• Ново
60 Снопови 50 Насоки Силикони Здолништа Риболовен Прибор, DIY Spinnerbatis Buzzbaits Гума Убодни Мами, Лигњи Гума Здолништа

60 Снопови 50 Насоки Силикони Здолништа Риболовен Прибор, DIY Spinnerbatis Buzzbaits Гума Убодни Мами, Лигњи Гума Здолништа

DEN 959.52

Износот
Во форма достапна за нарачката


Должина : 13cm / 5.12 инчен
50 насоки/Пакет
60 Снопови /многу
Спакувани во Opp вреќа

Особините

Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
SKA50M60
категорија:
Намамат Додатоци
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
countbass
Тип:
силиконски здолништа
Должина:
13cm/5.12inch

Купувачите избираат и

MNFT 10PCS 10 Сива Грифит е Gnat комарец Суви Лета Пастрмка Пан Риба Сина Гил Платика Риболов Суви Лета

MNFT 10 PCS10# Сива Грифит е Gnat комарец Суви Лета Пастрмка Пан Риба Сина Гил Платика Риболов Суви ЛетаСуви Лета, Пастрмка ЛетаатГрифит е Gnat е еден од најлесните за рибите муви кога midge прави големи риби излезе за мали лета.На Грифит е Gnat наликува рој или кластер на midges, кои се собрале на површината.Fished на или веднаш под површината, Грифит е Gnat е доследна на производителите на риба.Искусни работници рака врзана риболов летаКука Големина : 10# (15mm)Пакување содржина : 10pcs

DEN 102.00 156.96

Голема Продажба 10pcs/многу Метал Spinnerbait Вештачки Тешко Лажица Намамат Пердув Куки Штука Sequin Намамат Риболов Tackles 6.4 cm 6.8 g

НОВА ПРОДАВНИЦА ОТВОРАЊЕТО!ПОВЕЌЕ ПОПУСТ!ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ!Опис на производот Големина : SP056 6.4 cm 6.8 g Материјал : Метал Боја : 1 Боја како Квалитет на слика : 10 Pcs / многу Кука : 6# Пердув Кука Пакет : Opp ВреќаПроизвод Слики

DEN 407.00 542.40

120 Снопови Силикони Здолништа Риболовен Прибор, DIY солена гума убодни мами, лигњи jigs, madai убодни намамат

Силиконски Здолништа Риболовен Прибор, DIY Солена Гума Jigs, Madai Убодни, Лигњи Убодни мамиКратко Здолниште Должина е 12.5 cmДолго здолниште должина е од 20cm да 21cm.40 насоки до 50 насоки секој Пакет120 Снопови / многуСлучајни бои испраќаат...

DEN 2015.52

Нови 10cm 8.5 г тешко мамка Artifical Риболов Намамат постави Кина Minnow со риболов куки риболов справи Намамат 3D очи peche Daiwa

wyприклучокstartЖешка Стока$7.77 $15.54$13.43 $20.66$13.42 $22.37$12.27 $18.88$28.80 $36$8.91 $11$12.98 $18.55$14.88 $24wyприклучоккрајКарактеристики : 1.VMC Остри Куки Mmaterial , Најдобар Квалитет Направени од Метал...

DEN 550.00 611.04

Метал Фабрика Лажица 3 Куки Риболов Намамат Тешко Мамки Шарени Sequins Paillette Кука Се Справи Со Wobblers Вештачки Мамки Доведе Риба

Метална Лажица 3 Куки Риболов Намамат Тешко Мамки Шарени Sequins Paillette Кука Се Справи СоКарактеристики : 3 D симулација рибино око, реална форма, да се намали плен внимателност.Сликата светла и деликатна, така што играта е тешко да се блокира искушение.Со 3 куки, силна остра.Спецификации : Големина : прибл.78*19*2mm / 3.07*0.74*0.07"Нето Тежина : околу...

DEN 62.00 78.24

Најниска профит 4pcs 4pieces /пакет Ракчиња Риболов Мека Мамка Мами 6cm 2g Брзо Тоне Шарени пластични мами бесплатен превозот

Детали и Опис : Предмет : 4 парчиња / торба Кадрава Опашка Maggot Копачка Црв Материјал : Мека пластика гума Спецификација : 4 парчиња / торба околу првиот дел ракчиња : 6.2 cm 1.8 g вториот став на цвет опашка : 6cm 1.65 g третиот дел на гигант ракчиња : 4.5 cm 1.95 g четвртиот став на папката : 5.8 cm 1.95 g Боја : 3 бои...

DEN 240.00 299.52

wLure 4.5 cm Тоне Crankbait Транспарентна Пластика Unpainted лесен Риболов Намамат 10 на Пакет UPC544P10

Спецификација : Количина : 10 мами по пакетДолжина : 1 3 / 4 инчи (4.8 cm) Тело Должина : 1 7 / 8 инчи (4.4 см)Тежина : 1 / 6 оз (околу 4.7 g) Големината на окото : 5mm (не дојде со риболов очи и подели прстени) Тип : Празно Намамат Тело(Crankbait)Длабочина : Тоне CrankbaitКарактеристики : Одлични Перформанси Со Висока Резолуција Тело Детали Рамнотежа Штракаат СистемУслуга : Превозот во рок од 24 часа24 / 7 Услуги На КлиентитеОпис : Crankbait риболов мами се релативно кратки, stubby приклучоци со голема усна што ги прави да се нурне и шаване кога преземени...

DEN 384.00

iLure 85mm/9.6 g Чудак Риболов Намамат 2.1 m Длабочина 3D Очи Со 6 VMC Куки Plestic Тешко ги Намамат Мамка Swimbait Wobbler Мами

1)Мамка тип : Чудак2)Должина : 85mm3)Тежина : 9.6 g4)Боја : Мулти5)Длабочина : 2.1 m6) Стил : Вештачки Мамки7)Риболов Места : Езеро8)Кука : 6# VMC Кука9)Предмет Риба : Бела Риба Црна Риба Бас Риба Риба Мандарина10)Риболов Методи : Кастинг Контрола Напомена : ве Молиме да ми кажете која боја сакате или ќе испрати случајно !!Основана во 2000 година,Ние сме професионални и опрема за риболов производството и да поседува повеќе од 15 години искуство во производство на опрема за риболов...

DEN 180.00 225.60

година Нови 5pcs 9.5 СМ-7G риболов мами пластични тешко мамки за риболов справи pesca риба wobbler minnow вештачки намамат swimbait

wyприклучокstartЖешка Стока$7.77 $15.54$13.43 $20.66$13.42 $22.37$12.27 $18.88$28.80 $36$8.91 $11$12.98 $18.55$14.88 $24wyприклучоккрај1.VMC Остри Куки Mmaterial од Франција,Најдобар Квалитет Направени од Метал...

DEN 366.00 610.08

Доведе Главата Кука Риба 5.5 g 80mm 5pcs Класичен Флексибилни Мека Мами Swimbaits Вештачки Мамки Намамат Риболов Справи со Риболов Мами

Доведе Главата Кука Риба 5.5 g 80mm 5pcs Класичен Флексибилни Мека Мами Swimbaits Вештачки Мамки Намамат Риболов Справи со Риболов МамиСпецификација : Тежина0.2 мл / г 5.5Должина3.2 инчи / 80mmКОЛИЧИНА5pcsБоја8colorP r od uct Карактеристики : Целна риба : Culter, костур, крап, мандарина риба, snakehead, сом, Луо Fei..l телото ги користи за заштита на животната средина материјал, чувството е многу мека, пливање држење симулација степен е висока.l Ontology состојки додадете сјај sequins, зголемена светлина риба намамат ефект.l Имајќи го во предвид целна риба нападнати вода во вода, повеќе од стомакот, со користење на анти кука дизајниран да кука на кука слот.Детали За Производот :

DEN 128.00 177.60

20 Снопови Силикони Здолништа Со Приколка Риболовен Прибор, DIY солена гума убодни мами, лигњи jigs, madai убодни намамат

Силиконски Здолништа Риболовен Прибор, DIY Солена Гума Jigs, Madai Убодни, Лигњи Убодни мами50 насоки секој ПакетДолго здолниште Должина е 21cm20 Снопови / многуБоја : 2 парчиња од секоја боја, 10 различни бои како сликатаСпакувани во Opp вреќа

DEN 444.00

Повеќе Baitfish Crankbait 6.5 cm 6 g Чудак Мамка ги привлечат Нови Крап Риболов Намамат Живот Живеат Вештачки Мамки

ние обезбедуваме од фабриката директно ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас.ние прифаќаме оем најмалку 500 компјутери.100% висок квалитет тешко мами 1...

DEN 239.52

6Pcs 4cm/8g Лажица Мамка Метал Хард Риболов Намами Со Пердув Риболов Кука Iscas Вештачки Став Pesca Pescaria Cuilleres Де Peche

Бесплатен превозот luremaster 6pcs 8g 2color тешко риболов намамат метална лажица со кука isca вештачки мамки став pesca wobbler pescariaСпецификации : Тежина : 8 GБоја : Злато / Сребрена Функција : Тоа создава животкако пливање акција во вода.Непречено и брзо нуркачка акција.Светли бои привлечат големи риби.Одличен визуелен ефект на привлече рибите...

DEN 245.00 490.56

Нов Сет Мешани 14pcs/Многу Добар Квалитет Риболов Намамат 14 Модели Crankbait Мамка Вештачки Направи Риба Мамки Wobbler Риболов Справи

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

DEN 569.00 729.60

Нов Лист Метал Риболов Мами Фабрика Мамки CrankBait Бас Се Справи Со Куките

Опис : Материјал : метал Боја : Како што е прикажано во сликата Многу Нови Лажица Метал Риболов Мами Фабрика Мамки Crank Bait Бас се Справи со Куки Должина(вклучувајќи го и пердув) : 10.5 см Тежина : 9g Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 48.00 68.16

Mmlong 8cm Лебди Wobbler Мамки за Риболов Мами AH07 10g од Врвот Вода Чудак мамки Риба Кука Тешко Crankbaits Риболов Справи Pesca

Mmlong 8cm Лебди Wobbler Мамки за Риболов Мами AH07 10g од Врвот Вода Чудак мамки Риба Кука Тешко Crankbaits Риболов Справи PescaОбјектот Imformation За Риболов : Солена вода или Freshwat Материјал : ABS пластика Нуркање Длабочина : 0.61.2 m Варијабилна Со rattlesОва тешко мамка е еден од најдобрите додатоци во вашиот справи кутија ...

DEN 134.00 176.64

1Pcs Доведе Главата Сјај Мамка 11cm 22g Вештачки Мамки Една Кука Swimbait ПВЦ Мека намамат Риболов Намамат куки силикони мамка isca

1 Pcs Доведе Главата Сјај Мамка 11cm 22g Вештачки Мамки Една Кука Swimbait ПВЦ Мека намамат Риболов Намамат куки силикони мамка iscaКарактеристики : Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

DEN 55.00 95.52

Sougayilang 5Pcs Жаба Риболов Намамат Crankbait Topwater Риболов Мамка 5.2 cm/7g Остри Куки Симулација Мека Бас Мамка

Sougayilang 5 Pcs Жаба Риболов Намамат Crankbait Topwater Риболов Мамка 5.2 cm / 7g Остри Куки Симулација Мека Бас Мамка Карактеристики : 1.Брилијантно боја и дезени на реалните мамка риба да се привлечат риба...

DEN 403.00 672.00

Sikiwind 100Pcs* 3мм/7mm/12mm/16mm/20mm Црвено 3D Holographic Риболов Намамат Очи, Летаат Врзување, Убодни Занаети Кукли Намамат Мамки

Функција : Овие 3 D мека обликувани очиОдлично за лета врзување, намамат изработка дури и занаетиПрекрасен риболовен прибор за риболов љубовнициПрофесионална риболов мами очи, добра лепило гума, не е лесно да паднеСпецификација : Боја : ЦрвенаКоличина : 100pcsМатеријал : Епоксидна смолаДијаметар : Прибл.3 / 7 / 12 / 16 / 20mm100 X 3 D Holographic Риболов Намамат Очи

DEN 37.00 39.36

6pcs/многу Живописни Мека Мами Вештачки Loach Риболов 100mm 4.7 g Мамка Swimbait Риболов Црв Риболов Справи со Риболов Мами ФА-335

dianxiaobao_1dianxiaobao_26pcs / многу Живописни Мека Мами Вештачки Loach Риболов 10мм 4.7 g Мамка Swimbait Риболов Црв Риболов Справи со Риболов Мами ФА335Должина : 10cm Тежина : 4.7 g Боја : A,B,C,D,E Вкупно : 6 компјутериЦел ИзвестувањеПревозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка.3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.Гаранција : 1.Сите предмети немаат причина да се вратат! Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени.2.За погрешноиспраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат ситевашата исплата.3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.dianxiaobao_3dianxiaobao_4

DEN 128.00 172.32