• Ново
ЈП strass ss20 кристал ab камен пакет во 1440 компјутери секој многу висок квалитет амбуланта корегирање кристално за кожа,фармерки дизајн бесплатен превозот

ЈП strass ss20 кристал ab камен пакет во 1440 компјутери секој многу висок квалитет амбуланта корегирање кристално за кожа,фармерки дизајн бесплатен превозот

DEN 1232.16
DEN 1047.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила :
1.Директни фабрика трговија на големо цена
2.Исклучителен квалитет и модерен стил
3. Силно Лепило : Греење на лепило се топи на кристал во површината за да се формира силна, долгорочните обврзници кои можат да го издржат 100 перење или дури и хемиско чистење.
4. Повеќе ефикасни за отстранување на rhinestones
Лесен за правење топли утврдат мотиви
Спаси работна цена
Guang zhou Џинг pin облека, додатоци Co.,Ltd
1 имаме силни и повеќе професионален тим за продажба кои може да ви обезбеди најдобро решение во правењето на нарачката
2.Имаме 12 години на производи искуство на нашето производство , тоа е без сомнение дека сте најдобар избор да се направи нарачка.
3.Строга контрола на квалитетот форма на парче стакло на готовиот производ.
4.Голем број на акции ,повеќе над 1000 кеси едни со висок капацитет за производство.може да се обезбеди за испорака датум во итни случаи
5.Зафат во развојот на новите производи.
6.Ние имаме различни начини да послужи за вас , превозот на време и гаранција на квалитетот и квантитетот
пакет и големина детали
Поли торба за секој , картон за рефус.
Испорака датум
Ако тие се надвор од акциите, 2~3 за примероци ,7~15 дена за рефус со цел, ние може да им помогнам порано ако ви се допаѓа.
Ако тие се во парк, ние можеме да брод нив веднаш кога ќе се направи исплата.
Превозот Цена
Ние обично брод од страна на DHL, EMS, Fed Ex и ПРОЗОРЦИ , ние сме на ВИП на нив, па ние може да се добие разумно товарни полнење. Исто така ,можете да се воведат некои превозот компанија за нас.
Плаќање
Western Union , Т/Т се достапни.
Како искусен извоз компанија и фабрика, она што може да понуди да сте нашиот квалитет-сигурен производи ,конкурентна цена и најдобра по-услуги.
Ние сме сигурни дека тоа ќе биде взаемно корисни односи ако ние може да стане вашиот снабдувач.
1.пакет&големина детали големина бруто компјутери ss4 10 1440 ss6 10 1440 ss8 10 1440 ss10 10 1440 ss16 10 1440 ss20 10 1440
ss30 2 288 ss40 1 144
2.Actural добри фотографии за вашиот референца
3.Боја на факултативниот како следново :
4.совршен пакет : Подготвени да брод пред испорака
5.Широко се користи во апликацијата
За нас :
Ние сме специјализирани производител и доверливи целата продавачот на облека, додатоци, исто така, може да ги обезбеди следниве видови на кристал :
ЈП КРИСТАЛ ,
Корејски Кристал,
Имитира Кристал,
Економски Кристал,
Pasco епоксидна Кристал,
Rim Кристал.
доведе слободни кристал
Производи различни, и добредојдовте да контактирате со нас за детали.
Можете да ги зачувате најмалку 40% од нарачување на нас !
Ние се чуваат чекам тука да ви понуди најконкурентна цена !!! Клиентот е основно која е нашата услуга критериум. Вие само може да ни каже големини и бои на rhinestones, или што друго треба,и висок квалитет со разумни цени се чека за вашиот тест

Особините

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
JPSTRASS
Техника:
Топло-Fix
Материјал:
Кристално
Големина:
from ss4 to ss40
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
ss20
Техника:
hot fix кристал
боја:
кристал ab
Големина:
ss20
сечење аспекти :
14-16 аспекти
Сјајна степен:
екстремно сјајна
Лепак Налепница:
исклучително силна
испорака датум :
20-90 дена
Рок на плаќање:
Т/T,Western Union,Money Gram и повеќе
Употреба:
облека,чанти,чевли,кожа,nailarts,фармерки и повеќе
Име:
JPSTRASS

Купувачите избираат и

висок квалитет на кристал ab ss20 со 1440 компјутери секој пакет рамен грб кристал за дизајн бесплатен превозот

Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителен квалитет и модерен стил3...

DEN 1047.00 1232.16

50% попуст ТОПЛА ПРОДАЖБА ss16 3.9 mm ТОПАЗ AB боја за облека бесплатен превозот ;14 сечење аспекти 7 големи и 7 мали

50% попуст ТОПЛА ПРОДАЖБА ss16 3.9 mm ТОПАЗ AB боја за облека бесплатен превозот ;14 сечење аспекти 7 големи и 7 малиБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : Продавачот за испорака методПревозот време : 2090 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 968.00 1139.04

3мм 50 Редови Метал Кристал Мрежа Трим Кристал AB Кристал во Злато База со Назад Лепак за Свадба се Облекуваат,Торта Стојат,Вино Дното

Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.Имаат многу време во нашата продавница.Нарачка Информации : 1.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.2.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.3.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.Превозот Notic e : 1 За Време На Испорака : Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.Генерално, тоа ќе потрае 1545 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.2 Експрес : Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPSот,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.3 Incompleted Следење На Информации : Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.Генерално, тоа ќе потрае околу 310 работни дена да бидат прикажани.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.Повратни Информации & Контакт1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.Гаранција & Return1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.

DEN 1764.96

50pcs 3*9mm DIY S-Форма Craystal Flatback RhinestoneTrim амбуланта корегирање Апликатори Кристал Applique најголемиот Дел Rhinestones За Фустан

50pcs 3*9mm DIY SФорма Craystal Flatback Rhinestone Trim амбуланта корегирање Апликатори Кристал Applique најголемиот Дел Rhinestones За ФустанКоличина : 50pcs / многуУпотреба : Железо наГолемина : 3*9mm

DEN 23.00 23.52

бесплатен превозот 50% попуст супер сјајните силно лепило ss20 5mm џет боја со 1440 компјутери секој пакет ; за свадба фустани

бесплатен превозот 50% попуст супер сјајните силно лепило ss20 5mm џет боја со 1440 компјутери секој пакет ; за свадба фустаниБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : продавачот за испорака методПревозот време : 2090 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 1051.00 1236.96

висок квалитет ss16 сина циркон кристално јасно hot fix кристал фабрика директно продажба со 1440pcs секој пакет ,кристално за фустан

Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителен квалитет и модерен стил3...

DEN 716.00 842.40

ТОПЛА ПРОДАЖБА бесплатен превозот ВИСОК КВАЛИТЕТ ss10 2.9 mm PERIDOT AB боја за помине уметност ;14 сечење аспекти 7 големи и 7 мали

ТОПЛА ПРОДАЖБА бесплатен превозот ВИСОК КВАЛИТЕТ ss16 3.9 mm PRIEDOT AB боја за помине уметност ;14 сечење аспекти 7 големи и 7 малиБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : Кина пост воздух mailПревозот време : 2025 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 968.00 1139.04

Највисоко Оценет Смола 11x18mm Капка Капки Кристали Црвено AB Боја Flatbak Strass За Шиење Rhinestones Монистра Strass Rhinestones за Шиење

Највисоко оценет Блескави Жолта Акрилик 15mm Flatbak Лабава Монистра, Rhinestones Камења Додатоци Rhinestones За Шиење Фустани Камења многупарчиња / многуУникатен Врвен Квалитет Лабава Монистра Сина AB Боја Кристали Занает 7x15mm Додаток Шарм Камења Strass За Шиење Rhinestones Шиена многупарчиња / многуTop Rated Капки Капка Неверојатни AB Боја Акрилик 10x14mm 200pcs Flatback Лабава Rhinestones Камења Бисери Камења Rhinestones Нема Дупка многупарчиња / многуСупер Симпатична Розова Црвено AB Акрилик Круг 10мм 400pcs Лабава Rhinestones Камења Strass Шиење Flatback За Шиење Камења Strass Шарм многупарчиња / многуМода Кралица Круг Блескавите Ѕвезда Акрилик 10мм 300ps Flatback Лабава Rhinestones Камења се Шие На Камења За Шиење Rhinestones Монистра многупарчиња / многуНајдобрите Marquise Брод Форма Зелена Акрилик 7x15mm 300pcs Flatback Лабава Diamante Кристали Камења, Накит Кристали Монистра Камења многупарчиња / многуКина А+++ Космички Мулти AB Боја 17x21mm Акрилик Кристали Камења За Шиење Flatback да се Шие На Rhinestones Камења Бисери Кристали многупарчиња / многуИзненадување Врвот Продавачот Капки Чиста AB Боја 18x26mm Додатоци Бисер на Гем Камења Strass За Шиење Diamante Rhinestones Шиена многупарчиња / многуНови Смола Мода Црвениот Плоштад Шарм Лабава Монистра 13x18mm 50pcs Накит Додатоци Монистра Гем Камења Strass Кристали Добра Strass многупарчиња / многу2014 година Нови Смола Мода Жолта Круг Шарм Лабава Монистра 20mm 50pcs Накит Додаток Мушка Гем Камења Strass Кристали Добра Strass многупарчиња / многуЗа Убавината Смола Сјајна 12mm Кристали Лабава Монистра Камења За Шиење Костими да се Шие на Rhinestones Додатоци Кристали Камења Круг многупарчиња / многуНајвисоко Оценет Најдобри Акрилик Круг Кристал 14mm Луди Бебе Сини AB Боја Лабава Монистра Strass Камења се Шие на За Шиење Rhinestones Монистра многупарчиња / многуКина А+++ 12x27mm Prismatic Кралска Сина, Розова Мулти Боја Лабава Монистра Strass Камења се Шие на За Шиење Rhinestones Flatback 2 Дупка многупарчиња / многуБесплатен Превозот Врвот Navette Marquise Нема Дупка Сина Акрилик 6x14mm Flatback Шарм Додатоци Монистра Diamante Лабава Монистра Накит многупарчиња / многуНајдобрите Акрилик Navette Marquise 8x26mm Блескавата AB Кристали Камења Strass Кристали Шиење Flatback За Шиење Камења Strass многупарчиња / многуБесплатен Превозот Navette Marquise Јасно AB Акрилик 6x14mm Flatback Кристали Додатоци Strass Кристали Strass Лабава Зрнца Без Дупка многупарчиња / многуНајвисоко Оценет Смола 11x18mm Капка Капки Кристали Црвено AB Боја Flatbak Strass За Шиење Rhinestones Монистра Strass Rhinestones за ШиењеМатеријал : Смола,врвотГолемина : 11x18mmОблик : Капки Форма, ( 2 дупки за шиење на )Дупка : 2 дупкиПовршина : Точки На ПовршинатаБоја : Привлечни Црвена Боја , Највисоко НивоПакување Количина : 250pcs / МногуУпотреба : Облека, Чевли, Чанти, Капи, Накит, Earring, Вечер Фустан,Свадба Фустан,Додатоци и сл.· Ние ќе ја испорача предмети САМО за регистрирана адреса ќе се оставени во Aliexpress.

DEN 402.24

50% попуст супер сјајните силно лепило ss20 5mm HYACINTH AB боја со 1440 компјутери секој пакет ; за кеси фустани бесплатен превозот

50% попуст супер сјајните силно лепило ss20 5mm HYACINTH AB боја со 1440 компјутери секој пакет ; за кеси фустани бесплатен превозотБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : продавачот за испорака методПревозот време : 2090 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 1182.00 1391.04

Pointback hello kitty закрпи Hot fix rhinstone мотив за пренос железо на кристал шапка торба облека, железо на applique закрпи

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

DEN 259.00 288.00

Бесплатен превозот!Злато дното се зголеми црвениот круг ААА Кристално Стакло се шие на камења,сателитска форма лабава ноктот rhinestones 20pcs/торба

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)Роуз црвено тркалезна форма злато база да се Шие на кристалГолемина : 10мм 20pcs / 12mm 20pcs / 14mm 20pcs / 16mm 20pcsУпотреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.Материјал : кристално стакло, на дното на злато позлатен, со ноктот поддршкаAnswer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи...

DEN 140.00 212.64

супер сјајните силно лепило ss20 5mm аметист боја со 1440 компјутери секој пакет ; за накит бесплатен превозот

супер сјајните силно лепило ss20 5mm аметист боја со 1 440 компјутери секој пакет ; за накит бесплатен превозотБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : продавачот за испорака методПревозот време : 2090 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 1051.00 1236.48

Топла Продажба 1pc амбуланта корегирање Rhinestones Апликатори DMC Кристал Алатки Железо на Кристал и Камења Алатка се користи за Облека DIY Дизајн

ДОБРЕДОЈДЕПродавница е надградба,сите производи промоции покаже~~~**********************************************************************************************************************************************************************************************Купувачот внимание : 1.Сите фотографии се направени на вистински производ,но ние ги покажуваат зголемува слики, така што можете да ги видите јасно.2.Бесплатен превозот само со Кина Пост Воздух Mail ,може да потрае 2560days,ве молиме да бидете трпеливи!********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************Ви благодариме за доаѓање : Afang Накит Нашата главна дејност : стакло rhinestones,се шие на кристал rhinestones,и сите видови на Високоодделение облека декоративни додатоци ...

DEN 715.20

Највисоко оценет Блескави Жолта Акрилик 15mm Flatbak Лабава Монистра, Rhinestones Камења Додатоци Rhinestones За Шиење Фустани Камења

Супер Блескавата Јасно AB Акрилик Плоштадот 15mm Кристали Flatback Rhinestones Додатоци Strass Rhinestones Strass За Шиење Diy многупарчиња / многуПинк Точки Површината AB Боја Лабава Монистра 16mm Кристали Монистра Гем Камења Rhinestones За Шиење Strass да се Шие на Додатоци многупарчиња / многуТоп Блескавата Акрилик се Зголеми Црвена Боја Круг 16mm Flatback Rhinestones Шиење Додатоци Strones Rhinestones Камења За Шиење многупарчиња / многуБесплатен Превозот на Врвот рангирани Круг Бебе Сини Акрилик 8мм Flatback Rhinestones Додатоци Strass Кристали Strass да се Шие На Лабава Монистра многупарчиња / многуСребро Врвен Квалитет Navette Лабава Монистра Кристали 9x17mm Сребро Flatback Додатоци Камења, Камења Strass Настан 2 Дупки Ѕвездена Партија многупарчиња / многуГолема Промоција Розова Сребрен Раб Лабава Монистра Кристали 14x49mm Додатоци Гем Камења Strass За Шиење Фустани Шарм Шиена Монистра многупарчиња / многуВрвен Квалитет Акрилик Капки Круша 11x18mm Длабоко Зелена Сјајна Лабава Монистра Кристали се Шие На Flatback Камења и Кристали, Бисери Додатоци многупарчиња / многуБесплатен Превозот Navette Marquise Јасно AB Акрилик 6x14mm Flatback Кристали Додатоци Strass Кристали Strass Лабава Зрнца Без Дупка многупарчиња / многуТоп Смола 11x18mm Tear Drop Кристали Зелена AB Боја Flatbak Камења За Шиење Rhinestones Камења Rhinestones Додатоци да се Шие На многупарчиња / многуТоп Смола 11x18mm Tear Drop Кристали Виолетова AB Боја Flatbak Шарм Украс Кристали Камења Додатоци да се Шие На Кристали Шарм многупарчиња / многуРомантични Врвот Смола 11x18mm Капки Кристали Јоргованот Пурпурна ABcolor Flatbak Strass да се Шие На Кристали Strass Rhinestones да се Шие На Камења многупарчиња / многуНајдобар Избор Смола 11x18mm Капка Круша Кристали Caffee AB Боја Flatbak Strass За Шиење Rhinestones Strass Rhinestones Шиење Diy многупарчиња / многуСмола Плоштадот 14mm 200pcs Сина AB Flatback Лабава Rhinestones Монистра Камења Diamante Кристали Камења За Шиење Rhinestones Шарм многупарчиња / многуРомантични Смола 11x18mm Капка Капки Кристали Розова AB Боја Flatbak Камења За Шиење Rhinestones Камења Rhinestones Додатоци многупарчиња / многуChina A+++ 10x14mm Правоаголник Кристали Мулти Bi Боја Лабава Монистра Strass да се Шие на За Шиење Rhinestones Шиење Фустани Монистра Strass многупарчиња / многуБесплатен Превозот,Сина, Розова,Акрилик 17x21mm Кристали Кристал Камења За Шиење Rhinestones Додатоци Кристали Камења Бисери DIY многупарчиња / многуНајвисоко оценет Блескави Жолта Акрилик 15mm Flatbak Лабава Монистра, Rhinestones Камења Додатоци Rhinestones За Шиење Фустани КамењаМатеријал : Акрил,врвотГолемина : 15mmОблик : Срце Облик, ( 2 дупки за шиење на )Дупка : 2 дупкиПовршина : Нето ПовршинаБоја : Привлечни Блескави Yellow AB Боја , највисоко НивоПакување Количина : 150pcs / МногуУпотреба : Облека, Чевли, Чанти, Капи, Накит, Earring, Вечер Фустан,Свадба Фустан,Додатоци и сл.· Ние ќе ја испорача предмети САМО за регистрирана адреса ќе се оставени во Aliexpress...

DEN 407.04

14 сечење аспекти 7 големи и 7 мали димензии ss20 5mm sapphire боја со 1440 компјутери секој пакет ; дијамант камен бесплатен превозот

14 сечење аспекти 7 големи и 7 мали димензии ss20 5mm sapphire боја со 1440 компјутери секој пакет ; дијамант камен бесплатен превозотБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : Кина пост воздух mailПревозот време : 2025 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 1051.00 1236.48

2pc/многу Pointback Цвет hot fix кристал трансфер мотиви дизајни железо за пренос дизајн камен чевли панталона торба

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

DEN 204.00 240.00

Бела јасно черепот rhinestones мотив hot fix кристал трансфер мотиви железо за пренос закрпи applique за маица

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

DEN 518.00 576.00

ss12,ss16 Круг Rim Празна Чаша Синџир,Цврсти Назад Без Rhinestones за Чевли/Накит/Украси за Облека

Бои На Празни Синџири(ве Молиме изберете боја)Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.Имаат многу време во нашата продавница.Нарачка Информации : 1.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.2.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.3.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.Превозот Notic e : 1 За Време На Испорака : Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.Генерално, тоа ќе потрае 1545 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.2 Експрес : Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPSот,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.3 Incompleted Следење На Информации : Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.Генерално, тоа ќе потрае околу 310 работни дена да бидат прикажани.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.Повратни Информации & Контакт1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.Гаранција & Return1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .

DEN 0.48

Micui 200pcs/многу 8мм Круг Смола Flatback да се Шие На Кристал 2 Дупки Кристал AB Боја Сребрена База DIY Накит Додатоци ZZ420

Micui 200pcs / многу 8мм Круг Смола Flatback да се Шие На Кристал Со 2 Дупки Кристал AB Боја Сребрена База DIY Накит Додатоци ZZ420 Забелешка : >122$, слободнипревозот преку EMS / DHL Состојба : Brand New Големина : 8mmМатеријал : Смола RhinestonesУпотреба : DIY рачно изработени модни Додатоци / Декорација, со што за Ѓердан / Нараквици, прибор за Облека, итн.За Превозот ве Молиме погледнете го aliexpress превозот делот за детали...

DEN 249.00 327.36

10yards Exquiste Цвет Бисер Кроења Кристал Скратува Булчински венчаница појас Декорација Rhinestones синџири се Шие на Сребро.

Информации за производотТОЧКА НЕ : HF3001Материјал : Кристал / Пластични бисерШирина : 2.5 cmПакување : 10 јардиБоја : ЈасноПозлата боја : Сребро.Употреба : Венчаница Вечер Фустан Појас Облека

DEN 2928.00 3082.08

50% попуст супер сјајните силно лепило ss10 2.9 мм ПУШИ ТОПАЗ бои за помине уметност бесплатен превозот ;14 сечење аспекти 7 големи и 7 мали

50% попуст супер сјајните силно лепило ss10 2.9 мм ПУШИ ТОПАЗ бои за помине уметност бесплатен превозот ;14 сечење аспекти 7 големи и 7 малиБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : Кина пост воздух mailПревозот време : 2025 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 698.00 821.76

бесплатен превозот 50% попуст супер сјајните силно лепило ss16 4mm КОБАЛТ боја со 1440 компјутери секој пакет ; за накит

бесплатен превозот 50% попуст супер сјајните силно лепило ss16 4mm КОБАЛТ боја со 1440 компјутери секој пакет ; за накитБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : продавачот превозот methosПревозот време : 2090daysПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 717.00 843.36

топла продажба 50% попуст супер сјајните бесплатен превозот ss20 5mm сина циркон боја со 1440 компјутери секој пакет ; за накит

топла продажба 50% попуст супер сјајните бесплатен превозот ss20 5mm сина циркон боја со 1440 компјутери секој пакет ; за накитБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : Кина пост воздух mailПревозот време : 2025 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 1120.00 1318.08

ТОПЛА ПРОДАЖБА добар клиент команда ss16 3.9 mm JONQUIL AB боја за облека бесплатен превозот ;14 сечење аспекти 7 големи и 7 мали

ТОПЛА ПРОДАЖБА добар клиент команда ss16 3.9 mm jonquil AB боја за облека бесплатен превозот ;14 сечење аспекти 7 големи и 7 малиБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : продавачот за испорака методПревозот време : 2090 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

DEN 877.00 1032.00