• Ново
Продажба на Нови Декорација Свадба Покани бесплатен Превозот 50pcs/многу светне Балон Led Балони Светилка Свадба Декорација

Продажба на Нови Декорација Свадба Покани бесплатен Превозот 50pcs/многу светне Балон Led Балони Светилка Свадба Декорација

DEN 1224.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Боја : бела/топло бела/зелена/блу/red/жолто/портокал/розова/виолетова/RGB
Ве молиме изберете боја кога ќе се направи ред, Ви Благодарам.
Ако не се забелешка бојата што сакате , ние ќе ви испрати Бела боја
2016 Продажба на Нови Декорација Свадба Покани бесплатен Превозот 50pcs/многу светне Балон Led Балони Светилка Свадба Декорација
Големи собири или мали приватни забави, важно е да се одреди расположението уште од самиот почеток. Започнување со работите на вашите гости види прв. Од една блескава отворено светло на екранот, за да на воспевање на анимирана местото на поставување, Мини Партија Светла ќе се создаде дека празник магија може само да замисли.
Воодушевувајте вашите гости со блескави ЛЕД партија украси за graduations, свадби, пензионирања, роденден партии, како и кои било други специјални прилики.
Единствена светла боја само На Постојана, Не трепка. RGB боја blingking.
Од начинот на кој .. има забава во домот не мора да се ограничи вашата креативност! Евтини партија балони, се овозможи дури и на повеќето буџетот и свесно да фаза импресивни партии.
Карактеристики На Производот :
1, Пополнете јасна мраз кофа со Мини Партија Светла и коцки мраз или мермери.
2, Креирање на плажа тема со пластични плажа кофи и обоени бонбони.
3, Промешајте Мини Партија Светла во мраз во ладилникот да се создаде блескав ефект.
Спецификација За Производ :
А, Една светла LED
Б, Изградена-во низа јамка
C, Водоотпорен
D, Големина : 35mm x 11mm дијаметар
E, Пресврт за да го вклучите/исклучите
F, 1pc/пп торба. 100pcs/внатрешна кеса.
Пакет Се Вклучени :
50 x LED Балон светлина
** Балони НЕ се вклучени **
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа : Ние се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот : 1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.

Особините

Големина:
S
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
is_customized:
Yes
Блескав Време:
Бубрезите
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Настан & Партија Ставка Type:
свадба партија декорации
Led количина:
1pc супер-светли led
боја:
бела/топло бела/зелена/блу/red/жолто/портокал/теал/розова/виолетова/RGB
Тип На Батерија:
3 x L736H (LR41) батерии
Траење На Батеријата:
Работат повеќе од 8 часа consistantly
Апликации:
Воодушевувајте вашите гости со блескави ЛЕД партија декорација за било која партија
Тежина:
4 grams each. good for balloons
Име:
Led Светилка Балони

Купувачите избираат и

Зелена Laserman Рамо Црвени Led Прозрачна Вест И Црвени Ласерски Човек се Покаже Очила DJ ноќен клуб Танчерка Пејач Носат Костим Ballroom

Зелена Laserman Рамо Црвени Led Прозрачна Вест И Црвени Ласерски Човек се Покаже Очила DJ ноќен клуб Танчерка Пејач Носат Костим Ballroom

DEN 21360.00

Десет бои опција ЕЛ очила ЕЛ Жица Мода Неонски LED Светло До Shutter во Облик на звук активни Очила Запалено Костимот Партија Декорација

Десет бои опција ЕЛ очила ЕЛ Жица Мода Неонски LED Светло До Shutter во Облик на звук активни Очила Запалено Костимот Партија ДекорацијаСпецификација : Ова е ЕЛ очила со функција за звук активира и да трепка. 10 Lighting Боја : Сина, Транспарентен Сина, Црвена, Розева, Виолетова, Жолта, Портокалова, Бела,Зелена, Лимон Зелена. Powered By : 2 x AAA Батерии (Не се Вклучени) Мулти Функција : Стабилен На, Трепка, Звук Активирано , Исклучете Објектот Тежина : 85g Работна Температура : 30~ 80 СтепенПакет Вклучувајќи : 1 x EL Очила1 x 3 V Батеријата Случај & КонтролерЕЛ Жица Карактеристики : 1...

DEN 388.00 431.52

1 Парче /многу 3AA Батеријата Напојува Кристал Candelabra Под Цвет Вазна Стаклено Шише База LED Централен Партија Декорација

1 Парче / многу 3 AA Батеријата Напојува Кристал Candelabra Под Цвет Вазна Стаклено Шише База LED Централен Партија ДекорацијаКарактеристики на производот : 4" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

DEN 191.52

10 Бои Избор ЕЛ Жица LED Очила Со Звук на Активен Инверторот Прозрачна Шарени Блескав Играчки За Танц DJ Партија Декорација

10 Бои Избор ЕЛ Жица LED Очила Со Звук на Активен Инверторот Прозрачна Шарени Блескав Играчки За Танц DJ Партија ДекорацијаСпецификација : Ова е ЕЛ очила со функција за звук активира и да трепка. 10 Lighting Боја : Сина, Транспарентен Сина, Црвена, Розева, Виолетова, Жолта, Портокалова, Бела,Зелена, Лимон Зелена. Powered By : 2 x AAA Батерии (Не се Вклучени) Мулти Функција : Стабилен На, Трепка, Звук Активирано , Исклучете Објектот Тежина : 85g Работна Температура : 30~ 80 СтепенПакет Вклучувајќи : 1 x EL Очила1 x 3 V Батеријата Случај & КонтролерЕЛ Жица Карактеристики : 1...

DEN 388.00 431.52

Бесплатни shipping24pcs/многу мека треперење led прст светлина прстен со брада Сосема Нов LED Трепка Трепка Скок Прст Прстен за партија

1 производство име : led прстен со детелинаматеријал : TPRбоја на светлина : црвена,сина,жолтабојата на телото : виолетова,сина,зелена,портокалова,жолтаголемина : 45cmпакет : 1pcs / opp вреќа2...

DEN 1049.76

Бесплатен Превозот нов 240piece led деца и возрасни Розова и црвена Bowknot headbands led лак вратоврска мода врски за партиски материјали

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Мали Мрежа Дизајн.Материјал : Полиестер и Рачно Изработени.Фитнес за Мажи или Момчиња.Прилагодлив на Рака со еластиченДимензии : Ширина : 4.7"(12cm)Максимална Necksize : 18"(45cm)2 парчиња црвено светло ,2 парчиња сина светлина3mode : брзо флеш,бавно флеш,светнебоја : златна,sliver,црна

DEN 11376.00

Бесплатен Превозот 5pcs/многу шарени LED трепка круна headwear led светло headband за роденден и божиќ декорација

Бесплатен Превозот 5pcs / многу шарени LED трепка божиќ headwear led светло headwear за партијата и божиќ оркестаротОпис : Производи за Детали : име на Производ : LED Круна Headbands Тежина : 40g Големина : 15*22cm Материјал : Пластични 2 поставки : OnOff Led time : 1224hours Бои : розова / сино / red / жолта / Виолетова / Портокал / Зелен Погодна за отворен и затворен (не вода доказ), Вклучувајќи батерија : Вклучени Powered By : 3 x AG13 копчето Батерии вклучени внатре Соодветна за публиката : Една големина одговара за повеќето возрасни и деца...

DEN 488.00 633.12

Бесплатен Превозот 48pcs/многу Сина Боја Флеш ПРЕДВОДЕНА од Коса, Плетенка светне Hairpin Декорација За на Партијата Божиќ Headdress Додаток Нови

Бесплатен Превозот 48pcs / многу Сина Боја Флеш ПРЕДВОДЕНА од Коса, Плетенка светне Hairpin Декорација За на Партијата Божиќ Headdress Додаток Нови Карактеристики : Материјал : ГЛАСАЧКО место пластика (полиестерски) Светлосен Влакна Должина : Околу 35cm Батерија : Вграденво 2 копчето Мобилен батерии Пакет Димензии : 435*75*65mm Тежина : 10g Пакет се Вклучени : 48 x Led Светла Коса Бесплатен Превозот 48pcs / многу Сина Боја Флеш ПРЕДВОДЕНА од Коса, Плетенка светне Hairpin Декорација За на Партијата Божиќ Headdress Додаток Нов Бесплатен Превозот 48pcs / многу Сина Боја Флеш ПРЕДВОДЕНА од Коса, Плетенка светне Hairpin Декорација За на Партијата Божиќ Headdress Додаток Нов Бесплатен Превозот 48pcs / многу Сина Боја Флеш ПРЕДВОДЕНА од Коса, Плетенка светне Hairpin Декорација За на Партијата Божиќ Headdress Додаток Нови

DEN 1395.00 1532.64

2018 Прилагодено лого Звук Контролирани LED Светло До Хривнија Активира Сјај Флеш Алка Фестивал Партија Оркестарот Подарок партија материјали

2018 12pcs / многу Звук Контролирани LED Светло До Хривнија Активира Сјај Флеш Алка Фестивал Партија Оркестарот Подарок партија материјали Опис на Производот име : led нараквици Тежина : 25g / pc За батеријата : Заменете ги батериите трае повеќе од 20 часа, Овие се некои кул изглед нараквици.овие светкави нараквици и ви се случува да биде на животот на партијата...

DEN 407.00 478.08

12pcs Десетина 8inch LED Партија Светлина за Свадба Centerpieces Декорација Вазни & Led Партија Феста Светлина како покани за свадба

Во потрага по начин да светне вашиот centerpieces? Не гледам подалеку!8" ПРЕДВОДЕНА свадба место централен светлина база со 19 мултибои LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Сега на располагање во кои се сместени Далечински Управувач / AC Адаптер / литиум батерија верзија!12pcs Десетина 8inch LED Партија Светлина за Свадба Centerpieces Декорација Вазни & Led Партија Феста Светлина како свадба покани Карактеристики на Производот : 8" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

DEN 11280.00

3M Глобуси Цреша Топки Самовила String Декоративни Самовила Божиќ Светла Свадба Декорација Љубов Подароци Продавница Соба Отворено Патио

Материјал : ПластикаОбјектот Големина : String светлина должина : 300мм Топката diamter : 18mmСијалица quntity : 20 Led сијалицаПакет Содржина : 1pcs / многуЗабелешка : Батеријата не е вклучена.1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно!Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка.2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 1530 дена да се САД, Канада, Европа, Австралија.Поради царинење и некои неконтролирано possiblity, пакетите ќе биде одложен, може да земајќи 3050 работни дена.3.Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете EMS, DHL, или Fedex и да платат дополнителна такса.1.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

DEN 415.00 692.16

1 Парче /многу Мулти-боја на ВОДЕНА Маса Централен Светлина База Свеќа Носителот Светлина База за Декорација

1 Парче / многу Мултибоја на ВОДЕНА Маса Централен Светлина База Свеќа Носителот Светлина База за ДекорацијаВо потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку! EМини™ 9 4" мини LED централен светлина база со 9 LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Овие Светлина основи се дојде со RGB LED светла, Чиста RGB боја Led диоди е најпопуларниот светла во декорација на пазарот..Бидејќи тоа е најсветлиот еден, Многу Сјај во темнината..Добро за сите видови на вазни, стакло и така натаму..Ова не е од floralyte, само нашите оригинални / уникатни / совршен дизајн на производи.Што Се Вклучени???Една Светлина База + Еден Далечински КонтролерВазни и 3 AA Батерии не се вклучени!!!Карактеристики На Производот : Реден Број : KSCB409 SRBОпис : 4" ПРЕДВОДЕНА ELuminator (9 Компјутери Суперсветли Led диоди) Под Вазна СветлинаФункција : Светло база има on / off switch.Батерија : Cordless и батерија управувана...

DEN 378.00 410.88

10 Парчиња/Многу Виси LED Floralyte Со On/Off Прекинувач/Партија Фенер Светлина/RGB LED Светло За Партија Декорација

10 Парчиња / Многу Виси LED Floralyte Со On / Off Прекинувач / Партија Фенер Светлина / RGB LED Светло За Партија ДекорацијаKITOSUN Оригинални Floralyte / LED Floralyte / LED Флорални Светлина / LED FloraliteОва е дизајниран и произведен од страна на KITOSUN ...

DEN 149.00 162.24

Бесплатен превозот 100pcs/многу новина led лак вратоврска мажите лак вратоврска жените селектирани мода врски за партија услуги нов години

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Мали Мрежа Дизајн.Материјал : Полиестер и Рачно Изработени.Фитнес за Мажи или Момчиња.Прилагодлив на Рака со еластична кабелот.Големина : 4.7"(12cm)Максимална Necksize : 18"(45cm)3mode : брзо флеш,бавно флеш,светне2 парчиња црвено светло,2 парчиња сина светлинацрвена,сина,glod,sliver

DEN 5040.00

Моден Led Прозрачна Писта Ballroom Костим Секси Жени Вечер Фустан Cosplay Фаза ТВ Шоу Облека

Моден Led Прозрачна Писта Ballroom Костим Секси Жени Вечер Фустан Cosplay Фаза ТВ Шоу ОблекаПакување & ИспоракаСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС...

DEN 33552.00

MD1 Cosplay LED светло ballroom костими пејач фустани жените робот секси костими крпа Бар фаза писта dj партија покаже носи

Забелешки : Оваа костими треба ни обезбеди твое детали информации за вашата големина за да се направи повеќе одговараат и убава.Кога ќе се направи ред ,оставете infoemation за yo: висина / тежина / биста / половината / колковите / нога големина ,чевли големина ,ви благодариме.Ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас во секое време .

DEN 55358.00 58272.00