• Ново
акрилик beades салфетка прстен ,салфетка носителот на одобрението за промет на големо за свадба

акрилик beades салфетка прстен ,салфетка носителот на одобрението за промет на големо за свадба

DEN 37.92
DEN 32.00 -16 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Материјал : акрилик монистра/нерѓосувачки ;
Бои : златен/сребрена/црвена/портокал/виолетово/сино/etc
Големина : dia4.2cm/4.5 cm/5.5 cm;
Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;
Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;
Еден примерок е слободен без изразат цена :

Особините

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Салфетка Прстени
Бренд Име:
quaeas
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
qn15121404
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
qn15121404
Материјал:
стакло beades
Големина:
dia3.5/4.2
боја:
злато/сребрена/црвена/сино/etc
Многу бои:
Акрилик
Функција:
Еко-Пријателски
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

2018 Golden Rose,нови Зголеми Салфетка Прстен Злато Карики Романтична Убав За Катира Партија Табела Декорација 10pcs Newe Stseller

Опис : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетБоја : Како на сликите покажуваатМатеријали : ArcylicДимензии : Дијаметар : Количина : 10pc / setПакет Информации : 1 сет( вклучувајќи 10pcs)Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Цел во 2 дена По добивме Вашата Исплата...

DEN 456.00 480.00

50pcs/многу Кристал Мрежа Bling Салфетка Прстени за Свадба Декорација, Пластичен Стол Sash Лакови,Салфетка Носителот на Злато Сребро.

Секој салфетка прстен е 5 инчи долго, 1.6 инчи широк, и обезбедени со топла лепак Пластични површини се симулираат изгледот на скапи rhinestones и сјај брилијантно во светлина...

DEN 430.08

Најновите 2017 Мода Moden Кристал Салфетка Прстен За Ресторан Банкет Хотел Свадба Материјали Serviette Носителот Устата Крпа Тока

Најновите 2017 Мода Moden Кристал Салфетка Прстен За Ресторан Банкет Хотел Свадба Материјали Serviette Носителот Устата Крпа ТокаМодел : YA846Пакување : OPP вреќаКоличина : 6 PiecesБоја : Злато,siliverМатеријал : Алуминиум и кристалСовети : Тоа се мери со рака,па отстапување exsitМОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет...

DEN 408.00 479.52

бисер синџир салфетка прстени,салфетка носителот,

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

DEN 28.00 33.12

јасно цвет салфетка прстен , акрилик салфетка носителот,

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

DEN 32.00 37.92

10pcs Хотелот обезбедува кристално нето дупчење салфетка прстен electroplating сребро сонцето цвет салфетка ослободувањето свадба нишалото supplie

100% сосема нов висок квалитет на Боја : Злато, сребро Материјал : Пластични нето вежба Големина : Злато : 13cm * 3cm, Сребро : 13cm * 1.5 cm Пакет : Пп торба Испорака на Владата : 10pcs салфетка прстени, Апликации : свадби, партии, прослави, graduations, банкети, накит и многу повеќе.

DEN 250.00 356.64

Висока Класа Мода Црвено Сребро Табела Среќен Птица Луксузни Салфетка Прстени За Свадба Носители Секојдневна Употреба Dinning Свадба

Висока Класа Мода Црвено Сребро Табела Среќен Птица Луксузни Салфетка Прстени За Свадба Носители Секојдневна Употреба Dinning СвадбаДраги Пријатели,Стр закуп забелешка боја ви се допаѓа.Инаку,јас ќе случаен испраќање .Ако ви е потребна количина која не е 12 парче или не повеќе од 12 парче ,ве молиме контактирајте ме .Јас ќе промена на цената .Ви благодариме !Стокови : Салфетка ПрстенБоја : Злато,Сребро.Димензии : Дијаметар 4.5 cm,Модел : ПтицаПовод : Хотел, Restrauant, Свадба, Божиќ,итн.Materail : Алуминиум ЛегураПакет : Opp Вреќа Пакување По ПарчеМесто : ГуангжуPreferencial Цена Со Бесплатен Превозот

DEN 1878.00 2064.00

јасно дијамантски прстен салфетка

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

DEN 32.00 37.92

јасно акрилик салфетка прстени, цвет салфетка носителот,

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

DEN 28.00 33.12

лист цвет салфетка прстен ,цвет салфетка носителот,

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

DEN 32.00 37.92

бисер салфетка прстен, свадба,пластична декорација салфетка носителот

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

DEN 32.00 37.92

2 парчиња Едноставни креативни декоративни салфетка прстен крпа прстен метал големи бисери салфетка тока Хотел свадба банкет табела декорација

2 парчиња / многу исклучителна мода метал големи бисери салфетка тока 100% сосема нов висок квалитет на Боја : сребро Материјал : Алуминиумски+ Вештачки бисери Апликации : свадби, партии, прослави, graduations, банкети, накит и многу повеќе.

DEN 307.20

кристално срце салфетка прстен, свадба салфетка носителот

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

DEN 28.00 33.12

qn16031601 салфетка прстен бисер beaedes декорација, трговија на големо свадба салфетка носителот,

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

DEN 1183.00 1392.00

100 Компјутери/многу Бели Дијаманти Салфетка Прстени Serviette Држачот за Свадба Декорација Партија Банкет Табела Декорација Кујна Јадење Бар

Дијамант Салфетка Прстен Serviette Носителот Свадба Партија Банкет Табела Вечера Оркестарот Корист Бои Занаети Нов Пакет : 100 Парче Прстени (Салфетка не се вклучени) Големина : Околу 2" високи (4.8 CM) (Како што се Покаже во Слики) Боја : Бела (Како што се Покаже во Фотографии,Ако треба и други бои, ве молиме забелешка тоа) Тежина : Околу 12.8 G Секој Еден...

DEN 2400.00 2927.52

метал dragonfly салфетка прстен

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

DEN 32.00 37.92

4pcs/многу Herringbone салфетка тока назад Салфетка прстен, парична казна двојно монистра сп салфетка држачот за Хотел свадба маса Декорација предмети

4pcs / многу сребро се зголеми салфетка прстени 100% сосема нов висок квалитет на Боја : Златна сребрен Материјал : не ' Рѓосувачки челик легура на Превозот на Владата : 4pcs салфетка прстен Апликации : свадби, партии, прослави, graduations, банкети, накит и многу повеќе.

DEN 335.00 477.60

2018 Продажба Белата Роза,нови Зголеми Салфетка Прстен Сребрен/злато Карики Романтична Убав За Катира Партија Табела Декорација 10pcs/многу

Опис : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетБоја : Како на сликите покажуваатМатеријали : ArcylicДимензии : Дијаметар : 4.2 cmКоличина : 10pc / setПакет Информации : 1 сет( вклучувајќи 10pcs)Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Цел во 48h По добивме Вашата Исплата...

DEN 464.00 527.52

кристал crwon салфетка прстен,

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

DEN 32.00 37.92

јасно фан салфетка прстен, beaded свадба салфетка носителот,

материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

DEN 28.00 33.12

цвет салфетка прстен,салфетка носителот,

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

DEN 28.00 33.12

4PCS/МНОГУ Пеперутка Салфетка Тока Rhinestones Салфетка Круг Прстени За Хотел Свадба Партија Банкет Дома Трпезариска Маса Декорација

4 PCS / МНОГУ Пеперутка Салфетка Тока Rhinestones Салфетка Круг Прстени За Хотел Свадба Партија Банкет Дома Трпезариска Маса ДекорацијаСвадба Украси Да Се Направи Вашата Свадба Повеќе Незаборавни.Погоден За Јадење Соба Има Еден Банкет, И Убава Семејство.МОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет...

DEN 926.40

кристално јасна салфетка прстен ,цвет салфетка носителот,

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

DEN 32.00 37.92

дијамант салфетка прстен, кристално салфетка носителот,

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

DEN 28.00 33.12

12pcs Акрилик Сребро-обложено Дијамант Салфетка Прстени за Свадба Приеми Подароци За Празникот на Вечера Бизнис Забавна

12pcs Акрилик Среброобложено Дијамант Салфетка Прстени за Свадба Приеми Подароци За Празникот на Вечера Бизнис ЗабавнаГлавни Карактеристики : Кристал и бисер embellishments трепет и се рефлектираат светлина во окофаќање на opulence. Трајни сребро позлата не бара досадни полирање да се одржи својата " сјаен, прекрасен изглед. Идеален за одмор вечера, бизнис забавна, свадба приеми и подароци.Пакет тежина : 0.163 kgПроизвод Големина(L x W x H) : 4.50 x 4.50 x 5.00 cm / 1.77 x 1.77 x 1.97 инчиПакет Големина(L x W x H) : 26.80 x x 5.50 5.50 cm / 10.55 x 2.17 x 2.17 инчиПакет Листата : 12 x Акрилик Салфетка Прстен (На салфетка не е вклучена)start Isv Module Wrap10357end Isv Module Wrap10357

DEN 378.72