• Ново
PC ТВ Анти Зрачење Очила Компјутер замор на Очите Заштита Очила Анти-замор Визија Зрачење Отпорни Очила Висок Квалитет

PC ТВ Анти Зрачење Очила Компјутер замор на Очите Заштита Очила Анти-замор Визија Зрачење Отпорни Очила Висок Квалитет

DEN 72.00
DEN 52.00 -28 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бренд нови
Практичен и добар изглед
Леќи со анти-зрачење материјал авион, со позитивни апсорпција на нуклеарните способности, може да се апсорбираат скромни ниска фреквенција зрачење, за да се елиминира позитивно наелектризирани јони.
Анти-замор зрачење око за заштита очила, за да се заштити од главоболки, замор, мозокот embolism, секогаш заштитете го вашето здравје
Материјал : пластика.
Бои : црна 1 x Компјутерски Очила 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! 22vpglxnvk6lt2020

Особините

Тип На Објект:
Шминка Алатка За Полнење
Бренд Име:
MOJOYCE
Материјал:
Пластични
Количина:
1 Компјутер
Големина:
Computer Glasses
Број На Модел На:
Замор На Очите Заштита Очила
Материјал:
Пластични
Бои:
Црна
Име:
PC ТВ Анти Зрачење Очила

Купувачите избираат и

Mirco-четкање за Еднократна употреба 50pcs/Пакет Четки Стапче Апликатори Течни Eyeliner Усна Четка Естетската Убавина Шминка Maquiagem

Карактеристики : Еднократна eyeliner четка погодно за секојдневна употреба.Висок квалитет и нетоксични материјали, за употреба со уверување.Помогне да погодно привлече дури и eyeline.Ви обезбеди со јасни око преглед.Совршен за професионална употреба или домашна употреба.Спецификации : Предмет : Еднократна Четка EyelinerМатеријал : ПластикаБоја : Црна + БелаЧетка Должина : Околу...

DEN 62.00 67.68

50 Компјутери Jetable Cils Brosses Ноар Маскара Baguette Applicateur Brosse Mink Трепките Трепките Шминка Четки maquiagem Убавина Цврсти

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ^ ^50 Компјутери Jetable Cils Brosses Ноар Маскара Baguette Applicateur Brosse Mink Трепките Трепките Шминка Четки maquiagem Убавина Солидна Боја : розова Вид : Прав Целата Големина на(приближно) : 10cm Пакет : 50 прачки / 100 прачки Совршен за одделување на трепки пред и / или по маскара апликација Пакет Вклучува : 50pcs или 100pcs Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 83.00 113.76

ЕНЕРГИЈА Бренд 8pcs Виножито Шминка Четка Поставите Професионални Сочинуваат Четки Шарени Справи со Brochas Maquillaje Pinceaux Maquillage

ЕНЕРГИЈА Бренд за Професионална 8pcs Виножито Шминка Четка Поставите Шарени Справи со Сочинуваат Четки Козметика Pincel Maquiagem Brochas Maquillaje Pinceaux Maquillage Руменило во Прав Фондацијата Контура Highlighter Сенки Меша Четка FB08 CS

DEN 1560.00 2400.00

32Pcs/Set Супериорен Меки РОЗОВА Шминка Козметички Четка Поставени Комплет Со Торбичка Торба Случај

Карактеристики : Употреба на висококвалитетна влакна, противалергискиПарична казна и мазни косата мека, кожатаfriendly и силна, лесно да предизвика кожни алергииУбави и стилски, лесно да се носатСива материјал ремени лесно укината торба.Мазна како огледало Цевки,улогата на фиксна метална цевка четка, конвергенција дрво,природно, беспрекорна, истакнувајќи го квалитетот.Антибактериски, антиtouling пакет, PVC Кеса,ПВЦ материјал со висок степен на ткаенини,Парична казна најлон тема крои, Biaoliruyi Мет површината гребнатини лесно, Удобност започнуваод торбата.Влакната удобно chalking напредни влакна на косата парична казна и силни,се чувствуваат мека,косата мека,степен на заситеност јадат брашно.Пакетот вклучува : 1 x 32 Парчиња на Шминка Четки1 x Розова СлучајБојата на вистинската стока може да биде малку различен од сликата, поради различни компјутерски екран.Ако имате било какви други прашања ве молиме слободно да ни каже.Ви благодариме

DEN 707.00 1308.96

Професионални Веѓа Шминка Четка Најлон Губење На Еден Вертикален Фондацијата Eyeliner Веѓа Прав Крем Козметика, Шминка Четка Алатка

Професионални Веѓа Шминка Четка Најлон Губење На Еден Вертикален Фондацијата Eyeliner Веѓа Прав Крем Козметика, Шминка Четка АлаткаКарактеристики : 1...

DEN 36.00 55.20

5 Парови Природни Долго Лажни Трепки Црна Увезени Влакна Лажни Око Трепките Продолжување Шминка Алатка Shellhard

HB0015993Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетТип : Лажни EyelashМатеријал : Увезени влакнаЛажни Eyelashe Должина : 1cm1.5 cmБоја : ЦрнаКоличина : 5 ПаровиМногу меки и удобни за носење.Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.Како да го користите : Внимателно отстранете трепките од случајот со помош на пинцетаСпоредете лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширинаДодадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памукДржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисокАко е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПакет Се Вклучени : 5 Пара Лажни ТрепкиAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

DEN 48.00 60.48

YOKPN Нови 10 Пара Влакна Дебели Лажни Трепки рачно изработени Памук Произлегува Лажни Трепки Природно Пушеле Шминка Алатка удари со камшик

YOKPN Влакна Дебели Лажни Трепки рачно изработени Памук Произлегува Лажни Трепки Природно Пушеле Шминка удари со камшик1 кутија 10 парови

DEN 141.00 335.52

NEWCOME Висок Квалитет Micropore Ленти Тенки и Меки Eyelash Продолжување Под Влошки Ленти Шминка Алатки

Име на производ : Професионални Изолација Ленти за Продолжување EyelashМатеријал : ЈП & Неплетени ткаениниГолемина на : medium (W1.25cm * L9m )голема (W2.5cm * L9m )Функција : Изолира горниот трепките и дното трепките , направи калемење повеќе лесен и удобен .Продажба : 2 / 5 / 10 компјутериПријател Совети : Ако имате некои посебни барања ,ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам ...

DEN 134.00 191.52

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 500pair Топла продажба на Шармантна Стилови Private Label 3D mink трепките Премиум бренд обичај трепки пакет

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 500pair Топла продажба на Шармантна Стилови Private Label 3 D mink трепките Премиум Прилагодено лого Eyelash пакетДетали на фотографијата како што следува : 500 пар / многуПочитувани купувачи ,можете исто така да изберете од оние што ви се допаѓаи да го оставите порака до нас ,ние ќе го испрати како микстрговија на големо дека сте побарале.инаку ќе го испратите Default1 / 100% mink крзно2 / 8 различни природни стиловиОд понеделник до Sunda, можете да изберете 1style да натпревар3 / Полесни, помеки и пофлексибилен отколку sythetic лажни eyelash .100% рачно изработени, Sterilized, & хипоалергенНежно четки & собрани суровостслободен Сибирскиот Mink КосаНаправени со 100% ВИСТИНСКИ (Реални) Сибирски Mink Крзно Може да се носи до 25 пати со соодветна грижа Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен Погодни за причинскопоследична или партија шминка Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена Може да се употребуваат кога се применува со нега Лепак не е вклучена Насоки на Употреба : Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета Спореди лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природнине кутијаПревозот компанијата : UPSот , DHL , FEDEX , ТНТQINGDAO BLANDA IMP & EXP CO.,LTD е професионална во доставување на лажни трепки и коса производи од Кина, со многу искуство .Нашата компанија присуствуваа странство фер и секоја година ,и доби висока репутација кај нашите клиенти ...

DEN 5712.00

Врвен Квалитет 20pcs Бамбус Шминка Четки Поставите во Прав со Четка Поставите Дневна Шминка Алатка Поставите сочинуваат Четки

20pcs Бамбус Шминка во Прав со Четка Поставите Дневна Шминка Алатка Поставите Шминка ЧеткиКарактеристики : 1...

DEN 225.00 308.64

7pcs/колекции Розова Шминка Четки Професионален Сет Козметика Алатки Сенки Усна Фондацијата Четка за Лице Сочинуваат Убавина Essentials

7pcs / колекции Розова Шминка Четки Професионален Сет Козметика Алатки Сенки Усна Фондацијата Четка за Лице Сочинуваат Убавина EssentialsКарактеристики : нов и висок квалитет.Кога ви треба целосна покриеност со вашиот прав или минерална шминка фондации, рамна врвот четка е вашата најдобра залог!Поглезите вашето лице со луксузно мека и компактен Рамен Врвот Четка, додека густо спакувани синтетичкивлакната ви даде беспрекорна покриеност на вашата фондација, руменило, и доработка во прав.Се користи за примена на минерални фондацијата, течни фондацијата и, исто така, руменило.Совршен за двете професионална употреба или лична употребаСпецификацииГубење на Материјал : Синтетички влакнаВе Молиме Имајте Во Предвид Љубезно Ве Потсетам : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.3.Ве молиме чисти четки пред првата употребаПакетот вклучува : 7pcs шминка четки + 1 шминка торбаНие прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски ТрансферЉубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата...

DEN 285.00 335.52

Трговија на големо Лажни Око Lash Eyelash Еден Шпил Калемење Eyelash Продолжување Комплет Целосен Сет со Случајот За шминка за Убавина

Бесплатен превозотБесплатен превозотБесплатен превозотБесплатен превозот на Големо Лажни Око Lash Eyelash Еден Шпил Калемење Eyelash Продолжување Комплет Целосен Сет со Случајот За шминка за УбавинаСпецификации 1.Направете вашиот eyelash повеќе шармантна 2.Погодност 3.Висок квалитет со competive цена 4.Лесен за ракувањеПроизводотКоличинаСпецификацијаLash Curler1Веѓата Groomer1Златни Ножици1Сребрена Веѓа Пинцети1Д049 Око Печ1НеПлетени Ленти1Пинк Удар Топката1Сина Шише Eyelash Почиста1АД1 Течни Почиста10.15 mm Б002 Златна Eyelash 318мм, 10мм, 12mmC002 Мирис Слободни Eyelash Лепак1Директно АнтиСтатички Пинцети1Мали Coloful Eyelash5Зелена Ултра Дебели Eyelash3Бела Картичка Eyelash3ЦД1Спецификација1Детали за производот : Оригиналот : Кина (Копно) Квалитет : со Висок Квалитет, 100% тест Тип : Eyelash Продолжување Комплет Должина : беа 25,5 см Широк : 18.5 cm Висока : 6 cm G...

DEN 2544.00 2826.72

8Pcs Eyelash Продолжување Шминка Алатка за Полнење Eyelash Лепак Смена Eyelash Почиста Око Влошки Лепило Носителот Eyelash Екстензии Пинцети

НОВИ 15ml Водоотпорен Ниска Мирис Брзо Сува Eyelash Продолжување Лепак Лепило Шминка Без Стимулација Лажни Eyelash Лепак За Трепките парчеПрофесионални 15ml Eyelash Лепак Висок Квалитет Eyelash Продолжување Лепак Брз Сува Течен Лепак За Трепки парче4 Pcs Професионални Антистатички Пинцети Eyelash Продолжување Шминка Алатки C&J Навивам Природна Човечка Коса на Индивидуални Лажни Eyelash Продолжување Шминка Алатки 0.15 / 0.17 / 0.2 мм дебелина парчеC Крива 0.15 mm MINK вештачки трепки eyelash продолжување Лажни Лажни Трепки Очите Трепките парчеНови thinest 100 пара очи влошки, под око печ,eyelash продолжување lint слободни око влошки од јужна кореја, САД$ 2.99 / set50мл Eyelash Почиста За Eyelash Екстензија Да се чисти Трепки Пред Садење Eyelash бесплатен превозот САД$ 6.69 / парчеЕден Дебел Лажни Трепките 0.12 мм В навивам 8 / 10 / 12 Професионални Око трепките Шминка Алатка За Eyelash Продолжување парче8pcs eyelash продолжување шминка алатка поставите eyelash лепак смена eyelash чистење за око удари со камшик

DEN 731.00 859.20

Шминка 24 Кармин Сјај Козметички Чување На Екранот Стојат Носителот Рек Организатор

Спецификации : Прекрасен кармин шминка алатка екранот стојат носителот случај.Голема за да се прикаже кармини и други козметика.Погоден за професионална и домашна употреба.Тип : Кармин Екранот СтојатМатеријал : ПластикаКарактеристики : 24 Прегради, СкалаВо Облик НаСекој Оддел Големина(L x W x D) : 2.3 см x 2.3 см x 3.5 cm / 0.91" x 0.91" x 1.38" (Прибл.)Вкупната Големина(L x W x H Max x Мин H) : 14.3 cm x 9.5 cm x 7.3 cm x 3.7 cm / 5.63" x 3.74" x 2.87" x 1.46" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Кармин Екранот Стојат

DEN 88.00 121.92

Година Нови Лажни Продолжување Eyelash Лепак Четка Комплет Наместен Салон Трепките Шминка Алатки Сребрена Кутија Eyelash Продолжување На Комплет

До 2015 Лажни Продолжување Eyelash Лепак Четка Комплет Наместен Салон Трепките Шминка Алатки За Жените Убавината Алатка Сребрена Кутија Eyelash Продолжување На КомплетСпецификации 1.Направете вашиот eyelash повеќе шармантна 2.Погодност 3.Висок квалитет со competive цена 4.Лесен за ракувањеПримена На МетодФизичките ЕфектиПроизвод Откривање

DEN 2544.00 2826.72

Корисни 15 компјутери/Поставува Усна Веѓа Четка Колекции Алатки Сенката за Очи Козметички Шминка Четки Поставува

Карактеристики : Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба Преносни, лесен за употреба и носат се Користи за лицето да се применуваат, се вклопуваат или контура повеќе медиумиСпецификација : Сосема нов Материјал : Пластична Рачка + Најлон КосаДимензии : Должина : Околу 14.5 cm / 5.7 inchНаежвам Должина : Околу 12cm / 0.39инчен 0.78Пакет се вклучени : 1set x вкупно 15pcs шминка четки(како слика ја покажува)Забелешка : Поради рака мерење, има големина грешка за 12cm Објект боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот

DEN 140.00 166.08

ICYCHEER Рамен Коза Влакна Волна Ратан Шминка Четка Козметички Руменило во Прав Фондацијата Четки

Предмети : Шминка ЧеткиСпецификации : Функција : 100% Сосема нов и Висок квалитет1.Се справи со цврсто и не е лесно да слајд надолу2.Мека парична казна четка косата, лесно и убаво стокмено да се вклопуваатфондацијата, прав, павлака, течност, moisturizers и primers беспрекорно во вашата кожа.3.Тоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработници4.Специјален дизајн ќе направи да изгледате оригинално.Објектот Спецификација : Материјал : Коза Коса и Дрво +Пластична РачкаГолемина : Како се покаже сликаБоја : ЦрнаТежина : Околу.19gНапомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 124.32

Про Лицето Шминка Козметички Четка Поставите Носот Concealer Сенки Четки Злато Црна Рамна Глава Четка Фондацијата Четка 5 Стил -27

Про Лицето Шминка Козметички Четка Поставите Носот Concealer Сенки Четки Злато Црна Рамна Глава Четка Фондацијата Четка 5 СтилФункција : 100% Сосема Нов!Прецизност СтанотStipple concealer на сончеви дамки, флеки и други мали несовршености.Прецизност Круг ги Применува сенката за очи база или буквар на капакот.Прецизност Аглеста намачкајте да области како што се страни на носот и вдлабнатини на образите.Прецизност ЗаостренитеТочно сместување на concealer во потешко да се постигне области како што се околу очите и носот, брадата, и околу устата.Прецизност Рамен Аглестасе Користи за прецизна примена на concealer производи секаде на лицето...

DEN 61.00 82.08

RANCAI 1Pcs Застане Лицето Чистење со Четка Пластични Лицето Длабинско Чистење на Порите Чисти Нега на Кожата Blackhead Отстранување Масажа за Перење Четка

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Неелектрични Обраснат на лицеЧистење со Четка Рачка Материјал : ABS Четка Косата Материјал : Синтетички Влакна Боја : Розова, Сина, Зелена Големина на Четката : 10.5*7cm Тежина : Околу 109gПакување вклучуваат : 1 x Соочуваат со Четка за ЧистењеAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм се разликува поради прирачник за мерење...

DEN 342.00 570.24

2017 Нова Топла Продажба на Природен Лажни Трепки 3D Индивидуални Mink Трепките Продолжување Алатки Поставете Мека Око Lash Бесплатен превозот

2017 Нова Топла Продажба На Природен Лажни Трепки3 D Индивидуални Mink Трепките Продолжување Алатки Поставете Мека Око Lash Бесплатен превозотСостојба : НоваБоја : ЦрнаДолжина : app 8mm / 10мм / 12mm ( изберете еден ви се допаѓа )Стил : пред cureled лажни трепки за продолжување на трепкитеТежина : Околу 20gКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : Лажни Трепки можат да се кастри во ширина или должина за да одговараат на вашите лични желби.Користете помош на пинцета да се одржи на eyelash и ставете ја на коренот на вашиот природен трепките.Се применуваат сенката за очи или eyeliner да се елиминира гранична линија на трепките.Забелешки : 1...

DEN 86.00 191.52

Корисни Professnial Жените Шминка Четки Исклучително Мека Шминка Четка Поставите 10pcs Фондацијата во Прав со Четка Мермер Сочинуваат Алатки

100% Висок Квалитет и Нов Бренд Објект Спецификите Предмет : Шминка Четка Количина : 10pcs Рачка Материјал : Пластични Четка Материјали : Најлон коса Број на Модел : шминка четки Големина на : 15.5*12*1.2 cmЗабелешка : Бидејќи фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика...

DEN 227.00 269.76

1 set Pro Бамбус Висок квалитет Убавина лесно Шминка четки со алатки Случај Преносни Козметички Око Лице подарок Бесплатен Превозот

1 Сет 4pcs Про Бамбус Висок квалитет Убавина лесно Шминка четки со алатки Случај Преносни Козметички Око Лице подарок Бесплатна Испорака Тежина : 75 грам / пакет комплет вклучува : 1x Минерални во Прав со Четка 1x во Прав со Четка 1x Concealer Четка 1x Сенки Четка 1x Торба Големина : четка за Руменило : Стан.13 cm / 5.11" Очи Засенчување Четка : Стан...

DEN 259.00 287.52

Eyelash Extensisons Алатки IB Зелена Капа Eyelash Лепак ,Lash Лепак Смена,Lash Буквар Од Јужна Кореја

Врвен Квалитет на Индивидуални Eyelash Продолжување Комплет 1 сет вклучувајќи ги и овие : 15ml Eyelash Продолжување Буквар x 1pcs 5ml Ултра Супер Лепак x 1pcs 15ml Eyelash Продолжување Лепак Смена x1pcs Функција на лепилото : Fume помалку Боја на лепилото : црна време на Сушење : 2seconds Лепило сила : 56 недели 5ml Ултра Супер Лепак Забелешка за Лепак : И ве Молиме да се тресат шише лепила пред да го користите...

DEN 944.00 1048.80

4 Шишиња Увоз Микро Трајни производи за Еднократна употреба Eyelash Продолжување Applicators Микро Четка eyelash Лепак за Чистење Стап Со Бесплатен Превозот

Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали...

DEN 902.40