• Ново
Нови Професионални Висок Квалитет на Лажни Eyelash Око Трепките Продолжување Целосен Сет Колекции со Случајот

Нови Професионални Висок Квалитет на Лажни Eyelash Око Трепките Продолжување Целосен Сет Колекции со Случајот

DEN 2591.52

Износот
Во форма достапна за нарачката


Нови Професионални Висок Квалитет на Лажни Eyelash Око Трепките Продолжување Целосен Сет Колекции со Случајот
Карактеристики : 100% Сосема Нов. Случај големина : прибл 22.5 L x 18.5 W x 8.5 H (cm) Пакет Тежина : 1170g корејски eyelash калемење техника е напредна и брзо eyelash раст убавина култура.Во прилог teachi нг CD со детали за КОРИСТЕЊЕ и ИЗВЕСТУВАЊЕ,соодветно сребро случај големина е погодно да го носите секаде каде што оди.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.По завршувањето на калемење,ќе љубовта на вашиот шармантен очите и се чувствуваат сјае во моментот!
Комплет вклучува : 1 x Круг Кутија Црна 8мм лажни трепки(S) 1 x Круг Кутија Црна 10мм лажни трепки(M) 1 x Круг Кутија Црна 12mm лажни трепки(L) 2 x Поединечна Трепките Црна 10мм лажни трепки 1 x Црвено Поле Црно 8мм лажни трепки 1 x Црвено Поле Црно 12mm лажни трепки 1 x Сината Кутија Црна 8мм лажни трепки 1 x Сината Кутија Црна 10мм лажни трепки 1 x Црни лепак (свила заболување елемент лепила за да одговара) 1 x Чисти Оперативни Објаснување 1 x Debonder АД-1 1 x Ролна лента 1 х Ножици 1 x Четка 3 x Пинцети 1 x Eyelash curler со малку чешел 1 x Огледало 1 x CD 1 x Стакло 1 x прирачник за Корисникот 1 x Случај Пакет Содржина : 1 x Лажни Трепки Продолжетоци Целосен Сет за Полнење на Клиентите Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. 2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа(освен сабота и недела).Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. Плаќања : 1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Или не, ве молам, точно пред исплата. 2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). 3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака. Превозот и Предавање Термин : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. 2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени. 3) Предмети се испраќаат од Хонгконг Пост Воздухопловната(ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. 4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. 5) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време. 6)ве Молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен .

Особините

Навивам:
C
Должина:
Mix
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Количина:
1 сет
Големина:
set
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Број На Модел На:
JMT-110
објектот стил:
шминка eyelash колекции
СЛУЧАЈ ГОЛЕМИНА:
22.5*18.5*8.5 cm
Потекло:
Кина

Купувачите избираат и

Mirco-четкање за Еднократна употреба 50pcs/Пакет Четки Стапче Апликатори Течни Eyeliner Усна Четка Естетската Убавина Шминка Maquiagem

Карактеристики : Еднократна eyeliner четка погодно за секојдневна употреба.Висок квалитет и нетоксични материјали, за употреба со уверување.Помогне да погодно привлече дури и eyeline.Ви обезбеди со јасни око преглед.Совршен за професионална употреба или домашна употреба.Спецификации : Предмет : Еднократна Четка EyelinerМатеријал : ПластикаБоја : Црна + БелаЧетка Должина : Околу...

DEN 62.00 67.68

4 Шишиња Увоз Микро Трајни производи за Еднократна употреба Eyelash Продолжување Applicators Микро Четка eyelash Лепак за Чистење Стап Со Бесплатен Превозот

Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали...

DEN 902.40

1000pairs/пакет трговија на Големо Visofree Трепките 3D Mink Трепките рачно изработени Полна Лента Трепките Mink Колекција 44 стилови Лажни Трепки

1 DHL превозот / Aramex Превозот / 4 PX изразат Испорака(продавачот за испорака метод) 57 дена за испорака, зафатен сезона ќе го одложи 2 или 3 дена, ние ќе се изјасни на ниска вредност, но ако вашата земја има царинење проблем, ве молиме да се разгледа да конкурираат...

DEN 84360.00 88800.00

NAVINA 10ml/шише Eyelash Лепак За Индивидуални Лажни Трепки Eyelash Продолжување долготрајни ниска мирис брз Сува

NAVINA 10ml / шише Eyelash Лепак За Индивидуални Лажни Трепки Eyelash Продолжување долготрајни ниска мирис брз Сува Нето Тежина : 10ml Боја : Црна Спецификација : Брз Сува,ниска мирис,малку стимулација,за професионална употреба.

DEN 737.76

приватни слободен етикета 50 Пара mink трепките прилагодите пакување лажни трепките 3d mink трепките eyelash продолжување шминка лажни трепки

приватни слободен етикета 50 Пара mink трепките прилагодите пакување лажни трепките 3d mink трепките eyelash продолжување шминка лажни трепкиПакет се вклучени : 50 пара трепките со вашето логоКако да се прилагодите на вашите приватни етикета ? Чекор 1 : Пратете ни го вашето барање за етикета, количина, стил на трепките и превозот метод Чекор 2 : Ние ќе потврди цената на превозот начинот и времето за производство со Чекор 3 : Ако сите работи надвор и ние ќе ви испратиме примерок (слика на тоа како вашето лого изгледа,ние не печати тоа надвор за едно парче ) Чекор 4 : Ставете цел и да платат за тоа, Чекор 5 : ставете ги во производство Step6 : Испрати парцелаЗабелешка : ве Молиме испратете вашите приватни етикета во документ имаме големо цена за околу 1000 парови Минимум Цел Количество : 50 пара секој стил ! не прифаќајте микс цел !! можете да изберете удари со камшик во нашата продавница да се стави во овој случај и да ги испечатите вашите етикетатаВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(ОСВЕН НЕКОИ ЗЕМЈИ И APO / FPO1.Цел обработени навремено по плаќање верификација2.Ние само брод да се потврди цел адреса.Ве молиме да се обезбеди ПРАВО на превозот адреса.ви благодариме3.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.4...

DEN 4013.00 4224.00

Професионални Веѓа Шминка Четка Најлон Губење На Еден Вертикален Фондацијата Eyeliner Веѓа Прав Крем Козметика, Шминка Четка Алатка

Професионални Веѓа Шминка Четка Најлон Губење На Еден Вертикален Фондацијата Eyeliner Веѓа Прав Крем Козметика, Шминка Четка АлаткаКарактеристики : 1...

DEN 36.00 55.20

RANCAI 1Pcs Застане Лицето Чистење со Четка Пластични Лицето Длабинско Чистење на Порите Чисти Нега на Кожата Blackhead Отстранување Масажа за Перење Четка

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Неелектрични Обраснат на лицеЧистење со Четка Рачка Материјал : ABS Четка Косата Материјал : Синтетички Влакна Боја : Розова, Сина, Зелена Големина на Четката : 10.5*7cm Тежина : Околу 109gПакување вклучуваат : 1 x Соочуваат со Четка за ЧистењеAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм се разликува поради прирачник за мерење...

DEN 342.00 570.24

7pcs/колекции Розова Шминка Четки Професионален Сет Козметика Алатки Сенки Усна Фондацијата Четка за Лице Сочинуваат Убавина Essentials

7pcs / колекции Розова Шминка Четки Професионален Сет Козметика Алатки Сенки Усна Фондацијата Четка за Лице Сочинуваат Убавина EssentialsКарактеристики : нов и висок квалитет.Кога ви треба целосна покриеност со вашиот прав или минерална шминка фондации, рамна врвот четка е вашата најдобра залог!Поглезите вашето лице со луксузно мека и компактен Рамен Врвот Четка, додека густо спакувани синтетичкивлакната ви даде беспрекорна покриеност на вашата фондација, руменило, и доработка во прав.Се користи за примена на минерални фондацијата, течни фондацијата и, исто така, руменило.Совршен за двете професионална употреба или лична употребаСпецификацииГубење на Материјал : Синтетички влакнаВе Молиме Имајте Во Предвид Љубезно Ве Потсетам : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.3.Ве молиме чисти четки пред првата употребаПакетот вклучува : 7pcs шминка четки + 1 шминка торбаНие прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски ТрансферЉубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата...

DEN 285.00 335.52

50 Компјутери Jetable Cils Brosses Ноар Маскара Baguette Applicateur Brosse Mink Трепките Трепките Шминка Четки maquiagem Убавина Цврсти

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ^ ^50 Компјутери Jetable Cils Brosses Ноар Маскара Baguette Applicateur Brosse Mink Трепките Трепките Шминка Четки maquiagem Убавина Солидна Боја : розова Вид : Прав Целата Големина на(приближно) : 10cm Пакет : 50 прачки / 100 прачки Совршен за одделување на трепки пред и / или по маскара апликација Пакет Вклучува : 50pcs или 100pcs Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 83.00 113.76

Голем Круг Главата Бафер Фондацијата Прав Шминка Четка ББ Крем Четки Алатка

Спецификации : Се користи за лицето да се применуваат, се вклопуваат или контура повеќе медиуми.Се чувствувам светлината и нежно, лесно да се создаде јасна и брилијантен шминка заврши.Тркалезна глава, кратки и дебели дизајн, преносни и лесен за употреба и носат.Тип : Шминка ЧеткаЧетка Материјал : Вештачки ВлакнаРачка Материјал : ДрвоКарактеристики : Лесен за Употреба, Преносни, Круг Главата, Кратки и Дебели, Шминка АлаткаВкупна Должина : 10.5 см / 4.095" (Прибл.)Четка Главата Должина : 1.7 cm / 0.663" (Прибл.)Ширина : 3cm / 1.17" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Шминка Четка

DEN 60.00 83.52

8Pcs Eyelash Продолжување Шминка Алатка за Полнење Eyelash Лепак Смена Eyelash Почиста Око Влошки Лепило Носителот Eyelash Екстензии Пинцети

НОВИ 15ml Водоотпорен Ниска Мирис Брзо Сува Eyelash Продолжување Лепак Лепило Шминка Без Стимулација Лажни Eyelash Лепак За Трепките парчеПрофесионални 15ml Eyelash Лепак Висок Квалитет Eyelash Продолжување Лепак Брз Сува Течен Лепак За Трепки парче4 Pcs Професионални Антистатички Пинцети Eyelash Продолжување Шминка Алатки C&J Навивам Природна Човечка Коса на Индивидуални Лажни Eyelash Продолжување Шминка Алатки 0.15 / 0.17 / 0.2 мм дебелина парчеC Крива 0.15 mm MINK вештачки трепки eyelash продолжување Лажни Лажни Трепки Очите Трепките парчеНови thinest 100 пара очи влошки, под око печ,eyelash продолжување lint слободни око влошки од јужна кореја, САД$ 2.99 / set50мл Eyelash Почиста За Eyelash Екстензија Да се чисти Трепки Пред Садење Eyelash бесплатен превозот САД$ 6.69 / парчеЕден Дебел Лажни Трепките 0.12 мм В навивам 8 / 10 / 12 Професионални Око трепките Шминка Алатка За Eyelash Продолжување парче8pcs eyelash продолжување шминка алатка поставите eyelash лепак смена eyelash чистење за око удари со камшик

DEN 731.00 859.20

ICYCHEER Рамен Коза Влакна Волна Ратан Шминка Четка Козметички Руменило во Прав Фондацијата Четки

Предмети : Шминка ЧеткиСпецификации : Функција : 100% Сосема нов и Висок квалитет1.Се справи со цврсто и не е лесно да слајд надолу2.Мека парична казна четка косата, лесно и убаво стокмено да се вклопуваатфондацијата, прав, павлака, течност, moisturizers и primers беспрекорно во вашата кожа.3.Тоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработници4.Специјален дизајн ќе направи да изгледате оригинално.Објектот Спецификација : Материјал : Коза Коса и Дрво +Пластична РачкаГолемина : Како се покаже сликаБоја : ЦрнаТежина : Околу.19gНапомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 124.32

Шминка 24 Кармин Сјај Козметички Чување На Екранот Стојат Носителот Рек Организатор

Спецификации : Прекрасен кармин шминка алатка екранот стојат носителот случај.Голема за да се прикаже кармини и други козметика.Погоден за професионална и домашна употреба.Тип : Кармин Екранот СтојатМатеријал : ПластикаКарактеристики : 24 Прегради, СкалаВо Облик НаСекој Оддел Големина(L x W x D) : 2.3 см x 2.3 см x 3.5 cm / 0.91" x 0.91" x 1.38" (Прибл.)Вкупната Големина(L x W x H Max x Мин H) : 14.3 cm x 9.5 cm x 7.3 cm x 3.7 cm / 5.63" x 3.74" x 2.87" x 1.46" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Кармин Екранот Стојат

DEN 88.00 121.92

Година Нови Лажни Продолжување Eyelash Лепак Четка Комплет Наместен Салон Трепките Шминка Алатки Сребрена Кутија Eyelash Продолжување На Комплет

До 2015 Лажни Продолжување Eyelash Лепак Четка Комплет Наместен Салон Трепките Шминка Алатки За Жените Убавината Алатка Сребрена Кутија Eyelash Продолжување На КомплетСпецификации 1.Направете вашиот eyelash повеќе шармантна 2.Погодност 3.Висок квалитет со competive цена 4.Лесен за ракувањеПримена На МетодФизичките ЕфектиПроизвод Откривање

DEN 2544.00 2826.72

9pcs Шминка Четки Поставите Професионални основи Сенки во Прав Eyeliner Усна Руменило Веѓа Четки Козметички Алатка во Собата за Патување

9pcs Шминка Четки Поставите Професионални основи Сенки во Прав Eyeliner Усна Руменило Веѓа Четки Козметички Алатка во Собата за ПатувањеФункција : 1...

DEN 263.00 263.04

1pc Професионална Шминка Четка Фан Форма Прав Четки Виножито Коса Фондацијата Blusher Козметички Четка за Чистење Прашина Сочинуваат Алатка

1pc Професионална Шминка Четка Фан Форма Прав Четки Виножито Коса Фондацијата Blusher Козметички Четка за Чистење Прашина Сочинуваат АлаткаКарактеристики : Добра шминка додаток убавина алатки за жени и девојки.Професионални Руменило Контура Шминка фондацијата меша шминка козметика мека четка.Направени на влакна, карактеристиките е мека и нодуларен, користете удобно.Помогне да се направи скапоцени козметички во кратко време.Погоден за Професионална употреба или Домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење.Со соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години.Точка Име : Pro сочинуваат четкаЧетка за Коса Материјали : Најлон Синтетички Влакна шминка четка алаткаБарањето : Лицето, Прав, ФондацијатаЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 114.00 133.92

2017 Двоен Слој Убавина Калемење Eyelash Продолжување Комплет Лажни EyeLash Трепките Шминка Сет со Сребрена Кутија Случај Салон

Бесплатен превозотБесплатен превозотБесплатен превозотДо 2015 Бесплатен превозот Двоен Слој Убавина Калемење Eyelash Продолжување Комплет Лажни Eye Lash Трепките Шминка Сет со Сребрена Кутија Случај СалонСпецификации 1.Направете вашиот eyelash повеќе шармантна 2.Погодност 3.Висок квалитет со competive цена 4.Лесен за ракувањеПроизводотКоличинаСпецификацијаLash Curler1Веѓата Groomer1Златни Ножици1Сребрена Веѓа Пинцети1Д049 Око Печ1НеПлетени Ленти1Пинк Удар Топката1Сина Шише Eyelash Почиста1АД1 Течни Почиста1C001 Blue Botx Eyelash Лепак18мм, 10мм, 12mmКрива АнтиСтатички Пинцети1Директно АнтиСтатички Пинцети1Мали Coloful Eyelash38мм, 10мм, 12mm,Златен Круг Eyelash38мм, 10мм, 12mm,SC001 Eyelash38мм, 10мм, 12mm,ЦД1Спецификација1SC006 12 Парчиња Eyelash18мм, 10мм, 12mm,Детали за производот : Детали за Производот : Оригиналот : Кина (Копно) Квалитет : со Висок Квалитет, 100% тест Тип : Eyelash Продолжување Комплет Должина : 26 см Широк : 19 cm Висока : 6 cm G...

DEN 3408.00 3786.72

4pcs/8pcs Професионална Шминка Четки Поставите Прав Eyeliner Фондацијата Сенки сочинуваат Четки Козметика Алатки pincel maquiagem

4pcs / 8pcs Професионална Шминка Четки Поставите Прав Eyeliner Фондацијата Сенки сочинуваат Четки Козметика Алатки pincel maquiagemФункција : 1...

DEN 114.72

2017 Нова Топла Продажба на Природен Лажни Трепки 3D Индивидуални Mink Трепките Продолжување Алатки Поставете Мека Око Lash Бесплатен превозот

2017 Нова Топла Продажба На Природен Лажни Трепки3 D Индивидуални Mink Трепките Продолжување Алатки Поставете Мека Око Lash Бесплатен превозотСостојба : НоваБоја : ЦрнаДолжина : app 8mm / 10мм / 12mm ( изберете еден ви се допаѓа )Стил : пред cureled лажни трепки за продолжување на трепкитеТежина : Околу 20gКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : Лажни Трепки можат да се кастри во ширина или должина за да одговараат на вашите лични желби.Користете помош на пинцета да се одржи на eyelash и ставете ја на коренот на вашиот природен трепките.Се применуваат сенката за очи или eyeliner да се елиминира гранична линија на трепките.Забелешки : 1...

DEN 86.00 191.52

Корисни Professnial Жените Шминка Четки Исклучително Мека Шминка Четка Поставите 10pcs Фондацијата во Прав со Четка Мермер Сочинуваат Алатки

100% Висок Квалитет и Нов Бренд Објект Спецификите Предмет : Шминка Четка Количина : 10pcs Рачка Материјал : Пластични Четка Материјали : Најлон коса Број на Модел : шминка четки Големина на : 15.5*12*1.2 cmЗабелешка : Бидејќи фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика...

DEN 227.00 269.76

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 500pair Топла продажба на Шармантна Стилови Private Label 3D mink трепките Премиум бренд обичај трепки пакет

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 500pair Топла продажба на Шармантна Стилови Private Label 3 D mink трепките Премиум Прилагодено лого Eyelash пакетДетали на фотографијата како што следува : 500 пар / многуПочитувани купувачи ,можете исто така да изберете од оние што ви се допаѓаи да го оставите порака до нас ,ние ќе го испрати како микстрговија на големо дека сте побарале.инаку ќе го испратите Default1 / 100% mink крзно2 / 8 различни природни стиловиОд понеделник до Sunda, можете да изберете 1style да натпревар3 / Полесни, помеки и пофлексибилен отколку sythetic лажни eyelash .100% рачно изработени, Sterilized, & хипоалергенНежно четки & собрани суровостслободен Сибирскиот Mink КосаНаправени со 100% ВИСТИНСКИ (Реални) Сибирски Mink Крзно Може да се носи до 25 пати со соодветна грижа Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен Погодни за причинскопоследична или партија шминка Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена Може да се употребуваат кога се применува со нега Лепак не е вклучена Насоки на Употреба : Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета Спореди лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природнине кутијаПревозот компанијата : UPSот , DHL , FEDEX , ТНТQINGDAO BLANDA IMP & EXP CO.,LTD е професионална во доставување на лажни трепки и коса производи од Кина, со многу искуство .Нашата компанија присуствуваа странство фер и секоја година ,и доби висока репутација кај нашите клиенти ...

DEN 5712.00

15/6pcs Про Шминка Четки Поставува Сенки Eyeliner усни Прав Фондацијата Козметички алатки

Карактеристики : карактеристики е мека и нодуларен Погоден за одржување и поправка капацитет Лесен за употреба и преносни Големина на четката за коса : 0.53 cm справи со должина : 13.816 cm Пакет : 15 / 6 парче сочинуваат четки

DEN 70.00 92.64