• Ново
Топла Продажба 1pc амбуланта корегирање Rhinestones Апликатори DMC Кристал Алатки Железо на Кристал и Камења Алатка се користи за Облека DIY Дизајн

Топла Продажба 1pc амбуланта корегирање Rhinestones Апликатори DMC Кристал Алатки Железо на Кристал и Камења Алатка се користи за Облека DIY Дизајн

DEN 715.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДОБРЕДОЈДЕ
Продавница е надградба,сите производи промоции покаже~~~
**********************************************************************************************************************************************************************************************
Купувачот внимание :
1.Сите фотографии се направени на вистински производ,но ние ги покажуваат зголемува слики, така што можете да ги видите јасно.
2.Бесплатен превозот само со Кина Пост Воздух Mail ,може да потрае 25-60days,ве молиме да бидете трпеливи!
**********************************************************************************************************************************************************************************************
**********************************************************************************************************************************************************************************************
Ви благодариме за доаѓање : Afang Накит Нашата главна дејност : стакло rhinestones,се шие на кристал rhinestones,и сите видови на Високо-одделение облека декоративни додатоци . Ние имаме многу видови на rhinestones , кога ќе го најдете вашиот омилен , без разлика дали ќе се купи или не , може да се соберат за прв пат и удобен за побараат подоцна.
Добрата вера менаџмент,управување со квалитетот на прво место,и да се потрудиме да се обезбедат квалитетни услуги за вас.
Ние брод на светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 25-45 работни дена . Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори , тоа може да трае до 60 дена.
Ние прифаќаме Alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифатливи преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. СИТЕ пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден, доколку вие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
За нашите производи и услуги , ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши проблемот за вас. Ако сте задоволни за вашата шопинг искуство,ве молиме да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ , да ни даде некои охрабрување, и ние ќе ви обезбедиме подобра услуга за вас . ви Благодарам!!

Особините

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Топло-Fix
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
12cm*6.3 cm*6cm
Бренд Име:
MAKLIN
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Обликот:
Круг
Материјал:
acryl
Номинална Напон:
110-240V
is_customized:
Yes
боја:
Пинк
Употреба:
Помине Уметност
Големина:
12cm*6.3cm*6cm
Техника:
Топло-Fix

Купувачите избираат и

2pc/многу Pointback Цвет hot fix кристал трансфер мотиви дизајни железо за пренос дизајн камен чевли панталона торба

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

DEN 204.00 240.00

Романтични Врвот Смола 11x18mm Капки Кристали Јоргованот Пурпурна ABcolor Flatbak Strass да се Шие На Кристали Strass Rhinestones да се Шие На Камења

Романтични Врвот Акрилик Розова Црвено Совршен 15mm Срцето Лабава Монистра, Rhinestones Flatbak Strass да се Шие На Strass Rhinestones да се Шие На Монистра многупарчиња / многуУникатен Врвен Квалитет Лабава Монистра Сина AB Боја Кристали Занает 7x15mm Додаток Шарм Камења Strass За Шиење Rhinestones Шиена многупарчиња / многуМоден Тренд Кина А+++ Квалитетот Navette Лабава Монистра Кристали 7x15mm Златна Акрилик Додатоци Камења, Камења Strass Шиена Монистра многупарчиња / многуНајвисоко Оценет Акрилик 14mm Триаголник Кристали Неверојатни AB Боја Лабава Монистра Strass За Шиење Rhinestones Монистра Strass Rhinestones Diy многупарчиња / многуДобро 8x24mm Лабава Монистра Акрилик Долг Правоаголник Кристали Додатоци Камења Strass За Шиење Монистра, Rhinestones Шиена Flatback многупарчиња / многуЗачудувачки AB Боја Акрилик 10мм Кристали Strass Шиена Flatback Додатоци Strass Flatback Strass Камења За Шиење да се Шие на Фустан многупарчиња / многуБутик Капки 11x18mm Зелена AB Боја 200pcs Лабава Монистра Strass За Шиење Rhinestones Шиена Flatback да се Шие На Камења Strass многупарчиња / многуИзненадување 17x21mm Црвено AB Боја Кина ААА 2 дупки Rhinestones Strass Камења се Шие на Рамен Грб Додатоци Rhinestones Камења Strass многупарчиња / многуРомантични Врвот Смола 11x18mm Капки Кристали Јоргованот Пурпурна ABcolor Flatbak Strass да се Шие На Кристали Strass Rhinestones да се Шие На КамењаМатеријал : Смола,врвотГолемина : 11x18mmОблик : Капки Форма, ( 2 дупки за шиење на )Дупка : 2 дупкиПовршина : Точки На ПовршинатаБоја : Привлечни Јоргованот ,Виолетова AB Боја , највисоко НивоПакување Количина : 250pcs / МногуУпотреба : Облека, Чевли, Чанти, Капи, Накит, Earring, Вечер Фустан,Свадба Фустан,Додатоци и сл.· Ние ќе ја испорача предмети САМО за регистрирана адреса ќе се оставени во Aliexpress...

DEN 402.24

бесплатен превозот 50% попуст супер сјајните силно лепило ss16 4mm КОБАЛТ боја со 1440 компјутери секој пакет ; за накит

бесплатен превозот 50% попуст супер сјајните силно лепило ss16 4mm КОБАЛТ боја со 1440 компјутери секој пакет ; за накитБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : продавачот превозот methosПревозот време : 2090daysПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 717.00 843.36

10y 13mm цвет во Облик на бел Бисер Кристал Синџир Скратува за Шиење Занаети Костим Applique Свадба Декорација LZ110

10 Yard 13mm цвет бела Бисер Синџир Скратува Мрежа Костим Applique Шиење Занает Свадба Декорација ТортаМатеријал : човек направени бисер и кристалКоличина : 10 YardЦелиот Синџир Ширина : 13mmкристал големина : 4mmПлаќање1...

DEN 623.52

10yards Exquiste Цвет Бисер Кроења Кристал Скратува Булчински венчаница појас Декорација Rhinestones синџири се Шие на Сребро.

Информации за производотТОЧКА НЕ : HF3001Материјал : Кристал / Пластични бисерШирина : 2.5 cmПакување : 10 јардиБоја : ЈасноПозлата боја : Сребро.Употреба : Венчаница Вечер Фустан Појас Облека

DEN 2928.00 3082.08

супер сјајните 50% попуст добар клиент команда ss20 5mm аквамарин боја со 1440 компјутери секој пакет ; за помине уметност бесплатен превозот

супер сјајните 50% попуст добар клиент команда ss20 5mm аквамарин боја со 1440 компјутери секој пакет ; за помине уметност бесплатен превозотБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : Продавачот за испорака методПревозот време : 2090 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 1051.00 1236.96

ss12,ss16 Круг Rim Празна Чаша Синџир,Цврсти Назад Без Rhinestones за Чевли/Накит/Украси за Облека

Бои На Празни Синџири(ве Молиме изберете боја)Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.Имаат многу време во нашата продавница.Нарачка Информации : 1.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.2.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.3.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.Превозот Notic e : 1 За Време На Испорака : Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.Генерално, тоа ќе потрае 1545 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.2 Експрес : Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPSот,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.3 Incompleted Следење На Информации : Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.Генерално, тоа ќе потрае околу 310 работни дена да бидат прикажани.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.Повратни Информации & Контакт1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.Гаранција & Return1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .

DEN 0.48

14 сечење аспекти 7 големи и 7 мали димензии ss20 5mm sapphire боја со 1440 компјутери секој пакет ; дијамант камен бесплатен превозот

14 сечење аспекти 7 големи и 7 мали димензии ss20 5mm sapphire боја со 1440 компјутери секој пакет ; дијамант камен бесплатен превозотБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : Кина пост воздух mailПревозот време : 2025 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 1051.00 1236.48

50% попуст супер сјајните силно лепило ss10 2.9 мм ПУШИ ТОПАЗ бои за помине уметност бесплатен превозот ;14 сечење аспекти 7 големи и 7 мали

50% попуст супер сјајните силно лепило ss10 2.9 мм ПУШИ ТОПАЗ бои за помине уметност бесплатен превозот ;14 сечење аспекти 7 големи и 7 малиБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : Кина пост воздух mailПревозот време : 2025 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 698.00 821.76

супер сјајните силно лепило ss20 5mm аметист боја со 1440 компјутери секој пакет ; за накит бесплатен превозот

супер сјајните силно лепило ss20 5mm аметист боја со 1 440 компјутери секој пакет ; за накит бесплатен превозотБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : продавачот за испорака методПревозот време : 2090 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 1051.00 1236.48

Бесплатен Превозот 10 јарди 2rows Кристал Кристал&Бисер Мрежа Трим Булчински Sash Свадба Applique Кристал Плоскости LSRT12191-1

Напомена : Ако цел износот е над Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

DEN 960.00

Micui 100pcs 8*21mm Капка Форма Кристал AB Рамен Сребро База да се Шие На Камен Смола Кристал 2 дупки за Облека, Додатоци ZZ226

100pcs 8*21mm Капка Форма Кристал AB Рамен Сребро База да се Шие На Камен Смола Кристал 2 дупки за Облека, Додатоци Копчиња ZZ410 Забелешка : >122$, слободнипревозот преку ЕМС Состојба : Brand New Големина : 8*21mmМатеријал : Смола RhinestonesУпотреба : DIY рачно изработени модни Додатоци / Декорација, со што за Ѓердан / Нараквици, прибор за Облека, итн...

DEN 210.00 276.00

Бела јасно черепот rhinestones мотив hot fix кристал трансфер мотиви железо за пренос закрпи applique за маица

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

DEN 518.00 576.00

50pcs 7mm DIY Дијамант Форма Кристал Flatback Кристал венчаница Мотив Кристал AppliqueTrim амбуланта корегирање Апликатори Декорација

50pcs 7mm DIY Дијамант Форма Кристал Flatback Кристал венчаница Мотив Кристал Applique Trim амбуланта корегирање Апликатори ДекорацијаКоличина : 50pcs / многуУпотреба : Железо наГолемина : 7mm

DEN 26.00 27.84

ТОПЛА ПРОДАЖБА бесплатен превозот ВИСОК КВАЛИТЕТ ss10 2.9 mm PERIDOT AB боја за помине уметност ;14 сечење аспекти 7 големи и 7 мали

ТОПЛА ПРОДАЖБА бесплатен превозот ВИСОК КВАЛИТЕТ ss16 3.9 mm PRIEDOT AB боја за помине уметност ;14 сечење аспекти 7 големи и 7 малиБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : Кина пост воздух mailПревозот време : 2025 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 968.00 1139.04

ТОПЛА ПРОДАЖБА супер сјајните ss10 2.9 mm HYACINTH AB боја за помине уметност бесплатен превозот ;14 сечење аспекти 7 големи и 7 мали

ТОПЛА ПРОДАЖБА супер сјајните ss10 2.9 mm HYACINTH AB боја за помине уметност бесплатен превозот ;14 сечење аспекти 7 големи и 7 малиБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : Кина пост воздух mailПревозот време : 2025 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 899.00 1057.44

бесплатен превозот 60pcs/пакет мода мешани големини овална ноктот кристал се шие на кристално стакло јасно камен за булчински свадба декорација

квалитет : кристално стакло кристалбоја : јасно белаflatbackсо дупки, може да се sewedголемини : 10*14mm,13*18mm,18*25mmеден пакет содржи : 4pcs во 18*25mm28pcs по големина 10*14mm,13*18mmзначи вкупно 60pcs

DEN 392.00 412.32