• Ново
32Pcs/Set Супериорен Меки РОЗОВА Шминка Козметички Четка Поставени Комплет Со Торбичка Торба Случај

32Pcs/Set Супериорен Меки РОЗОВА Шминка Козметички Четка Поставени Комплет Со Торбичка Торба Случај

DEN 1308.96
DEN 707.00 -46 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
Употреба на високо-квалитетна влакна, противалергиски
Парична казна и мазни косата мека, кожата-friendly и силна, лесно да предизвика кожни алергии
Убави и стилски, лесно да се носат
Сива материјал ремени лесно укината торба.
Мазна како огледало Цевки,улогата на фиксна метална цевка четка, конвергенција дрво,
природно, беспрекорна, истакнувајќи го квалитетот.
Анти-бактериски, анти-touling пакет, PVC Кеса,ПВЦ материјал со висок степен на ткаенини,
Парична казна најлон тема крои, Biaoliruyi Мет површината гребнатини лесно, Удобност започнува
од торбата.
Влакната удобно chalking напредни влакна на косата парична казна и силни,се чувствуваат мека,косата мека,
степен на заситеност јадат брашно.
Пакетот вклучува :
1 x 32 Парчиња на Шминка Четки
1 x Розова Случај
Бојата на вистинската стока може да биде малку различен од сликата, поради различни компјутерски екран.
Ако имате било какви други прашања ве молиме слободно да ни каже.Ви благодариме

Особините

Тип На Објект:
Шминка Алатка За Полнење
Бренд Име:
YKS
Количина:
32PCS
Број На Модел На:
YE016000

Купувачите избираат и

2017 Нова Топла Продажба на Природен Лажни Трепки 3D Индивидуални Mink Трепките Продолжување Алатки Поставете Мека Око Lash Бесплатен превозот

2017 Нова Топла Продажба На Природен Лажни Трепки3 D Индивидуални Mink Трепките Продолжување Алатки Поставете Мека Око Lash Бесплатен превозотСостојба : НоваБоја : ЦрнаДолжина : app 8mm / 10мм / 12mm ( изберете еден ви се допаѓа )Стил : пред cureled лажни трепки за продолжување на трепкитеТежина : Околу 20gКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : Лажни Трепки можат да се кастри во ширина или должина за да одговараат на вашите лични желби.Користете помош на пинцета да се одржи на eyelash и ставете ја на коренот на вашиот природен трепките.Се применуваат сенката за очи или eyeliner да се елиминира гранична линија на трепките.Забелешки : 1...

DEN 86.00 191.52

Корисни 15 компјутери/Поставува Усна Веѓа Четка Колекции Алатки Сенката за Очи Козметички Шминка Четки Поставува

Карактеристики : Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба Преносни, лесен за употреба и носат се Користи за лицето да се применуваат, се вклопуваат или контура повеќе медиумиСпецификација : Сосема нов Материјал : Пластична Рачка + Најлон КосаДимензии : Должина : Околу 14.5 cm / 5.7 inchНаежвам Должина : Околу 12cm / 0.39инчен 0.78Пакет се вклучени : 1set x вкупно 15pcs шминка четки(како слика ја покажува)Забелешка : Поради рака мерење, има големина грешка за 12cm Објект боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот

DEN 140.00 166.08

5 Пара Рачно Изработени Модни Comestic Природни Долго Крстот Лажни Трепки Лажни Око Трепките Шминка За Убавина Алатки

торба торба 5 Парови Многу Црн Крст Лажни Eyelash Мека Долго Шминка на Очите Lash ПродолжувањеОваа crisscross eyelash е совршен за ноќта или во секојдневниот живот...

DEN 40.00 60.48

ICYCHEER Рамен Коза Влакна Волна Ратан Шминка Четка Козметички Руменило во Прав Фондацијата Четки

Предмети : Шминка ЧеткиСпецификации : Функција : 100% Сосема нов и Висок квалитет1.Се справи со цврсто и не е лесно да слајд надолу2.Мека парична казна четка косата, лесно и убаво стокмено да се вклопуваатфондацијата, прав, павлака, течност, moisturizers и primers беспрекорно во вашата кожа.3.Тоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработници4.Специјален дизајн ќе направи да изгледате оригинално.Објектот Спецификација : Материјал : Коза Коса и Дрво +Пластична РачкаГолемина : Како се покаже сликаБоја : ЦрнаТежина : Околу.19gНапомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 124.32

1000pairs/пакет трговија на Големо Visofree Трепките 3D Mink Трепките рачно изработени Полна Лента Трепките Mink Колекција 44 стилови Лажни Трепки

1 DHL превозот / Aramex Превозот / 4 PX изразат Испорака(продавачот за испорака метод) 57 дена за испорака, зафатен сезона ќе го одложи 2 или 3 дена, ние ќе се изјасни на ниска вредност, но ако вашата земја има царинење проблем, ве молиме да се разгледа да конкурираат...

DEN 84360.00 88800.00

Професионални Веѓа Шминка Четка Најлон Губење На Еден Вертикален Фондацијата Eyeliner Веѓа Прав Крем Козметика, Шминка Четка Алатка

Професионални Веѓа Шминка Четка Најлон Губење На Еден Вертикален Фондацијата Eyeliner Веѓа Прав Крем Козметика, Шминка Четка АлаткаКарактеристики : 1...

DEN 36.00 55.20

NAVINA 10ml/шише Eyelash Лепак За Индивидуални Лажни Трепки Eyelash Продолжување долготрајни ниска мирис брз Сува

NAVINA 10ml / шише Eyelash Лепак За Индивидуални Лажни Трепки Eyelash Продолжување долготрајни ниска мирис брз Сува Нето Тежина : 10ml Боја : Црна Спецификација : Брз Сува,ниска мирис,малку стимулација,за професионална употреба.

DEN 737.76

2017 Двоен Слој Убавина Калемење Eyelash Продолжување Комплет Лажни EyeLash Трепките Шминка Сет со Сребрена Кутија Случај Салон

Бесплатен превозотБесплатен превозотБесплатен превозотДо 2015 Бесплатен превозот Двоен Слој Убавина Калемење Eyelash Продолжување Комплет Лажни Eye Lash Трепките Шминка Сет со Сребрена Кутија Случај СалонСпецификации 1.Направете вашиот eyelash повеќе шармантна 2.Погодност 3.Висок квалитет со competive цена 4.Лесен за ракувањеПроизводотКоличинаСпецификацијаLash Curler1Веѓата Groomer1Златни Ножици1Сребрена Веѓа Пинцети1Д049 Око Печ1НеПлетени Ленти1Пинк Удар Топката1Сина Шише Eyelash Почиста1АД1 Течни Почиста1C001 Blue Botx Eyelash Лепак18мм, 10мм, 12mmКрива АнтиСтатички Пинцети1Директно АнтиСтатички Пинцети1Мали Coloful Eyelash38мм, 10мм, 12mm,Златен Круг Eyelash38мм, 10мм, 12mm,SC001 Eyelash38мм, 10мм, 12mm,ЦД1Спецификација1SC006 12 Парчиња Eyelash18мм, 10мм, 12mm,Детали за производот : Детали за Производот : Оригиналот : Кина (Копно) Квалитет : со Висок Квалитет, 100% тест Тип : Eyelash Продолжување Комплет Должина : 26 см Широк : 19 cm Висока : 6 cm G...

DEN 3408.00 3786.72

J & S 3pcs Холивуд удари со камшик В навивам за Јачина на Y Mink Трепките 0.07 2D Eyelash Extensiones Индивидуални Око Трепките Premade Фанови трепките

1) 1 Lot=3tray 1 Tray=12rows 2) Ако имате било какви прашања,ве Молиме да ни оставите порака ,ние ќе ви одговори у побрзо! 3) Ова е иста должина со една лента.не се меша во должина една лента...

DEN 616.80

RANCAI 1Pcs Застане Лицето Чистење со Четка Пластични Лицето Длабинско Чистење на Порите Чисти Нега на Кожата Blackhead Отстранување Масажа за Перење Четка

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Неелектрични Обраснат на лицеЧистење со Четка Рачка Материјал : ABS Четка Косата Материјал : Синтетички Влакна Боја : Розова, Сина, Зелена Големина на Четката : 10.5*7cm Тежина : Околу 109gПакување вклучуваат : 1 x Соочуваат со Четка за ЧистењеAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм се разликува поради прирачник за мерење...

DEN 342.00 570.24

NEWCOME Висок Квалитет Micropore Ленти Тенки и Меки Eyelash Продолжување Под Влошки Ленти Шминка Алатки

Име на производ : Професионални Изолација Ленти за Продолжување EyelashМатеријал : ЈП & Неплетени ткаениниГолемина на : medium (W1.25cm * L9m )голема (W2.5cm * L9m )Функција : Изолира горниот трепките и дното трепките , направи калемење повеќе лесен и удобен .Продажба : 2 / 5 / 10 компјутериПријател Совети : Ако имате некои посебни барања ,ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам ...

DEN 134.00 191.52

15/6pcs Про Шминка Четки Поставува Сенки Eyeliner усни Прав Фондацијата Козметички алатки

Карактеристики : карактеристики е мека и нодуларен Погоден за одржување и поправка капацитет Лесен за употреба и преносни Големина на четката за коса : 0.53 cm справи со должина : 13.816 cm Пакет : 15 / 6 парче сочинуваат четки

DEN 70.00 92.64