• Ново
MNFT 10PCS 6# Кафеава Боја Елени Коса Злато Тело Muddler Minnow Летаат Бас Риболов Намамат Пареа Пастрмка Streamer Лета

MNFT 10PCS 6 Кафеава Боја Елени Коса Злато Тело Muddler Minnow Летаат Бас Риболов Намамат Пареа Пастрмка Streamer Лета

DEN 191.52
DEN 182.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


MNFT 10 PCS 6# Кафеава Боја Елени Коса Злато Тело Muddler Minnow Летаат Бас Риболов Намамат Пареа Пастрмка Streamer Лета
Искусни работници рака врзана риболов лета, Браун Hackle, Златен Тело
Кука Големина : 6#
Пакување содржина : 10pcs ( две пакување опции )

Особините

Број На Модел На:
6 #
категорија:
Лажни Намамат
Бренд Име:
MNFT
Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
is_customized :
Yes
категорија:
Летаат Риболов

Купувачите избираат и

10 Компјутери / Многу Jigging Риболов 5cm/0.6 g Риболов Мами Мека Црв Ракчиња Непредвидлива Мамка Океанот Мамка Мек Мирис на Риба Мека Мамка Крап Риболов

опис : 100% сосема нов и висок квалитет создаваат животкако пливање на дејствија во вода мазна и брза акција нуркање светли бои и со сол мирис за да привлечат големи риби лесен за употреба поради вистинската комбинација на лулка и валање...

DEN 28.00 33.60

Нови 10cm 8.5 г тешко мамка Artifical Риболов Намамат постави Кина Minnow со риболов куки риболов справи Намамат 3D очи peche Daiwa

wyприклучокstartЖешка Стока$7.77 $15.54$13.43 $20.66$13.42 $22.37$12.27 $18.88$28.80 $36$8.91 $11$12.98 $18.55$14.88 $24wyприклучоккрајКарактеристики : 1.VMC Остри Куки Mmaterial , Најдобар Квалитет Направени од Метал...

DEN 550.00 611.04

Sikiwind 100Pcs* 3мм/7mm/12mm/16mm/20mm Црвено 3D Holographic Риболов Намамат Очи, Летаат Врзување, Убодни Занаети Кукли Намамат Мамки

Функција : Овие 3 D мека обликувани очиОдлично за лета врзување, намамат изработка дури и занаетиПрекрасен риболовен прибор за риболов љубовнициПрофесионална риболов мами очи, добра лепило гума, не е лесно да паднеСпецификација : Боја : ЦрвенаКоличина : 100pcsМатеријал : Епоксидна смолаДијаметар : Прибл.3 / 7 / 12 / 16 / 20mm100 X 3 D Holographic Риболов Намамат Очи

DEN 37.00 39.36

Голема Продажба 10pcs/многу Метал Spinnerbait Вештачки Тешко Лажица Намамат Пердув Куки Штука Sequin Намамат Риболов Tackles 6.4 cm 6.8 g

НОВА ПРОДАВНИЦА ОТВОРАЊЕТО!ПОВЕЌЕ ПОПУСТ!ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ!Опис на производот Големина : SP056 6.4 cm 6.8 g Материјал : Метал Боја : 1 Боја како Квалитет на слика : 10 Pcs / многу Кука : 6# Пердув Кука Пакет : Opp ВреќаПроизвод Слики

DEN 407.00 542.40

Mmlong 5.3 cm Мал Сегмент Намамат Вештачки Мамки AL13-М 2.1 g Пластични Риба Поврзувани Swimbait Штука Мами Риболов Wobblers Pesca

Mmlong 5.3 cm Мал Сегмент Намамат Вештачки Мамки AL13М 2.1 g Пластични Риба Поврзувани Swimbait Штука Мами Риболов Wobblers PescaОбјектот Imformation За Риболов : Солена вода или Слатководни Бавно Тоне Со rattlesКарактеристики : 6 сегменти swimbait риболов намамат 2 силни и остри treble fishhooks 3 D lifelike очи Висока резолуција тело детали Непречено и брзо нуркачка акција Животкако пливање на дејствија во вода да предизвика големи риби да се чувствува Трајни АБС материјал придонесува за долг животен век Погодна за разни видови на риба, прекрасна алатка за љубителите на риболовАко ви се риболов, ентузијаст, да ја искористам оваа тешко риболов намамат и ќе го зголеми вашиот фаќа и да ви донесе многу забава.​Топло потсетници! Сите про дуктус слики се вистински фотографии, можеби го има исклучено боја, а прелистувањето на различни видови на опрема, На сликите кои се прикажани се за вашиот референца само,се надевам дека ќе разбере.Mmlong е фабрика поседува' бренд, ние се обидуваме се потрудиме да го изгради нашиот бренд е добра репутација со обезбедување на клиент не само високо квалитетни производи, но, исто така, најдобрите услуги и фантастична риболов искуство...

DEN 239.04

Метал Фабрика Лажица 3 Куки Риболов Намамат Тешко Мамки Шарени Sequins Paillette Кука Се Справи Со Wobblers Вештачки Мамки Доведе Риба

Метална Лажица 3 Куки Риболов Намамат Тешко Мамки Шарени Sequins Paillette Кука Се Справи СоКарактеристики : 3 D симулација рибино око, реална форма, да се намали плен внимателност.Сликата светла и деликатна, така што играта е тешко да се блокира искушение.Со 3 куки, силна остра.Спецификации : Големина : прибл.78*19*2mm / 3.07*0.74*0.07"Нето Тежина : околу...

DEN 62.00 78.24

Нови Пристигнување 17 Бои DIY Риболов Додатоци Лигњи Гумен Конец Силикони Здолниште Gearing Риба 20sets Бесплатен Превозот

DIY Риболов додатоци Лигњи гумен конец силикони здолниште 20 поставува бесплатен превозот1 set = 1bundle1set содржи 50 компјутериLengthabout 13 CMТежина : 5 / setКоличина : 20setsDIY Риболов додатоци .Бои : Како на сликите (Можете да изберете било која од нив)

DEN 327.00 642.24

6Pcs 4cm/8g Лажица Мамка Метал Хард Риболов Намами Со Пердув Риболов Кука Iscas Вештачки Став Pesca Pescaria Cuilleres Де Peche

Бесплатен превозот luremaster 6pcs 8g 2color тешко риболов намамат метална лажица со кука isca вештачки мамки став pesca wobbler pescariaСпецификации : Тежина : 8 GБоја : Злато / Сребрена Функција : Тоа создава животкако пливање акција во вода.Непречено и брзо нуркачка акција.Светли бои привлечат големи риби.Одличен визуелен ефект на привлече рибите...

DEN 245.00 490.56

8PCS/Многу 5cm 3.5 g Пливаат Риби за Риболов Намамат Вештачки Тешко Чудак Мамка topwater Wobbler Јапонија Мини Риболов Crankbait намамат

8 PCS / Многу 5cm 3.5 g Пливаат Риби за Риболов Намамат Вештачки Тешко Чудак Мамка topwater Wobbler Јапонија Мини Риболов Crankbait намаматКарактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

DEN 349.00 416.16

20 Снопови Силикони Здолништа Со Приколка Риболовен Прибор, DIY солена гума убодни мами, лигњи jigs, madai убодни намамат

Силиконски Здолништа Риболовен Прибор, DIY Солена Гума Jigs, Madai Убодни, Лигњи Убодни мами50 насоки секој ПакетДолго здолниште Должина е 21cm20 Снопови / многуБоја : 2 парчиња од секоја боја, 10 различни бои како сликатаСпакувани во Opp вреќа

DEN 444.00

32 кеси Летаат Врзување Материјал Кристал Флеш Holographic Риболов Намамат Врзување на Одлуки 32 Бои 150pcs / торба Бесплатен превозот

Спецификации : Сјајна боја лесно да се привлечат риба внимание.Одговара за сите видови на риболов.Материјал:Летаат ВрзувањеДолжина : 12inches / 30cmПакување : 32bags 150pcs по торбаБои : 32 боиПакет Се Вклучени : 32 x Торба Кристал Флеш Летаат врзување материјал

DEN 745.00 1461.60

Најниска профит 4pcs 4pieces /пакет Ракчиња Риболов Мека Мамка Мами 6cm 2g Брзо Тоне Шарени пластични мами бесплатен превозот

Детали и Опис : Предмет : 4 парчиња / торба Кадрава Опашка Maggot Копачка Црв Материјал : Мека пластика гума Спецификација : 4 парчиња / торба околу првиот дел ракчиња : 6.2 cm 1.8 g вториот став на цвет опашка : 6cm 1.65 g третиот дел на гигант ракчиња : 4.5 cm 1.95 g четвртиот став на папката : 5.8 cm 1.95 g Боја : 3 бои...

DEN 240.00 299.52

1 Кеса 30g Earthworm Вкус Додаток на Крап Риболов Фидер Мамка Boillie Одлуки Материјал Земјата Црв

Earthworm прав адитивотН Ж : 30gПримена : крап / трева крап / etc свежа вода за риби на мамка адитивот1 торба / многуКористење на совет : Додавање на 3 ~ 8% во основните мамка за крап итн...

DEN 104.00 131.04

Доведе Главата Кука Риба 5.5 g 80mm 5pcs Класичен Флексибилни Мека Мами Swimbaits Вештачки Мамки Намамат Риболов Справи со Риболов Мами

Доведе Главата Кука Риба 5.5 g 80mm 5pcs Класичен Флексибилни Мека Мами Swimbaits Вештачки Мамки Намамат Риболов Справи со Риболов МамиСпецификација : Тежина0.2 мл / г 5.5Должина3.2 инчи / 80mmКОЛИЧИНА5pcsБоја8colorP r od uct Карактеристики : Целна риба : Culter, костур, крап, мандарина риба, snakehead, сом, Луо Fei..l телото ги користи за заштита на животната средина материјал, чувството е многу мека, пливање држење симулација степен е висока.l Ontology состојки додадете сјај sequins, зголемена светлина риба намамат ефект.l Имајќи го во предвид целна риба нападнати вода во вода, повеќе од стомакот, со користење на анти кука дизајниран да кука на кука слот.Детали За Производот :

DEN 128.00 177.60

5PC HENGJIA 8.4 cm 13g spinnerbait Метал Бас Sequin isca Вештачки пердув риболов кука Лажица pesca Штука Риболов намамат мамка

Добредојдовте наОпис на производот боја : Како на сликата Големина : 8.4 cm 13g Материјал : Метал Квалитет : 5 Pc Кука : 4#Висока Јаглероден Челик Treble Кука Пакување : Едноставен Opp Вреќа PackagИспорака Детали За : Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено...

DEN 318.00 374.40

6pcs/многу Живописни Мека Мами Вештачки Loach Риболов 100mm 4.7 g Мамка Swimbait Риболов Црв Риболов Справи со Риболов Мами ФА-335

dianxiaobao_1dianxiaobao_26pcs / многу Живописни Мека Мами Вештачки Loach Риболов 10мм 4.7 g Мамка Swimbait Риболов Црв Риболов Справи со Риболов Мами ФА335Должина : 10cm Тежина : 4.7 g Боја : A,B,C,D,E Вкупно : 6 компјутериЦел ИзвестувањеПревозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка.3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.Гаранција : 1.Сите предмети немаат причина да се вратат! Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени.2.За погрешноиспраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат ситевашата исплата.3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.dianxiaobao_3dianxiaobao_4

DEN 128.00 172.32