• Ново
ЦЕЛНА ОПТИКА LPHM Mark4 HAMR 3x24 со Црвена/Зелена Reticle осветлување Пушка Опсег со Мини Црвена Точка (Црно/Тен)

ЦЕЛНА ОПТИКА LPHM Mark4 HAMR 3x24 со Црвена/Зелена Reticle осветлување Пушка Опсег со Мини Црвена Точка (Црно/Тен)

DEN 7199.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опис на производот Точка Име : ЦЕЛНА LPHM Mark4 3x24 Опфатот со Мини Црвена Точка (Црно/Тен) Модел : JA-5366-Б.К/ТЕН Боја : Црна/Тен Бренд Име : ЦЕЛ Материјал : Алуминиум Батерии : 1x CR2032 (Делокруг) / 1x CR2032 (Dot Очите) (батерија, не се вклучени) Нето Тежина : 0.481 kg (батерија, не се вклучени) Бруто Тежина : 0.580 kg (батерија, не се вклучени) Карактеристики на Производот Солиден, компактен и борба-подготвени Наменета за прецизно mid-range растојание точни пукање Брзо цел стекнување во светол бел ден, слаба светлина и во текот на ноќта Црвена и зелена reticle го осветлуваат 6061-T6 алуминиум легура ЦПУ машински unibody домување Intergrated 20mm врвот железнички да се закачите на мини точка очите им Овозможуваат на операторот да брзо да се префрлате од 3x зголемување на главната обемот на 1x точка поглед

Особините

Број На Модел На:
JA-5366
Тип:
Пушка
Функција:
Леќа

Купувачите избираат и

JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка со CNC Ниска Планината (Црна)

Опис на производот Точка Име : JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка со CNC Ниска Планината (Црна) Модел : JA5013Б.К Боја : Црна Бренд Име : JJ Airsoft Материјал : Метал Нето Тежина : 0.22 кг Бруто Тежина : 0.22 kg Карактеристики на Производот мала тежина и shockproof Зголемување : 1x Reticle : Црвена / Зелена Точка(5 нивоа на осветленост за секоја боја) Цел леќа дијаметар : 24mm Батерии : 1*CR1632 Одговара за 20mm железнички Прашина маска

DEN 1679.52

Тактички Trijicon ACOG 4X32 Црвена Точка Поглед на Опфатот Вистински Црвени Влакна Извор Црвено Осветлени Пушка Опсег w/ RMR за Airsoft Пушка Caza

Спецификација : 100% Сосема Нов 1 : 1 Клон на Trijicon ECOS 4 X32 со RMR Микро Црвена Точка До 600 метри 5.56 / .223 Зелена осветлена (на дневна светлина само) BDC reticle Напојува со влакна извор, обезбедување на повеќе светла средина и reticle осветлување на ден...

DEN 4879.00 5136.00

JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка со QD Столб Планината & Ниска Планината (Црна)

Опис на производот Точка Име : JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка со QD Планината & Ниска Планината (Црна) Модел : JA5029Б.К Боја : Црна Бренд Име : JJ Airsoft Материјал : Метал Нето Тежина : 0.25 кг Бруто Тежина : 0.28 kg Карактеристики на Производот мала тежина и shockproof Зголемување : 1x Reticle : Црвена / Зелена Точка(5 нивоа на осветленост за секоја боја) Цел леќа дијаметар : 24mm Батерии : 1*CR1632 Одговара за 20mm железнички Со QD планината Прашина маска

DEN 2111.52

FS Бесплатен Превозот 3-9x40 Лов Мили Точка Воздушна Пушка Пиштол Тактички Обемот Телескопски Поглед + 20 mm Железнички МЕСЕЦИ Оптички Цел Нови

Трговија на големоБесплатен Превозот 39x40 Лов Мили Точка Воздушна Пушка Пиштол Тактички Обемот Телескопски Поглед + 20 mm Железнички МЕСЕЦИСтавка ОписЗголемување : 39 XЦел Дијаметар : 40mmИзлез ученик : 5.1 мм16.9 mmЕфективен Опсег : 150yards (3x) да 450yards (9x)Материјал : АвионОдделение Алуминиум ЛегураДолжина : 12.2" (31cm)Тежина : 350g(12.35 мл)Понуда 20mm железнички месеци самоВодоотпорен / fogproof / shockproofПакет : 1 x 39 X402 x 20mm железнички месеци.( ако сте треба 11mm железнички планината,можете да оставите порака,ние ќе го промени тоа за вас )Гаранцијата Се Враќа&НаплатаНие сме задоволни да го замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо да ви понуди 100% задоволство.Ве молиме да не известите во рок од 14 дена (според објавување датум).Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНО пакување и додатоци.Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети за 30 дена од денот ќе ги добиете.ИспоракаВе молиме проверете Превозот и Ракувањето со Такса и Осигурување пред да купите.ние обезбедуваме два превозот начин како што е подолу : 1) ако изберете брод од експрес .Предмети ќе биде предаден од експрес,што е потребно за 47 работни денови за испорака .2) ако изберете го бродот со авион mail , превозот цена е бесплатно, и тоа обично се 1018 работа дена да пристигнат.Повратни информацииАко предмети пристигне во добра состојба,и вие сте задоволни со цел .Сакаат да се здобијат со вашата позитивна евалуација и висок резултат .кога работиме следниот пат .Јас би можело да додадете подарок за вас како нашата компанија благодарен.ДругиОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купувањеУживаат Во Шопинг !купувачот покажува

DEN 1218.00 2064.00

TriRock Топла 6 бои 5 слотови / 2.2 Должина Keymod Picatinny Weaver Железнички Делници Црна/Црвена/Сино/Сива/Виолетова/Трева Зелена

Опис : Материјал : АлуминиумБоја Избор : Црна / Црвена / Виолетова / Сива / Стакло Зелена / Сина Елоксирани ( мала разлика е прифатлив поради различни screen монитор )Интерфејс : Handguards ЖелезничкиДолжина : 5 Слотови / 56 mm / 2.2"Ширина : 21 mm Додаток железнички делници, за Ultralight Keymod spec...

DEN 319.00 335.52

JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка со Killflash / Убие Флеш , Офсет Железнички Планината, QD Столб Планината и Ниска Планината (Тен)

Опис на производот Точка Име : JJ Airsoft Т1 Црвена Точка со Killflash, Офсет Планината, QD Планината и Ниска Планината (Тен) Модел : JA5040ТЕН Црвена точка боја : Тен Бренд Име : JJ Airsoft Материјал : Метал Нето Тежина : 0.300 кг Бруто Тежина : 0.330 kg Црвена Точка Карактеристики мала тежина и shockproof Зголемување : 1x Reticle : Црвена / Зелена Точка(5 нивоа на осветленост за секоја боја) Цел леќа дијаметар : 24mm Батерии : 1*CR1632 Одговара за 20mm железнички Прашина поклопецот Доаѓаат со ниско ниво на планината, QD планината и форумот железнички планината Сосема нов дизајн на форумот железнички планината Killflash Карактеристики За JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка Метал изградени Метал mesh обемот заштитник го Издржат хит на висока моќност airsoft пушка Теренот на завртка темата е за 0,6 мм Само завртка овој производ на вашиот RDS за да се намали шансата, каде што се заслепени од opfor е светло!

DEN 2548.00 2831.52

Лов Оптика 1x22x33 Компактен Рефлекс на Црвено Зелена Точка Поглед Riflescope 4 Reticle Глетка за Airsoft Со Weaver 20mm & Планината 11mm

Лов Оптика 1x22x33 Компактен Рефлекс на Црвено Зелена Точка Поглед Riflescope 4 Reticle Глетка за Airsoft Со Weaver 20mm & Планината 11mmВе молиме имајте предвид : И знаменитости се црни, ве Молиме, изберете ја железнички тип е погоден за вас.DesctiptionИзградена од алуминиумска легура со елоксирани мат црна обработка.Мала тежина и компактен дизајн.Антиотсјај рефлексивни обложени леќи, што дава добар оптички јасност.Со scree големина на 22mm x 33mm.3позиција rheostat осветлување(Црвена и Зелена).Нуди 4 различни reticles за оптимална подвижност.Целосно прилагодливи windage и височина.Со интегриран планината за повеќето 20mm & 20mm Weaver / Picatinny / RIS железница.Лесно да се поврземе, инсталирајте само во секунди.Производ Состојба : 100% Сосема НовГолемина(мм) : (L) 82mm (H) 55мм (W) 50mmБоја : ЦрнаТежина(g) : 155 / 200Бајонет : 20mm & 11mmОбемот Поглед на Батеријата : 1 x CR2032 3 V (исклучи)Леќа Боја : Црвена и ЗеленаОко Олеснување (mm) : НеограниченСИТЕ Батерии Ќе Се Отстрани Пред Да се Превозот, што се Должи на превозот Прописи.Пакет Се Вклучени : > 1 x Црвена Зелена Поглед на Опфатот> 2 x Клуч> 1 x Ткаенина за ЧистењеСреќен шопинг и среќен расположение!

DEN 1318.00 1387.20

JJ Airsoft ACOG Стил 4x32 Опфатот со Мини Црвена Точка и Killflash / Убие Флеш , AC12033 Bobro Стил QD Планината (Тен)

Производ Спецификите Точка Име : JJ Airsoft ACOG Стил 4x32 Опфатот со Мини Црвена Точка и Killflash / Убие Флеш , AC12033 Bobro Стил Брзо Ослободување / QD Планината (Тен) Модел : JA5345ТЕН Боја : Тен Бренд Име : JJ Airsoft Обемот Материјал : Метал Планината Материјал : Алуминиум Нето Тежина : 0.465 кг Бруто Тежина : 0.580 kg Карактеристики на Производот Шок и одвратна доказ, Магла и вода доказ Зголемување : 4x Цел : 32милиметри Стакло гравирани reticle Батерии : 1*CR2032 за мини црвена точка сензор(Не се вклучени) CNC машински и алуминиум направени QD планината Одговара за 20mm железнички

DEN 6479.52

Нови Пристигнување Лов TR3-12x40 Пушка Опсег Црна Боја За Надворешна PP1-0286

Нови Пристигнување Лов TR312x40 Пушка Опсег Црна Боја За Надворешна PP10286Перформанси Параметар на квалитетот на сликата барање : сликата е јасна, треба корекција нарушување,поле кривина, боја засенчување на паралаксата : ≤0.5 Г reticle зафатнина : ≤1.5 MOA FOV : ≤0.5 Г прилагоди завртка : Регулирање на движи во права линија, без празни назад, звуци сребрена излез ученик : ≤10мм поглед на агол : 19° reticle : втората reticle Зголемување : 312 Спецификација : 312x40 Рефлекс Призмата Слој : Multilayer слој Целокупната Светлина Пренос : >85% Цел Леќа Дијаметар : 40 fieldangle : 6.3°1.6° Паралаксата : ≤1 MOA Паралаксата Корекција : 100yds Излез ученик дијаметар / mm : 13.33.3 растојание на излез ученик : 3.5 Фокус опсег : 10∞ Прилагодување Тип : Надвор Кликнете Вредност : 1 / 4 MOA Спирала Насока : насока на стрелките на часовникот кота / windage прилагодување на опсегот : ±40 MOA Reticle : F120 Осветленост : 12 опрема, вклучувајќи јазот опрема отпор : 3.5 kg Apperance Параметар Заврши & Слој) : Anodize Боја : црна Tyhone Текстура на материјал : Алуминиум Цевка со дијаметар : 30мм Означување : според вас Должина : 305mm Висина : 65mm Ширина : 70mm Тежина : 615g Физички Својства влијание : 1000g 5 пати магладоказ : Минус 15 ° (30 мин) не може да се магла или дисперзирани во рок од 6"" водадоказ : 52℃ 10inch длабоко,3min повтори менгеме reticle зафатнина : ≤1.5 MOA reticle зафатнина по шок : ≤1.5 MOA операција температура опсег : 30°~ +50° температура на чување опсег : 50°~+70° Монтажа Styie : Зависи од вашата requiry Батерија : CR2032 на животниот Век на Батеријата : 3000(ниво 4 ) напојување : 3v(Внимание : Сите наши објекти не се обезбеди батерии,тоа е само за референца, ви благодарам!)Повеќе тактички предмети воПревозот : се Должи на превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети во Пред Испораката...

DEN 8339.52

JJ Airsoft ACOG Стил 4x32 Обемот Црвена/Зелена Reticle / Целосна Линија Осветлување,AC12033 Bobro Стил Брзо Ослободување / QD Планината (Црна)

Производ Спецификите Точка Име : JJ Airsoft ACOG Стил 4x32 Обемот Црвена / Зелена Reticle , AC12033 Bobro Стил Брзо Ослободување / QD Планината (Црна) Модел : JA5342Б.К Боја : Мет црна Бренд Име : JJ Airsoft Материјал : Метал Нето Тежина : 0.305 кг Бруто Тежина : 0.375 kg Карактеристики на Производот Шок и одвратна доказ, Магла и вода доказ Зголемување : 4x Цел : 32милиметри Стакло гравирани reticle Целосна линија Црвена / Зелена осветлена reticle (5 нивоа на секоја светлина за секоја боја) Батерии : 3*L754(Не се вклучени) ЦПУ машински и алуминиум направени QD планината Одговара за 20mm железнички

DEN 4751.52

JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка со Killflash / Убие Флеш , Офсет Железнички Планината, QD Столб Планината и Ниска Планината (Црна)

Опис на производот Точка Име : JJ Airsoft Т1 Црвена Точка со Killflash, Офсет Планината, QD Планината и Ниска Планината (Црна) Модел : JA5040Б.К Црвена точка боја : Црна Бренд Име : JJ Airsoft Материјал : Метал Нето Тежина : 0.300 кг Бруто Тежина : 0.330 kg Црвена Точка Карактеристики мала тежина и shockproof Зголемување : 1x Reticle : Црвена / Зелена Точка(5 нивоа на осветленост за секоја боја) Цел леќа дијаметар : 24mm Батерии : 1*CR1632 Одговара за 20mm железнички Прашина поклопецот Доаѓаат со ниско ниво на планината, QD планината и форумот железнички планината Сосема нов дизајн на форумот железнички планината Killflash Карактеристики За JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка Метал изградени Метал mesh обемот заштитник го Издржат хит на висока моќност airsoft пушка Теренот на завртка темата е за 0,6 мм Само завртка овој производ на вашиот RDS за да се намали шансата, каде што се заслепени од opfor е светло!

DEN 2332.00 2591.52

Црвено&Green Dot Обемот 1X40 Тактички Лов Holographic Видување одговара 20mm Железнички 11mm Планината Riflescopes Лов Оптички

Црвено&Green Dot Обемот 1 X30 Тактички Лов Holographic Поглед на Шут Пиштол Airsoft 20mm Железнички 11mm Планината Riflescopes Лов Оптички Зголемување : 1x Цел дијаметар : 22mm Излез Ученик : 30 mm Око Олеснување : Слободен Прилагоди метод : монета на вредноста кликнете вредност : 1 / 4 MOA Reticle : четири reticles Оптички слој : сина Shockproof : да Азот / водоотпорен / fogproof : да Тежина : 220g Должина : 12cm Железнички Тип : 11mm 20mm weaver железница (се Должи на превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети Пред Превозот.)

DEN 408.00 479.52

WIPSON Тактички Accutact Агол Рефлекс 360 Поглед Ротира За Reddot со Цел Уред

Бидејќи царинските провери опсегот строго, Бразил и Јужна кореја клиенти, ве молиме да не купи.177.98 202.00 139.90 СпецификацииОСНОВНИ ПОДАТОЦИТежина : 150gБруто Тежина : 175gБоја : Сива ПустинатаОптика : Dual Пат, линија на погледот и 90 степени Агол рефлекс погледОптички видување бленда : 24x24mmДолжина / ширина / висина : 46x58x70 mm (со планината)Око олеснување : НеограниченДомување ротација : 360 степениКомпатибилност : Работи добро со црвена точка / holographic место, ласерски место, железо место,Тандем поглед склопови и NV местоВисок Квалитет, Направени во Кина.

DEN 1188.00 2160.00

JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка со Killflash / Убие Флеш & Форумот Железнички Планината (Црна)

Опис на производот Точка Име : JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка со Форумот Железнички Планината & Killflash (Црна) Модел : JA5039Б.К Црвена точка боја : Црна Бренд Име : JJ Airsoft Материјал : Метал Нето Тежина : 0.180 кг Бруто Тежина : 0.210 kg Црвена Точка Карактеристики мала тежина и shockproof Зголемување : 1x Reticle : Црвена / Зелена Точка(5 нивоа на осветленост за секоја боја) Цел леќа дијаметар : 24mm Батерии : 1*CR1632 Одговара за 20mm железнички Прашина маска Сосема нов дизајн на форумот железнички планината Killflash Карактеристики За JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка Метал изградени Метал mesh обемот заштитник го Издржат хит на висока моќност airsoft пушка Теренот на завртка темата е за 0,6 мм Само завртка овој производ на вашиот RDS за да се намали шансата, каде што се заслепени од opfor е светло!

DEN 1816.00 2111.52

Обемот Тактички Мини Holographic Точка Рефлекс Очите Светлината Се Прилагодува Осветленоста

Обемот Тактички Мини Holographic Точка Рефлекс Очите Светлината Се Прилагодува ОсветленостаОпшт Опис : Ова цевкидизајн рефлекс леќа отворот дава широко поле на гледање...

DEN 735.36

Тактички Рефлекс Поглед Црвена Точка Поглед на Опфатот За Пушка 11mm Или 20mm Железнички Воена Снимање Лов Прибор Оптички Црвена Точка Место

Тактички Рефлекс Поглед Црвена Точка Поглед на Опфатот За Пушка 11mm Или 20mmЖелезнички Воена Снимање Лов Прибор Оптички Црвена Точка МестоОпис : Црвена точка reticle Јасно призмата слој LED (Емитуваат Светлина Диоди) 100% безбедни за очи Неограничен око олеснување и поле на гледање Стандард ЗА вклучување / Исклучување Интегрирани weaver стил на планината Црна пластика надворешноста заврши Вклучува дополнителна батерија & монтажа алаткаКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Рефлексија леќа отворот цевки дизајн нуди широко поле на визија Завртка тип windage и височина кликнете корекција, со заклучување со завртки Паралаксата коригира и неограничен окоолеснување Најсветлите тежина и највисоки перформанси, ниска потрошувачка на енергија Трајни, Магла Доказ, Шок ДоказЗабелешка : бидејќи батеријата е забрането во авионот, па ја испратипратката без батерија!КЛИЕНТОТ ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ( ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА )

DEN 440.00 647.04

KANDAR 10X42E Ловечка Пушка Домет Црвено Зелено Осветлување Reticle со Интегрален Sunshade Тактички Оптика Место Пушка Опсег

KANDAR 10 X42 E Ловечка Пушка Домет Црвено Зелено Осветлување Reticle со Интегрален Sunshade Тактички Оптика Место Пушка Опсег Зголемување 10 X Едно парче цевка Да Батерии CR2032 3v Цел Леќа (mm) 42mm Тежина(g) 480g Должина(mm / inch) 388mm Паралаксата поставување 100yds Око Олеснување(инчи) 3.5 Цевка со Дијаметар(mm / inch) 25.4 Поле на Гледање([email protected]) / ([email protected]) 20' Кликнете Вредност 1 / 4A : 388mm Б : 170mm C : 77mm D : 61mm E : 83mm F : 117mm G : 42mm H : 49mm јас : 18mmТрговија на големо : Ние поддршка на големо,ве молиме контактирајте со нас ако треба да увоз со маса количество ПЛАЌАЊЕ : не прифаќаме aliexpress плаќање само...

DEN 2547.00 2829.60

ИО SS2 4x21 АО Компактен Лов Воздушна Пушка Опсег Тактички Оптички Видување Стакло Гравирани Reticle Riflescope Со Флип отвори Леќа Капи

Спецификација : Зголемување : 4 X Цел Леќа (mm) : 21 Тежина(g)380 Должина(mm) : 180 Едно парче Цевката : Да Око Олеснување(инчи) : 2.36 Цевка со Дијаметар(mm) : 30 Поле на Гледање ([email protected]) 4.6 Излез Ученик (mm) 5.3 Кликнете Вредност : 1 / 2 Паралаксата Поставка : 5 Inf 11mm Airgun / .22 Dovetail Планината трговија на Големо : Ние поддршка на големо,ве молиме контактирајте со нас ако треба да увоз со маса количина

DEN 2999.00 3331.68

JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка со BOBRO Стил QD Ниска Планината (Црна)

Опис на производот Точка Име : JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка со QD Ниска Планината (Црна) Модел : JA5056Б.К Боја : Црна Бренд Име : JJ Airsoft Материјал : Метал Нето Тежина : 0.185 кг Бруто Тежина : 0.215 kg Карактеристики на Производот мала тежина и shockproof Зголемување : 1x Reticle : Црвена / Зелена Точка (5 нивоа на осветленост за секоја боја) Цел леќа дијаметар : 24mm Батерии : 1*CR1632 CNCмашински и алуминиумнаправени QD ниска планината Одговара за 20mm железнички Прашина маска

DEN 2303.52

Тактички 3x32 Ловечка Пушка Опсег За Надворешна Спортски КС Wargame OS1-0258

Тактички 3x32 Ловечка Пушка Опсег За Надворешна Спортски КС Wargame3x32 пушка опсег Зголемување : 3x 1 Клик : 1 / 4" Reticle : осветлени Цел Дијаметар : 32милиметри Агол на Гледање на Цел : 6 Цевка со Дијаметар : 25.4 mm Поле на Гледање (ft @ 100yds) : 31.5 Должина : 215mm Батерија : CR2032 Внимание : сите наши објекти не содржат батеријата...

DEN 1206.00 1340.16

2017 НОВА Марка 4 М1 4.5-14x50 mm АО осветлени Mildot страна на тркалото на лов обемот Планината 11MM/20MM

2017 НОВА Марка 4 М1 4.514x50 mm АО осветлени Mildot страна на тркалото на лов обемот Планината 11 MM / 20 MMЗголемување : 4.514xГолем ДострелReticle Тип : mildotDemountable DrawtubeОсветлени Тип : Црвена / ЗеленаЦел Дијаметар : 50mmКликнете Вредност : 1 / 4 ft @ 100 метриМатеријал : АвионОдделение Алуминиум Легура11 Ниво На Осветленост КонтролаИзлез ученик : 4.4 мм13.3 mmОко Олеснување : 3.60 ИнчиАнтиотсјај рефлективен слој на предна леќаПрашина Доказ, Шок Доказ, магла ДоказПрецизност Windage & Висина На ВредностаСовршени за сите терени и сите временски условиДолжина 17`Тежина 1035gПакетот вклучува : 1 * пушка опсег2 x 20mm / 2x11mm (се Избере) Weaver Железнички Висока Види Преку 30мм Обемот Прстен ПланинатаСреќен шопинг и среќен расположение!

DEN 3912.00 4118.40

Тактички Црвени Ласерски 2.5-10x40 Оптика Поглед на Опфатот на Отворено Лов Riflescope Црвена И Зелена Осветлена Reticle Тип на Опсег

Тактички Црвени Ласерски 2.510x40 Оптика Поглед на Опфатот на Отворено Лов Riflescope Црвена И Зелена Осветлена Reticle Тип на Опсег Тоа е ултра компактен, тактички обемот, наменета за блиску до долго и удобно око олеснување спектар на снимањето, со високи оптички јасност во 2.510 пати зголемување и 40mm цел дијаметар на црвениот ласерски. Точно и брзо прилагодување со windage и височина одбранбените. Највисок квалитет multicoated леќи со предност да се обезбеди максимална светлина трансмисија. Милиточка спектар проценка reticle за повеќето изборни цел и снимањето перформанси. Црвено и зелено осветлување, прилагодлив rheostat за контрола на осветленоста. Тешко anodize заврши. Целосно запечатени и азот исполнет, shockproof, водоотпорен и fogproof. Црвени ласерски или зелен ласер беше монтиран (помалку од 5m W)Зголемување : 2.5 x 10xЦел Леќа Димензија : 40mmReticle Шема : МилиdotReticle Боја : Црвена и зеленаНапојување : 1 x CR2032 батерии (не се вклучени); 3 x LR1130 батерија (не се вклучени)Производ Во Боја : ЦрнаИзлез ученик дијаметар : 16mm : 2.5 x; 4mm : 10xПоле на гледање : 100 метри од 32.5 s / 2.5 x 8.9 s / 10xПакет тежина : 0.878 kgПакет Содржина : 1 x 2.5 10 x 40 Тактичка Пушка Опсег со Црвени Ласерски Двоен Осветлен Милиdot W / Железнички Планината1 x блендата1 x Клуч1 x ткаенина за Чистење1 x англиски јазик Прирачник за КорисникотЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

DEN 2134.00 3048.00

Елемент Airsoft Лов Accutact ANGLESIGHT Тактички Ротира 360 степени Агол, Црвена Точка Уред Holographic Поглед со Цел Chasse

Елемент Airsoft Лов Accutact ANGLESIGHT Тактички Ротира 360 степени Агол, Црвена Точка Уред Holographic Поглед со Цел ChasseТежина : 100gБруто Тежина : 175gБоја : Црна DEОптика : Dual Пат, линија на погледот и 90º Агол Поглед рефлекс опсегот за црвена точка опсеготМоќност : 1x Оптички бленда : 25x25mmДолжина / ширина / висина : 46x58x70 mm (со планината)Око олеснување : НеограниченДомување ротација : 360 ºКомпатибилност : Работи добро со црвена точка / holographic место, ласерски место, железо место, Тандем поглед склопови и NV местоВисок Квалитет за реплика,Направени во кина.Се вклопува 20mm Шини Зракразделување уред овозможува гледање на линија на погледот од 2 позиции истовремено 12ниво позиционирање ротација леќа, се движи аголна цел да било насока за леснотијата на користење ЕЛЕМЕНТ на ЛОГОТО БОЈА : ЦРНА / DE / FG

DEN 1238.00 1238.40

5 Видови Тактички 47101215 инчен AR-15 .223/5.56 Слободно Плови Quad Handguard Железнички М16. М4 Handguard РАС Лов Рака Guard

Материјал : T6 6061 Алуминиум Тип : Quad Железнички Handguard За .223 / 5.56 Rilfe Боја : Црна Должина : 4" / 7" / 10" / 12" / 15" Крај : Црна Елоксирани Едно парче Quad Железнички Handguard Слободен Лебдечки Quad Железнички Систем на Монтирање на Слободно Плови дизајн, овозможувајќи за директна монтажа на примачот Picatinny на сите 4 шини Вклопува .223 Пушка и Варијанти Многу лесно да се инсталира (алатка вклучени) Тешко елоксирани заврши 4" Quad Handguard Железнички : Димензии : 4" (Должина ) x 2.5" x 2.5 (Ширина)8 на врвот железнички6 на страна и на дното шини7" Quad Handguard Железнички : Димензии : 7" (Должина ) x 2.5" x 2.5 (Ширина)14 на врвот железнички12 од страна и на дното шини10" Quad Handguard Железнички : Димензии : 10" (Должина ) x 2.5" x 2.5 (Ширина)24 на врвот железнички22 на страна и на дното шини12" Quad Handguard Железнички : Димензии : 12" (Должина ) x 2.5" x 2.5 (Ширина)29 на врвот железнички27 од страна и на дното шини15" Quad Handguard Железнички : Димензии : 15" (Должина ) x 2.5" x 2.5 (Ширина)37 на врвот железнички35 на страна и на дното шини

DEN 684.00 719.52