• Ново
Вистински Замрзнати Свадба Сувенири бесплатен Превозот Мини Led Светло До Балон Свадба Декорација Детска Играчка, 50pcs/многу, 9 Бои

Вистински Замрзнати Свадба Сувенири бесплатен Превозот Мини Led Светло До Балон Свадба Декорација Детска Играчка, 50pcs/многу, 9 Бои

DEN 1056.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


2016 Вистински Замрзнати Свадба Сувенири бесплатен Превозот Мини Led Светло До Балон Свадба Декорација Детска Играчка, 50pcs/многу, 9 Бои
Големи собири или мали приватни забави, важно е да се одреди расположението уште од самиот почеток. Започнување со работите на вашите гости види прв. Од една блескава отворено светло на екранот, за да на воспевање на анимирана местото на поставување, Мини Партија Светла ќе се создаде дека празник магија може само да замисли.
Воодушевувајте вашите гости со блескави ЛЕД партија украси за graduations, свадби, пензионирања, роденден партии, како и кои било други специјални прилики.
Единствена светла боја само На Постојана, Не трепка. RGB боја blingking.
Од начинот на кој .. има забава во домот не мора да се ограничи вашата креативност! Евтини партија балони, се овозможи дури и на повеќето буџетот и свесно да фаза импресивни партии.
Карактеристики На Производот :
1, Пополнете јасна мраз кофа со Мини Партија Светла и коцки мраз или мермери.
2, Креирање на плажа тема со пластични плажа кофи и обоени бонбони.
3, Промешајте Мини Партија Светла во мраз во ладилникот да се создаде блескав ефект.
Спецификација За Производ :
А, Една светла LED
Б, Изградена-во низа јамка
C, Водоотпорен
D, Големина : 35mm x 11mm дијаметар
E, Пресврт за да го вклучите/исклучите
F, 1pc/пп торба. 100pcs/внатрешна кеса.
Пакет Се Вклучени :
50 x LED Балон светлина
** Балони НЕ се вклучени **
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа : Ние се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот : 1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.

Особините

Големина:
S
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
is_customized:
Yes
Блескав Време:
Бубрезите
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Настан & Партија Ставка Type:
свадба партија декорации
Led количина:
1pc супер-светли led
боја:
бела/топло бела/зелена/блу/red/жолто/портокал/теал/розова/виолетова/RGB
Тип На Батерија:
3 x L736H (LR41) батерии
Траење На Батеријата:
Работат повеќе од 8 часа consistantly
Апликации:
Воодушевувајте вашите гости со блескави ЛЕД партија декорација за било која партија
Тежина:
4 grams each. good for balloons
Име:
Мини led балон светлина

Купувачите избираат и

Најновата Led Прозрачна Секси Вечер Фустан Писта Облека Карневал Викторија Ballroom Костим Фаза Танц DJ Пејач Cosplay Облека

Најновата Led Прозрачна Секси Вечер Фустан Писта Облека Карневал Викторија Ballroom Костим Фаза Танц DJ Пејач Cosplay Облека

DEN 33552.00

ТЦ-167 Шарени LED робот костими партија диско носи ballroom led програмирање дизајн осветлување костими мажите облека dj танц шоу

Контролирање Начини на Располагање за Led & Оптички Влакна Костими : 1 SD картичка контролер со полна боја програмски ефекти од страна на компјутерски софтвер(може да се контролира одделни делови од софтверот) Секој контролер може да се контролира 2000 пиксели...

DEN 72144.00 80160.00

Бесплатен превозот 100pcs/многу новина led лак вратоврска мажите лак вратоврска жените селектирани мода врски за партија услуги нов години

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Мали Мрежа Дизајн.Материјал : Полиестер и Рачно Изработени.Фитнес за Мажи или Момчиња.Прилагодлив на Рака со еластична кабелот.Големина : 4.7"(12cm)Максимална Necksize : 18"(45cm)3mode : брзо флеш,бавно флеш,светне2 парчиња црвено светло,2 парчиња сина светлинацрвена,сина,glod,sliver

DEN 5040.00

1 Парче /многу Мулти-боја на ВОДЕНА Маса Централен Светлина База Свеќа Носителот Светлина База за Декорација

1 Парче / многу Мултибоја на ВОДЕНА Маса Централен Светлина База Свеќа Носителот Светлина База за ДекорацијаВо потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку! EМини™ 9 4" мини LED централен светлина база со 9 LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Овие Светлина основи се дојде со RGB LED светла, Чиста RGB боја Led диоди е најпопуларниот светла во декорација на пазарот..Бидејќи тоа е најсветлиот еден, Многу Сјај во темнината..Добро за сите видови на вазни, стакло и така натаму..Ова не е од floralyte, само нашите оригинални / уникатни / совршен дизајн на производи.Што Се Вклучени???Една Светлина База + Еден Далечински КонтролерВазни и 3 AA Батерии не се вклучени!!!Карактеристики На Производот : Реден Број : KSCB409 SRBОпис : 4" ПРЕДВОДЕНА ELuminator (9 Компјутери Суперсветли Led диоди) Под Вазна СветлинаФункција : Светло база има on / off switch.Батерија : Cordless и батерија управувана...

DEN 378.00 410.88

100pcs/многу Сосема Нов Подводни LED Вазна Светлина, Водоотпорен Ајфеловата Кула Комплет Вазна LED Светло За Свадба Партија Декорации

100pcs / многу Сосема Нов Подводни LED Вазна Светлина, Водоотпорен Ајфеловата Кула Комплет Вазна LED Светло За Свадба Партија ДекорацииКарактеристики на производот : 3pcs СуперСветли led светла, Повеќе Посветла од 1 или 2 LED една Големина : 3 CM дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 2,2 СМ висок 2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 8hours...

DEN 5232.00

1 Парче /многу 3AA Батеријата Напојува Кристал Candelabra Под Цвет Вазна Стаклено Шише База LED Централен Партија Декорација

1 Парче / многу 3 AA Батеријата Напојува Кристал Candelabra Под Цвет Вазна Стаклено Шише База LED Централен Партија ДекорацијаКарактеристики на производот : 4" сребрена база дијаметар x 1.375" висина...

DEN 191.52

DC-3V Звук Активира ЕЛ Жица Сјај Сонце Очила Led DJ Светлина Безбедност светне Multicolor Осветлување За Партија Декорација

метарDC3 V Звук Активира ЕЛ Жица Сјај Сонце Очила Led DJ Светлина Безбедност светне Multicolor Осветлување За Партија ДекорацијаСпецификација : Ова е ЕЛ очила со функција за звук активира и да трепка. 10 Lighting Боја : Сина, Транспарентен Сина, Црвена, Розева, Виолетова, Жолта, Портокалова, Бела,Зелена, Лимон Зелена. Powered By : 2 x AA Батерии (Не се Вклучени) Мулти Функција : Стабилен На, Трепка, Звук Активирано , Исклучете Објектот Тежина : 85g Материјал : Пластика Кога ќе го притиснете копчето, ќе се најде на светлината има три начини : постојана светлина, брзо трепкачко светло и звук светкави Може да се користи на било Повремени како што се Он, Привремени, Позитивни Страни, Дискотеки, Клубови, Haloween ,Родендени, Празници и НастаниПакет Вклучувајќи : 1 x EL Очила1 x 3 V Батеријата Случај & КонтролерЕЛ Жица Карактеристики : 1...

DEN 326.00 383.52

2018 Побрзаа Костим Led диоди Gafas Led 100pcs/многу Led Трепка Хривнија светне Акрилик Алка За Партија Бар Прозрачна Божиќ

1 : Цел времето за испорака е 13 дена 95% од цел времето за испорака е 1 ден 2 : Наредби треба да бидат прилагодени, времето за испорака е 515 дена100pcs / многу LED Трепка Хривнија светне Акрилик Алка за Партија Бар Божиќ Божиќ Прозрачна Хривнија led алка 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Тип : Божиќ Декорација Материјали Дебелина : Медиум Надворешниот Материјал : Стадото Извор на Светлина : Запалени Шема : Цртан филм Божиќ Предмет Тип : Божиќ Хривнија Украс Материјал : Кадифен Големина : 21.5cmx3cm Карактеристики : Кога туп на нараквица, LED ќе светлината многу уникатна Хривнија Деца ќе го сакам добар подарок за вашите деца, пријатели.пакет се вклучени : 100pcs / многу led Божиќ хривнија100pcs / многу LED Трепка Хривнија светне Акрилик Алка за Партија Бар Божиќ Божиќ Прозрачна Хривнија led закачам100pcs / многу LED Трепка Хривнија светне Акрилик Алка за Партија Бар Божиќ Божиќ Прозрачна Хривнија led закачам100pcs / многу LED Трепка Хривнија светне Акрилик Алка за Партија Бар Божиќ Божиќ Прозрачна Хривнија led закачам

DEN 3656.00 4513.44

Најновите Топла Продажба 5000PCS Мини LED Балони Светла LED Светилки со Опашката Декорација за Забава/Свадбена/Божиќ Бесплатен Превозот

Најновите Топла Продажба 5000 PCS Мини LED Балони Светла LED Светилки со Опашката Декорација за Забава / Свадбена / Божиќ Бесплатен ПревозотЕдинствена светла боја само На Постојана, Не трепка...

DEN 91200.00

Бесплатен превозот 480pcs/многу црвени led свеќа светлина Треперење на Светлината Flameless LED Tealight Свадба Партија Дома Декор Чај Свеќи

1 LED свеќа светлинаГОЛЕМИНА : 43.9 cmпакување : 12pcs / кутијабојата на телото : црвенабоја на светлина : црвенабатерија : 3 PCS AG10(заменливи)2...

DEN 8568.00

Бесплатен Превозот 48pcs/многу Сина Боја Флеш ПРЕДВОДЕНА од Коса, Плетенка светне Hairpin Декорација За на Партијата Божиќ Headdress Додаток Нови

Бесплатен Превозот 48pcs / многу Сина Боја Флеш ПРЕДВОДЕНА од Коса, Плетенка светне Hairpin Декорација За на Партијата Божиќ Headdress Додаток Нови Карактеристики : Материјал : ГЛАСАЧКО место пластика (полиестерски) Светлосен Влакна Должина : Околу 35cm Батерија : Вграденво 2 копчето Мобилен батерии Пакет Димензии : 435*75*65mm Тежина : 10g Пакет се Вклучени : 48 x Led Светла Коса Бесплатен Превозот 48pcs / многу Сина Боја Флеш ПРЕДВОДЕНА од Коса, Плетенка светне Hairpin Декорација За на Партијата Божиќ Headdress Додаток Нов Бесплатен Превозот 48pcs / многу Сина Боја Флеш ПРЕДВОДЕНА од Коса, Плетенка светне Hairpin Декорација За на Партијата Божиќ Headdress Додаток Нов Бесплатен Превозот 48pcs / многу Сина Боја Флеш ПРЕДВОДЕНА од Коса, Плетенка светне Hairpin Декорација За на Партијата Божиќ Headdress Додаток Нови

DEN 1395.00 1532.64

Бесплатен превозот новина вратоврска led вратоврска Мода за Мажи Цветен Вратоврска Sequins дизајн Вратоврска се Врзуваат за настан партија материјали

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Мали Мрежа Дизајн.Материјал : Полиестер и Рачно Изработени.Прилагодлив на Рака со zippeМаксимална Necksize : 18"(45cm)вратоврска должина : 34 CM3pcs AG13 батеријата(замени)3mode : брзо флеш,бавно флеш,светне2pcsblue светлина, 2 парчиња црвено светло,2 парчиња зелена светлинацрвена,сина,златна,sliver,црна

DEN 187.20

20PCS/МНОГУ Симпатична срце облик LED срцето држи трепкачко светло стап светат во темница Свадба Концерт Настан Партија материјали декорација

Novetly Симпатична срце облик LED стап трепкачко светло стап светат во темница Свадба Концерт Настан Партија материјали декорација 20 PCS

DEN 1436.00 1864.32

10 парчиња/многу Светкави Светлечки LED Лак headband светлина ноќ светилки за ноќта на Вештерките КТВ Бар диско дете роденденска забава декорации

10 парчиња / многу Светкави Светлечки LED Лак headband светлина ноќ светилки за ноќта на Вештерките КТВ Бар диско дете роденденска забава декорацииКарактеристики на производот : 2 парчиња LED светло по лак 3 x AG13 Батериите се вклучени Копчето кликнете на владата : 1, Трепкање, 2, трепка десно кон лево, 3, случајни пораки трепка, 4, надвор Димензија : 20 x 16cm Случаен боја пакет.Пакет се Вклучени : 10 x Сјај LED Лак headband ** Балони НЕ се вклучени **Производ Слики : Продавачот ПолитикаПосветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

DEN 840.00

Зелена Laserman Рамо Црвени Led Прозрачна Вест И Црвени Ласерски Човек се Покаже Очила DJ ноќен клуб Танчерка Пејач Носат Костим Ballroom

Зелена Laserman Рамо Црвени Led Прозрачна Вест И Црвени Ласерски Човек се Покаже Очила DJ ноќен клуб Танчерка Пејач Носат Костим Ballroom

DEN 21360.00

48PCS/МНОГУ Батерија управувана rgb led вазна база на светлина со далечински управувач, подводни led светилка за свадба партија декорации

48 PCS / МНОГУ Батерија управувана rgb led вазна база на светлина со далечински управувач, подводни led светилка за свадба партија декорацииОваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

DEN 7632.00