плоштадот волан тркала 3мм Помине Декорација на ноктите уметност Flatback Сјајна Кристал DIY Помине Совети Тркала 4XHN

Оние сјајна нокти совети, во облик на квадрат, направен од кристал, кои се погодни за користење на површината на доградба на акрилни нокти полски, УВ градител гел, итн...

DEN 31.20

Микс Големина на Станот назад 3D Помине Уметност Декорација Оган, Пламен AB Rhinestones Јасно Портокал Розова Кристал Монистра во 6cm Тркала

Микс Големина на Станот назад 3 D Помине Уметност Декорација Оган, Пламен AB Rhinestones Јасно Портокал Розова Кристал Монистра во 6cm Тркаластанот назад rhinestones, се меша големина 2mm, 3мм, 4mm, 5mmво бела тркала, лесен за употребаОпис : 100% Сосема нов и Висок квалитетМикс големина12 прегради во 6cm тркалаКористење на природни или лажни нокти совети и да направите вашите нокти специјалниисто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, Итн

DEN 72.00 79.20

TCH609 0.2 ММ Големина 008 Колега сино-црните Бои парична казна сјајот прашина за помине Уметност или други DIY декорација

TCH609 0.2 ММ Големина Колега синоцрните Бои парична казна сјајот прашина за помине Уметност или други DIY декорацијаСјајот Облик : 0.2 мм Големина парична Казна СјајСјајот бои : Колега СиноЦрните бои Како сликиAnswer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Сјајот Големина : 0.2 мм 008Paacking : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот треба(Забелешка : почитувани , за оваа точка е пакување за полиестер торба НЕ кутијата како што покажува на слика ,ве молиме љубезно се напомене!)Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,добредојдовте на големо и OEM наредби ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!За Промет На Големо : Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат таксаГолема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,Paypal и други ...

DEN 354.72

1 Кутија Помине Блескави Дијаманти Совети Помине Налепница Sequins Шарени Помине Уметност Декорација 2U912

Блескави дијаманти Совети Помине Налепница Sequins Шарени Помине Уметност Декорација спецификација : 100% сосема нов.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти, шминка на партијатаШарм што ве прави прекрасни помине уметност и шминкаДијаметар Големина : 6cm Пакет се Вклучени : 1 × 1 Кутија Блескави Дијаманти Совети Помине Налепница Sequins Шарени Помине Уметност Декорација1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

DEN 55.00 74.40

2058NoHF Црн Дијамант Камења Сите Големини Круг Монистра Помине Уметност Rhinestones Блеска Помине Уметност Камења Декорација

Големина : ss3SS4SS5SS6SS8SS10SS12SS16SS20SS30SS34 Стил : Flatback Кристал Нема амбуланта корегирање Кристал Боја : Црна Diaond Пакување Содржина : SS3 да SS20(1440pcs),SS30SS34(288pcs) материјал : Кристално стакло ·Сите стоки ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздухmail во рок од 5 дена по приемот на плаќање(освен за одмор и за викенд)...

DEN 180.00 224.64

TCM1200 Цврсти бели Бои Mylar Лист Случаен Намали Големината Снегулки за декорација на ноктите и други уметност DIY decora

TCM1200 Цврсти бели Бои Mylar Лист Случаен Намали Големината Снегулки за нокти и декорацијадруги уметност DIY decoraСјајот Облик : Случајни Намали Големината GllitterСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

DEN 408.00

TCH607 0.2 ММ Големина 008 Колега Сини Бои парична казна сјајот прашина за помине Уметност или други DIY декорација

TCH607 0.2 ММ Големина Колега Сина парична казна сјајот прашина за помине Уметност или други DIY декорацијаСјајот Облик : 0.2 мм Големина парична Казна СјајСјајот бои : Колега Сини бои Како сликиAnswer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Сјајот Големина : 0.2 мм 008Paacking : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот треба(Забелешка : почитувани , за оваа точка е пакување за полиестер торба НЕ кутијата како што покажува на слика ,ве молиме љубезно се напомене!)Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,добредојдовте на големо и OEM наредби ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!За Промет На Големо : Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат таксаГолема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,Paypal и други ...

DEN 354.72

Секси Усна Форма на Ноктите Decals 100pcs Метал Студ Ноктите Уметност Занитвам Шарм Ноктите Додатоци Помине Уметност Декорации

УСНА Форма Метал Помине Студ Помине Уметност Декорации100% Нов БрендГолемина : 4mmПакет : 100pcs / МногуДонесе салон дома со нашите 3 D помине уметност декорацииDIY ПОМИНЕ УМЕТНОСТ СЕ НАПРАВИ ВАШИТЕ НОКТИ MROE ПОСЕБНИ

DEN 76.32

Дијамант Форма 2MM големина Светкава бели со шарени светлина, Боја, сјај sparklesfor Помине Уметност и DIY supplies1pack=50g

Дијамант Форма 2 MM големина Светкава бели со шарени светлина, Боја, сјај sparklesfor Помине Уметност и DIY supplies1pack=50gGlittle форми Дијамант Форми Големина 2mmСјајот бои : Како слики...

DEN 473.76

Злато Сребро Рамен Грб Заковки Ноктите Уметност Оркестарот Панк Стил Метален Studs поинаква Форма на Срце Ѕвезда Тркала N34

За превозот време и следење на број, Ако изберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" како превозот метод...

DEN 42.00 47.52

Коњ око Форма Смола Кристал AB Кристал Акрилик ги Красат Помине уметност 5x10MM 500Pcs Рамен Грб Земјата Аспект Декоративни Помине Вежба

Бесплатен Превозот : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail Но за цел износ повеќе од

DEN 192.00 273.60

6 Стилови Шарени Акрилик Помине Уметност Налепници Совети Сјајот Кристал Помине Украси 1QFZ 4C2F

Спецификации : Може да се користи на природни, лажни, гел, акрил или стап на ноктите!Лесен за користење и да ја применуваат, тој е безбеден и нетоксични налепница со брилијантен бараат резултати.Со повеќе шема избор, тоа е идеален објект да се направи вашиот прст повеќе прекрасни.Погоден за домашна и професионална употреба.Состојба : Нова и висок квалитет.Материјал : АкриликТип : Нокти Налепници6 Форми : Цвет, плоштад, ѕвезда, лак јазол, waterdrop, круг.Пакет Се Вклучени : 1 Воланот на 3 D Нокти Налепници

DEN 29.00 44.64

3D Злато Метал Помине триаголник Rhinestones Тркало, Алуминиумски Studs За Помине Уметност Совети Декорација Стил Алатки Додатоци

Карактеристики : Оваа серија на ноктите уметност совети е многу модерен и лесен за употреба Со нив, можете да DIY ќе нокти во секое време...

DEN 91.00 95.52

Портокал Hyacinth SS6-SS30 DMC амбуланта корегирање Rhinestones Железо На Strass Flatback Hot Fix DIY Помине Уметност/венчаница/Телефон Оркестарот

1 Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни пред превозот.) 2...

DEN 95.00 95.04

100 парчиња бела AB рамен грб 3d помине уметност украси шарм нокти, сјај rhinestones помине материјали накит

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетГолем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност УченикТоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и СпецијалниКомпатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се ПримениИсто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај,Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн.Чистење на површината на ноктите, четка и база на полска, место на ноктитеПакет Содржина : 100 компјутери Помине Rhinestones (собереш 1 shape)Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

DEN 96.00 112.32

Нови 1Pack Симфонија Сјајот Микс Дизајни Снегулки Помине Совети Sequins 3D DIY Помине Уметност Украсите Додатокот За Нокти Алатки

Нови 1 Pack Симфонија Сјајот Микс Дизајни Снегулки Помине Совети Sequins 3 D DIY Помине Уметност Украсите Додатокот За Нокти АлаткиСпецификација : Metaril : Ноктите Sequins Големина : M ix 2mm5мм Облик : Цвет / Star / Месечината / Срце / Waterdrop Боја : Како на сликата покажува Пакет Содржина : 1 Пакет Помине Sequins Околу 5000 компјутериФункција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и поставете го врз ноктите Печат со јасна topcoat исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Како да се купатАко сакате да се купи еден објект, ве молиме изберете количината и кликнете"Купи Сега"...

DEN 57.00 71.52

Бесплатен превозот нови 10pcs легура цвет со бисери помине уметност шарм white/black Јапонски помине накит декорација на ноктите метални делови

ПредКупи Известувања : 1 plz напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,поштенски код,телефонски)2...

DEN 196.00 384.00