• Ново
Популарната ролери сончање ролетни/двоен слој за ролери ролетни/подготвени направи завеса/завеса ткаенина прозорец завеса

Популарната ролери сончање ролетни/двоен слој за ролери ролетни/подготвени направи завеса/завеса ткаенина прозорец завеса

DEN 1728.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пари Спаси купи директно од фабрика со висок квалитет controled до Северна Americal стандард ! Очила Ролери ролетни / прозорец Ролетни Сенка Ние сме професионални производител на зебра ролетни, прозорец завеса,сопствен прозорец нијанси,ролери ролетни делови,водоотпорен ролери ролетни.и трговија на големо и мало. Ова е дефинитивно најдоброто решение за вашата удобна дома, не двоумете се да ме контактирате за повеќе информации. Овој стил ролери ролетни можат да изолација УВ 100% целосно , може да се заштити вашето здравје !!!! За боја , мора 9 видови на бои за избор за ролери ролетни/зебра ролетни Достапни големина : прифати custom size/custom прозорец нијанси(оставете порака за да ми каже големина) јас ќе го испратам на курирската служба DHL/Федекс, ќе се примени во 15-25 дена, ако треба купи 2pieces или повеќе, pls ме контактирате со е-мејл или остави ми порака, јас ќе пресметка попуст до тебе, ти благодарам! Спецификација :
Предмет : ролери ролетни,прозорец ролетни за дневна соба, ролери ролетни.
Употреба : Спална соба,Livingroom,Купатило,Кујна соба и др.
Материјал : 100% полиестер завеса,Алуминиум top box и на дното железница. ние секогаш ќе се користи најдобар квалитет ткаенина и алуминиумски дел , можете да го видите мојот сликата подолу.
Големина : широк(30-210cm),Високо(не се ограничени)
Боја : 9 различни бои
Системот за контрола : топката синџир на левата или десната страна
Blackout го оценувате : 80%
Пакување : пвц кутија + картон
Превозот : Од fedex
Време на испорака : 15-20days можете да го добиете
Пред да нарачате , pls имајте на ум овие подолу :
1. Минимална нарачка е 2 метар квадратен , ролетни max широк е 2.1 m, ако вашиот ролетни широк повеќе потоа 2.1 m , ние треба да се посебен тоа како 2pcs . На пример : 2.1 m широк x 1.8 метри висока , треба да се произведува како 1.05 m x 1.8 m-2 парчиња!
2. ако вашиот вкупното количество е, на пример 1.2 метри , pls цел 2sqm , и така натаму . Pls секогаш ме остави порака пред да нарачате , да ми кажете широк x висок !
3. Цената ги вклучува сите додатоци потребни, треба само да се инсталира кога доби
4.Ве молиме да обрнете по кажи ми големина, и јас ќе се коригира цената за вас.
5. ние имаме две различни контрола на кабелот . еден е од папочната со рачка , еден е кабелот со деца безбедност cilp . ќе видите мојот сликата подолу. (pls да ми кажете што сакате кои стил ? затоа што ако користите справи , ќе биде не можат да ги користат деца за безбедност cilp )
6. нашите ролери ролетни ќе биде имаат top box , да се направи повеќе со добар квалитет и убава . ќе ја видите во компоненти покаже подолу.
Боја show :
Производ Покажуваат : Детали и Компонента :
Квалитетот Покажуваат :
Pls не се споредуваат цена без квалитет!!
Ние не можеме да го продаде низок квалитет на најевтиниот цена,предизвика било какви проблеми да го губите вашето време и пари!!
pls според сликата подолу и кажете ми како да ти мерење вашиот прозорец големина !!! Pls забелешка, ние ќе одземе 0.5 cm за широк(ceilling планината) , дека нашите ролетни може да се вклопи во вашиот прозорец рамка !!!! Клиентот Повратни информации :
.

Особините

Стил:
Slat
Материјал:
Ткаенини
Лист Големина:
Широк Нож
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Формат:
Мушка Јаже
Шема:
Хоризонталната
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот и Долниот Biparting Отвори
Техника:
Рамна Плоча
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Број На Модел На:
001
Тип:
Римската Нијанси
is_customized:
Yes
Тип:
Ролери

Купувачите избираат и

MOMO Сликарство Затемнување на Прозорецот Завеси Ролери Нијанси Ролетни Термички Изолирани Ткаенина Custom Size,PRB set743-747

Почитувани КупувачиАко не знаете како да се избере завеса големина, ве молиме контактирајте со нас и (Ние одговор во 24hrs)W=Ширина L=Должина / ВисинаПланината Тип и Мерење1...

DEN 1732.00 1823.52

Бесплатен превозот Пролет стигнале автомобил сонцето сенка завеса слепи,УВ отпор,затемнување,двоен слој саќе ткаенина

Автомобил сонцето сенка завеса ролетни Tinfoil внатре / двојна изолацијаУслугаWarrranty : 1 годиниПакет детали : стандард кантонотИспорака детална : во рамките на 2025days

DEN 1794.00 2215.20

MOMO Сликарство Затемнување на Прозорецот Завеси Ролери Нијанси Ролетни Термички Изолирани Ткаенина Custom Size,PRB set805

Почитувани КупувачиАко не знаете како да се избере завеса големина, ве молиме контактирајте со нас и (Ние одговор во 24hrs)W=Ширина L=Должина / ВисинаПланината Тип и Мерење1...

DEN 1732.00 1823.52

MOMO Ролери Ролетни Затемнување Дизајн Прозорец Ролетни Сликарство Завеси Ролери Нијанси Термички Ткаенина Custom Size, PRB set538-541

Почитувани КупувачиАко не знаете како да се избере завеса големина, ве молиме контактирајте со нас и ...

DEN 1728.00 1819.20

Бесплатен превозот прилагоди на големината на високо - квалитетни livingroom/канцеларија прозорец ролетни затемнување ролери ролетни прилагодена големина

Пари Спаси купи директно од фабрика со висок квалитет controled до Северна Americal стандард ! Ролери ролетни / прозорец Ролетни Сенка Ние сме професионални производител на зебра ролетни, прозорец завеса,сопствен прозорец нијанси,ролери ролетни делови,водоотпорен ролери ролетни.и трговија на големо и мало...

DEN 2058.24

MOMO Термички Изолирани Затемнување Ткаенина Обичај Сликарство Прозорец Завеси Ролери Нијанси Ролетни,PRB set587-592

Почитувани КупувачиАко не знаете како да се избере завеса големина, ве молиме контактирајте со нас и ...

DEN 1728.00 1819.20

година Нови 30 Метри Транспарентна Пластична Смола Монистра Завесата на Прозорецот Вратата Свадба Позадина 058WG

Тип : ЗавесаМатеријал : Пластика / СмолаБоја : ТранспарентнаПрилики : Врата, Прозорец, Дома, во дневната Соба, итнКарактеристики : Свадба Позадина, Транспарентни МонистраДолжина : 30m / 1181.10" (Прибл.)Монистра Дијаметар : 10мм / 0.39" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Завеса

DEN 525.60

MOMO Обичај Затемнување Сликарство Прозорец Завеси Ролери Нијанси Ролетни Термички Изолирани Ткаенина ,PRB set329

Почитувани КупувачиАко не знаете како да се избере завеса големина, ве молиме контактирајте со нас и (Ние одговор во 24hrs)W=Ширина L=Должина / ВисинаПланината Тип и Мерење1...

DEN 1728.00 1819.20

MOMO Ролери Ролетни Затемнување Дизајн Прозорец Ролетни Сликарство Завеси Ролери Нијанси Термички Ткаенина Custom Size PRB set549-гледате е околу 553

Почитувани КупувачиАко не знаете како да се избере завеса големина, ве молиме контактирајте со нас и (Ние одговор во 24hrs)W=Ширина L=Должина / ВисинаПланината Тип и Мерење1...

DEN 1728.00 1819.20

MOMO Сликарство Затемнување на Прозорецот Завеси Ролери Нијанси Ролетни Термички Изолирани Ткаенина Custom Size,PRB set784

Почитувани КупувачиАко не знаете како да се избере завеса големина, ве молиме контактирајте со нас и ...

DEN 1732.00 1823.52

Custom Size Нема Вежба Ролери Ролетни Valance Систем на Двоен Слој Печатени Зебра Ролетни Ролери Нијанси спалната соба дневна соба

Повеќе За ПроизводотСАД $ 32.29 / ЦенаСАД $ 38.39 / ЦенаСАД $ 82.99 / ЦенаСАД $ 34.99 / ЦенаСАД $ 32.39 / ЦенаСАД $ 29.99 / ЦенаСАД $ 42.79 / ЦенаСАД $ 43.49 / ЦенаШопинг Водич : 1...

DEN 1712.64

Бесплатен превозот Популарни зебра ролетни и roll up прозорец нијанси

Пари Спаси купи директно од фабрика со висок квалитет controled до Северна Americal стандард ! Двојно Ролери ролетни / Зебра Ролетни Сенка Ние сме професионални производител на зебра ролетни, прозорец завеса,сопствен прозорец нијанси,ролери ролетни делови,водоотпорен ролери ролетни.и трговија на големо и мало...

DEN 2256.00

MOMO Сликарство Затемнување на Прозорецот Завеси Ролери Нијанси Ролетни Термички Изолирани Ткаенина Custom Size,PRB set678-682

Почитувани КупувачиАко не знаете како да се избере завеса големина, ве молиме контактирајте со нас и ...

DEN 1732.00 1823.52

Популарната ролери ролетни/двоен слој за ролери ролетни/подготвени направи завеса/завеса ткаенина прозорец завеса/Ролери ролетни

Пари Спаси купи директно од фабрика со висок квалитет controled до Северна Americal стандард ! Двојно Ролери ролетни / Зебра Ролетни Сенка Ние сме професионални производител на зебра ролетни, прозорец завеса,сопствен прозорец нијанси,ролери ролетни делови,водоотпорен ролери ролетни.и трговија на големо и мало...

DEN 1536.00

Бесплатен превозот виножито ролери ролетни, големина на прифатливи, wifi контрола и безжични контрола на моторните зебра ролетни

Откако ќе се направи ред,ве молиме потврдете некои прашање како што е подолу : 1 Мотор на левата или десната страна ?2...

DEN 4493.00 5616.00

Бесплатен превозот електрични шангри-ла ролетни, големина изменуваат, различен модел на избор, безжичен далечински и wifi прифатливо

Откако ќе се направи ред,ве молиме потврдете некои прашање како што е подолу : 1 Мотор на левата или десната страна ?2...

DEN 4570.00 5712.00

MOMO Ролери Ролетни Затемнување Дизајн Прозорец Ролетни Сликарство Завеси Ролери Нијанси Термички Ткаенина Custom Size, PRB set748-752

Почитувани КупувачиАко не знаете како да се избере завеса големина, ве молиме контактирајте со нас и (Ние одговор во 24hrs)W=Ширина L=Должина / ВисинаПланината Тип и Мерење1...

DEN 1732.00 1823.52

DM25LE, батерија мотор, DOOYA тубуларна мотор, за Кол. 38mm цевка

DM25 LEDC моторЕлектрични граница вклучитеВграден приемникПониска потрошувачка на енергијаОтпор проекција funtionТретото ограничување точкаDotпотег & lightприлагодете funtionдалечински контролер 2700Лесно инсталирање заградиЗа цевка кол 38mm,ако ви треба цевка,pls информирате на ширината е потребно,така што може да се потврди точна цена за вас.Recharger е inlucded во ЕУ или САД satadard.

DEN 3293.00 4704.00