• Ново
wLure 7cm 12.3 g Средниот Опсег Кастинг Гласно Rattling Гил Слот со повеќе Вода Поздравниот Попер Мамка за Бас Риболов T605

wLure 7cm 12.3 g Средниот Опсег Кастинг Гласно Rattling Гил Слот со повеќе Вода Поздравниот Попер Мамка за Бас Риболов T605

DEN 57.60

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Позиција:
Река,Поток,Резервоар Езерцето,Езеро
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
wLure
Број На Модел На:
T605
Должина:
2 3/4 Inch (7cm)
Тежина:
1/3 oz (12.3g)
длабочина:
Topwater
Карактеристики:
Гласна Штракаат
Куките:
Црн Никел Круг Наведнуваат Treble Куките
Обложување:
Епоксидна Слој на Крај

Купувачите избираат и

1 Кеса 30g Earthworm Вкус Додаток на Крап Риболов Фидер Мамка Boillie Одлуки Материјал Земјата Црв

Earthworm прав адитивотН Ж : 30gПримена : крап / трева крап / etc свежа вода за риби на мамка адитивот1 торба / многуКористење на совет : Додавање на 3 ~ 8% во основните мамка за крап итн...

DEN 104.00 131.04

година Нови 5pcs 9.5 СМ-7G риболов мами пластични тешко мамки за риболов справи pesca риба wobbler minnow вештачки намамат swimbait

wyприклучокstartЖешка Стока$7.77 $15.54$13.43 $20.66$13.42 $22.37$12.27 $18.88$28.80 $36$8.91 $11$12.98 $18.55$14.88 $24wyприклучоккрај1.VMC Остри Куки Mmaterial од Франција,Најдобар Квалитет Направени од Метал...

DEN 366.00 610.08

Нов Сет Мешани 14pcs/Многу Добар Квалитет Риболов Намамат 14 Модели Crankbait Мамка Вештачки Направи Риба Мамки Wobbler Риболов Справи

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

DEN 569.00 729.60

5PC HENGJIA 8.4 cm 13g spinnerbait Метал Бас Sequin isca Вештачки пердув риболов кука Лажица pesca Штука Риболов намамат мамка

Добредојдовте наОпис на производот боја : Како на сликата Големина : 8.4 cm 13g Материјал : Метал Квалитет : 5 Pc Кука : 4#Висока Јаглероден Челик Treble Кука Пакување : Едноставен Opp Вреќа PackagИспорака Детали За : Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено...

DEN 318.00 374.40

Sikiwind 100Pcs* 3мм/7mm/12mm/16mm/20mm Црвено 3D Holographic Риболов Намамат Очи, Летаат Врзување, Убодни Занаети Кукли Намамат Мамки

Функција : Овие 3 D мека обликувани очиОдлично за лета врзување, намамат изработка дури и занаетиПрекрасен риболовен прибор за риболов љубовнициПрофесионална риболов мами очи, добра лепило гума, не е лесно да паднеСпецификација : Боја : ЦрвенаКоличина : 100pcsМатеријал : Епоксидна смолаДијаметар : Прибл.3 / 7 / 12 / 16 / 20mm100 X 3 D Holographic Риболов Намамат Очи

DEN 37.00 39.36

Голема Продажба 10pcs/многу Метал Spinnerbait Вештачки Тешко Лажица Намамат Пердув Куки Штука Sequin Намамат Риболов Tackles 6.4 cm 6.8 g

НОВА ПРОДАВНИЦА ОТВОРАЊЕТО!ПОВЕЌЕ ПОПУСТ!ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ!Опис на производот Големина : SP056 6.4 cm 6.8 g Материјал : Метал Боја : 1 Боја како Квалитет на слика : 10 Pcs / многу Кука : 6# Пердув Кука Пакет : Opp ВреќаПроизвод Слики

DEN 407.00 542.40

Повеќе Baitfish Crankbait 6.5 cm 6 g Чудак Мамка ги привлечат Нови Крап Риболов Намамат Живот Живеат Вештачки Мамки

ние обезбедуваме од фабриката директно ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас.ние прифаќаме оем најмалку 500 компјутери.100% висок квалитет тешко мами 1...

DEN 239.52

1Pcs Доведе Главата Сјај Мамка 11cm 22g Вештачки Мамки Една Кука Swimbait ПВЦ Мека намамат Риболов Намамат куки силикони мамка isca

1 Pcs Доведе Главата Сјај Мамка 11cm 22g Вештачки Мамки Една Кука Swimbait ПВЦ Мека намамат Риболов Намамат куки силикони мамка iscaКарактеристики : Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

DEN 55.00 95.52

KAWA Риболов намамат Minnow hardbai Тоне Тешко ги Намамат Мамки со VMC Куки, Пластика, 7.5 g, 75мм, Четири Бои, Бесплатен Превозот

KAWA Риболов Minnow Мами, Тоне Тешко ги Намамат Мамки со Остар Куки, ABS Пластика, 7.5 g, 75мм, Четири Бои, Бесплатен ПревозотКАРАКТЕРИСТИКИ : Тежина : 7.5 g Боја : фотографиите се преземени од реалните на објектот , таа е многу убава...

DEN 287.52

Нови 14pcs/Set Риболов Мами Мешани 14 Различни Стил Тешко Мамка Крап Риболов Вештачки Пластични Wobbler Риболов Справи

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

DEN 768.00

Нов Лист Метал Риболов Мами Фабрика Мамки CrankBait Бас Се Справи Со Куките

Опис : Материјал : метал Боја : Како што е прикажано во сликата Многу Нови Лажица Метал Риболов Мами Фабрика Мамки Crank Bait Бас се Справи со Куки Должина(вклучувајќи го и пердув) : 10.5 см Тежина : 9g Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 48.00 68.16

Нови 10cm 8.5 г тешко мамка Artifical Риболов Намамат постави Кина Minnow со риболов куки риболов справи Намамат 3D очи peche Daiwa

wyприклучокstartЖешка Стока$7.77 $15.54$13.43 $20.66$13.42 $22.37$12.27 $18.88$28.80 $36$8.91 $11$12.98 $18.55$14.88 $24wyприклучоккрајКарактеристики : 1.VMC Остри Куки Mmaterial , Најдобар Квалитет Направени од Метал...

DEN 550.00 611.04

КРАЛСТВО 0.2 g 4cm 0.4 g 5cm Црв Мека Мами Риболов Pesca Риба Peche Wobblers се Справи со Leurre Souple Isca Вештачки Мека Мамки Крап

Спецификации : Боја : C911 C912 C913 C914 C915 Должина : 40mm / 50mm Тежина : 0.22 g / 0.4 g Функција : првиот голем тело во ред, на мали опашка, занишан повеќе домот, повеќе атрактивни Тоа содржи многу мирис мамка риба агент за Следење не само да се намамат риба залак Навој вовлекување, предизвика вода, минувајќи sonic мамка риба Рефлектира светлина рефлексивни аналогна скала Пакет Листата На : 40mm е 20pcs / , торба На 50mm е 18pcs / торба Забелешки : Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува мала разлика на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот .

DEN 161.00 201.12

Mmlong 8cm Лебди Wobbler Мамки за Риболов Мами AH07 10g од Врвот Вода Чудак мамки Риба Кука Тешко Crankbaits Риболов Справи Pesca

Mmlong 8cm Лебди Wobbler Мамки за Риболов Мами AH07 10g од Врвот Вода Чудак мамки Риба Кука Тешко Crankbaits Риболов Справи PescaОбјектот Imformation За Риболов : Солена вода или Freshwat Материјал : ABS пластика Нуркање Длабочина : 0.61.2 m Варијабилна Со rattlesОва тешко мамка е еден од најдобрите додатоци во вашиот справи кутија ...

DEN 134.00 176.64

Нови Пристигнување 17 Бои DIY Риболов Додатоци Лигњи Гумен Конец Силикони Здолниште Gearing Риба 20sets Бесплатен Превозот

DIY Риболов додатоци Лигњи гумен конец силикони здолниште 20 поставува бесплатен превозот1 set = 1bundle1set содржи 50 компјутериLengthabout 13 CMТежина : 5 / setКоличина : 20setsDIY Риболов додатоци .Бои : Како на сликите (Можете да изберете било која од нив)

DEN 327.00 642.24

32 кеси Летаат Врзување Материјал Кристал Флеш Holographic Риболов Намамат Врзување на Одлуки 32 Бои 150pcs / торба Бесплатен превозот

Спецификации : Сјајна боја лесно да се привлечат риба внимание.Одговара за сите видови на риболов.Материјал:Летаат ВрзувањеДолжина : 12inches / 30cmПакување : 32bags 150pcs по торбаБои : 32 боиПакет Се Вклучени : 32 x Торба Кристал Флеш Летаат врзување материјал

DEN 745.00 1461.60

MNFT 10PCS 10 Сива Грифит е Gnat комарец Суви Лета Пастрмка Пан Риба Сина Гил Платика Риболов Суви Лета

MNFT 10 PCS10# Сива Грифит е Gnat комарец Суви Лета Пастрмка Пан Риба Сина Гил Платика Риболов Суви ЛетаСуви Лета, Пастрмка ЛетаатГрифит е Gnat е еден од најлесните за рибите муви кога midge прави големи риби излезе за мали лета.На Грифит е Gnat наликува рој или кластер на midges, кои се собрале на површината.Fished на или веднаш под површината, Грифит е Gnat е доследна на производителите на риба.Искусни работници рака врзана риболов летаКука Големина : 10# (15mm)Пакување содржина : 10pcs

DEN 102.00 156.96

4Pcs/многу 2017 Нов Метал Фабрика Лажица Риболов Намамат Тешко Мамка Кука Летаат Риболов Справи Wobbler Pesca Iscas Artificiais 3cm 3.5 g

4 Pcs / многу 2017 Нов Метал Фабрика Лажица Риболов Намамат Тешко Мамка Кука Летаат Риболов Справи Wobbler Pesca Iscas Artificiais 3cm 3.5 g

DEN 185.00 228.00

120 Снопови Силикони Здолништа Риболовен Прибор, DIY солена гума убодни мами, лигњи jigs, madai убодни намамат

Силиконски Здолништа Риболовен Прибор, DIY Солена Гума Jigs, Madai Убодни, Лигњи Убодни мамиКратко Здолниште Должина е 12.5 cmДолго здолниште должина е од 20cm да 21cm.40 насоки до 50 насоки секој Пакет120 Снопови / многуСлучајни бои испраќаат...

DEN 2015.52

wLure 4.5 cm Тоне Crankbait Транспарентна Пластика Unpainted лесен Риболов Намамат 10 на Пакет UPC544P10

Спецификација : Количина : 10 мами по пакетДолжина : 1 3 / 4 инчи (4.8 cm) Тело Должина : 1 7 / 8 инчи (4.4 см)Тежина : 1 / 6 оз (околу 4.7 g) Големината на окото : 5mm (не дојде со риболов очи и подели прстени) Тип : Празно Намамат Тело(Crankbait)Длабочина : Тоне CrankbaitКарактеристики : Одлични Перформанси Со Висока Резолуција Тело Детали Рамнотежа Штракаат СистемУслуга : Превозот во рок од 24 часа24 / 7 Услуги На КлиентитеОпис : Crankbait риболов мами се релативно кратки, stubby приклучоци со голема усна што ги прави да се нурне и шаване кога преземени...

DEN 384.00