• Ново
Бесплатен Превозот! 10pc ZigBee модул (CC2530 безжичен модул) 2.4 G лепак стап антена IPEX Интерфејс сензор

Бесплатен Превозот! 10pc ZigBee модул (CC2530 безжичен модул) 2.4 G лепак стап антена IPEX Интерфејс сензор

DEN 837.60
DEN 712.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бесплатен Превозот! Zig Bee модул (CC2530 безжичен модул) 2.4 G лепак стап антена IPEX Интерфејс
Фреквенција : 2.4 GHZ Стекнат : 3d Bi VSWR : ≤ 1.5 Отпорност : 50Ω Конектор : IPEX Облик : Свитлива Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . се надевам да се направи бизнис со вас
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . тоа трае околу 15-30days. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба.добредојдовте на големо. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!
Напојување и моќност засилувач одбор подели со користење на компактен дизајн, може да биде вчитан 43mm тенок шасија, секој напојување одбор и засилувач одбор ги содржи сите на еден (без столбови). Засилувач одбор со две TDA7293, која може да се пристапи како OCL (dual-канал) или BTL (моно) режими, BTL врска излезна моќност е двојно поголема. Одборот компоненти кои се користат се внимателно одбрани, филтерот користи четири мали 10000 U/50 V NOVER АУДИО злато capacitor. 35 A висока тековната rectifier мост, засилувач на одборот за долго време за да се исполнат на полно оптоварување.

Особините

is_customized:
Yes
Тип:
Влажност Сензор
Материјал:
полимер
Употреба:
Притисок Сензор
Теорија:
ултразвучно сензор
Излез:
Дигитален Сензор
Број На Модел На:
1

Купувачите избираат и

Бесплатен Превозот! ZigBee модул (CC2530 безжичен модул) 2.4 G лепак стап антена IPEX Интерфејс модул сензор

Бесплатен Превозот! Zig Bee модул (CC2530 безжичен модул) 2.4 G лепак стап антена IPEX ИнтерфејсФреквенција : 2.4 GHZ Стекнат : 3d Bi VSWR : ≤ 1.5 Отпорност : 50Ω Конектор : IPEX Облик : Свитлива Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку емејл ...

DEN 222.00 261.60

Бесплатен Превозот! L298N возачот модул stepper моторни возачот модул Робот / Smart Автомобил Моторни Модул сензор

Бесплатен Превозот! L298 N возачот модул stepper моторни возачот модул Робот / Smart Автомобил Моторни МодулПОД слика се покажува како таа работи, може да се купи други модули во нашата продавница, исто така,, ви благодаримеОпис на производот : На L298 N возачот модул, со користење ST е L298 N чип може директно да се вози два 330 V DC мотор, и дава 5 V излезен интерфејс може да 5 V еден чип circuitry за снабдување, поддршка 3.3 VMCU контрола, можете лесно контрола на DC мотор брзина и насока може да се контролира двефаза stepper мотор, паметни автомобил е од суштинско значење...

DEN 200.00 235.20

Мерење предавателот мерење засилувач сензор за мерење напон и струја конвертор 0-5V0-10V4-20MA

Предавателот е на сензорот излезни сигнали се трансформира за да биде со признавање контролер сигнал (или текст сензор на кои не се електрични квантитет во електричен сигнал засилувач за далечинско мерење и контрола на јачина на изворот) на конвертор...

DEN 803.00 845.28

Детектор на јаглерод диоксид CO2 T6713 0.96 инчен OLED со литиум батерија со температурата и влажноста на воздухот+OLED+T6713 Сензор

*** Добредојдовте на More Suns ***Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиДетектор на јаглерод диоксид CO2 T6713 0.96 инчен OLED со литиум батерија со температурата и влажноста на воздухот+OLED+T6713 Сензор (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) цената е само за : Главната база одбор+ литиум батерија+OLED+T6713 За T6703,T6713 и двете се во РЕДПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 5803.00 6239.52

Брз Слободен Брод 100pcs/многу Оригиналниот Ритам тип optocoupler ITR9606 ITR-9606

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink / waterblock / бакарни цевки ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потребаПовеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиБесплатен превозот 100pcs / многу Оригиналниот Ритам тип optocoupler ITR9606 ITR9606Производ вовед : Оригиналниот Ритам тип optocoupler ITR9606 ITR9606Производ слики : Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 1115.00 1199.04

Брз Слободен Брод 500pcs/многу Добар MF52 10K+-2% 3950 NTC thermistor

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink / waterblock / бакарни цевки ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потребаПовеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиБрз Слободен Брод 500pcs / многу Добар MF52 10 K+2% 3950 NTC thermistorНајдобра цена Обичај услуга за сите на видови на NTC СензорПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 1339.00 1439.52

Бесплатен Превозот!!! 1pcs Strobe комплет diy електронски производство suite делови комплет модул сензор

..Strobe комплет diy електронски производство suite..pls забелешка : оваа цена е за делови комплет, ние ќе го испрати како подолу слики : ....

DEN 359.00 422.40

Бесплатен Превозот Низок Напон 30pc Безбедно Резервоар за Течноста Плови Нивото на Водата Сензор Страна планината Плови Switch модел опција 400mm 110VDC

Добредојдовте на Winwin ,Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT Матрицата , Модули,електронски Кабли,customzied Сензори .Алуминиум heatsink итн добар квалитет,разумни цени и стилски дизајн согласно вашите потреби , Ние секогаш ќе се направи нашите напори за да ги задоволи со вас , со нетрпение очекувам да вашиот контакт ...

DEN 2504.00 2664.00

Бесплатен Превозот!!! 2 парчиња 315M безжичен предавател модул superregeneration модул burglar аларм Предавателот Приемник модул сензор

..2 парчиња 315 M безжичен предавател модул superregeneration модул burglar аларм Предавателот Приемник..Опис На Производот ....

DEN 114.00 134.40

30pc NDIR CO2 СЕНЗОР модул МЗ-Z14A инфраред јаглерод диоксид сензор модул,сериски порт, PWM, аналоген излез МЗ-Z14 гас сензор

Добредојдовте на Winwin ,Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT Матрицата , Модули,електронски Кабли,customzied Сензори .Алуминиум heatsink итн добар квалитет,разумни цени и стилски дизајн согласно вашите потреби , Ние секогаш ќе се направи нашите напори за да ги задоволи со вас , со нетрпение очекувам да вашиот контакт ...

DEN 30749.00 32712.00

Бесплатен превозот 30pc 3А Спектар Тековната Сензор Модул MAX471 Тековната Откривање Модул

Добредојдовте на Winwin ,Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT Матрицата , Модули,електронски Кабли,customzied Сензори .Алуминиум heatsink итн добар квалитет,разумни цени и стилски дизајн согласно вашите потреби , Ние секогаш ќе се направи нашите напори за да ги задоволи со вас , со нетрпение очекувам да вашиот контакт ...

DEN 2279.00 2424.00

XGZP040DB1R40KPaDIP спакувани MEMS притисок сензор електронски сфигноманометар посветен на хидрауличен притисок 10PCS/МНОГУ

опис на производот : XGZP серија е притисок сензор погоден за биомедицински , метеорологијата и други области , главниот дел е употребата на MEMS притисок сензор чип технологија на обработка ...

DEN 866.00 912.00

Бесплатен Превозот! 1pc WT588D-16p глас модул

Бесплатен Превозот! WT588 D16p глас модулМодул Пакет (со ФЛЕШ меморија и периферни кола) имаат DIP16, DIP28, чип пакување има DIP18, SSOP20 и LQFP32 форми; ? Според приклучокот или вграденво SPIФлеш различни, репродукција траење е различно, поддршка 2 M ~ 32 Mbit на SPIФлеш меморија; ? Вграден DSP аудио процесор брзина, брзо брзина на обработка; ? Изграден 13 Bit / DA конвертори и 12 Bit / PWM излез, добар квалитет на звукот; ? PWM излез може директно да се промовира 0.5 W / 8Ω јазик, pushpull тековната изобилство; ? Поддршка DAC / PWM излез на два начина; ? Поддршка за вчитување на WAV аудио формати; ? Достапни преку професионални PC оперативен софтвер, случаен комбинации на глас, тишината може да биде вметната, вметнете тишина не заземаат капацитетот на меморијата, а гласот може да биде вчитан повтори повиците на повеќе адреси; ? USB преземете, поддршка онлајн download / offline преземете; WT588 D глас чип, дури и во случај на електрична енергија, тоа исто така може да го симнете на податоци на SPIФлеш; ? Поддржува MP3 контрола на владата, копче за контрола на владата, 3 × 8 копчето комбинација контрола на владата, паралелно контрола на владата, на предлинија сериски контрола на владата, трижица сериски контрола на владата и трилинија сериски контрола на I / O портот проширување излез на владата; ? Трилинија сериски контрола на владата на трилинија сериски контрола на I / O портот проширување едноставно испраќање на податоци излез на чекање може да биде вклучен...

DEN 345.00 405.60

5pcs/многу MPR121 Збег v12 Близина Осетлив на Допир Сензор Контролер на Тастатурата Развој Одбор

MPR121Збегv12 Близина Осетлив на Допир Сензор Контролер на Тастатурата Развој Одбор Опис : Ова е збег одбор за Freescale е MPR121 QR2 На MPR121 е осетлив на допир контролер сензор управувано од страна на I2 C интерфејс чипот може да се контролира до дванаесет индивидуални електроди, како и симулирани xiii electrode На MPR121, исто така, има осум LED возење....

DEN 383.04