• Ново
MNFT 200PCS 7 X 10 CM PVA Торба Лесно се Отвори Брзо Распаѓање на Крап Риболов Материјал Boillie Фидер за Земјата Мамка

MNFT 200PCS 7 X 10 CM PVA Торба Лесно се Отвори Брзо Распаѓање на Крап Риболов Материјал Boillie Фидер за Земјата Мамка

DEN 720.00
DEN 367.00 -49 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


MNFT 200 PCS 7 X 10 CM PVA Торба Лесно се Отвори Брзо Распаѓање на Крап Риболов Материјал Boillie Фидер за Земјата Мамка
Карактеристики :
100% нов пристигнување и одличен квалитет
Количина : 200pcs/многу
Материјал : ПВЦ
Боја : како на сликата шоу
Димензија : 7cm*10см
Целосно Dissolvable, Трајни и Специјално Направени за Риболов на Крап.
Совети : За Долги и Длабока Вода Кастинг, Вежба Дупки На Торба ќе го Направи тоа Врши Многу Подобро. Пакет се Вклучени : 200pcs/број 7*10СМ PVA Риболов Торба комбо

Особините

Бренд Име:
MNFT
Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
Риболов PVA Торба
категорија:
крапот мамка

Купувачите избираат и

MNFT 10PCS 10 Сива Грифит е Gnat комарец Суви Лета Пастрмка Пан Риба Сина Гил Платика Риболов Суви Лета

MNFT 10 PCS10# Сива Грифит е Gnat комарец Суви Лета Пастрмка Пан Риба Сина Гил Платика Риболов Суви ЛетаСуви Лета, Пастрмка ЛетаатГрифит е Gnat е еден од најлесните за рибите муви кога midge прави големи риби излезе за мали лета.На Грифит е Gnat наликува рој или кластер на midges, кои се собрале на површината.Fished на или веднаш под површината, Грифит е Gnat е доследна на производителите на риба.Искусни работници рака врзана риболов летаКука Големина : 10# (15mm)Пакување содржина : 10pcs

DEN 102.00 156.96

Нов Лист Метал Риболов Мами Фабрика Мамки CrankBait Бас Се Справи Со Куките

Опис : Материјал : метал Боја : Како што е прикажано во сликата Многу Нови Лажица Метал Риболов Мами Фабрика Мамки Crank Bait Бас се Справи со Куки Должина(вклучувајќи го и пердув) : 10.5 см Тежина : 9g Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 48.00 68.16

КРАЛСТВО 0.2 g 4cm 0.4 g 5cm Црв Мека Мами Риболов Pesca Риба Peche Wobblers се Справи со Leurre Souple Isca Вештачки Мека Мамки Крап

Спецификации : Боја : C911 C912 C913 C914 C915 Должина : 40mm / 50mm Тежина : 0.22 g / 0.4 g Функција : првиот голем тело во ред, на мали опашка, занишан повеќе домот, повеќе атрактивни Тоа содржи многу мирис мамка риба агент за Следење не само да се намамат риба залак Навој вовлекување, предизвика вода, минувајќи sonic мамка риба Рефлектира светлина рефлексивни аналогна скала Пакет Листата На : 40mm е 20pcs / , торба На 50mm е 18pcs / торба Забелешки : Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува мала разлика на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот .

DEN 161.00 201.12

HENGJIA 6Pcs Тешко Пластични Инсекти Жаба Намамат Мамки за Риболов Намамат 4cm 6g Риболов Мамка Вештачки Лебди Мамки за Риболов Accessorie

Опис на производот боја : Како на сликата тежина : 6g должина : 4cm Кука : 8# висока јаглероден челик куки пакување : 6pc Едноставна opp вреќа пакет материјал : тешко мамка Продажбата модел : микс цел

DEN 185.00 264.00

KAWA Риболов намамат Minnow hardbai Тоне Тешко ги Намамат Мамки со VMC Куки, Пластика, 7.5 g, 75мм, Четири Бои, Бесплатен Превозот

KAWA Риболов Minnow Мами, Тоне Тешко ги Намамат Мамки со Остар Куки, ABS Пластика, 7.5 g, 75мм, Четири Бои, Бесплатен ПревозотКАРАКТЕРИСТИКИ : Тежина : 7.5 g Боја : фотографиите се преземени од реалните на објектот , таа е многу убава...

DEN 287.52

Риболов Шарени Лажица Мами 3cm 5g Една Кука Метал Мамки Високи Рефлексивни Светлина Атракција Лот 2 Парчиња

Риболов Шарени Лажица Мами 3cm 5g Една Кука Метал Мамки Високи Рефлексивни Светлина АтракцијаЛот 2 Парчиња5g / 3cmРиболов Цел : Помала Отколку 500g Attactive РибаИзбега Риба Попривлечна

DEN 86.40

5/10pcs/многу Pesca Риболов Мами 5cm 3g Вештачки Риболов Силикони Мамка Жаба ги наведуваш со Кука Мека Риболов Жаба Мами МД-256

dianxiaobao_1dianxiaobao_2wyприклучокзапочнете 5pcs / многу 5cm 3g Pesca Риболов Мами Вештачки Риболов Силикони Мамка Жаба ги наведуваш со Кука Мека Риболов Жаба Мами Материјал : Мека Гума Вкупна Должина : 50mm Тежина : 3g / еез мамка тип : мека жаба намамат Нуркање Длабочина : Потоне полека Бои : Зелена пакет : WDAIREN мека намамат торба Количина : 5pcs / многуdianxiaobao_3dianxiaobao_4 1...

DEN 46.00 60.96

Најниска профит 4pcs 4pieces /пакет Ракчиња Риболов Мека Мамка Мами 6cm 2g Брзо Тоне Шарени пластични мами бесплатен превозот

Детали и Опис : Предмет : 4 парчиња / торба Кадрава Опашка Maggot Копачка Црв Материјал : Мека пластика гума Спецификација : 4 парчиња / торба околу првиот дел ракчиња : 6.2 cm 1.8 g вториот став на цвет опашка : 6cm 1.65 g третиот дел на гигант ракчиња : 4.5 cm 1.95 g четвртиот став на папката : 5.8 cm 1.95 g Боја : 3 бои...

DEN 240.00 299.52

Нови 14pcs/Set Риболов Мами Мешани 14 Различни Стил Тешко Мамка Крап Риболов Вештачки Пластични Wobbler Риболов Справи

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

DEN 768.00

Метал Фабрика Лажица 3 Куки Риболов Намамат Тешко Мамки Шарени Sequins Paillette Кука Се Справи Со Wobblers Вештачки Мамки Доведе Риба

Метална Лажица 3 Куки Риболов Намамат Тешко Мамки Шарени Sequins Paillette Кука Се Справи СоКарактеристики : 3 D симулација рибино око, реална форма, да се намали плен внимателност.Сликата светла и деликатна, така што играта е тешко да се блокира искушение.Со 3 куки, силна остра.Спецификации : Големина : прибл.78*19*2mm / 3.07*0.74*0.07"Нето Тежина : околу...

DEN 62.00 78.24

32 кеси Летаат Врзување Материјал Кристал Флеш Holographic Риболов Намамат Врзување на Одлуки 32 Бои 150pcs / торба Бесплатен превозот

Спецификации : Сјајна боја лесно да се привлечат риба внимание.Одговара за сите видови на риболов.Материјал:Летаат ВрзувањеДолжина : 12inches / 30cmПакување : 32bags 150pcs по торбаБои : 32 боиПакет Се Вклучени : 32 x Торба Кристал Флеш Летаат врзување материјал

DEN 745.00 1461.60

Sikiwind 100Pcs* 3мм/7mm/12mm/16mm/20mm Црвено 3D Holographic Риболов Намамат Очи, Летаат Врзување, Убодни Занаети Кукли Намамат Мамки

Функција : Овие 3 D мека обликувани очиОдлично за лета врзување, намамат изработка дури и занаетиПрекрасен риболовен прибор за риболов љубовнициПрофесионална риболов мами очи, добра лепило гума, не е лесно да паднеСпецификација : Боја : ЦрвенаКоличина : 100pcsМатеријал : Епоксидна смолаДијаметар : Прибл.3 / 7 / 12 / 16 / 20mm100 X 3 D Holographic Риболов Намамат Очи

DEN 37.00 39.36

Mmlong 8cm Лебди Wobbler Мамки за Риболов Мами AH07 10g од Врвот Вода Чудак мамки Риба Кука Тешко Crankbaits Риболов Справи Pesca

Mmlong 8cm Лебди Wobbler Мамки за Риболов Мами AH07 10g од Врвот Вода Чудак мамки Риба Кука Тешко Crankbaits Риболов Справи PescaОбјектот Imformation За Риболов : Солена вода или Freshwat Материјал : ABS пластика Нуркање Длабочина : 0.61.2 m Варијабилна Со rattlesОва тешко мамка е еден од најдобрите додатоци во вашиот справи кутија ...

DEN 134.00 176.64

MNFT 10PCS 6 Кафеава Боја Елени Коса Злато Тело Muddler Minnow Летаат Бас Риболов Намамат Пареа Пастрмка Streamer Лета

MNFT 10 PCS 6# Кафеава Боја Елени Коса Злато Тело Muddler Minnow Летаат Бас Риболов Намамат Пареа Пастрмка Streamer ЛетаИскусни работници рака врзана риболов лета, Браун Hackle, Златен ТелоКука Големина : 6#Пакување содржина : 10pcs ( две пакување опции )

DEN 182.00 191.52

Голема Продажба 10pcs/многу Метал Spinnerbait Вештачки Тешко Лажица Намамат Пердув Куки Штука Sequin Намамат Риболов Tackles 6.4 cm 6.8 g

НОВА ПРОДАВНИЦА ОТВОРАЊЕТО!ПОВЕЌЕ ПОПУСТ!ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ!Опис на производот Големина : SP056 6.4 cm 6.8 g Материјал : Метал Боја : 1 Боја како Квалитет на слика : 10 Pcs / многу Кука : 6# Пердув Кука Пакет : Opp ВреќаПроизвод Слики

DEN 407.00 542.40